Deportivo La Coruna - FC Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Deportivo La Coruna
FC Barcelona
2 : 4

Martinez, Juanfran, Albentosa, Schar, Luisinho, Guilherme – Borges, Çolak, Krohn-Dehli, Lucas, Valle.
Ter Stegen, Semedo, Pique, Umtiti, Alba, Rakitic, Busquets, Coutinho, Dembele, Messi, L. Suarez

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45'
Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi z Deportivo 2:1.

41'
Ruben pewnie interweniował po strzale z dystansu Coutinho.

40'
Gool! 1:2! Ładna akcja gospodarzy. Po podaniu z pola karnego do Lucasa, ten uderzył z pierwszej piłki i zaskoczył Ter Stegena.

38'
Goool! Suarez z pola karnego kapitalnie dośrodkował zewnętrzną częścią stopy do nadbiegającego Messiego, który strzałem w krótki róg pokonał bramkarza

35'
Ładna akcja Deportivo. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska w idealnej sytuacji znalazł się Schar. Był niepilnowany na trzecim metrze, ale uderzył wysoko nad poprzeczką.

31'
Colak chciał przelobować bramkarza Barcelony. Było groźnie, ale bez gola.

30'
Messi oddał bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej interweniował bramkarz Deportivo.

28'
Suarez dośrodkował do Messiego, a ten głową uderzył obok bramki.

28'
Błąd Ter Stegena, który źle rozegrał piłkę. Valle oddał mocny strzął tuż nad bramką.

25'
Zablokowany strzał Coutinho.

22'
Nieudany strzał Rakiticia z dystansu.

20'
żółta kartka Schar ukarany żółtą kartką.

17'
Piłka w siatce Barcelony, ale gol nieuznany. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Albentosa. Ter Stegen zdołał odbić piłkę, a do bramki dobił ją Perez. Był jednak na spalonym i sędzia podjął słuszną decyzję.

15'
Całkiem dobry okres gry Deportivo. Nie przyniosło to jednak sytuacji.

13'
Juanfran dośrodkowywał w kierunku Valle, ale ten nie zdołał oddać strzału.

11'
Barcelona gra spokojnie i kontroluje ten mecz.

7'
Gool! Barcelona prowadzi po ładnym golu Coutinho. Otrzymał on podanie od Demebele i technicznym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.

5'
Barcelona stara się atakować. Aktywny jest Coutinho, który szuka gry z Messim. Jak na razie nie zaskoczyli gospodarzy.

1'

'
Barcelona może zapewnić sobie mistrzostwo Hiszpanii.

'
Rezerwowi Deportivo: Koval, Navarro, Cartabia, Mosquera, Andone, Valverde, Muntari.

'
Rezerwowi Barcelony: Cillessen, Denis Suarez, Iniesta, Paulinho, Paco Alcacer, Aleix Vidal, Vermaelen

'
Zapraszamy o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Deportivo La Coruna - FC Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online