Chelsea - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chelsea
Liverpool
1 : 0

Courtois; Azpilicueta, Cahill, Rudiger; Moses, Kante, Bakayoko, Fabregas, Alonso; Hazard (86' Willian), Giroud.
Karius, Clyne (59' Henderson), Lovren, Van Dijk, Robertson (74' Solanke), Milner (89' Moreno), Alexander-Arnold, Wijnaldum, Salah, Firmino, Mané.

Giroud (32.)

Alonso (78.) żółta kartka
Moses (81.) żółta kartka
Salah (39.) żółta kartka
Clyne (40.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chelsea - Liverpool

90+6'
Koniec meczu. Chelsea pokonała Liverpool 1:0!

90+4'
Dobre dośrodkowanie do Solanke, ale ten głową uderzył tuż nad bramką.

90+3'
Fabregas opuścił boisko, a zastąpił go Pedro.

90'
Zappacosta zastąpił Mosesa.

90'
4 minuty doliczone.

89'
Moreno zastąpił Milnera.

86'
Willian zastąpił Hazarda.

81'
żółta kartka Moses ukarany żółtą kartką.

79'
Cudowny, kapitalny strzał Alonso z woleja. Piłka przeleciała tuż obok słupka. Ależ to była bomba!

78'
żółta kartka Alonso ukarany żółtą kartką.

76'
Zablokowany potężny strzał Hazarda sprzed pola karnego.

74'
Solanke zastąpił Robertsona.

72'
Salah zagra do Firmino, ten próbował odegrać piętą, ale piłkę przechwycili obrońcy.

69'
Wściekły jest Klopp. Ale ma powody, bo Liverpool po przerwie gra przeciętnie.

66'
Chelsea prezentuje się lepiej po przerwie.

61'
Karius bez problemów złapał piłkę po strzale sprzed pola karnego.

59'
Clyne opuścił boisko, a zastąpił go Henderson.

56'
Piłka w bramce Liverpoolu, ale nie ma gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Giroud, a następnie w siatce umieścił ją Rudiger. Zawodnik Chelsea był jednak na spalonym.

56'
Świetna akcja Hazarda. Poradził sobie z kilkoma obrońcami i huknął spod linii końcowej. Karius zdołał odbić piłkę.

54'
Okres przewagi Chelsea.

50'
Kante uderzył bardzo wysoko nad bramką. Katastrofalny strzał.

47'
Moses zagrywał wzdłuż bramki, ale nikt nie doszedł do piłki.

46'
Strzał Salaha obronił Courtois.

46'

45+2'

45'
Pierwsza połowa potrwa jeszcze dwie minuty.

43'
Liverpool utrzymuje się przy piłce i stara się doprowadzić do wyrównania. Brakuje jednak groźnych okazji.

39'
żółta kartka Salah ukarany żółtą kartką. Po chwili upomnienie także dla Clyne'a.

35'
Ładna akcja Chelsea zakończona niecelnym strzałem Fabregasa z ostrego kąta.

32'
Goool! Moses dośrodkował w pole karne, piłka odbiła się rykoszetem od Mane, a następnie trafiła do Giroud, który głowa zdobył bramkę.

31'
Odpowiedź Chelsea. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska nieudanie głową uderzał Bakayoko.

31'
Kolejny groźny strzał Mane sprzed pola karnego. Courtois zdołał odbić piłkę. Po chwili piłkę w polu karnym znów otrzymał Mane, ale uderzył za lekko, aby zaskoczyć bramkarza.

28'
Liverpool cały czas przeważa.

24'
Mane potężnie uderzył z dystansu i Courtois zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

23'
Dośrodkowanie w pole karne Chelsea z rzutu wolnego, ale Giroud wygrał pojedynek główkowy z Firmino.

21'
Clyne zagrał do Mane, ale ten z trudnej pozycji uderzył bardzo niecelnie.

19'
Liverpool ma przewagę optyczną, ale to Chelsea miała groźniejsze sytuacje.

16'
Mocny strzał Alonso w sam środek bramki i pewnie interweniował bramkarz Liverpoolu.

14'
Groźna akcja Chelsea. Moses dośrodkował z linii końcowej Bakayoko i Giroud przeszkadzali sobie wzajemnie w oddaniu strzał. Po chwili strzał Giroud został zablokowany.

11'
Obrona Chelsea póki co dobrze przerywa ataki Liverpoolu.

10'
10 minut gry za nami. Wciąż bez sytuacji.

7'
Jak na razie na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Liverpool ma przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

2'
Liverpool cały czas utrzymuje się przy piłce i spokojnie konstruuje akcje.

1'
Rozpoczął Liverpool.

'
Jeszcze tylko minuta ciszy i gramy!

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Ławka rezerwowych Liverpoolu: Mignolet, Moreno, Klavan, Henderson, Woodburn, Ings, Solanke.

'
Ławka rezerwowych Chelsea: Caballero, Christensen, Zappacosta, Emerson, Barkley, Pedro, Willian.

'
Początek meczu o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chelsea - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online