Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0 : 1

Kuciak - Stolarski, Vitoria, Nalepa, Chrzanowski (83' Mladenović) - Sławczew, Łukasik - F. Paixao, Lipski (68' Krasić), Peszko - Oliveira (58' Haraslin).
Trela - Matei, Kupczak, Putiwcew, Grzelak - Jovanović, Piątek - Pawłowski, Stefanik (88' Maksimenko), Purece (35' Śpiączka) - Gutkovskis (81' Guba).

*'
Niecieczanie wywożą bardzo dla nich cenne punkty z Gdańska. Lechiści mocno zbliżyli się do strefy spadkowej.

90+3'
Kuciak wyjściem na czterdziesty metr uprzedził nadbiegającego Pawłowskiego.

90'
Druga połowa potrwa o cztery minuty dłużej.

88'
Ostatnia zmiana w zespole przyjezdnych: Maksimenko zastąpił Stefanika.

86'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym dla Jovanovicia za przewinienie taktyczne.

85'
Lechiści, na dobrą sprawę, nie potrafią zagrozić Bruk-Betowi w ich szesnastce.

83'
Trzecia roszada w zespole Piotra Stokowca: Mladenović za Chrzanowskiego.

82'
Pawłowski spudłował w dogodnej sytuacji! Skrzydłowy wyszedł niemal "sam na sam" z Kuciakiem, płasko uderzył z pola karnego, a piłka poszybowała centymetry obok lewego słupka.

81'
Zmiana w drużynie Bruk-Betu: Guba wszedł na murawę, z boiska zszedł Gutkovskis.

79'
Śpiączka wyekspediował futbolówkę po dograniu Peszki.

78'
Gdańszczanie muszą gonić wynik. Teraz wznowią grę z prawego narożnika placu gry.

76'
Goście po zdobyciu gola pewniej czują się na boisku.

74'
0:1! Gutkovskis pokonał Kuciaka celną główką!
Łotysz wykorzystał świetną, bardzo precyzyjną wrzutkę Pawłowskiego.

73'
Rumun jest już gotowy do dalszej rywalizacji.

72'
Matei siedzi na murawie i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

70'
Vitoria udanie przeciął prostopadłe podanie Pawłowskiego do wybiegającego Stefanika.

68'
Druga zmiana w Lechii Gdańsk: Krasić wszedł w miejsce Lipskiego.

67'
Zakotłowało się w polu karnym gdańszczan, ostatecznie miejscowi nie dopuścili do celnego strzału na bramkę.

66'
Rzut rożny dla gości po interwencji Chrzanowskiego.

64'
Putiwcew miał świetną szansę na zmianę wyniku, ale nie zdołał trafić dogranej piłki.

63'
żółta kartka Sławczew obejrzał "żółtko" po faulu na Pawłowskim.

61'
Obyło się bez zagrożenia po centrze Peszki.

60'
żółta kartka Haraslin wycięty przez Grzelaka na wysokości szesnastki Bruk-Betu. Żółty kartonik dla winowajcy i rzut wolny dla gdańskiej drużyny.

58'
Pierwsza korekta w składzie gospodarzy: Haraslin zajął miejsce Oliveiry.

56'
Niebezpiecznie główkował Putiwcew, bułgarski obrońca minimalnie chybił.

55'
Matei zdobył korner dla Bruk-Betu.

54'
Grzelak celną główką wbił piłkę do siatki! W momencie dogrania był jednak na spalonym, a to zauważył sędzia liniowy.

53'
Niecieczanie wznowią grę od rzutu wolnego na połowie Lechii.

51'
Krótkie rozegranie, po którym niecelnie strzelał głową Vitoria.

50'
Sławczew wywalczył rzut rożny.

49'
Brakuje dokładności w grze obu stron.

47'
Paixao złapany na spalonym.

46'

*'
Piłkarze powrócili na murawę po zakończonej przerwie.

*'

*'
Wyrównane starcie w Gdańsku. Obydwa zespoły miały swoje szanse. Obie strony mają jednak kłopoty ze skutecznością.

45+3'
Rykoszet po strzale Piątka z dystansu, piłka w rękach golkipera Lechii Gdańsk.

45'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

43'
Fatalna próba Grzelaka poszybowała kilka metrów nad celem.

42'
Przewinienie na Gutkovskisie w pobliżu pola karnego, niemal na wprost bramki Kuciaka. Będzie okazja do bezpośredniego uderzenia.

40'
Gutkovskis posłał bardzo niecelny strzał zza pola karnego.

38'
Stolarski leży na murawie, gra przerwana.

37'
Błąd defensorów umożliwił przyjezdnym przeprowadzenie groźnej kontry. Zamknął ją mocnym strzałem Śpiączka, po którym świetną interwencją popisał się Kuciak.

35'
Zmiana taktyczna w zespole gości: kontuzjowanego gracza Bruk-Betu zastąpił Śpiączka.

33'
Poszkodowany Purece opatrywany jest przez medyków swojej drużyny.

32'
żółta kartka Chrzanowski otrzymał żółtą kartkę za faul w środku pola.

31'
Stefanik trafił w słupek! Zaskakujące uderzenie ze sporej odległości Słowaka miało specyficzną parabolę lotu i omal nie zaskoczyło Kuciaka.

30'
Piątek wykorzystał nieudane opanowanie piłki w wykonaniu Paixao i wybił ją poza obręb szesnastki.

29'
Po blisko trzydziestu minutach gry nieco lepsze wrażenie sprawiają lechiści.

27'
Niecelna próba Lipskiego po ładnym wejściu z piłką w pole karne niecieczan.

26'
Sławczew chciał zamknąć centrę strzałem z przewrotki, ale nie trafił w futbolówkę.

25'
Matei wybił mocno wstrzeloną przez Lipskiego piłkę.

23'

22'
Przedarł się Oliveira, Portugalczyk wjechał z piłką niemal w pole bramkowe, jego późniejszy strzał świetnie odbił Trela.

20'
Po całkiem niezłym początku, teraz w grze obydwu zespołów przoduje niedokładność.

19'
Lipski kombinacyjnie rozegrał róg, jednak jeden z jego partnerów bardzo źle przyjął futbolówkę i ta mu uciekła.

18'
Nie było żadnego zagrożenia pod bramką Kuciaka po dośrodkowaniu Stefanika.

17'
Stefanik wznowi grę z rzutu wolnego na połowie Lechii.

16'
Putiwcew padł w szesnastce gospodarzy po starciu z Nalepą, arbiter zdecydował, że to za mało na podyktowanie rzutu karnego.

15'
Zablokowane uderzenie w polu karnym gdańskiej drużyny, tylko korner dla Bruk-Betu.

14'
Gutkovskis potrzebuje pomocy sztabu medycznego. Łotysz poza placem gry.

13'
Niecelną główką po zagraniu Lipskiego z narożnika zakończył akcję Vitoria.

12'
Świetna szarża Oliveiry przyniosła lechistom kolejny rzut rożny.

12'
Jeden z graczy Lechii popełnił faul w ofensywie, co nie umknęło uwadze sędziego głównego.

11'
Gdańszczanie zdobyli korner.

10'
Sławczew miał znakomitą szansę na otworzenie wyniku! Bułgar, będąc nieprzypilnowanym przez obrońców, oddał strzał z pola karnego rywala, który jednak przeszedł nad poprzeczką.

9'
Źle dorzucona futbolówka przez Lipskiego opuściła boisko.

8'
Peszko przeprowadził indywidualny rajd na połowie gości, po którym wywalczył rzut wolny.

6'
Przeciągnięte dogranie Stolarskiego próbował jeszcze ratować zgraniem Peszko, jednak reprezentant Polski poprzez to wyekspediował piłkę poza obręb placu gry.

5'
Pawłowski nie był kryty w szesnastce i niewiele mu zabrakło do zamknięcia uderzeniem dobrej centry z prawego skrzydła.

4'
Przedzierał się lewą flanką Pawłowski, ale w momencie, gdy doszedł na wysokość dwudziestego metra, zastopowali go defensorzy.

3'
Słaba wrzutka Lipskiego została przechwycona przez obrońców drużyny prowadzonej przez Jacka Zielińskiego.

2'
Stolarski sfaulowany niedaleko pola karnego Bruk-Betu. Stały fragment gry dla piłkarzy Piotra Stokowca.

1'
Ostrego dośrodkowania Peszki nie zdołał zakończyć strzałem Lipski.

1'
Zaczęli goście!

*'
Sympatycy ekipy miejscowych odśpiewują hymn Lechii Gdańsk. Początek meczu już za krótką chwilę.

*'
Gracze obydwu klubów wychodzą na arenę pojedynku, jaką dzisiaj będzie Stadion Energa Gdańsk.

*'
Rozjemcą starcia będzie Szymon Marciniak (Płock).

*'
W Bruk-Becie ze względu na kontuzję wypadł Gabriel Iancu, a zawieszenie za różnego koloru kartki odpokutowują: Martin Miković, Bartłomiej Szeliga i Roman Gergel.

*'
W gdańskim zespole w meczowej "osiemnastce" z różnych powodów zabrakło m.in. Jakuba Wawrzyniaka, Rafała Wolskiego, Romario Balde oraz Marco Paixao.

*'
Rezerwowi: Mucha, Maksimenko, Toivio, Śpiączka, Guba, Kvantaliani, Szarek.

*'
Poznaliśmy skład przyjezdnych z Niecieczy.

*'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Zelenika, Mladenović, Augustyn, Nunes, Krasić, Borysiuk, Haraslin.

*'
Trener lechistów, Piotr Stokowiec, desygnował do gry wyżej wymienionych zawodników.

*'
Mierzące się ze sobą drużyny dzieli pięć punktów, a pozycja tylko jedna - gospodarze są na czternastej pozycji, z kolei goście na piętnastej.

*'
Rozpoczęcie meczu zaplanowano na godzinę 20:30.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Piątkowe zmagania 34. kolejki Lotto Ekstraklasy dotyczą grupy spadkowej. W drugim dzisiejszym spotkaniu Lechia Gdańsk zmierzy się z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online