Arka Gdynia - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
1 : 5

Šteinbors - Socha, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Marcus, Sołdecki, Nalepa, Szwoch (58' Piesio) - Jurado (58' Esqueda), Jankowski
Szmatuła - Kirkeskov, Czerwiński, Korun, Konczkowski - Hateley, Sedlar, Zivec (64' Badia), Jodłowiec, Angielski (72' Papadopulos) - Szczepaniak (84' Dziczek)

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Piast Gliwice rozegrał wyśmienite zawody w Gdyni. Gracze Waldemara Fornalika pokazali, że w stu procentach zależy im na utrzymaniu w Ekstraklasie.
Czarna passa Arki trwa dalej.

Paweł Raczkowski dał jasny znak - koniec spotkania!

90+2'
Goooool! To już pogrom! Michal Papadopulos przepięknie przymierzył w prawe okno bramki Arki! Steinbors bez jakichkolwiek szans.

90+1'
Dla obu ekip ten mecz mógłby się już zakończyć.

89'
Widowisko w Gdyni potrwa trzy minuty dłużej.

88'
Steinbors zderzył się z walczącym o wysoką piłkę graczem Piasta.

87'

85'
Korner dla gdyńskiego klubu.

84'
Sztab szkoleniowy "Piastunek" przygotował ostatnią korektę na dzisiaj. Dziczek w miejsce Szczepaniaka.

83'
Arka desperacko próbuje zdobyć bramkę. Leszek Ojrzyński i jego piłkarze, pomimo mocno niekorzystnego wyniku, dalej wierzą w punkty.

81'
Goooool! 1:4! Już chyba po meczu. Martin Konczkowski, będąc w głębi pola karnego Arki, fantastycznie wkręcił w lewy sektor bramki!

80'
Grzegorz Piesio spróbował silnie uderzyć z dalszej odległości. Ofiarnie swoim ciałem strzał zatrzymał Jakub Czerwiński. Dobra praca obrońcy gliwiczan.

78'
Piast stara się trzymać piłkę daleko od swojej szesnastki.

76'
żółta kartka Od kary indywidualnej za swój faul próbował uciec Aleksandar Sedlar. Nie udało mu się to. Sedlara nie ujrzymy w następnej serii gier.

75'
4666 kibiców zebrało się, by obejrzeć dzisiejsze starcie w Gdyni.

73'
Gospodarze walczą dalej o gola na 2:3. Piast czyha na wyprowadzenie kontr.

72'
Waldemar Fornalik z placu gry zdjął Angielskiego. Papadopulos wszedł na murawę.

71'
Bogdanov dał zmianę za Sołdeckiego.

70'
czerwona kartka Po konsultacji z systemem VAR, Paweł Raczkowski ukarał Marcusa czerwoną kartką! Pomocnik Arki wykazał się brutalnym atakiem na przeciwnika.

69'
Na problemy zdrowotne uskarżył się Sedlar.

68'
Maciej Jankowski miał szansę na zdobycie kontaktowego gola. Wyraźnie przysnęli stoperzy gości. Snajper Arki minimalnie się pomylił głową.

67'
W składzie Arki Gdynia przygotowywana jest trzecia, czyli ostatnia zmiana.

65'
Prosta strata piłki po stronie drużyny z Gliwic. Nieudany cross w kierunku Jakuba Czerwińskiego.

64'
Zivec powinien zostać mianowany graczem meczu. Pomocnik zdobył dwa efektowne gole. Badia zameldował się na płycie boiska.

62'
Goooool! 1:3! Maciej Jankowski bardzo szybko działał w polu karnym gości! Strzał z pięciu metrów zaskoczył bezradnego Jakuba Szmatułę.

61'
Zablokowany został Tadeusz Socha. Korner dla drużyny finalisty Pucharu Polski.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. Arka Gdynia wygląda na drużynę, która jest kompletnie rozbita. Próżno szukać jakichś argumentów u gospodarzy.

58'
Dwie zmiany przygotował Leszek Ojrzyński. Esqueda za Jurado, Piesio w miejsce Szwocha.

57'
Huknął nieźle Michał Nalepa. Bardzo mocno w piłkę trafił pomocnik drużyny z Gdyni. Futbolówka wylądowała na wyższych piętrach trybun.

56'

54'
Z woleja swojego szczęścia spróbował Tadeusz Socha. Piłka kopnięta przez bocznego obrońcę powędrowała na trybuny.

53'
Gooooool! Zmiana wyniku! Zivec genialnie szarżował w polu karnym Arki! Sprytne uderzenie po ziemi zaskoczyło Steinborsa.

51'
żółta kartka Dawid Sołdecki uczynił wszystko, aby przerwać dobrze zapowiadający się atak gości.

50'
Gooooool! Wielka radość u przyjezdnych! Ogromną precyzją przy egzekucji jedenastki błysnął Hateley! Płaski strzał w lewy, dolny róg bramki.

49'
Paweł Raczkowski przyznał Piastowi rzut karny! Będzie to kapitalna szansa na podwyższenie rezultatu.

48'
Kolejna interwencja w systemie VAR! W polu karnym Arki upadł Zivec.

47'
Żaden ze szkoleniowiec nie podjął w czasie przerwy decyzji o dokonaniu zmian.

46'
Ruszyła II połowa!

Arbiter główny zakończył I odsłonę tego pojedynku w Gdyni!

44'
Jedną minutę do I połowy meczu dorzucił sędzia główny.

42'
Zbliżamy się wielkimi krokami do końca I odsłony tego spotkania.

40'
Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego szukają sposobu na obronę Piasta.

39'
Helstrup ma opatrunek na placu. Stoper Arki ucierpiał w jednym ze starć z przeciwnikiem.

37'
Steinbors bardzo efektownie odbił futbolówkę, która została nakierowana w prawy sektor bramki. Dośrodkowanie od rzutu wolnego mogło dać podwyższenie wyniku.

36'

35'
Nakładką zagrał jeden z piłkarzy Piasta Gliwice.

34'
Rzutu karnego na bramkę nie potrafił zamienić Mateusz Szwoch.

33'
Kapitalną interwencją popisał się Jakub Szmatuła! Goalkeeper znakomicie wyczuł intencje strzelającego jedenastkę! Brawa w pełni zasłużone.

31'
Arbiter główny przychylił się do uwag ze strony gospodarzy! Jest rzut karny!

30'
Sędzia główny udał się po konsultację z systemem VAR.

29'
Kontrowersja. Piłkarze Arki reklamowali "rękę" obrońcy Piasta, w polu karnym gości. Sędzia wskazał na korner.

28'
Cross w kierunku Szczepaniaka. Snajpera "Piastunek" wyśmienicie uprzedził Steinbors.

26'
Steinbors pewnie złapał piłkę, którą zgrał napastnik Piasta Gliwice. Goście przejęli inicjatywę.

25'
Tomasz Jodłowiec został perfidnie podcięty. Będzie stały fragment gry dla przyjezdnych.

24'
Gooooool! 0:1! Fantastyczny strzał z dystansu zaprezentował Zivec! Piłka powędrowała w prawe okienko bramki Steinborsa.

22'
Piast Gliwice do tej pory 4 razy wykonywał rzut rożny. Jeden korner po stronie Arki.

21'
Groźne dośrodkowanie na pole karne Arki poleciało z prawego narożnika boiska. Szczepaniak minimalnie spóźnił się z zagraniem głową.

19'
Hateley odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego. Za następny faul taktyczny może ujrzeć żółtą kartkę.

18'
Sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Karol Angielski nie był świadomy, jak ustawiona jest obrona przeciwników.

17'
Marcus da Silva brzydko zahaczył o nogi swojego przeciwnika. Faul musiał zostać dostrzeżony przez arbitra Raczkowskiego.

15'
W Gdyni upłynął pierwszy kwadrans gry.

14'
Mateusz Szwoch zebrał liczne brawa. Gwiazda Arki podjęła ambitną decyzję o zaliczeniu podkręconego uderzenia zza szesnastki. Piłka nie chciała jednak wpaść do bramki Szmatuły.

12'
Bardzo bliski zdobycia gola był Kirkeskov. Boczny obrońca Piasta pokusił się o soczystą próbę zza pola karnego. Futbolówka powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

11'
Bardzo silny strzał z głębi szesnastki oddał Konczkowski! Steinborsa przed wielkim zagrożeniem wyratował jeden z obrońców, który zainterweniował genialnym wślizgiem.

10'
Gdynianie usiłują wiele razy centrować. Dobrze ustawiona defensywa Piasta radzi sobie z tymi zagrożeniami.

8'
Steinbors mógł mieć pretensje do obrońców Arki! Hateley najlepiej wyskoczył do centry od rzutu rożnego! Soczysty strzał głową zmierzał w prawe okno bramki Arki Gdynia! Drużynę gospodarzy wyratował wybornie piąstkujący piłkę Steinbors.

7'

5'
Rzut rożny dla Arki nie wygenerował większego strachu defensywie Piasta. Piłka posłana w miejsce, gdzie więcej było obrońców gliwickiej ekipy.

4'
Jodłowiec wgrał piłkę od lewego skrzydła. Bliski finalizacji akcji był Angielski, ale młody pomocnik minimalnie się spóźnił z wejściem pod bramkę Steinborsa.

3'
Piast Gliwice próbował Arce zagrozić na prawej flance boiska. Dwie wrzutki zostały skutecznie zatrzymane przez obronę gospodarzy.

1'
Na stadionie w Gdyni ulokowany jest wóz transmisyjny z systemem VAR.

*'

*'
Zawodnicy obu ekip pojawili się na murawie.

*'
Waldemar Fornalik na ławce rezerwowych pozostawił takich graczy: Plach, Vassiljev, Dziczek, Valencia, Badia, Papadopulos oraz Bukata.

*'
Ławka rezerwowych ekipy, którą dowodzi Leszek Ojrzyński: Pilarz, Warcholak, Zbozień, Piesio, Bohdanow, Łoś, Esqueda.

*'
Nad boiskowym porządkiem panować dzisiaj będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
Tabela grupy "B".

*'
Mecz w Gdyni zainauguruje 33. kolejkę LOTTO Ekstraklasy obecnego sezonu. Początek starcia przewidziano na godz. 18:00

*'
Witamy serdecznie i zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Arka Gdynia - Piast Gliwice

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online