Wisła Płock - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 0

Dahne - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Reca - Szymański, Furman (90' Rasak)- Michalak (80' Łukowski), Stilić, Varela - Biliński (66' Kante).
Putnocky – Gumny, Dilaver, Janicki, Kostewycz – Gajos, Trałka – Situm (70' Makuszewski), Majewski (77' Jevtić), Jóźwiak - Gytkjaer (80' Chobłenko)

Furman (20.) żółta kartka
Stilić (45.) żółta kartka
Dźwigała (76.) żółta kartka
Majewski (15.) żółta kartka

Mecze na żywo: Wisła Płock - Lech Poznań

90+6'
Koniec. Lech Poznań zremisował z Wisłą Płock 0:0.

90+5'
Putnocky w ostatniej chwili uprzedził Varelę.

90+4'
Zamieszanie w polu karnym Wisły po zagraniu Jevticia z rzutu wolnego. Ostatecznie piłka w rękach Dahne.

90+2'
Katastrofalny strzał Jevticia z dystansu.

90'
Mecz potrwa jeszcze 6 minut.

90'
Rasak zastąpił Furmana.

89'
Kontra Wisły i powinno być 1:0! Łukowski nie wykorzystał jednak sytuacji sam na sam z Putnocky'm.

87'
Lech przeważa i stara się zdobyć bramkę na wagę trzech punktów.

84'
Po dośrodkowaniu Jevticia głową za lekko uderzał Gajos.

83'
żółta kartka Makuszewski ukarany żółtą kartką.

80'
Łukowski zastąpił Michalaka.

80'
Chobłenko zastąpił Gytkjaera.

78'
Po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego z piłką minął się Dahne, ale Gytkjaer głową nie trafił w bramkę z niełatwej pozycji.

77'
Jevtić zastąpił Majewskiego.

76'
żółta kartka Dźwigała ukarany żółtą kartką.

76'
10 021 kibiców pojawiło się dziś na stadionie w Płocku.

75'
Makuszewski dośrodkował w pole karne, Gytkjear dobrze uprzedził obrońców, ale głową uderzył obok bramki.

72'
Gajos potężnie huknął w poprzeczkę! Wcześniej jednak sędzia przerwał akcje.

71'
Piłkarze Lecha reklamują zagranie ręką obrońcy Wisły. Sędzia czekał na sygnał, ale o karnym nie ma mowy.

70'
Makuszewski zastąpił Situma.

68'
Dośrodkowanie w pole karne z rzutu wolnego, ale dobrze interweniował Trałka i wybił piłkę na rzut rożny.

66'
Kante zastąpił Bilińskiego.

64'
Jóźwiak sprzed pola karnego uderzył wysoko nad bramką.

63'
Kostewycz dobrze płasko dośrodkował w pole karne, ale spóźniony był Gytkjaer.

62'
Bardzo ładna akcja Wisły Płock zakończona niecelnym zagraniem Michalaka.

61'
Kibice Wisły Płock odpalają fajerwerki. Mamy chwilową przerwę w grze.

58'
Gytkaer próbował przelobować bramkarza z dużej odległości. Nieskutecznie.

57'
Kostewycz chciał zaskoczyć bramkarza niespodziewanym strzałem. Piłka przeleciała nad bramką.

56'
Stilić próbował uderzać z powietrza z pola karnego, ale nie trafił w piłkę.

54'
Mało dzieje się na boisku. Obraz gry po przerwie się nie zmienił.

49'
Spokojne pierwsze minuty. Gra toczy się na połowie Lecha.

46'

45+3'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.

45'
żółta kartka Stilić ukarany żółtą kartką.

40'
Techniczny strzał Jóźwiaka z pola karnego był niecelny.

36'
Lech oddał 6 strzałów, Wisła tylko 1.

34'
Zablokowany strzał Stilicia sprzed pola karnego.

30'
Kolejna znakomita okazja! Po dośrodkowaniu Jóźwiaka mocno głową uderzał Gytkjaer i po raz kolejny świetnie interweniował Dahne.

30'
Powinno być 1:0 dla Lecha! Jóźwiak znakomicie zagrał prostopadle do Situma, ale nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam. Dahne wybił piłkę na rzut rożny.

28'
Brakuje groźnych sytuacji podbramkowych.

25'
Mocno przycisnął Lech, ale brakowało precyzji w okolicach pola karnego.

23'
Po dośrodkowaniu Situma nieudanie uderzał Gytkjaer. Znów lepszy okres gry Lecha.

21'
Majewski dobrze dośrodkował z rzutu wolnego i piłkę głową na rzut rożny wybił Uryga.

20'
żółta kartka Żółta kartka dla Furmana.

19'
Po dośrodkowaniu z lewej strony pola karnego uderzał Situm. Jego strzał został zablokowany. Podobnie jak po chwili poprawka Trałki.

18'
Od kilku minut lepiej prezentuje się Wisła.

17'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Varela. Powinien zostawić piłkę kolegom, którzy byliby w dogodnej sytuacji i uniknęli pozycji spalonej.

15'
żółta kartka Majewski ukarany żółtą kartką. Pomocnik Lecha nie zagra w następnym meczu z Jagiellonią.

13'
Jak na razie mecz jest dość wyrównany. Każda z drużyn miała swoje lepsze i gorsze momenty.

10'
Ładna akcja Wisły zakończona dośrodkowaniem z prawej strony boiska. Biliński trafił korkami Varelę i ten mocno ucierpiał. Zagrożenia dla bramki Lecha jednak nie było.

7'
Kostewycz dośrodkował w pole karne, tam przewrócił się jeden z zawodników Lecha. Sędzia po podpowiedzi VAR nie zdecydował się podyktować jedenastki.

5'
Zarysowuje się przewaga Lecha.

3'
Gytkjaer otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie znalazł miejsca do oddania strzału i ją stracił.

3'
Situm dośrodkował do Gumnego, ale dobrze piłkę wybił Reca.

3'
Gra toczy się w środku pola.

1'
Rozpoczął Lech.

'
Sędzią jest Tomasz Kwiatkowski z Warszawy.

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Ławka rezerwowych Lecha: Burić, Jevtić, Chobłenko, Vujadinović, Makuszewski, Barkroth, Tomasik.

'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kiełpin, Byrtek, Sielewski, Rasak, Łukowski, Kante, Zawada.

'
Składy:

'
Lech Poznań jest drugi w tabeli Lotto Ekstraklasy. Do Legii Warszawa traci dwa punkty. Wisła Płock jest czwarta i ma tyle samo punktów co piąty Górnik Zabrze.

'
Zapraszamy o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online