Piast Gliwice - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Szmatuła - Kirkeskov (61' Angielski), Bukata (74' Vassiljev), Pietrowski, Konczkowski - Hateley, Sedlar, Zivec, Jodłowiec, Valencia (46' Badia) - Szczepaniak
Kuciak - Mladenović, Vitoria, Nalepa, Nunes – Borysiuk, Łukasik (76' Sławczew) - Joao Oliveira (79' Krasić), Lipski, Haraslin (62' Peszko) - F. Paixao

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Lechia Gdańsk uczyniła bardzo konkretny krok w kierunku zapewnienia sobie utrzymania w lidze. Gdańszczanom powinno się grać o wiele lżej w następnym meczu ligowym.
Piast Gliwice dzisiaj przeważał, ale zabrakło tego, co najważniejszy, czyli skuteczności pod bramką rywala.

90+3'
Flavio Paixao minimalnie za wcześnie wybiegł do podania. Arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

90+1'
Konstantin Vassiljev zaliczył soczysty strzał z dalszej odległości. Dobre ustawienie na linii pokazał Dusan Kuciak. Pewny chwyt futbolówki.

90'
Dodatkowy czas: 4 minuty.

89'
Dusan Kuciak po raz kolejny udowodnił swoją klasę bramkarską! Słowak genialnie zainterweniował końcówkami palców, po strzale głową zawodnika Piasta.

88'
Lechia Gdańsk bawi się z rywalem w jego polu karnym. W idealnej sytuacji na podwyższenie wyniku, Flavio posłał piłkę obok lewego słupka bramki.

86'
Interwencję życia popełnił Dusan Kuciak! Słowacki goalkeeper zatrzymał uderzenie lecące w lewe okienko bramki! Sedlar był bliski szczęścia.

85'

83'
Sławczew minimalnie się spóźnił ze wślizgiem na piłkę, po podaniu Peszki. Gdyby w nią trafił, to Szmatuła, przy uderzeniu z pięciu metrów, byłby bezradny.

82'
Zivec podkręcił piłkę. Nieudany strzał zza pola karnego. Piast szuka w desperacki sposób gola kontaktowego.

80'
W równolegle rozgrywanym spotkaniu Bruk-Bet Termalica remisuje 1:1 z Sandecją Nowy Sącz.

79'
Zmiana w składzie Lechii. Ostatnia. Milos Krasić za Oliveirę.

78'
Joao Oliveira, przy bramkowej akcji, odniósł uraz.

78'
Goooooool! 0:2! Wynik podwyższył Joao Oliveira. Uderzenie w prawy sektor bramki Szmatuły.

76'
Pomocnika Lechii, Daniela Łukasika, już dzisiaj nie zobaczymy. Simeon Sławczew pojawił się na płycie boiska.

75'
Daniel Łukasik nie będzie mógł kontynuować meczu. To jest wielce prawdopodobne.

74'
Martin Bukata został zastąpiony przez Konstantina Vassiljeva.

72'
Jakub Szmatuła przedłużył szansę Piasta, wybornie wyciągając nieprzyjemny strzał, autorstwa Joao Oliveiry! Lechia wyprowadziła niezły kontratak.

71'
Popularne "Piastunki" starają się już wszelkimi sposobami zbliżyć się do pola karnego.

70'
Zivec, przy opanowywaniu crossowej piłki, zagrał ręką. Sędzia asystent zauważył niesportowe zachowanie.

69'
Hateley wziął odpowiedzialność za egzekucję rzutu wolnego. Piłka posłana zbyt krótko. Obrona gości skutecznie oddaliła zagrożenie.

68'
Tomasz Jodłowiec rozgoryczony przegraną w pojedynku powietrznym. Doświadczony pomocnik, w trakcie walki o piłkę, nieprzepisowo przetrzymywał przeciwnika.

67'
Karol Angielski zanotował fantastyczne uderzenie na bramkę Dusana Kuciaka! Silnie kopnięta futbolówka miała szanse znaleźć się w siatce. Lechię uratował genialnie parujący piłkę Kuciak.

65'
żółta kartka Żółtą kartkę za niewłaściwy blok otrzymał Vitoria.

64'
Przy aktualnych wynikach sytuacja w ligowej tabeli wygląda następująco.

62'
Sławomir Peszko wszedł na płytę boiska, Lukas Haraslin zdjęty z boiska przez Piotra Stokowca.

61'
Kirkeskov opuścił plac gry. Angielski przywitał się z publicznością.

59'
Dusan Kuciak efektownie sparował bombowe uderzenie z dystansu! Konczkowski podjął odważną, ale i dobrą decyzję.

58'
Słowną reprymendę zebrał Haraslin. Pomocnikowi Lechii nie spodobała się któraś z decyzji arbitra.

57'
Karol Angielski powinien za chwilę wejść na płytę boiska.

55'
Pietrowski poturbował Paixao. Rzut wolny.

54'
Flavio Paixao wrócił do gry. Uraz okazał się mniej poważny, niż przewidywano.

52'
Na plac gry został zaproszony sztab medyczny gdańskiego klubu.

51'
Flavio Paixao wrócił do defensywy. Portugalski snajper, pełniąc interwencję, oberwał od przeciwnika.

50'
Patryk Lipski dał się ograć Tomaszowi Jodłowcowi. Faul w centralnej części boiska dał Piastowi stały fragment gry.

49'
Pozycja spalona. Szczepaniak mocno obił piłką... swojego kolegę z drużyny, Badię.

47'
Gliwiczanie próbują atakować bramkę Lechii Gdańsk.

46'
Gerard Badia wydelegowany na plac gry, Valencia znalazł się już wśród rezerwowych Piasta.

46'
Ruszyła II połowa meczu!

Panel statystyk od portalu EkstraStats.

Sędzia zakończył I odsłonę dzisiejszych zawodów.

45+1'
Gooooool! Akcja z przypadku dała Lechii bramkę! Michał Nalepa przymierzył z piętnastego metra! Piłka poleciała w prawy sektor bramki zasłoniętego Jakuba Szmatuły.

44'
Sędzia główny przedłuży I część gry o jedną minutę.

43'
Lechii brakuje precyzji w ostatnich podaniach.

42'
Końcowe fragmenty I odsłony spotkania w Gliwicach.

40'
żółta kartka Szybka kontra Piasta. Faul taktyczny zrealizował Daniel Łukasik. Pomocnik, wracają do obrony, odepchnął biegnącego z piłką przeciwnika.

39'
Valencia zbyt długo zwlekał z decyzją w polu karnym. Pomocnik, w ostatniej chwili, dośrodkował piłkę, ale zagranie okazało się wielce niedokładne.

38'
żółta kartka Żółtą kartkę za popełnienie brzydkiego faulu obejrzał Tomasz Jodłowiec. Pomocnika, z powodu ilości kartek, nie zobaczymy w 36. kolejce.

37'
Gra wymknęła się spod kontroli. Ostre starcie Jodłowca z Borysiukiem.

35'
Flavio Paixao sfaulował Marcina Pietrowskiego. Były piłkarz Lechii świetnie uprzedził portugalskiego napastnika.

34'
Wiele niedokładności w środkowej strefie boiska.

32'
Wielką odwagą i wiarą w swoje możliwości błysnął Ariel Borysiuk! Strzał z okolic 35 metrów od bramki poleciał w okolice lewego skrzydła! Efektowną robinsonadą popisał się Jakub Szmatuła.

31'

30'
W tym meczu nie było jeszcze ani jednego celnego strzału.

28'
Ciekawy pomysł miał Jodłowiec, aby prostopadłym zagraniem "w uliczkę" wypuścić Szczepaniaka. Realizacja, jednak, pozostawiła wiele do życzenia. Zbyt mocno.

27'
Valencia stracił równowagę. Pomocnik Piasta sygnalizował faul, jednak sędzia Stefański nie dopatrzył się żadnego przewinienia.

25'

24'
Jeden z zawodników Lechii reklamował zagranie piłki ręką w polu karnym, w wykonaniu obrońcy Piasta. Arbiter główny puścił grę dalej.

22'
Joao Nunes skutecznie zareagował w obronie. Obrońca Lechii zdjął futbolówkę próbującemu strzelać Valencii.

21'
Piłkarze prowadzeni przez Piotra Stokowca cofnęli się do głębszej defensywy. Taki obrazek można było zobaczyć w kilku ostatnich minutach.

20'
Ależ uderzenie! Zivec popisał się wyśmienitym, podkręconym strzałem z okolic pola karnego! Futbolówka, która nabrała ładnej rotacji, odbiła się od spojenia bramki!

18'
Hateley dotknął piłkę ręką. Sędzia główny nie przegapił tego incydentu.

17'
Coraz większą dynamikę nabierają akcje podopiecznych Waldemara Fornalika.

16'
Szybka akcja Piasta Gliwice! Valencia urwał się obronie i mocno uderzył! Kuciaka, przed zagrożeniem uratował interweniujący wślizgiem Borysiuk.

15'
Kwadrans gry w tych zawodach. Obie strony grają dosyć asekuracyjnie.

13'
Mateusz Szczepaniak nie opanował niezłego dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Piast Gliwice zabrał się do aktywniejszego rozgrywania.

12'
Gdańszczanie nie mają pomysłu na rozegranie. Dużo nieudanych prób crossowych piłek.

11'
Nieudane dłuższe podanie w kierunku Valencii. Piłka wyszła poza plac gry.

9'
W środku pola upadł Haraslin. Sędzia Stefański przerwał grę i przyznał gościom rzut wolny.

8'
Gwizdek sędziego. Joao Oliveira złamał przepisy gry, w trakcie walki o piłkę.

7'

6'
Martin Bukata zagraniem z kolana chciał zakończyć centrę z prawego skrzydła boiska. Ekwilibrystycznie oddana próba poleciała nad poprzeczką.

5'
Mecz w Gliwicach obsługuje system VAR.

4'
Z okolic linii pola karnego Lechii spróbował swojego szczęścia Tomasz Jodłowiec. Defensywny pomocnik mocno kopnął piłkę, ale ta powędrowała obok światła bramki.

2'
Flavio Paixao dostał pierwszą możliwość na zdobycie bramki. Portugalczyk silnie huknął futbolówkę z krawędzi pola karnego, ale zabrakło precyzji. Piłka poleciała obok prawego słupka.

1'
Mecz się już właśnie rozpoczął. Od środka piłkę rozegrali gracze gdańskiej Lechii.

*'

*'
Daniel Stefański - ten arbiter dostał szansę od Polskiego Związku Piłki Nożnej.

*'
Ławka rezerwowych Piasta Gliwice: Plach, Angielski, Jagiełło, Vassiljev, Mak, Badia, Rugasević.

*'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Zelenika, Wawrzyniak, Schikowski, Krasić, Sławczew, Augustyn, Peszko.

*'
Program 35. serii gier. Ta kolejka zostanie rozegrana w dniach: 8-9 maja.

*'
Początek spotkania w Gliwicach o godz. 18:00

*'
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online