Arsenal - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Atletico Madryt
1 : 1

Ospina - Bellerín, Mustafi, Koscielny, Monreal - Xhaka, Ramsey, Wilshere - Özil, Welbeck, Lacazette
Oblak - Vrsaljko, Giménez, Godín, Lucas - Thomas, Saúl, Correa, Koke (75' Savić) - Griezmann (85' Torres), Gameiro (64' Gabi)

Lacazette (60.)
Griezmann (81.)

Vrsaljko (1.) żółta kartka
Vrsaljko (9.) żółta kartkaczerwona kartka

Mecze na żywo: Arsenal - Atletico Madryt

Dziękuję prześlicznie Wszystkim tym, którzy wybrali śledzenie naszej relacji.

Rewanżowe starcie odbędzie się w następny czwartek, o godz. 21:05.

Arsenal dał sobie odebrać korzystny wynik. Gra w przewadze liczebnej przez niemal cały mecz powinna dać Anglikom dużo lepszy rezultat.
Atletico Madryt, pomimo osłabień, potrafiło wykorzystać swoją jedyną okazję w tym pojedynku.

Koniec spotkania na Emitates!

90+3'
Xhaka nie ma dzisiejszego dnia. Kompletne pudło, po strzale zza pola karnego. Jego partnerzy klubowi mieli wielkie pretensje.

90+2'
Wilshere usiłował zagraniem głową uszczęśliwić swoich kibiców. Jednak, bardzo sygnalizowany strzał nie mógł zaskoczyć dobrze dysponowanego Oblaka.

90+1'
Szkoleniowcy Atletico nie mają już możliwości dokonania zmian. Arsene Wenger, z kolei, ma komplet roszad do zrealizowania.

90'
Widowisko w Londynie zostało przedłużone o 3 minuty.

89'
Stałe fragmenty grą - to ma dać gospodarzom gola na 2:1. Ostatnie dwie próby z kornerów zostały skutecznie zneutralizowane przez obronę.

88'
Arsenal próbuje znów doprowadzić do wyrównania.

87'
Jan Oblak pokazał to, co cechuje klasowych bramkarzy! Słoweniec kapitalnie wyciągnął uderzenie skierowane w lewe okienko bramki!

85'
Antoine Griezmann pokazał swój piłkarski kunszt. Fernando Torres przywitał się z kibicami.

84'
Bardzo dobre wyjście z bramki pokazał Jan Oblak. Lacazette nie doszedł do centry z lewego skrzydła boiska.

83'
Atletico Madryt ma w tej chwili bardzo dobry wynik, w kontekście rewanżowego starcia.

81'
Goooooool! 1:1! Nieoczekiwany obrót spraw! Antoine Griezmann z zimną krwią wykorzystał wielki błąd obrońców Arsenalu! Francuz najpierw minął bramkarza, a potem nie miał problemów ze skutecznym wpakowaniem futbolówki do pustej bramki.

80'
Sztab szkoleniowy gości przygotowuje trzecią korektę taktyczną w składzie.

78'
Lacazette był ogromnie zdeterminowany w przerwaniu akcji Atletico. Jeden z piłkarzy gości domagał się żółtego kartoniku.
Arbiter okazał się miłosierny dla napastnika Arsenalu.

77'
Gabi został bez dwóch zdań podcięty w nogi przez rywala. Rzut wolny dla klubu z Hiszpanii.

76'
Wielką przewagę w posiadaniu piłki mają Anglicy. W tej chwili wynosi ono - 72%.

75'
Savić zameldował się na placu gry. Koke spędzi ostatni kwadrans meczu na ławce rezerwowych.

74'
Xhaka huknął jak z armaty! Szwajcar wierzy w swoje piłkarskie możliwości. Przed chwilą, jednak, znacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

72'
Arsenal gra dalej w niezmienionym składzie.

70'
Jan Oblak bardzo pewnie na przedpolu. Dobre piąstkowanie futbolówki. Na jego strefę poleciała wrzutka z prawego narożnika boiska.

69'
Co to była za szansa! Okazję na zdobycie drugiego gola miał Lacazette! Napastnik Arsenalu idealnie złożył się do strzału głową, po centrze z kornera! Futbolówka minęła lewy słupek.

67'
Correa odepchnął walczącego z nim przeciwnika. Sytuacja nie zakończyła się karą indywidualną dla pomocnika Atletico.

66'
Cała drużyna Atletico skupiona wokół swojej szesnastki. Gospodarze nie zaprzestają w atakach.

65'
Ofensywa w wykonaniu Arsenalu trwa dalej.

64'
Pierwszą zmianę wykonali trenerzy ekipy gości. Gabi zastąpił Gameiro.

63'
Gwizdek sędziego. Pod bramką Jana Oblaka doszło do przewinienia w ofensywie.

61'
"Kanonierzy" dają teraz jasny sygnał, że chcą walczyć o kolejne gole.

60'
Gooooool! Arsenal doczekał się swojej chwili! Wynik zmienił świetnym zagraniem głową Lacazette! Snajper gospodarzy ulokował piłkę w prawym, dolnym rogu bramki.

58'
Sędzia Turpin dostrzegł zagranie piłki ręką przez zawodnika Arsenalu. Atletico zacznie nową akcję od rzutu wolnego.

56'
Bałagan w polu karnym drużyny z Madrytu. Jan Oblak może liczyć na swych kolegów z bloku defensywnego.

55'
Mesut Ozil miał bardzo zafrasowaną minę, po swoim strzale, z woleja. Niemiecki pomocnik usiłował domknąć crossowe zagranie z prawego skrzydła boiska.

54'
Angielski team stara się wykorzystać fakt, że gra w przewadze liczebnej. Aktualny wynik nie mógłby usatysfakcjonować sympatyków Arsenalu.

52'
Jan Oblak dostał okazję na zaprezentowanie skutecznej interwencji. W środek jego bramki futbolówkę kopnął Wilshere.

51'
Xhaka w starciu z Lucasem. Szwajcarski pomocnik Arsenalu domagał się od arbitra, by ten zagwizdał faul. Sędzia podjął zupełnie inną decyzję.

50'
Diego Simeone próbuje dyrygować swoimi podopiecznymi z perspektywy trybun.

48'
Danny Welbeck koszmarnie przestrzelił z bardzo ostrego kąta! Publiczność Arsenalu zaliczyła ogromny zawód.

47'
W obu składach personalnych bez zmian. Przypomnę, że w 9. minucie z boiska został wyrzucony Vrsaljko, defensor Atletico.

46'
Czas na kontynuowanie dzisiejszego meczu!

Wyniki do przerwy.

Wynik 0:0 utrzymał się do przerwy!

45+1'
Niemal całą jedenastką bronią się piłkarze Diego Simeone.

45'
Arbiter techniczny oznajmił, że I odsłona potrwa o 2 minuty dłużej.

44'
Przed Nami ostatnie sekundy I części gry w Londynie.

42'
Correa, mimo dużej presji ze strony rywali, zdołał zaprezentować strzał z okolic pola karnego. Piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką.

41'
Coraz szybciej atakują Anglicy. Atletico robi niemal wszystko, by dowieźć bezbramkowy remis do przerwy.

39'
Jan Oblak zachował się bardzo przytomnie na przedpolu. Goalkeeper zgarnął prostopadłe zagranie.

38'
Mustafi znalazł się na celowniku sędziego głównego. Kolejne brzydkie przewinienie w realizacji defensora Arsenalu.

37'
Xhaka nie miał pomysłu na wykończenie akcji. Zdecydował się na silne huknięcie z dystansu. Zagranie bez jakiegokolwiek przygotowania poszybowało nad poprzeczką.

36'
Atletico wykonało atrakcyjną akcję, która mało co, by nie przyniosła gola! Efektowny rajd z piłką wykonał Correa. Z kilkunastu metrów uderzył Griezmann! Silne zagranie wybronił Ospina.

34'
Bardzo długie zagranie poleciało w kierunku Welbecka'. Na piątkę test zdał Oblak, który bardzo ładnie wyłapał lecącą piłkę.

33'
4:1 - statystyka mówiąca o ilości strzałów.

31'
Antoine Griezmann o sobie przypomniał. W pozytywnym kontekście. Ładny, płaski strzał zza pola karnego pewnie zgarnął Ospina.

30'
W powietrzu wisi gol dla "Kanonierów"! Przepięknym wolejem z głębi pola karnego błysnął Monreal! Jan Oblak nawet nie ruszył do piłki, która poleciała minimalnie obok lewego słupka jego bramki.

29'
Thomas zbyt zaszarżował. Bardzo wysoko podniesiona noga mogła zrobić krzywdę walczącemu o piłkę przeciwnikowi.

27'
Aaron Ramsey popełnił przewinienie w ofensywie. Godin wykazał się sporym piłkarskim sprytem.

26'
Oblężenie bramki Jana Oblaka. Z obu skrzydeł placu gry lecą groźne centry.

25'
Mesut Ozil jest graczem, który umie uderzyć z dystansu. Niemiec podjął przed chwilą próbę z dalszej odległości. Gwiazda Arsenalu kopnęła futbolówkę daleko od światła bramki.

24'
Lacazette upadł w polu karnym Atletico. Blisko ustawiony arbiter główny nie miał wątpliwości - faulu nie było.

23'
Hiszpanie nie potrafią w żaden sposób odpowiedzieć. Goście skupieni na obronie dostępu do własnej bramki.

21'
Jan Oblak - na tego zawodnika liczą wszyscy fani Atletico! Słoweński goalkeeper wybitnie zatrzymał bardzo sprytny strzał w wykonaniu Welbecka!

20'
W innej parze półfinałowej Salzburg prowadzi u siebie 1:0 z Olympique Marsylia.

19'
Jan Oblak pewnie zatrzymał futbolówkę, którą efektownie głową w światło bramki posłał Wilshere! Była to urodziwa próba, ale jednak troszeczkę zbyt mało silna, by zaskoczyć bramkarza.

18'
Klub z Anglii szturmują szesnastkę gości.

16'
Lacazette doskonale urwał się dwóm obrońcom rywala, i oddał strzał głową! Napastnik "Kanonierów", jednak, nie potrafił skutecznie nakryć futbolówki głową. Ta poleciała zbyt wysoko nad poprzeczką.

15'
Laurent Koscielny popisał się świetną grą w defensywie. Francuski stoper znakomicie ciałem zablokował napastnika przyjezdnych, w polu karnym.

13'
Diego Simeone, opiekun Atletico, za zbyt niesportowe zachowanie, został odesłany na trybuny!

12'
Diego Simeone wyraził ogromny żal w kierunku arbitra głównego. Argentyński coach domagał się żółtej kartki dla jednego z piłkarzy Arsenalu.

10'
Gracze z Londynu mają przewagę liczebną. Jestem ogromnie ciekaw, jak to taktycznie rozegra Arsene Wenger.

9'
żółta kartka czerwona kartka Atletico będzie grać w osłabieniu! Swoją drugą żółtą kartkę ujrzał Vrsaljko! Chorwat nie pomyślał, w trakcie agresywnej próby odbioru piłki.

8'
Kolejne zagrożenie pod bramką Jana Oblaka! Słoweński goalkeeper zdał egzamin na ocenę bardzo dobrą, pewnie wyłapując strzał zza szesnastki, autorstwa Welbeck'a.

6'
Pierwsze minuty zdecydowanie lepsze dla podopiecznych Arsene'a Wengera.

5'
To była sytuacja, która powinna dać Arsenalowi gola! Lacazette nie potrafił wykorzystać kapitalnego dośrodkowania z lewej flanki! Strzał z pierwszej piłki powędrował tuż obok prawego słupka.

4'
Gospodarze próbowali zagrozić. Bellerin soczyście zacentrował z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę daleko od swojej szesnastki wybił głową Godin.

2'
Bellerin szybko biegł z piłką na prawym skrzydle boiska. Lucas, który był za niego odpowiedzialny, wygrał rywalizację.

1'
żółta kartka Bardzo szybka żółta kartka. Ostry wślizg na nogi szarżującego Wilshere'a zanotował Vrsaljko.

*'

*'
Najwyższy czas na odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Europy. Piłkarze już są na placu gry.

*'
Clement Turpin - ten Pan wcieli się dzisiaj w rolę arbitra głównego.

*'
Klub ze stolicy Hiszpanii, z kolei musiał uporać się z takimi przeciwnikami: FC Kopenhaga (4:1, 1:0), Lokomotiv Moskwa (3:0, 5:1) i Sporting Lizbona (2:0, 0:1).

*'
Popularni "Kanonierzy", by znaleźć się w tej fazie rozgrywek, musieli wyeliminować takie zespoły, jak: Ostersunds (3:0, 1:2), AC Milan (2:0, 3:1) oraz CSKA Moskwa (4:1, 2:2).

*'
Arsenal zmierzy się dzisiaj z Atletico Madryt w ramach pierwszego meczu 1/2 finału Ligi Europy.

*'
Spotkanie na Emirates Stadium rozpocznie się o godz. 21:05

*'
Dobry wieczór, Wszystkim!
Zachęcamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE meczu: Arsenal - Atletico Madryt

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online