1. FC Koeln - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1. FC Koeln
1 : 3

T. Horn - J. Horn, Maroh, Heintz - Risse, Höger, Koziello, Hector - Clemens (82' Jojić), Zoller (70' Cordoba) - Terodde (80' Pizarro)
Ulreich - Kimmich, Süle, Hummels, Rafinha - Rudy, Javi Martínez, James Rodríguez - Müller (75' Tolisso), Lewandowski (78' Wagner), Evina (46' Alcantara)

Sule (sam.) (31.)
James (58.)
Lewandowski (60.)
Tolisso (79.)

Zoller (20.) żółta kartka

Mecze na żywo: 1. FC Koeln - Bayern Monachium

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

RheinEnergieStadion żegna się na jakiś czas z Bundesligą.

Ostatni gwizdek Pani arbiter!

90+1'
Bayern gra na czas. Goście mają świadomość, że dzisiaj już nic złego nie może się im stać.

90'
Sędzia techniczny pokazał na swojej tablicy cyfrę "2". O dwie minuty dłużej potrwa dzisiejszy bój w Kolonii.

89'
Pani sędzia nakazała gospodarzom zacząć nową akcję od narożnika boiska. Nie ma rzutu karnego.

88'
Claudio Pizarro był ciągnięty za koszulkę. Trwa konsultacja z systemem VAR.

87'
Sven Ulreich stanął na wysokości zadania! Obronie Bayernu Monachium wyraźnie uciekł Claudio Pizarro! Bombowe uderzenie w polu karnym sparował goalkeeper.

86'
Sandro Wagner sprawnie uwolnił się spod opieki rywali i doszedł do soczystej okazji bramkowej. Napastnik trafił w piłkę, ale chwilę wcześniej sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

85'
Hoger zachował się wielce agresywnie. Ostre wejście na nogę Jamesa Rodrigueza. Obyło się bez sankcji indywidualnej - w postaci żółtej kartki.

84'
Claudio Pizarro mógł zdobyć gola kontaktowego! Peruwiańczyk spróbował zaskoczyć technicznym strzałem z bliskiej odległości. Kopnięta piłka powędrowała tuż obok prawego słupka bramki.

82'
Przyszedł czas na ostatnią korektę personalną w tym meczu. Jojić za Clemensa.

81'
Claudio Pizarro uchwycony na ofsajdzie.

80'
Doświadczony napastnik, Claudio Pizarro, pojawił się na boisku. Były snajper Bayernu zmienił Terodde'a.

79'
Gooooool! Podręcznikowa akcja! James Rodriguez wybitnie precyzyjnie dograł na głowę Tolisso! Młody gracz Bayernu popisał się dokładnym strzałem z powietrza.

78'
Wymiana napastników u Monachijczyków. Roberta Lewandowskiego zastąpił Sandro Wagner.

77'
Hoger podciął nogi Jamesa. Bayern zyskał rzut wolny.

75'
Bardzo interesującą zmianę zaproponował sztab szkoleniowy Bayernu. Tolisso za Mullera.

74'
A jednak! Trener gospodarzy został odesłany na trybuny!

72'
Szkoleniowiec FC Koeln wdał się w dyskusję z arbitrem głównym.

71'
Terodde stracił równowagę w szesnastkę Bayernu Monachium. Pani Bibiana Steinhaus pokazała jasno, że rzutu karnego nie będzie.

70'
John Cordoba wszedł na boisko, na ostatnie dwadzieścia minut gry. Ten zawodnik zmienił Zollera.

69'
Ciekawa centra w kierunku Roberta Lewandowskiego. Polski snajper miał wielką chęć na przejęcie piłki, ale zagranie okazało się zbyt mocne.

67'
Ogromną przewagę po przerwie mają mistrzowie Niemiec.

66'
Drużyna FC Koeln nie oddała w drugiej odsłonie meczu ani jednej celnej próby na bramkę Svena Ulreicha.

64'
Gwizdek sędziego głównego. Robert Lewandowski, będąc w polu karnym oponenta, dotknął piłkę ręką.

63'

61'
Dla Roberta Lewandowskiego było to 180. trafienie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech.

60'
Gooooool! "Lewy" zdobył swoją bramkę w tym meczu! Potężny strzał z szóstego metra posłał polski napastnik! Genialną asystą błysnął Thomas Muller.

58'
Gooooool! Bayern doprowadził do remisu! James Rodriguez wykorzystał zagranie piłki głową od Rafinhi. Przy strzale z trzech metrów od bramki bezradny był Timo Horn.

57'
Doczekaliśmy się kolejnej reakcji ze strony sędziego liniowego. Terodde za szybko wybiegł do piłki.

55'
W polu karnym FC Koeln padł jeden z zawodników Bayernu Monachium. Bibiana Steinhaus nie zechciała sięgnąć po gwizdek i przyznać jedenastki. Protesty u gości.

54'
Na minimalnym spalonym znalazł się Clemens. Sędzia asystent podjął bardzo ważną decyzję o przerwaniu akcji.

53'
Marcel Risse odebrał słowną reprymendę od Pani arbiter. Jest to zapewne ostatnie ostrzeżenie. Kolejne przewinienie spotka się z żółtą kartką.

52'
Muszę wspomnieć o tym, że gospodarze grają dalej w niezmienionych składach. W czasie przerwy, Alcantara zmienił Evinę.

50'
Za linią końcową boiska jest udzielana pomoc medyczna Javiemu Martinezowi.

49'
Sven Ulreich dotknął piłkę poza swoją szesnastką. Pani arbiter nie dostrzegła złamania przepisów gry przez niemieckiego goalkeepera.

48'
Thomas Muller poszukiwał w polu karnym Roberta Lewandowskiego. Dośrodkowanie z prawego skrzydła zostało posłane zbyt głęboko. Timo Horn pewnie wyłapał futbolówkę.

47'
Prostopadła, długa piłka w stronę Thomasa Mullera. Niemieckiego pomocnika przed oddaniem strzału uprzedził Timo Horn.

46'
Czas na kontynuację dzisiejszych zawodów!

Pierwsza połowa tego spotkania dobiegła końca! FC Koeln zasłużenie prowadzi do przerwy.

43'
Javi Martinez faulował wyraźnie. Spóźniona próba odbioru futbolówki w realizacji hiszpańskiego pomocnika.

42'
Robert Lewandowski mógł zdobyć swoją 29. bramkę w tym sezonie! Polski napastnik wykazał się ładnym szczupakiem na piłkę! "Paradę życia" popełnił Timo Horn, genialnie rzucając się na lecącą futbolówkę.

41'
W górze chorągiewka sędziego asystenta. Terodde nie wytrzymał ciśnienia i za szybko wybiegł.

39'
Thomas Muller dostał odrobinę miejsca pod polem karnym gospodarzy. Niemiecki gwiazdor soczyście huknął w światło bramki! Uderzenie skierowane w centralną część bramki, wyłapał T.Horn.

38'
Aktualne wyniki i aktualny układ sił w tabeli.

36'
Thomas Muller wyraźnie wysunięty za ostatniego obrońcę FC Koeln. Sędzia asystent musiał przerwać akcję Bayernu.

35'
Na intensywnej rozgrzewce przebywa kilku rezerwowych Bayernu Monachium.

34'
Goście starają się bawić na wysokości pola karnego FC Koeln. Wiele krótkich zagrań w ich wykonaniu.

32'
Sule przewinił w pojedynku powietrznym. Pani sędzia przyznała błyskawicznie rzut wolny drużynie gospodarzy.

31'
Gooooool! Stało się! FC Koeln objęło prowadzenie! Svena Ulreicha pokonał... Sule. Defensor Bayernu próbował wślizgiem zatrzymać dośrodkowanie z prawego skrzydła.

29'
Robert Lewandowski znów postanowił wygenerować trochę niebezpieczeństwa pod bramką gospodarzy. Skaczący do wysokiego wgrania od rzutu wolnego Polak, posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

28'
0:5 - statystyka, która mówi o ilości wykonanych rzutów rożnych.

26'
T.Horn udanie popracował na siódmym metrze od swojej bramki. Goalkeeper musiał przeciąć niebezpiecznie lecące dośrodkowanie od rzutu wolnego.

25'
Robert Lewandowski doczekał się pierwszej sposobności na zdobycie gola w tym spotkaniu! Polak doskonale wyskoczył do centry z prawego narożnika boiska! Zgrabny strzał głową wyciągnął T.Horn

24'
Rudy spróbował swoich sił z krawędzi pola karnego Koeln. Jeden z defensorów skutecznym wślizgiem zatrzymał efektownie lecące uderzenie.

22'
FC Koeln potrafi tworzyć sobie okazje bramkowe! Przed chwilą przed taką stanął Risse. Pomocnik drużyny gospodarzy ładnie zszedł ze skrzydła i kropnął w piłkę. Futbolówka powędrowała nad poprzeczką.

21'
T. Horn wykonał dobrą pracę, przy ustawianiu muru. Silnie kopnięta piłka przez Bayernu nie przeszła przez wspomniany mur.

20'
żółta kartka Żółta kartka. Pani Steinhaus pokazała ją Zollerowi. Ten nie dopuścił do tego, aby pędzący z piłką Kimmich stworzył zagrożenie.

19'
Robert Lewandowski dotąd na boisku w roli statysty. Mało piłek kierowanych było do polskiego napastnika.

18'
Zoller zdecydował się na płaską centrę z lewej flanki boiska. Piłka poleciała wprost na nogę Hummelsa.

17'
Z perspektywy trybun...

15'
Pierwszy kwadrans przyniósł publiczności trzy stuprocentowe sytuacje. Przewagę mają gospodarze dzisiejszych zawodów.

14'
Bardzo ryzykowne z własnej bramki wyszedł Ulreich. Goalkeeper Bayernu, mimo walki z wysokim piłkarzem Koeln, wypiąstkował futbolówkę na korner.

13'
Heintz odebrał gorące gratulacje od kolegów z bloku defensywnego. Stoper Koeln zatrzymał zgranie piłki głową od Eviny. Tuż pod bramką T. Horna z finalizacją gotowy był Muller.

12'
James Rodriguez zaangażował się w wykonanie rzutu rożnego. Piłka posłana przez Kolumbijczyka trafiła wprost na głowę Hectora. Ten nie miał kłopotów z oddaleniem zagrożenia.

11'
Rośnie przewaga ekipy gospodarzy. Mistrzowie Niemiec dosyć ospale poruszają się na płycie murawy.

10'
Zoller nie potrafił wykorzystać prezentu od obrony Bayernu, na lewej flance boiska! Pomocnik FC Koeln wyszedł na stuprocentową sytuację, ale w kulminacyjnej części akcji, zawodnik kopnął piłkę tuż obok prawego słupka.

8'
Terodde dostał swoją drugą szansę na zmianę wyniku! Snajper Kolonii został obsłużony genialnym dośrodkowaniem z lewego skrzydła boiska. Uderzenie piłki głową poszybowało nad poprzeczką.

6'
Evina był bliski wykorzystania gafy Maroha! Niezłe dogranie Thomasa Mullera! Efektowny strzał głową poleciał minimalnie obok światła bramki!

5'
Bayern zamienia sporo krótkich podań. Rywale pozostawiają bardzo mało miejsca do rozegrania.

3'
Gospodarze dają jasny sygnał od początku spotkania, że nie chcą w żaden sposób kalkulować.

2'
FC Koeln wypracowało sobie pierwszą okazję na gola! Terodde dopadł do świetnego, prostopadłego podania! Na drodze do celu stanął Ulreich, kapitalnie skracając kąt strzelającemu.

1'
Ekipa z Kolonii rozpoczęła dzisiejsze zawody.

*'

*'
Przed meczem nastąpi minuta ciszy.

*'
Pani arbiter wyprowadziła obie ekipy na plac gry.

*'
Zerknijmy na tabelę ligową, przed 33. kolejką.

*'
Polski napastnik, Robert Lewandowski, spróbuje podwyższyć swój dorobek strzelecki. Snajper, w tym sezonie ligowym, do tej kolejki, zdobył 28 gole.

*'
Pani Bibiana Steinhaus poprowadzi starcie w Kolonii.

*'
Program nadchodzącej kolejki.

*'
33. kolejka niemieckiej Bundesligi zostanie rozegrana w ramach "Multiligi". Wszystkie spotkania tej serii gier rozpoczną się dokładnie o godz. 15:30

'
Mecz ligi niemieckiej 1.FC Koeln - Bayern Monachium na żywo za darmo od godziny 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z 1. FC Koeln - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online