Polska - Szkocja online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Szkocja
2 : 2

Szczęsny – Piszczek, Glik, Szukała, Jędrzejczyk – Grosicki (89' Żyro), Krychowiak, Mączyński, Sobota (63' Mila) – Milik, Lewandowski.
Marshall - Hutton, R. Martin, Greer, Whittaker - Brown, Morrison, Maloney - Naismith (71' D. Fletcher), Anya, S. Fletcher (71' Martin).

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

*'
Irlandia w doliczonym czasie gry doprowadziła do wyrównania w meczu z Niemcami! Gruzja pokonała Gibraltar 3:0. Polska pozostanie liderem w swojej grupie.

*'
Kolejny mecz Polacy rozegrają 14 listopada z Gruzją.

90+2'
Koniec meczu. Polska zremisowała ze Szkocją 2:2.

90'
Tak wyglądała akcja z 84 minuty.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

89'
Żyro zastąpił Grosickiego.

87'
Przycisnęli mocno Polacy.

85'
Greer ukarany zółtą kartką.

84'
POWINNI BYĆ 3:2 DLA POLSKI! Mila kapitalnie minął dwóch obrońców zagrał prostopadle do Grosickiego, który trafił w słupek! Dobitka Mili bardzo niecelna.

83'
Żółta kartka dla Mili.

83'
Obie drużyny starają się zdobyć trzecią bramkę.

79'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Krychowiak.

79'
Świetna akcja Lewandowskiego. Na lewej stronie pola karnego minął obrońcę, uderzył mocno z prawej nogi i Marshall zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

76'
Goool! Polska doprowadza do remisu. Krychowiak przerzucił piłkę na lewą stronę do Jędrzejczyka, ten świetnie zagrał w pole karne do Milika, który mocnym strzałem z lewej nogi pokonał Marshalla.

75'
Maloney huknął z prawej strony poa karnego i świetnie interweniował Szczęsny.

73'
Niemcy objęli prowadzenie w meczu z Irlandią. Gruzja prowadzi z Gibraltarem 3:0.

71'
Dwie zmiany w Szkocji. Boisko opuścili Naismith i Steven Fletcher, a zastąpili ich Darren Fletcher i Chris Martin.

70'
Mączyński uderzał mocno zza pola karnego. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

68'
Milik znakomicie zagrał po ziemi wzdłuż bramki, ale żaden z Polaków nie doszedł do piłki.

65'
Mila zagrał do Grosickiego, a ten z ostrego kąta uderzył niecelnie.

64'
55 197 kibiców zasiadło na trybunach.

63'
Mila zastąpił Sobotę.

62'
Fatalny błąd Szkotów i przed znakomitą szansą stanął Milik. Jego strzał głową przeleciał nad bramką.

60'
Żółta kartka dla Krychowiaka.

60'
Morrison uderzył z dystansu nad bramką Szczęsnego.

57'
Gool! 2:1 dla Szkocji. Świetnie z rzutu wolnego zagrał jeden ze Szkotów, katastrofalnie zachowała się defensywa z Łukaszem Piszczkiem na czele i wbiegający Naismith tylko dostawił nogą czym zaskoczył Szczęsnego.

54'
Ładna akcja Polaków. Lewandowski powstrzymany przed polem karnym. Zdaniem sędziego czysto.

52'
Polacy dobrze rozpoczęli drugą połowę. Teraz okres spokojniejszej gry.

49'
Dobra kontra Grosickiego. Zagrywał do Milika, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

49'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Polaków, ale czujni obrońcy.

47'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrywał Glik, a Milik z niewielkiej odległości, ale niezbyt łatwej pozycji, posłał ją nad bramką.

47'
Dobra akcja Polaków prawą stroną. Piszczek znakomicie minął obrońcę, wykładał piłkę do Milikowi, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

46'
Początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian.

*'
To sytuacja z 10 minuty w której ucierpiał Robert Lewandowski. Sędzia nie dopatrzył się faulu...

*'
W innych meczach naszej grupy Niemcy remisują z Irlandią 0:0, a Gibraltar przegrywa z Gruzją 0:2.

45'
Koniec pierwszej połowy. Polacy remisują ze Szkotami 1:1.

45'
Gra toczy się w środku pola.

42'
Grosicki dośrodkował prosto w ręce Marshalla.

42'
Zablokowany strzał Mączyńskiego zza pola karnego.

38'
Dobra okazja dla Polaków. Sobota świetnie wyszedł do prostopadłego podania od Jędrzejczyka, próbował jeszcze zagrywać do Lewandowskiego, który miałby przed sobą pustą bramkę. Skutecznie interweniował jednak jeden z obrońców.

38'
Brakuje dokładności w poczynaniach obu reprezentacji.

35'
Glik wrócił na boisko.

35'
Glik cały czas poza boiskiem. Lewandowski również nie jest w pełni zdrów, bowiem kuleje.

34'
Glik starł się w powietrzu z Fletcherem. Polak na chwilę musiał opuścić boisko, ponieważ krwawił.

32'
Mało dzieje się na boisku.

29'
Lepszy okres gry Szkotów. Biało-czerwoni zepchnięci do obrony.

27'

26'
Lewandowski zagrywał do Milika. Szybszy Marshall.

25'
Mogło być groźnie pod bramką Polaków. Grosicki wrócił jednak w pole karne i zażegnał niebezpieczeństwa.

24'
Grosicki dośrodkował w pole karne, tam akcję zamykał Sobotę, który szczupakiem chciał zaskoczyć rywali. Nieudanie.

23'
Polacy starają się zdobyć drugą bramkę.

22'
Kolejne dośrodkowanie Grosickiego z rzutu rożnego i bramkarz Szkotów na raty łapie piłkę.

21'
Grosicki uderzył z dystansu. Wydawało się, że Marshall bez problemów złapie piłkę, ale ostatecznie wypuścił ją na rzut rożny.

21'
Grosicki dośrodkował piłkę z pola karnego, ale Marshall piąstkuje piłkę.

20'
W innych meczach Niemcy póki co remisują z Irlandią 0:0, a Gruzja prowadzi z Gibraltarem 1:0.

18'
Gool! Niestety remis. Kapitalna akcja Szkotów. Przerzut piłki na prawą stronę do Anyi, ten świetnie zagrał na środek do Maloneya strzałem po ziemi pokonał Szczęsnego.

17'
Długie zagranie Szkotów w pole karny Polski, ale bez problemów piłkę złapał Szczęsny.

16'
Spokojny okres gry Polaków.

14'
Znakomicie ułożył się mecz dla Polaków. Teraz powinno grać się dużo łatwiej.

11'
Goool! Polska prowadzi!! Hutton za lekko wybijał piłkę i ta trafiła pod nogi Mączyńskiego, a ten precyzyjnym strzałem zza pola karnego umieścił ją w siatce. Zanim tam wpadła odbiła się jeszcze od słupka.

10'
Lewandowski próbował oddać strzał zza pola karnego, ale kopnął w nogę obrońcy i ucierpiał. Napastnik Bayernu powinien być zdolny do dalszej gry.

9'

9'
Fatalne dośrodkowanie Piszczka ląduje daleko za bramką.

8'
Lewandowski zastawiał się w polu karnym, ale górą obrońcy Szkotów.

8'
Gra toczy się głównie w środku pola.

7'
Szkoci przebywali pod polem karnym Polski. Obrona nie dała się jednak zaskoczyć.

6'
Milik wybija piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

5'
Hutton dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale Jędrzejczyk zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

4'
Jak na razie dużo niedokładności wśród obu drużyn.

3'
Teraz spokojne ataki Szkotów.

2'
Polacy na razie nie forsują tempa. Utrzymują się przy piłce.

1'
Początek meczu. Rozpoczęli Polacy.

*'
Hymny już za nami. Za moment początek spotkania.

*'
Piłkarze wychodzą na boisko.

*'
Szkoci do tej pory zgromadzili trzy punkty. Wygrali z Gruzją 1:0.

*'
Ławka rezerwowych Polski: Łukasz Fabiański, Artur Boruc, Thiago Rangel Cionek, Grzegorz Wojtkowiak, Jakub Wawrzyniak, Paweł Olkowski, Maciej Rybus, Sebastian Mila, Michał Żyro, Łukasz Teodorczyk, Filip Starzyński, Michał Kucharczyk.

*'
Ławka rezerwowych Szkocji: Craig Gordon, Matthew Gilks, Christophe Berra, Craig Forsyth, Andrew Robertson, Craig Bryson, Barry Bannan, James McArthur, Darren Fletcher, Chris Burke, Chris Martin, Stevie May.

*'

*'

*'
Polacy do meczu przystąpią osłabieni brakiem kontuzjowanych Tomasza Jodłowca i Macieja Rybusa.

*'
Wtorek w Warszawie deszczowy. Mimo to obie drużyny zadeklarowały chęć gry przy otwartym dachu.

*'

MECZ POLSKA - SZKOCJA ONLINE ZA DARMO NA ŻYWO

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Polska - Szkocja. Nie możesz obejrzeć transmisji na żywo w telewizji. Nasza relacja online zastąpi Ci to doskonale. Znajdziesz tutaj nie tylko przebieg wydarzeń boiskowych, ale również różnego rodzaju multimedia oraz opinie ekspertów. Zapraszamy na relacje-live.pl.

Początek meczu Polska - Szkocja 14 października o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Szkocja, to zapraszamy do śledzenia meczu online