Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Hładun - Czerwiński, Guldan, Kopacz, Balić - Żyra, Matuszczyk (70' Tosik) - Tuszyński (46' Moneta) - Starzyński, Jagiełło - Mares (74' Woźniak)
Loska - Wieteska, Suarez, Bochniewicz, Gryszkiewicz - Kądzior (82' Liszka), Matuszek, Żurkowski, Kurzawa - Smuga (61' Angulo), Urynowicz (70' Hajda)

Urynowicz (7.)
Kądzior (33.)

Guldan (75.) żółta kartka
Tosik (85.) żółta kartka
Gryszkiewicz (66.) żółta kartka

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Górnik Zabrze odniósł w pełni zasłużone zwycięstwo. Gracze Marcina Brosza przybliży się do wywalczenia miejsca, dającego play-off Ligi Europy.
Zagłębie Lubin nie potrafiło wyeksponować swoich najlepszych cech na boisku.

90+2'
W następnej kolejce:
Górnik Zabrze podejmie Koronę Kielce (09.05)
Zagłębie Lubin zagra w delegacji z Wisłą Kraków (09.05).

90+1'
Widać frustrację na twarzach piłkarzy "Miedziowych".

90'
Arbiter główny dołożył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

88'
Oba sztaby szkoleniowe wyczerpały limity możliwych do zrealizowania zmian.

87'
Brakuje dokładności w podaniach Zagłębia. Bez precyzji trudno jest wygenerować zagrożenie pod bramką rywala.

85'
żółta kartka Sędzia Paweł Gil ze swojej kieszonki wyciągnął żółtą kartkę. Jakub Tosik przesadził z agresją.

84'
Górnicy z Zabrza nie śpieszą się z rozgrywaniem piłki.

83'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu tej kolejki, Wisła Kraków prowadzi na wyjeździe 3:0 z kielecką Koroną.

82'
Przed Nami ostatnia zmiana w tym boju. Daniel Liszka za Damiana Kądziora.

80'
Tomasz Loska złapał wielce sygnalizowaną próbę z okolic trzydziestu metrów. Czas ucieka popularnym "Miedziowym".

79'
Łukasz Moneta wyraźnie przestrzelił z lewego skrzydła boiska. Pomocnik lubinian za szybko chciał skończyć kontrę. Jego koledzy z drużyny mieli zasłużone pretensje.

78'
Internauci doceniają dzisiejszą postawę przyjezdnych.

76'
Niektórzy już widzieli piłkę w bramce! Mateusz Wieteska bardzo dobrze wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego! Futbolówka, która została uderzona głową, powędrowała minimalnie obok prawego słupka.

75'
żółta kartka Lubomir Guldan otrzymał od arbitra karę indywidualną. Faul taktyczny.

74'
Mariusz Lewandowski gra o wszystko! Arkadiusz Woźniak zmienił Jakuba Maresa.

73'
Na wolne pole w genialny sposób został wypuszczony Filip Starzyński! Popularny "Figo", mając znakomitą okazję, trafił w poprzeczkę bramki!

72'
Podopieczni Marcina Brosza nastawieni są na kontrę. Gospodarze usiłują zbliżyć się pod samą bramkę Tomasza Loski.

70'
Druga zmiana w ekipie gospodarzy dzisiejszego spotkania. Jakub Tosik za Adama Matuszczyka.

70'
Wojciech Hajda zmienił Marcina Urynowicza.

69'
Niebezpieczeństwo pod bramką Tomasza Loski. Bartosz Kopacz bardzo wysoko wyskoczył do centry z lewej flanki boiska. Obrońca "Miedziowych" przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.

67'
Filip Starzyński niedokładnie wykonał stały fragment gry. Piłka poszybowała wprost na główkę jednego z przeciwników.

66'
żółta kartka Adrian Gryszkiewicz nieprzepisowo walczył o piłkę z Alanem Czerwińskim. Obrońca otrzymał swój trzeci żółty kartonik w tym sezonie.

65'
Wojciech Hajda przygotowywany do tego, by wejść na boisko. Pytanie: za kogo?

64'
Zamieszanie w polu karnym zabrzan. Zagłębie postawiło w ostatnich kilku minutach na działania ofensywne.

63'
Beniaminek aktualnego sezonu Ekstraklasy kontroluje wydarzenia na placu gry. Piłkarze Mariusza Lewandowskiego powinni bardziej zaangażować się w ofensywę, jeśli chcą zdobyć jakiekolwiek punkty.

61'
Zmiana w składzie Górnika Zabrze. Igor Angulo w miejsce Daniela Smugi.

60'
Igor Angulo dostaje wskazówki taktyczne. Za chwilę powinniśmy na boisku zobaczyć hiszpańskiego snajpera.

59'
Przy Rafale Kurzawie skupił się sztab medyczny klubu. Nieszczęśliwy upadek na murawę, po interwencji w obronie.

58'
Tomasz Loska skutecznie zaasekurował sytuację na linii! Na jego bramkę powędrowało soczyste uderzenie zza pola karnego. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

57'

55'
Inicjatywę na płycie boiska przejęli gospodarzy. Próby wrzutek z rzutów rożnych nie zaowocowały sytuacjami bramkowymi.

54'
W okolicach środka pola doszło do przewinienia taktycznego. Mares wygrał pojedynek z Gryszkiewiczem.

52'
Jagiełło technicznie próbował zdobyć gola kontaktowego. Najpierw efektowne zgaszenie piłki, a następnie szybki strzał. Futbolówka poleciała obok prawego słupka.

51'
Alan Czerwiński zaprzepaścił kapitalnie układający się kontratak pod polem karnym Górnika. Obrońca gospodarzy koszmarnie podawał do Filipa Starzyńskiego. Niecelne zagranie przejął jeden z defensorów gości.

50'
Marcin Urynowicz zepsuł kontrę swojej ekipy. Później zobaczyliśmy trochę niecelny strzał, autorstwa Żurkowskiego.

48'
Damian Kądzior zaliczył zbyt głębokie dośrodkowanie. Obrona Zagłębia miała pełną kontrolę w sytuacji.

47'
Sędzia liniowy zasygnalizował pozycję spaloną. Mares nie miał żadnych podstaw do reklamacji.

46'
Mariusz Lewandowski dokonał pierwszej zmiany w tym meczu. Łukasz Moneta zastąpił Patryka Tuszyńskiego.

46'
Początek II połowy zawodów!

Tak wyglądała I połowa pod kątem liczb, cyfr, procentów. Pakiet statystyk przygotował portal EkstraStats.

Arbiter zakończył I część gry!

45'
Sędzia główny przedłużył odsłonę o 1 minutę.

44'
Ostatnie sekundy podstawowego czasu gry w I połowie meczu.

43'
Na trybunę piłkę posłał Mateusz Wieteska. Stoper zabrzan wykonał zbyt wielki wymach, przy oddawaniu strzału, z okolic linii pola karnego.

41'
Damian Kądzior nadział się na interwencję w obronie, w wykonaniu Filipa Starzyńskiego.

40'
Wielkimi krokami zmierzamy do finiszu I połowy meczu w Lubinie.

39'

37'
Paweł Żyra solidnie przymierzył z woleja. Zagranie wyglądało zacznie. Piłka poszybowała obok lewego słupka bramki Tomasza Loski.

36'
Obie drużyny zamieniły do tej pory 249 podań.

35'
Zabrzanie próbują pójść za ciosem. W ostatnich minutach wypracowali sobie dobrą koniunkturę.

33'
Gooooool! Górnik Zabrze wykazał się świetnie wyprowadzoną kontrę. Damian Kądzior uderzył nie do obrony z kilku metrów od bramki! Smuga zanotował asystę, podając z prawego skrzydła boiska.

32'
Dynamiczne widowisko w Lubinie. Piłka krąży od jednej do drugiej szesnastki.

30'
Złapali się za głowę napastnicy Górnika Zabrze. Obaj minimalnie spóźnili się z atakiem na dośrodkowanie z prawego skrzydła. Gdyby któryś trafił w piłkę, to na tablicy byłby inny wynik.

29'
Mares spróbował swojego szczęścia z okolic 25 metrów od bramki. Mocne kropnięcie poleciało w dalekiej odległości od lewego słupka bramki Górnika.

27'
Rafał Kurzawa przeciął dośrodkowanie od prawego narożnika boiska. Zagłębie dalej atakuje na wysokości pola karnego przeciwnika.

27'
Będzie kolejna okazja dla Zagłębia, z rzutu rożnego. Zablokowano strzał z okolic szesnastki.

26'
Zagłębie Lubin pogubiło się przy egzekucji rzutu rożnego. Obrona przeciwnika świetnie odczytała intencje.

25'
Korner dla gospodarzy.

24'

22'
Tomasz Loska błysnął wielkim refleksem! Sprytnym, płaskim strzałem popisał się Filip Starzyński. Piłka, po nieoczekiwanym uderzeniu leciała w prawy, dolny róg.

21'
Filip Starzyński uchwycony w kleszcze. Upadek pomocnika Zagłębia dał rzut wolny. I to z atrakcyjnej lokalizacji.

20'
71% posiadania piłki - Zagłębie Lubin. 29% - Górnik Zabrze.

18'
Filip Starzyński wziął duży zamach, w okolicach pola karnego rywala. Popularny "Figo" został, jednak, doskonale zblokowany przez stoperów zabrzan.

17'
Do rozgrywania zabrali się piłkarze dowodzeni przez Mariusza Lewandowskiego.

16'
Tomasz Loska zainterweniował w stylu Manuela Neuera. Goalkeeper udanym zagraniem głową uprzedził napastników Zagłębia Lubin.

14'
Rafał Kurzawa był pociągany za koszulkę. Faul natury taktycznej.

13'
Na płycie murawy udzielana jest pomoc medyczna.

12'
Filip Starzyński trafił w mur. Ofiarnie strzał zablokował Urynowicz.

11'
Żyra podcięty przez dwóch przeciwników. Odległość idealna dla Filipa Starzyńskiego. Najprawdopodobniej za chwilę ujrzymy uderzenie z rzutu wolnego.

9'
Rafał Kurzawa wykonał rzut wolny. Gwiazda przyjezdnych zdecydowała się na bezpośredni strzał. Piłkę skierowaną w środek bramki, wyłapał Hładun.

8'
Szybko zdobyty gol powinien zdynamizować grę w Lubinie. Na to liczą kibice zgromadzeni na stadionie.

7'
Gooooool! 0:1! Zagłębie Lubin, jego obrona nieudolnie wyprowadziła piłkę z własnego pola karnego. Futbolówkę na szóstym metrze przejął Marcin Urynowicz, i płaskim uderzeniem zaskoczył bramkarza.

5'
W tej rywalizacji któraś ze stron przybliży się do strefy pucharowej. Z racji tego, że Legia Warszawa zdobyła Puchar Polski, to miejsce pucharowe daje również 4. miejsce.

4'
Damian Kądzior postanowił sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Próba z dalszej odległości. Młody pomocnik Górnika nie trafił czysto w futbolówkę.

3'
Pojedynek w Lubinie jest obsługiwany przez system VAR. Będzie on potrzebny w kontrowersyjnych i kluczowych sytuacjach boiskowych.

1'
Futbolówka wybita przez Kurzawę nie zaskoczyła linii defensywnej "Miedziowych". Gospodarze łatwo zneutralizowali zagrożenie.

1'
Pierwszy rzut wolny dla zabrzan. Będzie niezła okazja dla Rafała Kurzawy, aby dograć piłkę.

*'

*'
Przed rozpoczęciem spotkania nastąpi minuta ciszy.

*'
Zawodnicy obu drużyn zostali wyprowadzeni na boisko przez arbitra głównego.

*'
W ostatniej ligowej potyczce padł remis 2:2.

*'
Do Lubina, w celu realizowania zadań sędziowskich, przyjechał Pan Paweł Gil.

*'
Sytuacja w ligowej tabeli, przed trzema niedzielnymi spotkaniami.

*'
Mecz w Lubinie zostanie rozegrany w ramach 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Obie drużyny rywalizują w grupie "A" - mistrzowskiej.

'
Zapraszamy o godzinie 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online