Polska - Niemcy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Niemcy
2 : 0

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Łukasz Szukała, Jakub Wawrzyniak (85' Artur Jędrzejczyk), Kamil Grosicki (71' Waldemar Sobota), Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus, Arkadiusz Milik (77' Sebastian Mila), Robert Lewandowski.
Manuel Neuer - Antonio Ruediger (83' Max Kruse), Mats Hummels, Jerome Boateng, Erik Durm, Christoph Kramer (72' Julian Draxler), Toni Kroos, Karim Bellarabi, Mario Goetze, Andre Schuerrle (78' Lukas Podolski), Thomas Mueller.

*'
Kibice szaleją! Zawodnicy też! Wyrywamy 2:0 !!
Za uwagę dziękuję Italianio!! :) Zapraszam również na mecz POLSKA vs SZKOCJA już w najbliższy wtorek.

*'
PIERWSZA WYGRANA POLAKÓW Z NIEMCAMI!!!!!!!!!!!!!

90+4'
KONIEC !!!!!!!!

90+3'
Kross nad bramką! Tymczasem Piszczek żółta kartka za dyskusję.

30+2'
Faul przed naszym polem karnym! Krychowiak sfaulował Podolskiego. Może być groźnie!

90+1'
Szczęsny jak Nauer ! gra już nogami przed polem karnym!

90'
Sędzia doliczył 4 minuty! 4 minuty od zwcięstwa!

89'
Polacy grają jak natchnieni w obronie! Szczęsny od bramki!! Kibice szaleją na trybunach!

87'
GGGGGGGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!
SEBASTIAN MILA !!!!! Rzut z autu Piszczka. Lewandowski przejmuję piłkę i ogrywa Durma. Podaje do Mili na wolne pole któy pokonuje Manuela Neuera strzałem po ziemi w długi róg. Neuer bez szans !!!

86'
Akcja kombinacyjna. Nasi obrońcy świetnie blokują strzał Bellarabiego. Co za walka!

86'
Niemcy po raz kolejny w ataku pozycyjnym.

85'
Żółta kartka dla Bellarabiego za faul na Jędrzejczyku. Brutalny faul marokańczyka z niemiecki paszportem.

82'
Niemcy idą vabancue Za Ruediger wchodzi napastnik Kruse.
Tymczasem Wawrzniak leży na murawie boiska. Będzie trzecia zmiana w naszej reprezentacji. Na boisko wchodzi Jędrzejczyk.
Na trybunach hymn Polski!!

81'
Kibice na stadionie już nie siedzą. Wszyscy stoją i dopingują naszych zawodników.

79'
Poprzeczka Podolskiego! Wrzutka w pole karne, głową podaje Muller i Podolski z woleja strzela w poprzeczkę. Mamy szczęście!

78'
Bellarabi!!! Co za strzał z 20 metrów jednak kapitalnie Szczęsny.

76'
Zmiana też w zespole gości. Podolski za Schurrle.

76'
Na boisko wchodzi Mila, schodzi strzelec bramki Arek Milik.

75'
Polacy zamknięci przed własnym polem karnym. Odbiór piłki.
Kontra Polaków jednak zatrzymana 30 metrów przed bramką Neuera.

73'
Kolejne dośrodkowanie z prawej strony Goetze niecelne. Szczęsny łapię piłkę. Po chwili Glik zatrzymuje Mullera. Świetne spotkanie obu reprezentantów Polski.

72'

72'
Draxler strzela zza pola karnego. Korner dla Niemców. Piłkę uderza Hummels jednak obok bramki przelatuje piłka.

71'
Za Grosickiego wchodzi Sobota.
A z kolei za Kramera Draxler.

70'
Grosicki!!! Co za akcja. Sam przebiegł 40 metrów z piłką jednak jego strzał za słaby dla Neuera.

69'
Goetze zatrzymany przez Krychowiaka przed polem karnym. Dobry mecz pomocnika Sevilli.

68'
Do zmiany gotowy Waldek Sobota.

67'
Bellarabi miał okazję! Wpadł z piłką w pole karne jednak praktycznie podał do Szczęsnego.

65'
Lewandowski dobra okazja jednak sędzia odgwizdał spalonego.

64'
Na trybunach zasiadło 56 934 kibiców.

64'

64'
Oddech dla Wojtka Szczęsnego. Polacy w ataku pozycyjnym przez chwilę.

62'
Niemcy w ataku pozycyjnym. Do piłki dochodzi Kramer po lewej stronie pola karnego i strzela jednak broni Szczęsny. Niemcy wściekle atakują!

60'
Strzał Schurrle zza pola karnego. Szczęsny po raz kolejny dobrze się spisuje.

59'
Goetze zatrzymany przed polem karnym. Próba wyjścia z kontratakiem zatrzymana. Przy piłce utrzymują się Polacy.

58'
Faul przed polem karnym. Kross z wolnego będzie dośrodkowywał.

57'
Niemcy starają się atakować. Polacy dobrze grają w obronie.

55'
Żółta kartka dla Lewandowskiego za starcie z Neuerem.

54'
Niemcy w gazie! Ale kolejna świetna obrona Szczęsnego.

51'
GOLLLLL!!!!!!!! AREK MILIK!!!!! Dośrodkowanie Piszczka sprzed pola karnego. Milik dochodzi do piłki przed Neuerem i mamy bramkę!

49'
Dobry odbiór piłki Jodłowca przed polem karnym, jednak źle podaje do przodu i kolejny raz Niemcy w ataku.

*'
Podsumowanie statystyczne pierwszej połowy:

47'
Zawodnik schodzi z boiska jednak wszystko wskazuje na to że zaraz na nie wróci. Na razie Niemcy w 10'tkę.

46'
Przerwa w grze. Po starciu o piłkę Roberta Lewandowskiego z Kremerem, Niemiec leży na murawie.

45'
Bez zmian w przerwie meczu.

45'
Niemcy od środka. Zaczynamy!

*'
Wracamy na stadion. Piłkarze wracają już na murawę.

*'
Po pierwszej połowie Polska remisuje 0:0 z Reprezentacją Niemiec.
Już za chwilę początek drugiej połowy.

45'

44'
Znowu mamy sporo szczęścia. Po zamieszaniu w polu karnym strzał Hummelsa ponad bramką z lini 5 metra.

44'
Kolejny rożny dla niemców. Strzał Schurrle zablokowany przez Glika.

43'
Groźna sytuacja lewą stroną. Bellarabi minął Szukałę i próbował technicznym strzał pokonać Szczęsnego jednak ten świetnie broni.

41'
Schürrle z prawej storny, piłkę uderza Muller głową jednak wysoko nad bramką.

40'
Po raz kolejny piłkę wybija Piszczek. Dośrodkowania Niemców naprawdę groźne. Kolejna akcja Mistrzów Świata. Bellarabi jednak na spalonym.

38'
Muller ma szansę! Wbiegł między naszych obrońców. Strzał obok bramki. Co za mecz!

38'
Groźna sytuacja NIemców. Dośrodkowanie z prawej storny Goetze , strzał Bellarabi'ego tuż koło lewego słupka bramki. Było groźnie.

37'
Grosik szukał Lewandowskiego w polu karnym jednak jego zagranie za mocno i piłka u Neuera.

36'
Dużo nerwowości w szeregach Polaków. Zwłaszcza w środku pola.

35'
Teraz Niemcy zamkneli Polaków w polu karnym.

34'
Wolny dla Polaków. Kremer fauluję Rybusa.Będzie dośrodkowanie w pole karne. Szansa dla Polaków, piłka wybita!

33'
Zamieszanie w naszym polu karnym. Po raz kolejny piłka w rękach Szczęsnego.

32'
Próba zagrania do Lewandowskiego. Jednak za mocno podawał Szukała i piłkę złapał Neuer.

31'
Mało brakowało, jednak zaskakujący strzał Mullera broni Szczęsny. Kontra Polaków kończy się strzałem Grosickiego jednak daleko od bramki.

30'
Kolejne dośrodkowanie w pole karne Polaków. Rzut rożny z prawej storny. Toni Kross będzie dośrodkowywał.

29'
Oba zespoły walczą o piłkę jak lwy! Nikt nie odpuszcza nogi!

27'
Akcja pod polem karnym Polaków kończy się niecelnym strzałem. Polacy mają problem w środku pola.

26'
Akcja Niemców prawą stroną. Dośrodkowanie Mullera przelatuje przez pole karne i mamy aut dla Polaków.

25'
Lewandowski dzisiaj w dobrej dyspozycji. Cała nasza reprezentacja gra dziś bardzo dobrze. Oby tak dalej!

24'

24'
Kartka dla Boateng'a za faul na Krychowiaku. Mogło być groźnie pod bramką Niemców gdyby nie interwencja obrońcy.

23'
Niemcy ciągle przy piłce, co jakiś czas Polacy wybijają piłkę jednak ona wraca co chwila pod nogi gości.

21'
Strzał Krossa zza pola karnego. Wysoko nad bramką. Szczęsny zaczyna od bramki.

20'
Niemcy po raz kolejny w ataku.

18'
Szukała otrzymuję żółtą kartkę za starcie z Schürrle.

17'
Piłka wybita po nodze rywala. Aut dla Polaków po prawej stronie boiska.

16'
Strzał Hummelsa zablokowany, będzie rzut rożny, pierwszy w tym meczu.

15'
Faul Wawrzyniaka metr przed polem karnym. Będzie okazja dla reprezentacji Niemiec.

14'
Kontra POLAKÓW. Lewandowski na czystej pozycji, wchodzi w pole karne jednak piłkę odbiera mu Ruediger.

13'
Faul Jodłowca w środku pola. Nadal brak żółtych kartek w dzisiejszym meczu.

12'
Oba zespoły bardzo dobrze ustawione w obronie.

11'
Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne gości. Manuel Neuer łapię piłkę bez problemów.

10'
Faul Ruediger'a na Rybusie przy kontrataku Polaków.

9'
Pierwszy strzał meczu. Muller strzela zza pola karnego jednak pewnie łapię piłkę Wojciech Szczęsny.

8'
Niemcy w ataku pozycyjnym.

7'
Dobra gra naszych zawodników w środku pola. Szybko potrafimy odebrać piłkę.

6'
Dośrodkowanie Grosickiego ! Piłkę wybija Hummels, nadal Polacy w ataku.

5'
Niemcy przy piłce. Z trybun słychać głośne gwizdy.

4'
Pierwsza akcja Polaków! Zatrzymany Grosicki.

2'
Pierwsza akcja Niemców. Muller źle przyjął i mamy piłkę.
Lewandowski utrzymuję się przy piłce , Robert faulowany w środku pola.

1'
Niemcy w ataku pozycyjnym, jednak Polska obrona dobrze zaczyna i odzyskaliśmy piłkę.

1'
Faul Wawrzyniaka przy bocznej linii środka boiska.

0'
Polacy od środka ! Zaczynamy mecz !

*'
Lewandowski oraz Neuer jako kapitanowie losują strony !

*'
Dla kibiców to nie jest zwykły mecz ! To jak walka Dawida z Goliatem !

*'
HYMN POLSKI

*'
Hymn Reprezentacji Niemiec. Z trybun słychać głośne gwizdy.

*'
Zawodnicy wchodzą na murawę !

*'
Wspaniała atmosfera na stadionie. NA TRYBUNACH BIAŁO CZERWONO !!!!!!

*'
Zawodnicy zbierają się już w tunelu prowadzącym na murawę stadionu.

*'

*'
Stadion Narodowy zapełniony do ostatniego miejsca. Po bilety na dzisiejsze spotkanie zgłosiło się prawie milion kibiców.

*'
Pedro Proenca będzie dzisiejszym arbitrem spotkania.

*'
Prezentujemy ustawienie obu zespołów:

*'
Jeśli Robert Lewandowski zdobędzie dziś gola, to będzie jego 24 trafienie dla kadry. Zrówna się tym samym ze Zbigniewem Bońkiem.

*'
To ostatni mecz naszej grupy, dzisiejsze spotkania:
Irlandia 7:0 Gibraltar
Szkocja 1:0 Gruzja
Obecnie na czele naszej tabeli jest Irlandia z kompletem punktów.

*'
Dzisiejsze spotkanie na Stadionie Narodowym w Warszawie komentował dla Państwa będzie Italianio.

*'
Reprezentacja Niemiec gra w osłabionym składzie, dziś nie zobaczymy między innymi Philipa Lahma który po Mistrzostwach w Brazylii zakończył karierę Reprezentacyjną. Oprócz niego dziś nie zagrają tacy zawodnicy jak Mesut Ozil, Bastian Schweinsteiger czy Marco Reus. Jednak skład naszych zachodnich sąsiadów wciąż dysponuje zawodnikami światowej klasy.

*'
Witam na meczu Eliminacji Mistrzostw Europy 2016 pomiędzy Reprezentacją Polski a obecnymi Mistrzami Globu, Reprezentacją Niemiec.

*'
Ławka rezerwowych Niemiec: Weidenfeller, Zieler, Mustafi, Ginter, Rudy, Podolski, Draxler, Kruse.

*'
Ławka rezerwowych Polski: Fabiański, Boruc, Cionek, Jędrzejczyk, Olkowski, Mączyński, Mila, Żyro, Sobota, Teodorczyk, Starzyński, Kucharczyk.

*'
Adam Nawałka zdecydował się jednak na ofensywny wariant i zagra dwójką napastników.

*'
Na górze relacji prezentujemy wyjściowe składy obu zespołów.

* '

*'

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Niemcy. Nie możesz obejrzeć transmisji na żywo w telewizji. Nasza relacja online zastąpi Ci to doskonale. Znajdziesz tutaj nie tylko przebieg wydarzeń boiskowych, ale również różnego rodzaju multimedia oraz opinie ekspertów. Zapraszamy na relacje-live.pl.

Początek meczu Polska - Niemcy 11 października o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Niemcy, to zapraszamy do śledzenia meczu online