Cracovia - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 3

Wilk - Pestka (78' Siplak), Datković, Helik, Fink - Covilo, Rakels, Hernandez (73' Madsen), Zenjov (57' Stróżik), Dimun - Piątek
Słowik - Dankowski (56' Lewandowski), Celeban, Tarasovs, Cholewiak - Kosecki, Augusto, Pałaszewski (56' Srnić), Chrapek (68' Piech), Pich - Robak

Mecze na żywo: Cracovia - Śląsk Wrocław

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za obecność.

Śląsk Wrocław wraz z Cracovią stworzyli bardzo dobre piłkarskie widowisko. Sześć goli w meczu zawsze musi robić wrażenie. Krzysztof Piątek oraz Marcin Robak udowodnili, że nadal liczą się w poważnej rywalizacji o koronę króla strzelców.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+3'
Poza boiskiem opatrywany jest jeden z zawodników Cracovii.

90+2'
Cracovia gra w końcówce bardzo ambitnej. Pomimo dobrej sytuacji w tabeli, gracze Michała Probierza walczą o komplet oczek.

90+1'
Trwa właśnie jedna z trzech doliczonych minut.

90'
Marcin Robak wykonał dobrą pracę w defensywie. Napastnik wrocławskiego klubu udanie głową zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki.

89'
Stróżik wywalczył cenny stały fragment gry. Będzie rzut wolny z bliskiej odległości od pola karnego.

87'
Oblężenie bramki Jakuba Słowika! Coraz więcej szans dla krakowskiej ekipy. Bardzo silne uderzenie piłki przez Rakelsa zostało w porę powstrzymane.

86'
Krzysztof Piątek zachował się w stylu Arjena Robbena. Ładne zejście od skrzydła, a potem soczysty strzał z okolicy pola karnego! Efektowna próba poleciała tuż obok prawego słupka.

84'
W polu karnym Śląska Wrocław zderzyło się kilku zawodników. Na szczęście nikomu nie stało się nic groźnego.

83'
Nikt nie chce podziału punktów. Obie ekipy wyraźnie sygnalizują, że chcą grać o pełną pulę.

81'
Festiwal bramkarskich parad! Adam Wilk bardzo czujnie na linii bramkowej! Goalkeeper "Pasów" wypiąstkował silnie uderzoną piłkę przez Jakuba Koseckiego!

80'
Krzysztof Piątek koszmarnie skiksował z dystansu. Jeden z najlepszych strzelców aktualnego sezonu ligowego nie trafił czysto w futbolówkę.

79'
Błąd komunikacji w obronnym bloku Cracovii. Adam Wilk próbował łapać piłkę, ale tuż przed nim wślizgiem zagrał Michał Helik.

78'
Nastał czas na ostatnią zmianę w tym widowisku. Siplak w miejsce Pestki.

77'
Jakub Słowik uratował Śląsk Wrocław! Goalkeeper doskonale zatrzymał strzał głową, w wykonaniu Helika! Cracovia bardzo dobrze wybiła stały fragment gry.

76'
żółta kartka Srnić nie miał prawa do żadnych uwag. Bardzo ostre wejście na rozpędzonego przeciwnika.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Michał Probierz zareagował na to, co się dzieje na płycie boiska. Nicolai Madsen dał zmianę za Javiego Hernandeza.

71'
Gooooool! 3:3! W Krakowie mamy wynik hokejowy! Jakub Kosecki popisał się precyzyjnym podaniem na nogę Arkadiusza Piecha. Ten z dwóch metrów nie miał prawa do pomyłki.

70'
Arkadiusz Piech znalazł sobie trochę miejsca do wrzutki. Dogranie z lewego skrzydła nie trafiło pod nogi jego kolegów.

68'
Arkadiusz Piech jest ostatnim zmiennikiem u gości. Napastnik zastąpił Michała Chrapka.

67'
żółta kartka Augusto nie miał innego wyboru. Faul taktyczny na rozpędzonym z piłką graczu Cracovii.

66'
Miroslav Covilo wyśmienicie powrócił do obrony. Defensywny pomocnik Cracovii zatrzymał podanie Roberta Picha, który znajdował się pod polem karnym gospodarzy.

65'
Gooooool! 3:2! Przepiękne trafienie zaliczył Dimun! Perfekcyjny strzał zza szesnastki poleciał w lewe okienko bramki Słowika!

63'

61'
Robert Pich podjął kolejną próbę wypuszczenia Marcina Robaka w uliczkę. Napastnika Śląska znakomicie ubiegł Fink.

60'
Godzina tego spotkania już za Nami.

59'
Rakels stanął przed całkiem niezłą akcją strzelecką. Pomocnik Cracovii oddał niecelny strzał z okolic piętnastego metra od bramki! Mocno kopnięta piłka poleciała nad poprzeczkę.

57'
Sebastian Stróżik wszedł na boisko w miejsce Sergieja Zenjova.

56'
Mateusz Lewandowski w miejsce Kamila Dankowskiego. Dragoljub Srnić za Macieja Pałaszewskiego.

55'
Michał Chrapek był na pozycji spalonej. Arbiter liniowy długo czekał z sygnalizacją ofsajdu.

53'
Tarasovs stał w dobrym miejscu, w swojej szesnastce. Fink zaliczył dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

52'
Michał Chrapek mocno kopnął piłkę od rzutu wolnego. W polu karnym gospodarzy było paru graczy w koszulkach Śląska, ale żaden z nich nie doszedł futbolówki.

50'
Gooooool! 2:2! Piotr Celeban kapitalnie zagrał głową w prawy sektor bramki Wilka! Stoper "Wojskowych" zamknął akcję, zainicjowaną od autu.

49'
Fink świetnie zablokował silną próbę, po szybko rozegranym rzucie wolnym. Śląsk Wrocław dąży do wyrównania.

48'
Michał Chrapek został konkretnie "skoszony" przez interweniującego w obronie piłkarza Cracovii.

47'
Jakub Kosecki miał sprytny plan, polegający na prostopadłym zagraniu do Marcina Robaka. Snajper urwał się jednemu z obrońców Cracovii, ale drugi defensor przeciął zagranie.

46'
II połowa meczu!

W czasie przerwy możemy przedstawić panel statystyk, który przygotował portal EkstraStats.

Koniec I części gry!

45+1'
Javi Hernandez upadł w polu karnym wrocławian. Jego koledzy reklamowi rzut karny, ale sędzia twardo osądził, że nie ma mowy o jakimkolwiek przewinieniu.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa I odsłona.

44'
Nieoficjalne informacje mówią, że I połowa meczu w Krakowie zostanie przedłużona o dwie minuty.

43'
Augusto ciągnął Hernandeza za koszulkę. Daniel Stefański musiał odgwizdać przewinienie taktyczne.

42'
Gooooool! Ależ powrót zespołu gospodarzy! Krzysztof Piątek wykorzystał nieudolne ustawienie obrony Śląska, i płaskim uderzeniem nie dał szans Słowikowi!

40'
Michał Helik zdobył swoją 7. bramkę w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

39'
Gooooool! Cracovia doprowadziła do remisu! Michał Helik z najbliższej odległości wpakował głową piłkę do siatki!

38'
Marcin Robak wygrał powietrzną rywalizację z dwoma obrońcami Cracovii. Brawa za wielką ambicję, ale strzał głową z bliskiej odległości od bramki, powędrował nad poprzeczką.

37'
Helik bardzo efektownie zagrał przewrotką. Wszystko działo się w polu karnym Śląska Wrocław. Futbolówkę przechwycił Jakub Słowik.

35'
Przyjezdni przez chwilę będą musieli radzić sobie w osłabieniu.

34'
Igors Tarasovs korzysta z pomocy zespołu medycznego.

33'
W polu karnym Śląska Wrocław leży zawodnik gości.

31'
Popularne "Pasy" nie załamały się po stracie gola.

30'
Mateusz Cholewiak szybko zareagował przy rzucie wolnym dla Cracovii. Zenjov błyskawicznie wykonał stały fragment gry, ale interwencja defensora Śląska powstrzymała strzał z pola karnego.

29'
Obie ekipy zaliczyły po jednej celnej próbie na bramkę.

28'
Marcin Robak zanotował swoje 101. trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.

27'
Gooooool! Marcin Robak staje się profesorem w dziedzinie egzekucji rzutu karnego! Świetny, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki! Wilk był bardzo bliski wyciągnięcia piłki.

26'
Rzut karny dla Śląska Wrocław! Faulował Helik! Obrońca Cracovii, wg sędziego, zbyt bardzo się rozpychał w starciu z Robakiem.

25'
Zenjov wrzucał futbolówkę z głębi pola karnego. Skaczący do niej Piątek spóźnił się z finalizacją sytuacji.

23'
Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego szanują piłkę. Nie ma presji w szybkości rozegrania.

22'

20'
Jakub Słowik "na notę" sparował piłkę, którą głową uderzył jeden z zawodników Cracovii! Gospodarze potrafili z kornera wygenerować poważniejsze zagrożenie.

19'
Crossowa piłka w kierunku wbiegającego Kamila Dankowskiego. Obrońcę Śląska Wrocław znakomicie uprzedził Wilk.

18'
Kamil Dankowski przyznał się do tego, że podciął Krzysztofa Piątka. Młody defensor wrocławian nie obejrzał żółtej kartki.

17'
Wiele zbyt niecelnych podań po obu stronach.

15'
W Krakowie upłynął kwadrans gry.

14'
Krzysztof Piątek mógł mieć sytuację strzelecką. Jednak, zagranie w jego kierunku, posłane z prawej flanki, poleciało zbyt mocno i niedokładnie.

13'
Tarasovs zgrabnie głową próbował przedłużyć zagranie od rzutu wolnego. Fink świetnie ustawił się w swojej szesnastce i zatrzymał piłkę.

12'
Maciej Pałaszewski nadział się na nakładkę w wykonaniu zawodnika klubu gospodarzy.

11'
Czysty wślizg Datkovicia zatrzymał rajd Koseckiego. W pełni udana interwencja.

9'
Kosecki w starciu z Pestką. Młodzi gracze stoczyli soczystą rywalizację o futbolówkę.

8'
Gorące gratulacje!

6'
Krakowska ekipa próbuje odpowiedzieć w ofensywie. Szukany jest Krzysztof Piątek, który notuje kapitalną passę strzelecką.

5'
Michał Probierz siedzi na trybunach. Szkoleniowiec gospodarzy od kilku spotkań woli patrzeć na swoich piłkarzy z perspektywy kibica.

3'
Długie wyrzuty piłki od autu robią zamieszanie w polu karnym Cracovii. Gospodarze, jednak, skutecznie przesuwają się w swojej szesnastce.

2'
Jakub Kosecki próbował zamknąć zagranie z lewego skrzydła boiska. Do realizacji celu - zdobycia gola, zabrakło lepszej techniki w polu karnym.

1'
Ten pojedynek ligowy jest obsługiwany przez system VAR. Na czele zespołu sędziowskiego stoi Pan Zbigniew Dobrynin.

*'
Start meczu!

*'
Na stadionie rozbrzmiał oficjalny hymn Cracovii.

*'
Zawody w Krakowie poprowadzi Pan Daniel Stefański.

*'
Piłkarze prowadzeni przez Tadeusza Pawłowskiego mają szansę zapewnić sobie spokojne utrzymanie w polskiej elicie. Aby ten cel zrealizować, Śląsk musi dzisiaj wygrać.

*'
Tak przedstawia się XVIII Cracovii.

*'
Wyjściowy skład oraz zawodnicy rezerwowi Śląska Wrocław.

*'
Pojedynek "Pasów" z "Wojskowymi" zainauguruje 34. kolejkę obecnego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

*'
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Cracovia - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online