Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 0

Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Wlazło, Świderski (67' Sheridan), Frankowski (89' Lazarević), Pospisil, Novikovas (81' Kwiecień) - Bezjak
Malarz - Vesović, Astiz, Pazdan, Hlousek - Kucharczyk (80' Eduardo), Remy, Antolić, Szymański, Hamalainen (72' Radović) - Niezgoda (46' Philipps)

Bezjak (84.) żółta kartka
Hlousek (18.) żółta kartka
Astiz (51.) żółta kartka
Philipps (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Chciałbym serdecznie Wszystkim podziękować za uwagę.

Podział punktów w Białymstoku. Legia Warszawa liderem po 34. kolejce LOTTO Ekstraklasy.

90+2'
Próbują gospodarze. Bartosz Kwiecień zanotował bombowe uderzenie! Efektowny wolej miał wielkie szanse na to, by wpaść w lewy, dolny róg bramki.

90+1'
Coraz więcej przesłanek mówiących o bezbramkowym remisie.

90'
Czas doliczony: 3 minuty.

89'
Zmiana. Lazarević na płycie boiska zastąpił Frankowskiego.

88'
Za chwilę powinniśmy poznać wymiar bonusowego czasu gry.

87'
Guilherme nie trafił dobrze w piłkę. Brak precyzji zdecydował o tym, że futbolówka poszybowała na trybuny.

85'
żółta kartka Bartosz Kwiecień upadł w pobliżu pola karnego Legii. Żółtą kartkę za wślizg w nogi otrzymał Philipps.

84'
żółta kartka Żółta kartka dla napastnika Jagiellonii Białystok. Za wcześniej wspomnianą sytuację żółty kartonik był najmniejszą karą.

83'
Szarpanina na boisku! Roman Bezjak bezpardonowo zaatakował nogi Michała Pazdana.

81'
Arvydas Novikovas znalazł się wśród rezerwowych. Bartosz Kwiecień wydelegowany przez trenerów.

80'
Czas na ostatnią zmianę w składzie Legii Warszawa. Eduardo da Silva za Michała Kucharczyka.

79'
Michał Kucharczyk znów na pozycji spalonej. Blok defensywny gospodarzy ma patent na skrzydłowego "Wojskowych".

78'
Niebezpiecznie nakładką zagrał Vesović. Frankowski wzburzony.

76'
Rzuty rożne nie są domeną piłkarzy obu ekip. Niemal każda centra nie dociera do właściwych adresatów.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans dzisiejszych zawodów.

74'
Przy interwencji w defensywie faulowany był Vesović. Jeden z pomocników białostockiej drużyny nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego głównego.

72'
Miroslav Radović w miejsce Kaspera Hamalainena. Na taki ruch taktyczny zdecydowali się trenerzy warszawskiej Legii.

71'
53%-47%. W taki sposób kształtuje się statystyka: "posiadania piłki".

69'
W dalszym ciągu atakują piłkarze trenera Ireneusza Mamrota. Legia próbuje przeszkadzać.

68'
Z pół woleja skiksował Roman Bezjak. Napastnik Jagiellonii ma dużo piłkarskiej ambicji, ale dzisiaj nie działa skuteczność.

67'
Czas na zmianę. Cillian Sheridan za Karola Świderskiego.

66'
Arkadiusz Malarz wykonał dobre piąstkowanie futbolówki. Kolejny korner nie mógł podobać się kibicom miejscowej Jagiellonii.

64'
Sztab medyczny znalazł się na płycie murawy. Starcie z Michałem Pazdanem odczuł Łukasz Burliga.

63'
W podaniach Legii wciąż brakuje dokładności. Wszystkie akcje na wysokości pola karnego gospodarzy kończą się fiaskiem.

62'
Przygotowywane są zmiany w obu szeregach.

60'
Godzina gry w Białymstoku. Wciąż czekamy na okazje, które mogłyby się zakończyć golem lub przynajmniej zagrożeniem pod jakąkolwiek bramką.

58'
Arkadiusz Malarz pewnie przechwycił bezpańską futbolówkę. Nieudaną centrę z rzutu rożnego zaliczył gracz Jagiellonii.

57'
Legii oraz Jagiellonii brakuje szybszej reakcji. Na boisku oglądamy szachy.

55'
Michał Kucharczyk po raz kolejny przyłapany na pozycji spalonej. Dobra reakcja ze strony sędziego asystenta.

54'
Brakuje komunikacji w "napadzie" Legii Warszawa. Michał Kucharczyk wraz z Kasperem Hamalainenem są odpowiedzialni za grę w ofensywie.

52'
Roman Bezjak usiłował opanować zbyt długie dośrodkowanie od rzutu wolnego. Mimo wielkich chęci, nie potrafił skutecznie jej opanować.

51'
żółta kartka Inaki Astiz chciał zatrzymał rozpędzonego przeciwnika. Hiszpan zrobił to, ale wbrew przepisom.

50'
Wiele niedokładność wkradło się w poczynania obu ekip.

48'
Przemysław Frankowski spróbował prostopadłego zagrania. Pomocnik "Jagi" nie zrozumiał się jednak z klubowym kolegą.

47'
W składzie Jagiellonii Białystok nie doszło jeszcze do zmian.

46'
Na płycie boiska zameldował się Philipps. Niezgoda, z powodu kontuzji, już poza placem gry.

46'
II połowa spotkania!

Źródło: EkstraStats.

Tomasz Musiał dał znak! Koniec I części gry w Białymstoku.

43'
"Jaga" usiłuje coraz szybciej rozgrywać. Legia czyha na kontrę.

42'
Karol Świderski nie przyjmował piłki, która mogła dać mu okazję bramkową. Pomocnik Jagiellonii miał świadomość, że w czasie podania znajdował się na ofsajdzie.

40'

39'
Roman Bezjak ambitnie stara się szukać sposobu na Arkadiusza Malarza. Tuż przed momentem snajper Jagiellonii uderzył z pierwszej piłki. Ta pofrunęła daleko od zamierzonego przez napastnika celu.

37'
"Wojskowi" nadal bez celnej próby w tym spotkaniu. Większą inicjatywą wykazują się gracze z Białegostoku.

36'
Jeden ze snajperów Jagiellonii Białystok nie uniknął pozycji spalonej. Arbitrowie liniowi mają dzisiaj refleks.

34'
Arkadiusz Malarz nie pozwolił się zaskoczyć. Karol Świderski sygnalizowanie uderzył piłkę, w pobliżu bramki Legii. Malarz pewnie zgarnął lecącą futbolówkę.

33'
Novikovas trafił w mur, za którego ustawienie odpowiedzialny był Malarz.

32'
Adam Hlousek musi uważać na ostrość swoich interwencji. Czeski obrońca przed momentem wykonał niebezpieczny wślizg. Sędzia się nad nim zlitował i pozostawił na boisku.

31'
Na pozycji spalonej został Roman Bezjak.

30'
1/3 regulaminowego czasu gry już za Nami. Delikatną przewagę na placu gry mają gospodarze tego widowiska.

28'
Novikovas zbyt krótko zacentrował piłkę, z lewego narożnika boiska. Pazdan bez problemu zatrzymał zagranie.

27'
Novikovas próbował prostopadłym podaniem obsłużyć Bezjaka. Pomocnik Jagiellonii zdecydowanie zbyt szybko podjął decyzję. Niedokładne podanie przechwyciła obrona Legii.

25'
Legioniści cierpliwie szukają sposobu na rozmontowanie bloku obronnego ekipy gospodarzy.

24'
Czekamy na sytuacje bramkowe po obu stronach. Dotychczasowa gra przypominała bardziej piłkarskie szachy.

23'
Jagiellonia wciąż próbuje zza szesnastki Legii. Kolejna taka próba powędrowała obok światła bramki strzeżonej przez Arkadiusza Malarza.

21'
Jarosław Niezgoda dopadł do niezłego podania. Młody snajper Legii nie mógł jednak nic zrobić, ponieważ arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd.

20'
Z coraz większą dynamiką atakują piłkarze dowodzeni przez Ireneusza Mamrota.

18'
żółta kartka Adam Hlousek przegrał biegową rywalizację z Guilherme. Za dopuszczenie się faulu taktycznego obrońca zobaczył żółtą kartkę.

17'
Z lewego narożnika boiska powędrowało słabe dośrodkowanie. Michał Kucharczyk kopnął wprost w rękawice Mariana Kelemena.

16'
Inaki Astiz wzorcowo zachował się w pojedynku z Romanem Bezjakiem. Hiszpański stoper odebrał w kluczowym fragmencie akcji futbolówkę napastnikowi.

15'
Nemanja Mitrović nie opanował dośrodkowania z lewego narożnika boiska. Stoper "Jagi" był kompletnie zaskoczony tym, że piłka go znalazła w polu karnym gości.

14'
Przy opanowywaniu sobie piłki Vesović pomógł sobie ręką. Sędzia dostrzegł złamanie przepisów gry.

12'
Michał Kucharczyk został ewidentnie podcięty. Bezjak był ogromnie zdeterminowany w realizacji wślizgu na nogi skrzydłowego Legii.

11'
Odważna szarża Szymańskiego na lewej flance. W decydującym momencie akcji młody zawodnik za daleko wypuścił sobie futbolówkę.

9'
Obie strony realizują swoje zadania obronne. Bezjak oddał strzał zza pola karnego. Futbolówka poszybowała obok światła bramki Malarza.

8'
Zdecydowanie za wiele siły w swoją wrzutkę użył Guilherme. Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska było zbyt przeciągnięte.

7'
Zespół z Białegostoku skutecznie przesuwa się w obronie. Aktualnym mistrzom kraju trudno znaleźć lukę pod polem karnym.

5'
Z lewego skrzydła boiska zacentrował Łukasz Burliga. Piłkę zgrabnie głową z własnej szesnastki wybił William Remy.

4'
Goście ruszyli do ataków. Michał Kucharczyk nie dostrzegł ustawienia obrony rywala. Sędzia liniowy wskazał ofsajd.

2'
Jagiellonia próbuje rozgrywać piłkę. Dobrze w obronie ustawiają się "Wojskowi".

1'
W Białymstoku stacjonuje wóz transmisyjny z systemem VAR. Na czele zespołu sędziowskiego stanął Szymon Marciniak.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego! Początek meczu!

*'
Minuta ciszy.

*'
Piłkarze obu ekip już wchodzą na plac gry. Na stadionie kibice Jagiellonii śpiewają "W stepie szerokim".

*'
Z ostatniej chwili!

*'
Tomasz Musiał został oddelegowany przez Związek Polskiej Piłki Nożnej do prowadzenia nadchodzącego spotkania w Białymstoku.

*'
Legia Warszawa w ubiegłą środę wygrała 2:1 z Arką Gdynia, w finale Pucharu Polski.

*'
Świeżo upieczeni triumfatorzy Pucharu Polski wyjdą na boisko w takim zestawieniu.

*'
Ireneusz Mamrot wystawił prawie taki sam skład, który tydzień temu przegrał z Wisłą Kraków (1:0).

*'
Szlagier tej serii gier rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy na śledzenie relacji z hitu 34. kolejki LOTTO Ekstraklasy, czyli starcia Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online