Pogoń Szczecin - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
3 : 2

Załuska - Niepsuj (84' Rapa), Dvali, Rudol, Nunes - Murawski, Hołota - Frączczak, Drygas (53' Piotrowski), Delew - Rasmussen (HT' Buksa).
Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Marciniak - Socha (72' Siemaszko), Kakoko (HT' Sołdecki), Bohdanow, Warcholak (55' Piesio) - Szwoch - Jurado.

*'
Sporo działo się w drugiej części spotkania. Koniec końców lepsi okazali się szczecinianie, którzy zasłużenie zainkasowali trzy punkty.

90'
Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy.

90'
czerwona kartka Jurado wyleciał z boiska! Spóźnione wejście Hiszpana skończyło się dla niego czerwonym kartonikiem.

89'
Murawski mógł zakończył rywalizację w tym spotkaniu! Doświadczony gracz nie wykorzystał jednak dogodnej okazji w polu karnym, oddając niecelny strzał.

88'
Płaską próbę Jurado łatwo zatrzymał Załuska.

87'
Marcjanik zbyt długo zwlekał z decyzją o strzale i został zablokowany. Korner dla przyjezdnych.

86'
Piotrowski źle zakończył kontrę gospodarzy. Młody piłkarz miejscowych pognał z piłką w pole karne i zamiast ją odegrać do któregoś z niepilnowanych kolegów, zdecydował się na samotne zakończenie akcji uderzeniem. To zostało odbite przez Steinborsa.

85'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Piesio.

84'
Ostatnia zmiana w Pogoni Szczecin: Rapa wszedł na boisko, opuścił je Niepsuj.

82'
3:2! Buksa pokonał bramkarza!
Były snajper Zagłębia Lubin przyjął piłkę na klatkę piersiową po dograniu Hołoty i płaskim strzałem lewą nogą dał prowadzenie Portowcom.

81'
Steinbors wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Nunesa.

80'
Piotrowski w prosty sposób stracił futbolówkę na prawym skrzydle.

78'
Na ofsajdzie złapany Buksa.

77'
Ładną szarżę przeprowadził Niepsuj, ale w końcowej fazie nie miał koncepcji na jej zakończenie, co spowodowało stratę.

76'
Jeden z zawodników Pogoni popełnił przewinienie w ofensywie na Szwochu.

75'
Szczecinianie wznowią grę od rzutu wolnego na połowie przyjezdnych.

72'
Trzecia zmiana w Arce: Siemaszko wszedł w miejsce Sochy.

71'
Nie było praktycznie żadnego niebezpieczeństwa po tym stałym fragmencie gry.

70'
żółta kartka Piesio zdobył rzut wolny na wysokości pola karnego Pogoni. Hołota, który sfaulował pomocnika gości, otrzymał "żółtko".

69'
Wyraźnie spóźniony Socha ostro potraktował Nunesa. Arbiter jednak nie ukarał zawodnika Arki Gdynia żółtą kartką.

67'
Nieudany strzał Piotrowskiego zza szesnastki poszybował w sporej odległości od bramki.

65'
Kolejna próba Jurado, tym razem napastnik przyjezdnych posłał futbolówkę obok celu.

63'
2:2! Co za bramka Jurado!
Fantastyczne, finezyjne uderzenie Hiszpana z okolicy dwudziestego metra. Piłka wpadła do siatki tuż przy prawym słupku.

60'
Potężna bombę posłał Frączczak po indywidualnym rajdzie. Próba nieznacznie chybiona.

59'
Przez szyki obronne Arki próbował się przedrzeć Delew, ale defensorzy nie pozwolili Bułgarowi na to.

57'
Bardzo niecelny strzał Jurado po dograniu z narożnika boiska.

56'
2:1! Frączczak precyzyjną główką pokonał golkipera!
Znakomitą asystą popisał się Nunes, który dorzucił piłkę prosto na głowę strzelca.

55'
Jest także kolejna roszada w gdyńskiej drużynie: Piesio za Warcholaka.

53'
Druga korekta w składzie Portowców: Piotrowski wszedł za Drygasa.

50'
Poturbowany Warcholak przez Drygasa. Pomocnik miejscowych dużo ryzykował, bo ma już na koncie żółty kartonik.

49'
Świetna obrona Steinborsa po bezpośrednim uderzeniu Nunesa.

48'
żółta kartka Gracz gości zobaczył za tamto zachowanie żółtą kartkę.

47'
Przewinienie na Delewie popełnił Marciniak. Dużo szczęścia miał lewy defensor Arki, że faul miał miejsce tuż przed linią pola karnego.

46'

*'
W obu ekipach dokonano po jednej zmianie: w Pogoni Buksa zastąpił Rasmussena, w Arce Sołdecki zajął miejsce Kakoko.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'

*'
Po miernym początku, emocje w tym meczu nadeszły dopiero na kwadrans przed końcem. Wynik dobrze oddaje to, co się dzieje na boisku.

Przerwa.

45'
Cztery minuty doliczone do pierwszej części spotkania.

43'
Podopieczni trenera Runjaicia nie dopuścili do zagrożenia po tym rzucie rożnym.

42'
Zbozień zdołał wywalczyć korner dla swojego zespołu.

40'
1:1! Pewne wykonanie Szwocha! Załuska bez szans na obronę.

39'
Rzut karny dla Arki Gdynia! Sfaulowany Jurado w szesnastce Pogoni.

37'
Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, po lekkim podaniu mocno strzelił z dystansu Warcholak. Nie trafił w światło bramki.

36'
żółta kartka Drygas otrzymał żółtą kartkę.

35'
Jurado wywalczył rzut wolny w pobliżu szesnastki gospodarzy.

33'
1:0! Drygas otworzył wynik meczu!
Fatalnie zachował się we własnym polu karnym Kakoko, pomocnik gdynian idealnie wyłożył piłkę na strzał byłemu graczowi m.in. Zawiszy Bydgoszcz, a ten precyzyjnie kropnął, kierując tym samym futbolówkę do siatki.

31'
Bramkarz Arki Gdynia ucierpiał przy tamtej sytuacji. Chwilowa przerwa w grze.

30'
Steinbors wybronił uderzenie Frączczaka! Łotewski golkiper zatrzymał także dobitkę Delewa.

29'
żółta kartka Jest "jedenastka" dla Pogoni Szczecin! Żółtą kartkę obejrzał także winowajca - Helstrup.

28'
Sędzia Złotek udaje się do kamery, będzie wideoweryfikacja.

27'
Drygas upadł w polu karnym po spóźnionym wejściu Helstrupa. Arbiter nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego, co jak pokazują powtórki, było błędem.

26'
Wolej Hołoty z obrębu szesnastki został zablokowany.

25'
Dobre dośrodkowanie Delewa prawie zakończył strzałem głową Hołota.

24'
Nie jest to porywające widowisko.

23'
Bohdanow potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

21'
Centymetrów zabrakło Sosze do zamknięcia silnego dogrania Warcholaka z lewego skrzydła.

19'
Wyrównany pojedynek w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Żadna ze stron nie dominuje nad drugą.

17'
Niedokładne zagranie Niepsuja przechwycił Steinbors.

15'
Delew świetnie przedarł się prawą flanką, zwiódł Warcholaka i zacentrował w pole karne. Za wysoko jednak zawiesił futbolówkę dla Drygasa, który nie potrafił skierować jej w światło bramki.

13'
Całkowicie nieudane dośrodkowanie Warcholaka opuściło plac gry.

12'
Obydwa zespoły nie grzeszą precyzją w grze.

10'
Marciniak złapany na spalonym.

9'
Gra toczy się głównie w środku boiska.

7'
Obyło się bez niebezpieczeństwa pod bramką Załuski.

6'
Korner dla gości z Gdyni.

5'
Na mocne uderzenie zza pola karnego zdecydował się Hołota. Siła nie poszła jednak w parze z celnością - piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

3'
Zamieszanie w polu karnym, ostatecznie Pogoń zdołała oddalić zagrożenie.

2'
Rudol zablokował płaską wrzutkę Jurado. Rzut rożny dla Arki.

1'
Rozpoczęli szczecinianie.

*'
Za moment początek spotkania.

*'
Piłkarze obu drużyn wychodzą na płytę boiska. Sympatycy Portowców odśpiewują hymn Pogoni Szczecin.

*'
PZPN wyznaczył Mariusza Złotka do roli rozjemcy tej rywalizacji.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Bursztyn, Rapa, Piotrowski, Matynia, Buksa, Listkowski, Kowalczyk.

*'
Wyjściowe zestawienie Pogoni Szczecin zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych gdynian: Więckowicz, Sołdecki, Piesio, Nalepa, Janus, Łoś, Siemaszko.

*'
Wiemy już, których piłkarzy desygnował do gry w wyjściowym składzie trener Arki Gdynia, Leszek Ojrzyński.

*'
W szeregach gości zabraknie zawieszonego za czerwoną kartkę Marcusa Da Silvy.

*'
Natomiast forma obydwu drużyn jest zgoła odmienna. Szczecinianie od początku rundy finałowej nie przegrali meczu i zdobyli siedem punktów na dziewięć możliwych. Arkowcy z kolei nie zdobyli żadnego "oczka" w tym czasie i na dodatek ulegli Legii Warszawa w starciu finałowym o Puchar Polski.

*'
Sytuacja w drugiej części tabeli, czyli grupie spadkowej: Pogoń zajmuje czwarte miejsce, Arka zasiada lokatę wyżej.

'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo za darmo. Początek spotkania Pogoń - Arka o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online