Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Malarz - Vesović, Astiz, Pazdan, Hlousek - Philipps, Remy - Szymański, Pasquato (61' Cafu), Hamalainen (68' Radović) - Niezgoda (80' Kucharczyk).
Alomerović - Kosakiewicz, Rymaniak, Kovacević, Kallaste - Gardawski, Petrak (59' Cvijanović), Możdżeń (63' Cebula), Janjić - Soriano (59' Kiełb), Kaczarawa.

*'
Legia zasłużenie wygrała z Koroną 3:1. W przekroju całego spotkania była drużyną lepszą i przynajmniej do jutra będzie liderem Lotto Ekstraklasy.

90+3'
Niezły strzał zza pola karnego Kosakiewicza, udanie interweniował Malarz.

90+2'
Bramka dodała Koronie nieco chęci w końcowej fazie. Wydaje się, że kielczanie ruszyli do ataków zbyt późno.

90'
Druga połowa przedłużona o trzy minuty.

89'
3:1! Cvijanović pięknym strzałem pokonał Malarza!
Precyzyjna próba z okolicy dwudziestego metra Słoweńca była poza zasięgiem golkipera.

85'
Przedzierał się Kaczarawa między dwoma piłkarzami Legii, po chwili został przewrócony przez Astiza, który ma już na swoim koncie żółty kartonik. Arbiter nie odgwizdał nawet rzutu wolnego, choć jak pokazują powtórki, powinien.

84'
Chwilowa przerwa grze, Kosakiewicz potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

82'
Około dziesięć minut dzieli aktualnego mistrza Polski od zainkasowania trzech punktów.

80'
Trzecia zmiana w Legii Warszawa: Kucharczyk zastąpił Niezgodę.

79'
Radović pewnie wykorzystał "jedenastkę"! 3:0 dla gospodarzy.

78'
czerwona kartka Sędzia pokazał po sprawdzeniu tej sytuacji pokazał Kallaste, czyli winowajcy, czerwony kartonik! Estończyk wykluczony z gry.

77'
Arbiter Lasyk dokona jeszcze wideoweryfikacji dla potwierdzenia decyzji.

76'
żółta kartka Kallaste zobaczył żółty kartonik.

75'
Rzut karny dla Legii Warszawa! Sfaulowany Cafu.

74'
Remy omal nie zaskoczył własnego bramkarza wybiciem na oślep. Doświadczony golkiper nie dał się w tej sytuacji zaskoczyć, a po chwili zatrzymał także próbę Cvijanovicia, który chciał go przelobować.

71'
Kiełb dał się złapać na spalonym.

70'
Miejscowi mają spotkanie pod kontrolą. Nic nie wskazuje również na to, aby goście nagle ruszyli do huraganowych ataków.

68'
Druga zmiana u gospodarzy: Radović pojawił się na boisku, opućił je Hamalainen.

65'
Kaczarawa "popisał się" niebywałym błędem technicznym w polu karnym rywala. Gruzin gnał z piłką na bramkę Malarza, będąc już w szesnastce, futbolówka odbiła mu się od nogi i wyleciała poza linię końcową.

63'
Ostatnia roszada w zespole gości: Cebula zajął miejsce Możdżenia.

61'
Pierwsza korekta w składzie Legii: Cafu wszedł za Pasquato.

60'
Jak tego nie wykorzystał Kaczarawa? Gruziński snajper dostał podanie od Gardawskiego, nie był pilnowany przez żadnego z defensorów Legii, przed nim był tylko Malarz, ale trafił prosto w doświadczonego bramkarza.

59'
Dwie zmiany w kieleckiej Koronie: Kiełb w miejsce Soriano, Cvijanović zastąpił Petraka.

58'
Gracze prowadzeni przez Deana Klafuricia oddalili zagrożenie po tym rzucie rożnym.

57'
Koroniarze wywalczyli rzut rożny.

56'
2:0! Niezgoda podwyższył prowadzenie Legii!
Vesović zagrał pod nogi Hamalainena, jego uderzenie odbił golkiper, w dużym zamieszaniu po tej interwencji najlepiej odnalazł się 23-letni napastnik, który wślizgiem wepchnął piłkę do bramki.

53'
żółta kartka "Żółtko" dla Astiza za faul taktyczny.

52'
Warszawianom wyraźnie pomógł tamten gol. Wydarzenia boiskowe zdają się być pod ich kontrolą.

50'

49'
Przewinienie w ofensywie Szymańskiego na Kallaste.

47'
1:0! Szymański nie dał szans Alomoroviciowi!
Bombę zza szesnastki młodego skrzydłowego musnął jeszcze golkiper, ale pomimo tego piłka wpadła do siatki.

46'

*'
Bez roszad w składach obu zespołów.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'

*'
Wyrównany mecz w stolicy Polski, obydwa kluby prezentują dobrą grę, ale brakuje skuteczności.

45'
Arbiter doliczył minutę.

43'
Pasquato z dystansu, spokojnie zatrzymał ten strzał Alomerović.

42'
Efektownie chciał zakończyć podanie Kosakiewicza Kaczarawa. Napastnik z Gruzji techniczną próbą chciał, jak się okazało nieudanie, zaskoczyć Malarza.

40'
Niezgoda trafił do siatki! Asystujący mu Szymański był jednak na spalonym, co arbiter, po konsultacji z VARem, zauważył.

39'
Ładna wymiana podań pomiędzy graczami Korony, w końcowej fazie Kaczarawa zgubił futbolówkę, co zakończyło akcję.

37'
Kosakiewicz poprowadził przez kilkanaście metrów piłkę, po chwili dośrodkował, zbyt wysoko jednak dla jakiegokolwiek ze swoich kolegów.

34'
Świetna parada bramkarza po strzale Szymańskiego. Alomerović prawdopodobnie uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

33'
Faulowany Szymański około dwadzieścia metrów od bramki Alomerovicia. Będzie okazja do strzału.

33'
Pasquato posłał centrostrzał, który przechwycili podopieczni Gino Lettieriego.

32'
żółta kartka Żółta kartka dla Rymaniaka. Sfaulowany Niezgoda tuż przed linią pola karnego.

30'
Nic nie wynikło z tej akcji, warszawianie przejęli futbolówkę.

29'
Philipps popełnił przewinienie na Soriano. Kielczanie mają rzut wolny.

27'
Dorzucona z rogu piłka została przejęta przez obrońcę Korony Kielce.

26'
Zablokowana wrzutka Vesovicia, od narożnika boiska wznowią grę legioniści.

24'
żółta kartka Petrak ukarany żółtym kartonikiem za faul na Philippsie.

24'
Obyło się bez niemal żadnego zagrożenia pod bramką Malarza.

23'
Interwencja Astiza, będzie rzut rożny dla gości.

22'
Zagranie ręką Pasquato na połowie Legii. Arbiter odgwizdał stały fragment gry dla przyjezdnych.

21'
Kosakiewicz został złapany na ofsajdzie.

19'
Kolejne dogranie Hlouska, które padło łupem graczy z Kielc.

16'
Poprzeczka po uderzeniu Astiza! Niewiele zabrakło Hiszpanowi do pokonania Alomerovicia.

15'
Korner dla warszawian.

14'
Wydawało się, że Vesović zacentrował zbyt głęboko, jednak Niezgoda zdołał zgrać piłkę do Szymańskiego, wychowanek stołecznej drużyny przegrał pojedynek główkowy z obrońcami.

13'
Nieco lepsze wrażenie sprawia drużyna gości.

11'
Wrzutka Hlouska nie znalazła adresata w postaci kolegi z zespołu.

10'
Dośrodkowanie Kallaste wybił Astiz. Estończyk mógł, a wręcz powinien posłać lepsze dogranie z lewego skrzydła.

8'
Dalekie zagranie Kovacevicia w kierunku napastników kielczan, piłkarz Korony przesadził jednak z siłą.

7'
Kaczarawa złapany na pozycji spalonej.

6'
Groźne uderzenie Janjicia z dystansu z trudem odbił Malarz.
Po chwili Kaczarawa mógł znaleźć się sytuacji "sam na sam" z golkiperem, ale źle przyjął sobie piłkę i ta mu uciekła.

4'
Zakotłowało się w szesnastce gości, ostatecznie defensorzy wyekspediowali daleko futbolówkę.

3'
Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na połowie Korony.

2'
Gardawski szukał górnym podaniem Możdżenia, połapali się w tym jednak obrońcy Legii i zażegnali niebezpieczeństwo.

1'
Zaczęli legioniści.

*'
Obie "jedenastki" zameldowały się na placu gry. Początek starcia już za moment.

*'
Zawodnicy są w tunelu prowadzącym na murawę stadionu.

*'
Rozjemcą spotkania będzie Pan Piotr Lasyk (Bytom).

*'
Rezerwowi Korony: Hamrol, Diaw, Malarczyk, Kecskes, Cvijanović, Cebula, Kiełb.

*'
Wyjściowe zestawienie gości także zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak, Broź, Antolić, Eduardo, Kucharczyk, Cafu, Radović.

*'
Skład gospodarzy został zaprezentowany.

*'
W nadchodzącym pojedynku zmierzą drużyny z odmiennymi celami. Legioniści walczą o mistrzostwo Polski i mogą zdobyć Puchar Polski, natomiast koroniarze po odpadnięciu z wcześniej wspomnianego pucharu, mogą powalczyć jeszcze o grę w eliminacjach do Ligi Europy, ale szanse na to mają niewielkie, gdyż ich strata do podium jest duża.

*'
Początek rywalizacji będzie miał miejsce o godzinie 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Trzecią kolejkę rundy finałowej zainaugurowano w Gdyni. Drugim spotkaniem, które zaplanowano na dzisiaj, jest starcie pomiędzy Legią Warszawa i Koroną Kielce. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online