Arka Gdynia - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 0

Steinbors - Zbozień, Marcjanik, Helstrup, Poungouras - Kun (89' Łoś), Nalepa (90+3' Sobieraj), Sołdecki, Szwoch - Jankowski, Siemaszko (70' Jurado).
Wilk - Ferraresso, Datković, Dytiatjew, Siplak - Covilo - Wdowiak (60' Pik), Dimun, Deja (61' Brock-Madsen), Culina (70' Hernandez) - Piątek.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Arka wygrała swój pierwszy mecz w rundzie finałowej obecnego sezonu ligowego. Krakowianie walczyli, ale nie potrafili zamienić swoich sytuacji bramkowych na gole.

90+3'
Ostatnia zmiana w drużynie Leszka Ojrzyńskiego: Sobieraj zajął miejsce Nalepy.

90+3'
Brock-Madsen ładnie uderzył z dystansu, piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

90+2'
Arkowcy nie stworzyli zagrożenia pod bramką Wilka.

90+1'
Korner dla gdynian.

90'
Sędzia Dobrynin doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

89'
Roszada w Arce Gdynia: Łoś zastąpił Kuna.

87'
żółta kartka Covilo zobaczył "żółtko".

87'
Steinbors obronił strzał Piątka! Fatalna próba napastnika Cracovii.

86'
Jest wskazanie na "wapno"!

85'
Arbiter udaje się do kamery w celu wideoweryfikacji.

84'
Hernandez obejrzał żółty kartonik za rzekomą próbę wymuszenia "jedenastki". Jak pokazują powtórki, nic takiego nie miało miejsca. Hiszpan został nadepnięty przez Nalepę.

83'
Obyło się bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

82'
żółta kartka Pik zdobył rzut wolny. Sfaulował go Nalepa. Pomocnik miejscowych za tę interwencję zobaczył kartkę w kolorze żółtym.

80'
Potężne uderzenie Szwocha było poza zasięgiem rąk bramkarza! 2:0 dla gospodarzy.

79'
VAR potwierdził słuszność decyzji sędziego.

78'
Rzut karny dla Arki Gdynia! Wilk złapał piłkę, którą po chwili wypuścił, co chciał wykorzystać Kun, ale golkiper go powalił na murawę.

75'
3677 widzów zgromadziło się dzisiaj na stadionie Arki Gdynia.

73'
Odważną decyzję o strzale z narożnika pola karnego podjął Pik. Strzał młodego gracza był jednak wyraźnie niecelny.

72'
Festiwal niecelnych podań w okolicy środka pola z obu stron.

70'
Po jednej korekcie w składzie obydwu klubów: w Arce Jurado wszedł za Siemaszkę, w Cracovii Hernandez zameldował się na placu gry w miejscu Culiny.

68'
Udana parada Wilka po celnym strzale zza szesnastki Kuna.

67'
Zbyt mocne podanie w kierunku Piątka, napastnik Cracovii nie miał szans na dojście do piłki przed linią końcową.

66'
żółta kartka "Żółtko" dla Datkovicia za faul taktyczny na Siemaszce.

65'
Brock-Madsen przeprowadził kilkudziesięciometrowy rajd, ale pod już polem karnym gospodarzy nie miał koncepcji na zakończenie akcji i zatrzymali go obrońcy.

63'
żółta kartka Ferraresso otrzymał żóły kartonik za przewinienie na Kunie.

61'
Od razu nastąpiła też druga roszada w krakowskiej drużynie: Brock-Madsen zastąpił na boisku Deję.

60'
Zmiana w Cracovii: Pik zajął miejsce Wdowiaka.

58'
Udaną, lecz niecelną główką zamknął wrzutkę Szwocha Marcjanik.

58'
Szwoch wywalczył rzut rożny dla Arki.

57'
Na spalonym złapany Wdowiak.

56'
Warcholak zacentrował wprost pod nogi Datkovicia.

54'
Uderzenie Nalepy z dystansu było typową próbą, która miała uniemożliwić przeciwnikowi zbudowanie kontrataku.

53'
Zakotłowało się w szesnastce krakowian, ostatecznie skończyło się na faulu w ataku Kuna.

52'
Dogranie przejęli piłkarze Cracovii.

51'
Z rzutu wolnego na krakowskiej części placu gry będzie dośrodkowywać Szwoch.

50'
Brakuje dokładności w grze rywalizujących ze sobą zespołów.

48'
Mocne uderzenie Szwocha ze stojącej piłki było nieco chybione.

47'
Kun wywalczył rzut wolny w odległości ponad trzydziestu metrów od bramki Wilka.

46'

*'
Bez zmian w składach obu drużyn.

*'
Gracze powrócili na płytę boiska.

*'

*'
Wyrównane starcie na boisku Arki Gdynia. To właśnie gospodarze są o jedną bramkę lepsi, choć z przebiegu spotkania wydaje się, że remis byłby bardziej sprawiedliwym wynikiem.

45+1'
Wolej Dimuna nie odnalazł drogi do celu.

45'
Korner dla gości.

44'
Ładny rajd Piątka, który po chwili groźnym strzałem zakończył sam snajper Cracovii. Równie dobrze interweniował Steinbors, odbijając piłkę do boku.

42'
Wysoko zawisł w powietrzu Covilo, zamknął dośrodkowanie strzałem głową. Próba minęła jednak lewy słupek bramki Steinborsa.

40'
Centrę Zbozienia z łatwością wyłapał Wilk.

39'
Ferraresso zapędził się w okolice szesnastki przeciwnika. Wypad zakończył się jego przewinieniem w ofensywie.

37'
Bliski zamknięcia dośrodkowania Szwocha był Poungouras.

36'
Od stałego fragmentu wznowią grę gdynianie.

35'
Nikt nie zamknął ostrego wstrzelenia Siplaka z lewej strony placu gry.

33'
Zgranie Piątka do rozpędzającego się Wdowiaka padło łupem obrońców.

31'
Dwie znakomite parady Wilka! Bramkarz Cracovii zatrzymał dwa razy groźne główki Sołdeckiego.

30'
Po dalekim wyrzucie z autu Zbozienia, do strzału głową doszedł Jankowski. Były zawodnik m.in. Ruchu Chorzów nie trafił w światło bramki.

29'
Wrzutka Culiny wylądowała w rękach golkipera Arki Gdynia.

28'
Uderzenie Nalepy sprzed pola karnego poszybowało wysoko nad poprzeczką.

27'
Siemaszko szukał zagraniem z pierwszej piłki Jankowskiego, ale zdobywca gola do dobrych chęci nie dołożył precyzji.

26'
Kolejna zła centra Dimuna nie znalazła adresata w postaci któregoś z jego kolegów z zespołu.

25'
Rzut wolny dla przyjezdnych na połowie Arki.

24'
Wdowiak próbował przedrzeć się prawą flanką, Helstrup skutecznie uniemożliwił mu to.

22'
Steinbors udanie wypiąstkował piłkę dorzuconą z lewego narożnika boiska.

21'
Rykoszet po strzale Siplaka, krakowianie zdobyli korner.

20'
Fatalne dogranie posłał Dimun. Piłkę przejęli defensorzy ustawieni w pobliżu pierwszego słupka.

19'
żółta kartka Goście wznowią grę od rzutu wolnego na wysokości pola karnego rywala. Za faul, który im przyniósł ten stały fragment gry, żółtą kartkę obejrzał Sołdecki.

17'
Niebezpieczną wrzutkę Siplaka udanie przecięli obrońcy drużyny z Gdyni.

16'

15'
Minimalnie niecelna próba Nalepy z dystansu.

14'
Płaskie uderzenie Dimuna z okolic dwudziestego metra z łatwością zatrzymał Steinbors.

13'
Culina zdołał oddać strzał, ale przyblokował go defensor gdyńskiej drużyny.

12'
Marcjanik sfaulował Piątka na własnej połowie. Dimun będzie dogrywał w szesnastkę gospodarzy.

10'
1:0! Siemaszko celną główką pokonał Wilka!
Snajper Arki wykorzystał precyzyjną centrę Szwocha.

9'
Dośrodkowanie Poungourasa zostało wybite poza boisko. Rzut rożny.

7'
Prostopadłe podanie posłał Covilo w kierunku wybiegającego na pozycję Piątka. Napastnika zespołu ze stolicy Małopolski uprzedził jednak Zbozień.

5'
Udana szarża Szwocha zakończyła się jego niecelnym strzałem z obrębu pola karnego.

4'
Kun był bliski opanowania futbolówki w szesnastce Cracovii. W najważniejszym momencie stracił jednak równowagę.

3'
Siemaszko chciał efektownie uderzyć piłkę zawieszoną w powietrzu, ale skiksował.

1'
Rozpoczęli miejscowi.

*'
Piłkarze są już na placu gry. Początek meczu już za moment.

*'
Rozjemcą spotkanie będzie Zbigniew Dobrynin (Łódź).

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Pesković, Zenjov, Hernandez, Pestka, Brock-Madsen, Kruppa, Pik.

*'
Wybrańcy szkoleniowca Cracovii także zostali przedstawieni.

*'
Z takiego samego powodu w małopolskim zespole nie zagra Michał Helik.

*'
Ze względu na zawieszenie spowodowane kartkami, wystąpić dzisiaj w drużynie z Gdyni nie mogli: Tadeusz Socha, Adam Marciniak, Grzegorz Piesio oraz Marcus Da Silva.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Więckowicz, Sobieraj, Janus, Bohdanow, Jurado, Esqueda, Łoś.

*'
Skład Arki został zaprezentowany.

*'
W rundzie finałowej znacznie lepiej radzą sobie krakowianie. Podopieczni Michała Probierza zgromadzili osiem punktów na dwanaście możliwych. Z kolei gdynianie nie zdobyli żadnego "oczka".

*'
Pojedynek określany jest jako "mecz przyjaźni", gdyż jak wiadomo, kibice obu drużyn są zaprzyjaźnieni.

*'
Godzina, na którą zaplanowano rozpoczęcie tej rywalizacji, to 20:30.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Rozpoczęła się 35. kolejka Lotto Ekstraklasy. Jednym z najciekawiej zapowiadających się dzisiaj starć, będzie spotkanie pomiędzy Arką Gdynia i Cracovią. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z tego meczu.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online