Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Słowik - Dankowski, Celeban, Tarasovs, Cholewiak - Kosecki (88' Lewandowski), Augusto, Rieder (74' Srnić), Chrapek (81' Vacek), Pich - Robak
Kuciak - Stolarski, Nalepa, Mladenović (85' Chrzanowski) - Łukasik (68' Krasić), Borysiuk - Haraslin (55' Oliveira), Sławczew, Lipski, Peszko - F. Paixao

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Dziękuję pięknie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Śląsk Wrocław znacznie zbliżył się do upragnionego utrzymania. Gospodarze wykazali się dzisiaj sporą konsekwencją piłkarską.
Lechia Gdańsk musi nadal drżeć o byt w polskiej elicie.

Koniec meczu we Wrocławiu!

90+3'
Jakub Słowik ponownie uratował swoją ekipę! Młody bramkarz powstrzymał świetny strzał głową Flavio Paixao! Interwencja w stylu goalkeepera z piłki ręcznej.

90+2'
Piłka krąży w okolicach pola karnego "Biało - zielonych".

90'
Wrocławianie zbyt ekstrawagancko chcą dobić swoich rywali.

89'
Do podstawowego wymiaru czasu gry doliczone będą 5 minut.

88'
Jakub Kosecki pokazał dzisiaj show. Mateusz Lewandowski jest ostatnim zmiennikiem w tym spotkaniu.

86'
Jakub Słowik przy swojej interwencji nadział się na... słupek. Goalkeeper gospodarzy wykazał się duży heroizmem przy silnym strzale.

85'
Adam Chrzanowski zameldował się na płycie boiska. Filip Mladenović zakończył swój dzisiejszy występ.

84'
żółta kartka Nerwy puściły Jakubowi Koseckiemu. Zbyt nadmierna agresja w starciu z rywalem była zupełnie niepotrzebna.

82'
żółta kartka Sławomir Peszko ewidentnie podciął przeciwnika. Paweł Gil wyciągnął żółtą kartkę.

81'
Kamil Vacek dostał szansę od Tadeusza Pawłowskiego. Na ławce rezerwowej zasiadł Michał Chrapek.

80'
Lechia Gdańsk przekombinowała tuż pod bramką Jakuba Słowika. Zbyt wiele zagrań zrobiło wielki zamęt. Z kilku metrów od bramki spudłował Patryk Lipski.

79'
Marcin Robak miał chęci do dobitki strzału Jakuba Koseckiego. Napastnik wrocławian na ofsajdzie.

78'
Joao Oliveira przyłapany na pozycji spalonej. Dosyć długo sędzia liniowy zbierał się z interwencją.

76'
żółta kartka Wybitnie niesportowym zachowaniem na murawie błysnął Michał Chrapek. Paweł Gil zastosował karę indywidualną.

75'
Flavio Paixao podjął ambitną próbę przelobowania Jakuba Słowika. Bramkarz Śląska Wrocław pewnie wyłapał piłkę.

74'
Zmiana. Dragoljub Srnić wszedł na plac gry za Timo Riedera.

73'
żółta kartka Faul taktyczny popełnił Oliveira. Kara indywidualna w postaci kartki.

71'
żółta kartka Robert Pich rażąco naruszył przepisy gry. Słowacki pomocnik otrzymał żółty kartonik.

70'
System VAR zadecydował, że rzutu karnego dla gdańszczan nie będzie.

69'
System VAR analizuje, czy rzut karny dla Lechii się należy.

68'
Jedenastka dla Lechii Gdańsk! Piotr Celeban wbrew przepisom blokował rywala.

67'
Druga zmiana po stronie Lechii. Milos Krasić za Daniela Łukasika.

66'
Marcin Robak nie trafił czysto w piłkę głową. Bardzo nieudana finalizacja stałego fragmentu gry.

64'
Śląsk Wrocław zdominował gości z Gdańska. Najpierw Marcin Robak został zablokowany w polu karnym, po czym z kilku metrów od bramki ze wślizgu pomylił się Robert Pich.

63'
Michał Nalepa skutecznie zneutralizował kontrę Śląska Wrocław. Robert Pich nie zdołał wygrać pojedynku indywidualnego.

61'
Filip Mladenović nie wykorzystał prezentu. Dośrodkowanie od rzutu wolnego okazało się wielce nieudolne. Od swojej strefy grę rozpocznie Jakub Słowik.

60'
Mateusz Cholewiak nie zrozumiał się z Augusto. Błąd komunikacyjny dał Lechii rzut wolny.

59'
Oficjalny komunikat!

58'
Paweł Stolarski przeniósł futbolówkę nad bramką. Strzał oddany z okolic szesnastki Śląska.

56'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartką został ukarany Rieder. Tego zawodnika z racji limitu kartkowego zabraknie w następnej kolejce ligowej.

55'
Lucas Haraslin opuścił murawę. Joao Oliveira przywitał się z kibicami.

54'
Rieder z urazem. Czarny czas dla zawodników "Wojskowych".

53'
Flavio Paixao ostro zagrał w powietrznej batalii. Michał Chrapek dosyć mocno ucierpiał. Potrzebna będzie zmiana w szeregach gospodarzy.

52'
Śląsk Wrocław wykonywał rzut rożny. Lechia Gdańsk, a raczej jej obrońcy skutecznie się ustawili w swoim polu karnym.

50'
Muszę wspomnieć o tym, że w czasie przerwy nie doszło do żadnych zmian w obu składach.

49'
Dusan Kuciak fenomenalnie zareagował na linii bramkowej! Słowacki bramkarz wyciągnął piłkę, po woleju swojego rodaka - Roberta Picha!

48'
W strefie bramkarskiej faulowany był Jakub Słowik. Goalkeeperzy na swoim terytorium są szczególnie chronieni.

47'
Kamil Dankowski ofiarnie zablokował wrzutkę, którą z lewego skrzydła posłał Sławomir Peszko.

46'
Paweł Gil dał sygnał. Początek II odsłony tego widowiska.

Statystyki I połowy "Meczu Przyjaźni". Porcję danych przygotował portal EkstraStats.

Wynik 3:1 do przerwy.

45+1'
Trwa 1 z 2 doliczonych minut.

45'
Gooooool! Jakub Kosecki powiększył swój dorobek strzelecki! Pomocnik wrocławian ośmieszył obrońców Lechii, a następnie zgrabnie przelobował Dusana Kuciaka.

44'
Piłkarski bilard w polu karnym Lechii. Piłka zagrana od rzutu wolnego kręciła się wokół wielu zawodników. Ostatecznie, Lipski wybił futbolówkę.

43'
żółta kartka Paweł Stolarski z premedytacją przerwał rajd przeciwnika. Żółta kartka nie mogła być zaskoczeniem.

42'
Lucas Haraslin zmarnował wyborną okazję strzelecką! Słowak dostał wyśmienite dośrodkowanie od Flavio Paixao! Pomocnik Lechii, mając dobrą sytuację, uderzył w boczną siatkę.

41'
Rieder ponownie zasygnalizował jakieś problemy zdrowotne.

40'

38'
żółta kartka Patryk Lipski zbyt agresywnie podszedł do walki o futbolówkę. Za pracę łokciem Patryk Lipski został ukarany żółtą kartką.

37'
Obie strony oddały po 4 strzały.

36'
Gooool! Wzorowo wyprowadzona kontra! Flavio Paixao wypuścił swojego kolegę w uliczkę. Skrzydłowy Lechii, Sławomir Peszko, w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ulokował piłkę w lewym sektorze bramki.

34'
Augusto nadział się na wślizg ze strony przeciwnika. Pomocnik Śląska Wrocław nabawił się urazu.

33'
Filip Mladenović wgrywał futbolówkę z bocznego sektora boiska. Dobrze ustawiony Igor Tarasovs zagraniem głową oddalił zagrożenie od swojej strefy.

32'
Kamil Dankowski nieprzepisowo został zaatakowany przez Sławomira Peszko.

31'
Piotr Stokowiec uważnie ogląda poczynania swoich piłkarzy.

29'
Gooooool! 2:0! Jakub Kosecki otrzymał perfekcyjne, prostopadłe podanie! Spokojny płaski strzał zaskoczył interweniującego Dusana Kuciaka.

28'
Robert Pich kierował długą piłkę do Marcina Robaka. Grę wyśmienicie odczytał Dusan Kuciak, przechwytując piłkę.

26'
Marcin Robak zdobył swojego setnego gola w polskiej Ekstraklasie. Snajper "Wojskowych" dołączył do klubu "100".

25'
Gooooool! Solidny strzał w lewy, dolny róg bramki! Marcin Robak ucieszył wrocławskich kibiców.

24'
Marcin Robak podejmie się egzekucji rzutu karnego.

23'
Paweł Gil wskazał na jedenasty metr! Sędzia dostrzegł rękę Flavio Paixao.

22'
Simeone Sławczew nie za dobrze nakrył futbolówkę głową, tuż pod bramką przeciwnika! Lechia bardzo ładnie rozegrała akcję na lewej flance boiska.

21'

19'
Sławczew z niemal miejsca uderzył piłkę. Jego zespół bardzo kombinacyjnie rozegrali rzut rożny. Strzał Bułgara powędrował za bramką.

18'
Gdańszczanie starają się odpowiedzieć na lepszy fragment czasu Śląska.

16'
Robert Pich bardzo chciał zabrać się z piłką tuż pod polem karnym rywala. W walce o futbolówkę popełnił przewinienie.

15'
Za Nami już kwadrans gry we Wrocławiu. Najjaśniejszym punktem tego okresu czasu był piękny strzał w wykonaniu Roberta Picha.

14'
Sławomir Peszko uwierzył w swoje techniczne możliwości. Skrzydłowy Lechii uderzył z bardzo trudnej lokalizacji. Bardzo silne zagranie minęło światło bramki.

13'
Robert Pich kapitalnie trafił w piłkę, z okolic pola karnego! Soczyste huknięcie obiło poprzeczkę bramki Dusana Kuciaka!

11'
Stolarski posłał dłuższe wgranie od rzutu wolnego. Rywalizację powietrzną w swojej szesnastce wygrał Celeban.

10'
Stały fragment gry dla zespołu z województwa pomorskiego.

9'
Jakub Kosecki próbował wykorzystać swój atut, czyli szybkość. Efektowna szarża skrzydłowego została perfekcyjnie zneutralizowana wślizgiem przez obrońcę Lechii.

8'
Podopieczni Piotra Stokowca robią dużo, aby dyktować warunki gry we Wrocławiu.

7'
Paweł Stolarski wyszedł na obieg. Obrońca gdańskiej Lechii zaprezentował dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Jakub Słowik swoim udanym wyjściem zatrzymał zagranie.

5'
Sławomir Peszko próbował wślizgiem odebrać piłkę Michałowi Chrapkowi. Zamiast udanego przejęcia, to obejrzeliśmy faul.

4'

2'
Ten mecz obsługuje system VAR. Jeśli zdarzy się kontrowersyjna sytuacja, to arbitrowie skorzystają z konsultacji.

1'
Faul. Jeden z zawodników Lechii odepchnął przeciwnika.

*'

*'
Obie drużyny mogą dzisiaj zrobić wielki krok w kierunku utrzymaniu.

*'
Paweł Gil zamknie obsadę sędziowską tej serii gier.

*'
Znany jest już również skład ekipy gości!

*'
Tacy piłkarze Śląska Wrocław zasłużyli na zaufanie Tadeusza Pawłowskiego.

*'
Mecz kończący 33. kolejkę LOTTO Ekstraklasy, rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Witamy Państwa na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online