Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień (46' Świderski), Romanchuk, Frankowski, Pospisil, Novikovas (75' Lazarević) - Bezjak (77' Sheridan)
Cuesta - Bartkowski, Velez, Wasilewski, Arsenić - Mitrović, Cywka, Llonch, Boguski (84' Wojtkowski), Imaz (67' Halilović) - Carlitos (90+4' Kolar)

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Jagiellonia Białystok przegrała trzeci mecz u siebie z rzędu. Dzisiaj zabrakło większej koncentracji w polu karnym przeciwnika. Podopieczni Ireneusza Mamrota oddalili się od tytułu mistrzowskiego.

Koniec spotkania w Białymstoku!

90+9'
Halilović oddał drugie bardzo nieudolne uderzenie. Piłka poszła na trybuny.

90+8'
Ostatnie sekundy tego spotkania.

90+7'
Cały zespół Wisły Kraków w swojej szesnastce.

90+6'
Prawdziwe oblężenie bramki Cuesty. Bardzo niebezpieczne, płaskie wgranie zanotował Łukasz Burliga. O krok od zagrania okazał się być Sheridan.

90+5'
Cuesta pracuje na miano "zawodnika meczu"! Przed chwilą oglądaliśmy kapitalną, instynktowną interwencję na linii! Z okolic sześciu metrów mocno huknął Sheridan!

90+4'
Taras Romanchuk z najbliższej odległości trafił w słupek! Defensywny pomocnik spudłował, będąc na czwartym metrze od bramki! To powinien być gol!

90+3'
żółta kartka W opinii sędziego głównego, Cuesta zdecydowanie za długo zwlekał z rozegraniem. Żółta kartka.

90+2'
Na uraz skarży się gracz Wisły Kraków.

90+1'
Desperackie próby w wykonaniu zawodników Ireneusza Mamrota. Goście są ogromnie zmobilizowani w defensywie.

90'
Do regulaminowego czasu gry sędziowie dołożyli 7 minut.

89'
żółta kartka Ivan Runje celowo dotknął piłkę ręką. Kolejna absencja w składzie "Jagi". Runje był piłkarzem narażonym na żółte kartki.

89'
Karol Świderski zmarnował dosyć niezłą sytuację strzelecką. Napastnik mógł liczyć na precyzyjne dośrodkowanie z prawego skrzydła. Zagranie głową poleciało nad poprzeczką.

88'
Gospodarze już w żaden sposób nie kalkulują. Długie podania w pobliże strefy bramkarza.

86'
Wojtkowski dobrze stanął na linii dośrodkowania z rzutu rożnego. Lazarević nie przygotował swojej wrzutki.

85'
Jagiellonia zmuszona do szybszego rozgrywania. Aktualny wynik jest daleki od marzeń kibiców z Białegostoku.

84'
Rafał Boguski opuścił plac gry. Kamil Wojtkowski wpuszczony na ostatnie minuty.

83'
Goooool! Zoran Arsenić najlepiej zachował się w polu karnym Jagiellonii. Tuż pod bramką. Pomocnik Wisły przytomnie dobił z bliska strzał Wasilewskiego!

81'
Ivan Runje zachował się jak profesor! Idealnie wykonany wślizg zablokował strzał Lloncha! Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką.

80'
Nie ma dzisiaj szczęścia Carlitos. Kolejny raz piłka nie zechciała posłuchać się hiszpańskiego snajpera. Lepszy w indywidualnej potyczce okazał się być Burliga.

79'

77'
Przynajmniej dwie bramki powinien dzisiaj zdobyć Bezjak. Snajpera Jagiellonii zmienił Sheridan.

76'
żółta kartka Taras Romanchuk nie zagra w następnej serii gier. Z powodu zbyt dużej ilości kartek Polaka zabraknie w meczu z Legią Warszawa.

75'
Novikovas nie mógł dzisiaj wiele zrobić na boisku. Lazarević otrzymał swoją szansę od szkoleniowców.

74'
Z bólu zwija się Velez.

73'
Carlitos nie popisał się, wykonując korner. Za wysoko poleciała futbolówka. Jagiellonia przed sposobnością na kontrę.

71'
Na pozycji spalonej uchwycono Bezjaka. Dobra interwencja w wykonaniu sędziego asystenta.

70'
Świeżo wprowadzony Halilović koncertowo zaprzepaścił efektownie zbudowaną przez jego ekipę akcję. Koszmarny kiks w polu karnym Jagiellonii.

69'
Powoli zbliżamy się do decydującej fazy meczu.

68'
Rafał Boguski niefortunnie upadł na boisko. Napastnik krakowskiego zespołu dosyć szybko, jednak, podniósł się.

67'
Czas na zmiany w Wiśle. Tabor Halilović w miejsce Jesusa Imaza.

65'
Mitrović nie zagra w następnej kolejce ligowej. Jest to efekt wyczerpania limitu kartkowego.

64'
Gospodarze potrafią groźnie kontratakować. Bezjak dostał kolejną szansę bramkową. W polu karnym przeciwnika, jednak, źle trafił w piłkę.

62'
Karol Świderski znów narobił wiele harmidru w polu karnym Wisły Kraków. Napastnika Jagiellonii przed finalizacją akcji uprzedził interweniujący wślizgiem Velez.

61'
żółta kartka Trzy minuty temu za nadmierne dyskusje z sędzią po żółtej kartce dostali: Mitrović oraz Wasilewski.

60'
Nie ma gola! Bezjak dał się ograć kapitalnie interweniującemu Cueście! Hiszpański bramkarz wyśmienicie rzucił się w lewy sektor swojej bramki!

58'
Daniel Stefański wskazał na jedenasty metr. Jagiellonia będzie miać świetną okazję do prowadzenia.

57'
Trwa analiza stykowej sytuacji.

56'
Daniel Stefański udał się w kierunku wozu transmisyjnego z systemem VAR. Tam odbędzie się konsultacja.

55'
Jeden z graczy Jagiellonii ucierpiał w starciu, w obcym polu karnym. Zawodnicy walczyli o centrę z rzutu rożnego.

54'
Świderski znalazł się w polu karnym Wisły. Miał blisko piłkę przy sobie, ale znakomicie w odpowiedniej chwili zareagował Wasilewski.

53'
W składzie "Białej Gwiazdy" nadal bez zmian.

52'
żółta kartka Arsenić nie przemyślał swojego zachowania. Bardzo niebezpieczny wślizg mógł wygenerować kontuzję u rywala.

50'
Jesus Imaz przyłapany został na pozycji spalonej. Sporna kwestia.

49'
Kibice Jagiellonii wstali ze swoich krzesełek! Soczyste huknięcie z dystansu zaprezentował Bezjak. Piłka poszybowała tuż obok lewego słupka bramki.

48'
Blisko ustawiony sędzia asystent wskazał pozycję spaloną. Niezadowolony decyzją arbitra był Novikovas.

47'
Carlitos zaliczył celne zagranie od stałego fragmentu. Futbolówkę pewnie wychwycił Kelemen.

46'
Ireneusz Mamrot zaoferował pierwszą zmianę. Bartosza Kwietnia na placu gry zastąpił Karol Świderski.

46'
Czas na II część dzisiejszego boju!

Mamy odpowiedni moment na przedstawienie statystyk. Panel z tymi danymi przygotował portal EkstraStats.

Daniel Stefański zakończył I odsłonę meczu w Białymstoku.

43'
Romanchuk kapitalnie ograł Imaza. Piłkarz gości najpierw stracił piłkę, a potem ciągnięciem za koszulkę przewrócił rywala.

42'
Wisła Kraków postawiła w ostatnich minutach na wolniejsze rozgrywanie futbolówki.

41'
Frankowski nie zrozumiał się z Pospisilem. Ten drugi za późno wbiegał w pole karne Wisły.

39'
Ofensywna nieudolność dalej u dwóch ekip. Obu stronom tego meczu nie można za to odmówić boiskowej walki.

38'
Bezjak zbyt mocno się odchylił, przy oddawaniu strzału, z okolic 14. metrów. Futbolówka poszybowała bardzo wysoko nad poprzeczką.

36'
Novikovas ładnie zwiódł przeciwnika pod polem karnym Wisły, i złożył się do strzału. Piłkę zatrzymał Velez.

35'

33'
Gwizdek sędziego. Carlitoś próbował minąć swojego przeciwnika. Sztuka się udała, ale Burliga nie dał później odejść swojemu rywalowi.

32'
Bardzo długo z decyzją zwlekał sędzia asystent. Napastnik Wisły Kraków minimalnie za szybko wybiegł za obronę Jagiellonii.

31'
Nikt nie odpuszcza na murawie.

30'
Napastnik gości we wcześniej wspomnianej akcji próbował z okolic piętnastego metra od bramki.

29'
Efektowna sytuacja dla Wisły Kraków. Zgrabną przewrotką popisał się Rafał Boguski. Ładnie lecącą piłkę z klasą złapał Marian Kelemen.

28'
Krakowska ekipa próbuje uspokoić swoje działania na płycie boiska.

27'
Akcje Jagiellonii nabrały znacznie na dynamice. Wisła Kraków zmuszona do chaotycznego bronienia dostępu do swojej bramki.

26'
Soczyście kopnięta piłka przez Mitrovicia. Z pół woleja strzał mógł podobać się zgromadzonej na stadionie publiczności. Piłka poszła obok prawego słupka.

24'
Kolejna akcja "Jagi". Łukasz Burliga uderzył piłkę głową. Futbolówka poszybowała obok lewego słupka bramki.

23'
Ze sporej odległości strzał oddał Guilherme. Płaska próba powędrowała w bezpiecznej lokalizacji od bramki Cuesty. Zagranie, chyba, tylko na poprawę statystyk.

21'
Coraz brzydziej robi się na boisku. Ostre zagrania zdarzają się zbyt często.

20'
Carlitos posłał długą piłkę ze stałego fragmentu gry. Obrońcy Jagiellonii, jednak, najwyżej wyskoczyli do lecącej futbolówki.

19'
Arsenić gra bardzo odważnie. Ten zawodnik ruszył z ambitną szarżą.

17'
Novikovas zagrał zdecydowanie za głęboko od rzutu wolnego. Cuesta nie miał najmniejszych problemów z poprawnym chwytem piłki.

16'
Przepychanki w polu karnym Wisły Kraków.

15'
Piłka wpadła do bramki, ale Carlos Lopez, w czasie podania, znajdował się najbliżej bramki. Gol dla Wisły Kraków nie został uznany.

13'
Gra przerwana. Ivan Runje przewinił taktycznie.

12'
Prawą flanką odważnie grają piłkarze z Białegostoku.

11'

9'
Bezjak stanął przed dobrą szansą. Bardzo dokładnym dośrodkowaniem błysnął Guilherme. Napastnik drużyny gospodarzy w kluczowym momencie nieudolnie trafił w piłkę.

8'
Marcin Wasilewski nieudanym zagraniem głową wykazał się w szesnastce Jagiellonii Białystok. Futbolówka przeszła obok prawego słupka bramki.

6'
Tomasz Cywka spróbował uderzenia z dystansu. Tor lotu piłki przeciął jeden z defensorów gospodarzy.

5'
Jagiellonia wybroniła się w dobrym stylu. Dośrodkowanie z prawego narożnika boiska nie dotarło do żadnego z napastników przyjezdnych.

4'
Pierwszy strzał na bramkę krakowskiej Wisły. Z głębi pola karnego usiłował Bezjak. Uderzenie w prawy sektor bramki zatrzymał Cuesta.

2'
Guilherme przewrócił Rafała Boguskiego. Daniel Stefański przyznał "Białej Gwieździe" rzut wolny.

1'
Gracze Ireneusza Mamrota rozpoczęli dzisiejsze zawody.

*'

*'
"W stepie szerokim". Czas dla kibiców popularnej "Jagi".

*'
Pan Daniel Stefański (Bydgoszcz) został wyznaczony do bycia rozjemcą głównym w nadchodzącym starciu w Białymstoku.

*'
Ireneusz Mamrot, na ławce rezerwowych pozostawił - taki zestaw piłkarzy Jagiellonii: Pawełek, Lazarević, Guti, Sheridan, Wójcicki, Grzyb, Świderski.

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Chorążka, Halilović, Ondrasek, Kolar, Wojtkowski, Kostal, Małecki.

*'
W historii różne sytuacje się zdarzały...

*'
W przypadku wygranej Jagiellonie ma szansę wskoczyć fotel lidera ligowej tabeli.

*'
Zawody w Białymstoku zostaną rozegrane w ramach 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

*'
Dzień dobry, Państwu!
Przed nami widowisko w Białymstoku, gdzie miejscowa Jagiellonia o punkty zmierzy się w Wisłą Kraków. Początek spotkania o 18:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online