AS Roma - FC Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AS Roma
FC Liverpool
4 : 2

Becker - Florenzi, Manolas, Fazio, Kolarov - Pellegrini (53' Under), De Rossi (69' Gonalons), Nainggolan - Schick, Dżeko, El Shaarawy (75' Antonucci).
Karius - Alexander-Arnold (90+2' Clyne), Lovren, Van Dijk, Robertson - Wijnaldum, Henderson, Milner - Salah, Firmino (87' Solanke), Mane (83' Klavan).

*'
Jeden gol dzielił gospodarzy od dogrywki. Kibice Romy mogą być dumni ze swoich ulubieńców - jedyne czego im zabrakło w pewnych momentach, to skuteczności.

Koniec meczu! Liverpool w finale Ligi Mistrzów!

90+4'
4:2! Nainggolan nie dał najmniejszych szans Kariusowi.

90+3'
Rzut karny dla Romy! Ręką zagrał we własnej szesnastce Klavan.

90+2'
Trzecia zmiana w klubie z Liverpoolu: Clyne zajął miejsce Alexandra-Arnolda.

90+1'
żółta kartka "Żółtko" obejrzał Solanke.

90'
Arbiter doliczył trzy minuty.

89'
Gol pomocnika przyniesie rzymianom, najprawdopodobniej, "tylko" zwycięstwo nad Liverpoolem.

87'
Druga zmiana w Liverpoolu: Solanke zastąpił Firmino.

86'
3:2! Fantastyczna bramka Nainggolana!
Belg bez namysłu huknął z około dwudziestu metrów. Piłka z impetem wpadła do bramki, po drodze odbijając się jeszcze od słupka.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla Manolasa i Robertsona.

83'
Pierwsza roszada w Liverpoolu: Klavan wszedł w miejsce Mane.

82'
Pewny chwyt Kariusa po wrzutce z lewego skrzydła.

80'
Duże kłopoty miał Karius z uderzeniem Schicka z bliska. Nikt jednak z jego kolegów nie zdążył z dobitką.

79'
Bardzo niecelny wolej Dżeko.

78'
Groźne uderzenie z okolic dwudziestego metra w wykonaniu Schicka przeszło nad bramką.

76'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym dla Florenziego za faul na Mane.

75'
Ostatnia zmiana w zespole z Rzymu: Antonucci za El Shaarawy'ego.

73'
Centrę Alexandra-Arnolda wyekspediował poza pole karne Manolas.

71'
Gonalons wyraźnie przestrzelił podejmując próbę zaskoczenia Kariusa z dystansu.

69'
Druga korekta w składzie Romy: Gonalons zajął miejsce De Rossiego.

69'
Dobra parada Beckera po mocnym strzale Firmino.

67'
Niecelne uderzenie z woleja Dżeko po dograniu Nainggolana.

65'
Wielkie zamieszanie w polu karnym gości, centymetrów zabrakło El Shaarawy'emu do zamknięcia akcji celnym strzałem.

63'
Jak tego nie wykorzystali rzymianie? Alexander-Arnold trafił w piłkarza Romy, piłka po chwili trafiła pod nogi El Shaarawy'ego, ten uderzył bez przyjęcia, ale zablokował to, ręką wcześniej wspomniany gracz Liverpoolu. Umknęło to uwadze sędziego, powinien być rzut karny dla gospdoarzy.

62'
Na spalonym złapany Mane.

60'
Under był bardzo bliski zdobycia gola! Długie podanie z głębi pola zamykał turecki gracz, ale Karius nie dał się zaskoczyć.

58'
Manolas świetnie zatrzymał szarżującego Salaha.

56'
Kolarov dośrodkował na głowę Dżeko, ten jednak przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

55'
Bośniacki snajper Romy wywalczył rzut wolny tuż przy linii pola karnego Liverpoolu. Przewinił Alexander-Arnold.

53'
Zmiana w drużynie z Włoch: Under zastąpił Pellegriniego.

52'
2:2! Dżeko pokonał Kariusa dobijając strzał El Shaarawy'ego! Były napastnik Manchesteru City potwierdził swój znakomity instynkt strzelecki.

49'
Sędzia liniowy popełnił błąd podnosząc chorągiewkę, wskazując tym samym, że Dżeko znalazł się na spalonym, co potwierdzają powtórki. Bośniak sekundy później został podcięty przez Kariusa, a to skutkowałoby rzutem karnym dla Romy.

48'
Do piłki doszedł Schick, jednak przy próbie jej zgrania, podał ją wprost w ręce Kariusa.

47'
Rzut rożny dla gospodarzy.

46'
Salah wyszedłby do sytuacji "sam na sam" z bramkarze, gdyby wcześniej nie był na ofsajdzie.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Liverpool jest na najlepszej drodze do finału Ligi Mistrzów. Roma walczy, ale brakuje im, szczególnie po drugiej straconej bramce, precyzji w grze.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do pierwszej części meczu.

45'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

44'
żółta kartka Żółta kartka dla Lovrena. Chorwat sfaulował El Shaarawy'ego na wysokości pola karnego.

42'
Techniczne uderzenie Florenziego nie znalazło drogi do siatki.

41'
Całkowicie nieudane zagranie piętą w wykonaniu Mane. Od bramki rozpocznie Becker.

40'
El Shaarawy przewrócony w szesnastce, arbiter od razu pokazał, że nie będzie rzutu karnego.

39'
Zbyt niskie dośrodkowanie Milnera, wybił je Dżeko.

38'
Zablokowany strzał Salaha i będzie wznowienie gry z narożnika placu gry.

36'
Firmino próbował zaskoczyć Beckera z osiemnastu metrów, ale został zablokowany.

35'
Słupek po strzale El Shaarawy'ego! Włoch egipskiego pochodzenia huknął z nieco ponad dwudziestu metrów, piłka po drodze odbiła się od jednego obrońców i omal nie zakończyło to się golem wyrównującym.

32'
Schick złapany na pozycji spalonej.

31'
Niestandardowe rozegranie, El Shaarawy otrzymał piłkę i podjął decyzją o centrze, ale był już praktycznie poza boiskiem, dlatego też dogranie okazało się niedokładne.

30'
Rzut wolny dla miejscowych na połowie Liverpoolu.

29'
Rzymianie potrzebują w tej chwili aż czterech goli, aby doprowadzić przynajmniej do dogrywki.

28'
Fazio główkował nad poprzeczką.

27'
Van Dijk wybił piłkę na rzut rożny.

25'
1:2! Wijnaldum wykorzystał zamieszanie w szesnastce!
Holender zamknął akcję celną główką po niefortunnym zagraniu Dżeko.

25'
Fenomenalna interwencja Beckera po uderzeniu Mane z bliskiej odległości! Brazylijczyk wybronił stuprocentową sytuację.

24'

22'
Kolejne dośrodkowanie, tym razem Pellegriniego, wylądowało w rękach Kariusa.

21'
Wrzutka El Shaarawy'ego padła łupem golkipera liverpoolczyków.

20'
Bliski szczęścia po centrze był De Rossi, jednak uprzedzili go obrońcy angielskiej drużyny.

19'
Korner dla AS Romy.

17'
Niezwykle dużo dzieje się w stolicy Włoch. Aktualny wynik dwumeczu to 6:3 na korzyść Liverpoolu.

15'
1:1! Samobójcza bramka Milnera!
Mocne dośrodkowanie Florenziego zgrał w pole bramkowe El Shaarawy. Przy próbie wybicia piłki Lovren trafił w głowę swojego kolegę, po czym futbolówka wpadła do siatki, obok bezradnego Kariusa.

14'
Od kilku minut brakuje precyzji w grze gospodarzy.

12'
Niedokładne podanie Schicka w kierunku Dżeko, Bośniak nie miał szans na opanowanie futbolówki.

11'
Bardzo niecelny strzał zza szesnastki Nainggolana.

10'
Firmino padł w polu karnym po starciu z Manolasem, sędzia nie zdecydował na wskazanie na rzut karny.

9'
0:1! Mane otworzył wynik meczu!
Nieodpowiedzialną stratą na własnej połowie "popisał się" Nainggolan, piłkę przejął Firmino, odegrał ją do Senegalczyka, który następnie nie dał najmniejszych szans Beckerowi.

7'
Salah powalony przez Kolarova w okolicach linii środkowej. Arbiter odgwizdał przewinienie.

6'
Potężna bomba z dystansu Florenziego, futbolówka poszybowała w niewielkiej odległości od lewego słupka.

4'
Dogranie ze stojącej piłki, które mogło stworzyć zagrożenie, zostało przechwycone przez Lovrena.

3'
Kolarov wywalczył rzut rożny dla rzymian.

1'
Szybkie natarcie gospodarzy od samego startu, Dżeko walczył o górną piłkę z Van Dijkiem, ostatecznie Bośniak zdołał do niej dojść, ale nie trafił w nią czysto.

1'
Rozpoczęła AS Roma.

*'
Na Stadio Olimpico rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

*'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek spotkania.

*'
Rezerwowi Liverpoolu: Mignolet, Clyne, Klavan, Moreno, Ings, Solanke, Woodburn.

*'
Ławka rezerwowych drużyny z Półwyspu Apenińskiego: Skorupski, Jesus, Under, Gonalons, Peres, Gerson, Antonucci.

*'
"Jedenastka" przyjezdnych została zaprezentowana.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład Romy.

*'
Damir Skomina (Słowenia) poprowadzi pojedynek.

*'
Na tej arenie odbędzie się nadchodzące starcie:

*'
W pierwszym meczu zespół z Anglii zwyciężył nad rzymianami 5:2.

*'
Start spotkania zaplanowany jest na godzinę 20:45.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Dzisiaj poznamy drugiego finalistę tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Wczoraj po raz trzeci z rzędu awansował tam Real Madryt. W stolicy Włoch AS Roma zmierzy się z Liverpoolem. Zwycięzca tego dwumeczu powalczy z Królewskimi o to trofeum.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z AS Roma - FC Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online