Atletico Madryt - Arsenal online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Atletico Madryt
Arsenal
1 : 0

Oblak - Thomas (90+2' Savić), Giménez, Godín, Lucas - Vitolo (75' Correa), Saúl, Gabi, Koke - Griezmann, Diego Costa (82' Torres)
Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny (11' Chambers), Monreal - Xhaka, Ramsey - Wilshere (68' Mkhitaryan), Ozil, Welbeck - Lacazette

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

W dwumeczu Atletico było ekipą, która lepiej organizuje się na płycie boiska. Więcej sytuacji miał londyński Arsenal, ale w kluczowych chwilach brakło precyzji.

Atletico Madryt wywalczyło promocję do finału Ligi Europy sezonu 2017/18!

Koniec!

90+3'
Nerwy dały o sobie znać Ramsey'owi. Niepotrzebny faul na wysokości pola karnego oponenta.

90+2'
Zmiana taktyczna. Atletico próbuje kraść sekundy. Savić w miejsce Thomasa.

90+1'
Wszystkie siły rzucili "Kanonierzy". Dużo chaosu, wiele szybkości.

90'
Widowisko w Madrycie potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry.

87'
Fernando Torres był bliski odebrania jakichkolwiek szans Arsenalowi! Silne uderzenie z okolic pola karnego przed siebie sparował Ospina!

86'
Grają na czas zawodnicy hiszpańskiego teamu. Taki styl gry podoba się ich kibicom na trybunach.

84'
Zbyt wiele sił w wrzutkę z lewego skrzydła boiska użył Monreal. Nikt z piłkarzy ofensywnych Arsenalu nie miał prawa zamknąć zbyt mocnego podania.

83'

82'
Fernando Torres zebrał owacje od kibiców. Diego Costa z lekkim utykaniem opuścił plac gry.

80'
Diego Costa podjął odważną i ambitną decyzję o strzale zza pola karnego. Ogromnie pewny chwyt piłki zanotował Ospina.

79'
Diego Costa mocno wstrzelił futbolówkę, z głębi pola karnego Arsenalu. Bardzo przytomnie podanie przeciął Mustafi.

78'
żółta kartka Niepotrzebna szarpanina na boisku. Żółtymi kartkami zostali obdarowani: Costa oraz Mustafi.

77'
Wysoki pressing stosują piłkarze ze stolicy Hiszpanii.

76'
Salzburg prowadzi 2:0 z Olympique Marsylia! Gdyby taki wynik utrzymałby się do końca, to w Austrii kibice zobaczyliby dogrywkę.

75'
Zmiana u gospodarzy. Vitolo na ławkę rezerwowych, Correa na plac boju.

74'
Podopieczni Diego Simeone są w coraz większych opałach. Dłuższe wgrania w pole karne okazują się trudne do spacyfikowania.

72'
Przepięknie wolejem zagrał Mkhiataryan! Ormianin nieznacznie przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki Oblaka! Piłka dostała fantastycznej rotacji.

71'
żółta kartka Saul był widocznie zdeterminowany do tego, by ściągnąć biegnącego rywala na ziemię. Kara indywidualna - żółta kartka.

70'
Dobrze w obronie zorganizowali się goście. Piłka posłana z lewego narożnika boiska, nie stworzyła realnego zagrożenia.

69'
Mimo dobrego rezultatu, Atletico jest dużo aktywniejsze na płycie boiska.

68'
Mkhitaryan ma wnieść nową jakość w poczynania Arsenalu. Na ławkę rezerwowych przeniósł się Wilshere.

66'
Piłka krąży od jednego pola karnego do drugiego.

65'
W składzie Atletico nie odnotowano żadnej zmiany. U "Kanonierów" doszło już do jednej wymuszonej korekty. Koscielny'ego zmienił Chambers.

64'

62'
Jan Oblak przeszedł poważny test! Xhaka przymierzył z okolic trzydziestego metra! Bramkarz drużyny gospodarzy sparował piłkę na bok.

61'
Na pozycji spalonej uchwycony został Monreal.

60'
Gorąco pod bramką gospodarzy. Ozil płasko dogrywał do wbiegających napastników Arsenalu. Dla hiszpańskiego klubu sytuację w ostatniej chwili wyratował interweniujący wślizgiem Godin.

59'
Antoine Griezmann mierzył w prawy, dolny róg bramki strzeżonej przez Ospinę. Goalkeeper ruszył do lecącej piłki, ale ta bezpiecznie minęła światło bramki.

57'
żółta kartka Antoine Griezmann wyprowadził groźny kontratak. Z akcji nic nie wyszło, ponieważ taktycznie przewinił Monreal. Żółta kartka.

56'
Mesut Ozil podkręcił futbolówkę, przy egzekucji rzutu rożnego. Ta powędrowała w miejsce, gdzie stało więcej piłkarzy Atletico Madryt.

55'
Arsenal próbuje na obu skrzydłach boiska. Na pole karne gospodarzy poleciało kilka centr.

53'
Aaron Ramsey miał możliwość do oddania uderzenia z bliskiej odległości. Zabrakło jednak większej decyzyjności. Blok ze strony trzech obrońców Atletico wymusił na strzelającym błąd.

52'
żółta kartka Faul taktyczny na rozpędzonym Welbeck'u popełnił Gabi. Żółta kartka nie mogła zaskoczyć pomocnika madryckiego Atletico.

50'
Atletico przejmuje inicjatywę. Kolejna szansa dla gospodarzy. Przed chwilą oglądaliśmy dosyć niecelny strzał zza pola karnego, autorstwa Koke. Futbolówka przeleciała obok lewego słupka.

49'
Korner nie został wykonany w taki sposób, by Ospina mógł się zestresować. Jego kompani z bloku defensywnego skutecznie zneutralizowali zagrożenie.

48'
Antoine Griezmann bardzo sprytnie wywalczył stały fragment gry dla swojego zespołu. Chodzi o rzut rożny.

47'
Goście szybko ruszyli do ataków. Monreal zdecydowanie przeciągnął wrzutkę z lewej flanki boiska.

46'
Początek II części gry!

Sędzia Rocchi odgwizdał koniec I połowy tego meczu!

45+3'
Goooool! Wybitnie rozegrana kontra! Piłkę na wolne pole dostał Diego Costa i efektowną podcinką skarcił Ospinę!

45+1'
Gabi soczyście huknął z dystansu. Silną próbę heroicznie zblokował ciałem Bellerin.

45'
Trzy minuty dłużej potrwa ta część spotkania.

44'
Za parę sekund sędzia techniczny powinien oznajmić, o ile została przedłużona I odsłona.

43'
Zbliżamy się do finiszu I połowy meczu w Madrycie.

41'
żółta kartka Żółty kartonik, premierowy w tym spotkaniu, otrzymał Ramsey. Bardzo spóźniony atak.

40'
Odepchnięty został Lacazette. Gabi otarł się o żółtą kartkę.

39'

37'
Antoine Griezmann otrzymał wielce precyzyjne wgranie od rzutu wolnego. Francuz efektownie przyjął sobie piłkę, a potem z pół obrotu ją kopnął! Futbolówka nieznacznie minęła prawy słupek bramki.

36'
Koke konkretnie nastraszył zawodników z Anglii. Solidny strzał z pół - woleja powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki!

35'
Ciekawa szarża Godina. Urugwajski defensor poszedł na przebój. Indywidualną akcję przerwał jeden z przeciwników, odpychając obrońcę gospodarzy.

34'
Brakuje czystych sytuacji bramkowych. Jednak na boiskową walkę nie możemy narzekać.

32'
Vitolo już z niemal linii końcowej dośrodkowywał piłkę. Zagranie przeciął jeden ze stoperów Arsenalu.

30'
Efektowny wolej z dalszej odległości od bramki zaliczył Thomas. Bardzo ładna próba. Ale nawet gdyby piłka wpadła do bramki, to gol nie zostałby uznany. Jeden z jego kolegów z drużyny dokonał przewinienia.

29'
W drugiej półfinałowej parze Olympique Marsylia bezbramkowo remisuje z RB Salzburg.

28'
Coraz większą przewagę na boisku osiągają podopieczni Arsene'a Wengera.

26'
Arsenal spróbował zagrozić Oblakowi. W decydujących fazach akcji zabrakło Lacazett'owi większej konkretności.

25'
Koke przewinił na oczach sędziego głównego. Ewidentnie podciął nogi przeciwnika.

24'
Diego Costa przekombinował w polu karnym przyjezdnych. Snajper Atletico zamiast szybkiej decyzji o strzale z piętnastu metrów, to wybrał drybling. Obrońcy gości skutecznie zdjęli Coście piłkę.

23'
Angielska drużyna ma bardzo mało miejsca na rozgrywanie, na wysokości szesnastki Jana Oblaka.

22'
Ogromne poszanowanie dla piłki prezentuje obie strony. Nikomu się nie śpieszy na placu gry.

20'
Griezmann próbował dogrywać do Costy. Podanie, które zamienił francuski gwiazdor, trafiło wprost pod nogę obrońcy Arsenalu.

19'

18'
Środkowa strefa placu gry jest bardzo zagęszczona.

17'
Jak na razie obejrzeliśmy jeden strzał na bramkę. Oddał go zawodnik Atletico Madryt.

15'
Do śmielszego działania w ofensywie wyruszył Arsenal.

14'
Gospodarze rozgrywają piłkę bez większej presji. Aktualny wynik daje Hiszpanom awans do finału.

12'
Atletico wykonało rzut wolny. Soczyste dośrodkowanie w porę zablokował obrońca "Kanonierów". Dobra praca w swojej strefie.

11'
Kontuzjowanego Francuza na placu gry zastąpił Chambers.

10'
Kapitan Arsenalu powędrował poza boisko.

9'
Medycy Arsenalu mocno zaangażowani w pomoc Koscielnemu.

8'
Francuski defensor bardzo niefortunnie stanął na murawie. Najprawdopodobniej dojdzie do wymuszonej zmiany w składzie angielskiej drużyny.

7'
Laurent Koscielny zasygnalizował poważniejsze problemy zdrowotne. Sztab medyczny zameldował się na płycie murawy.

6'
Diego Costa wygrał siłową rywalizację z obrońcą Arsenalu! Triumf przyniósł sytuację bramkową dla gospodarzy! W stuprocentowej sytuacji Hiszpan kopnął piłkę wysoko nad bramką.

5'
Groźne wgranie piłki z prawego skrzydła zanotował Lacazette. Z ogromnym trudem jeden z obrońców Atletico wybił futbolówkę poza plac gry.

4'
Drużyna z Madrytu trzyma przy sobie futbolówkę. Spokój i opanowanie w pierwszych minutach meczu.

2'
Arsenal wybronił się z pierwszego kornera. Piłka została posłana wprost na głowę obrońcy gości.

1'
Popularni "Kanonierzy" rozpoczęli dzisiejszy bój.

*'

*'
Czas na odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Europy.

*'
Piłkarze obu drużyn wyszli z tunelu.

*'
Na ławce szkoleniowej Atletico zabraknie dzisiaj Diego Simeone. Argentyński trener otrzymał karę w poprzednim meczu, za nadmierne krytykowanie pracy sędziów.

*'
W drugiej półfinałowej parze Olympique Marsylia mierzy się z RB Salzburg. Ekipa z Francji wygrała pierwszą potyczkę 2:0.

*'
Gianluca Rocchi - ten arbiter poprowadzi nadchodzące spotkanie.

*'
W pierwszej batalii, w Londynie, padł wynik 1:1.

*'
Zawody w Madrycie rozpoczną się o 21:05.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Przed Nami rewanżowe starcie 1/2 finału Ligi Europy: Atletico Madryt - Arsenal.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Atletico Madryt - Arsenal, to zapraszamy do śledzenia meczu online