Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Putnocky - Gumny, Dilaver, Janicki, Kostewycz (HT' Makuszewski) - Trałka, Gajos - Situm, Jevtić (64' Chobłenko), Jóźwiak - Gytkjaer (72' Koljić).
Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień (71' Wlazło), Romanczuk - Frankowski (83' Wójcicki), Pospisil (74' Świderski), Novikovas - Sheridan.

*'
Ten rezultat oznacza odpadnięcie lechitów z walki o tytuł mistrza Polski. Jagiellonia świetnie zaprezentowała się w stolicy Wielkopolski, dzięki czemu zainkasowała trzy punkty.

Koniec meczu! Jagiellonia Białystok pokonała Lecha Poznań 2:0.

90+1'
Makuszewski chciał przelobować Kelemena po jego błędzie, ale przeniósł piłkę nad bramką.

90'
Cztery minuty doliczone.

89'
Koljić niecelnie główkował po centrze z głębi boiska.

87'
żółta kartka Makuszewski otrzymał żółty kartonik.

86'
Bardzo niecelną główką zamknął wrzutkę Makuszewskiego Chobłenko.

84'

83'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Wlazło.

83'
Trzecia zmiana w Jagiellonii: Wójcicki zastąpił Frankowskiego.

82'
Nic nie wynikło z dogrania Makuszewskiego.

81'
Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Jóźwiaku.

80'
Sheridan był bliski zdobycia swojego drugiego gola w tym meczu! Gdyby jednak nawet trafił do siatki, to bramka nie zostałaby uznana - był ofsajd.

79'
Jóźwiak utrzymał się przy futbolówce w trudnej sytuacji, dograł prawie dobrze na głowę Koljicia. Bośniak zamknął akcję niecelną główką.

76'
Guilherme wykorzystał braki techniczne Chobłenki, który źle przyjął dobrze zgraną przez Koljicia w pole karne futbolówkę.

75'
Trałka zaliczył ofensywny wypad, wbiegł w szesnastkę, dograł jednak na tyle nieprecyzyjnie, że golkiper nie miał kłopotu ze złapaniem piłki.

74'
Kolejna zmiana w drużynie z Podlasia: Świderski zajął miejsce Pospisila.

72'
Ostatnia roszada w zespole z Wielkopolski: Koljić wszedł za Gytkjaera.

71'
Zmiana w Jagiellonii Białystok: Wlazło zmienił Kwietnia.

70'
Na razie nic nie wskazuje na to, aby lechici mogli jeszcze zdobyć jakiś dorobek punktowy w tym spotkaniu.

69'
Dośrodkowanie Situma padło łupem Kelemena.

67'
Gajos trafił w mur, dobitka Gumnego poszybowała nad bramką.

66'
Makuszewski wywalczył rzut wolny niemal na wprost bramki Kelemena, odległość to około trzydzieści metrów.

64'
Druga korekta w składzie poznańskiego zespołu: Chobłenko zajął miejsce Jevticia.

63'
24 288 kibiców jest dzisiaj na INEA Stadionie.

61'
Piłkarze trenera Mamrota nie dopuścili do zagrożenia we własnej szesnastce.

60'
Rzut rożny dla Kolejorza.

58'
Makuszewski pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki, a to nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

57'
Taki wynik oznacza dla gospodarzy niemal definitywny koniec walki o mistrzostwo Polski.

56'
0:2! Kwiecień celną główką pokonał Putnockiego!
Precyzyjne dośrodkowanie z rzutu rożnego posłał Guilherme, pomocnik Jagiellonii wygrał pojedynek powietrzny z Gajosem i nie dał szans golkiperowi Lecha.

55'
Piłkarze z Poznania kończą większość swoich akcji wrzutkę ze skrzydeł. Jak do tej pory, niewiele korzyści przyniósł im ten sposób gry.

53'
Obyło się bez zagrożenia po tym kornerze.

52'
Po interwencji Burligi, lechici wznowią grę z lewego narożnika placu gry.

51'
Putnocky złapał mocno zacentrowaną przez Guilherme piłkę.

50'
Nikt nie zmienił lotu futbolówki po dobrej wrzutce Jevticia. Ostatecznie wyłapał ją Kelemen.

48'
Sheridan dał się złapać na ofsajdzie.

47'
Płaskie dośrodkowanie Makuszewskiego zostało przejęte przez defensorów Jagiellonii.

46'

*'
W Lechu Poznań nastąpiła zmiana: Makuszewski zastąpił Kostewycza.

*'
Gracze powrócili na murawę.

*'

*'
Wyrównane starcie w stolicy Wielkopolski. Białostoczanie wykazali się jednak lepszą skutecznością i są bardziej konkretni, dlatego to oni prowadzą jedną bramką.

Przerwa.

45'
Dwie minuty doliczył arbiter Lasyk.

43'
Trałka zagrał na lewą flankę, gdzie nie było żadnego gracza z jego zespołu.

41'
Situm chciał dośrodkować na głowę wbiegającego Jevticia, ale posłał zbyt wysokie dla Szwajcara dogranie.

40'
Kwiecień podjął decyzję o uderzeniu ze sporej odległości. Była siła, celności już zabrakło.

38'
Rykoszet po centrostrzale Trałki, futbolówkę spokojnie złapał bramkarz Jagiellonii.

37'
żółta kartka Burliga popełnił przewinienie na Jóźwiaku, rzut wolny na poznaniaków i żółty kartonik dla winowajcy.

36'
Kostewycz posłał nieprecyzyjne podanie do ustawionego w polu karnym Gajosa, przez co kapitan Lecha nie mógł opanować piłki.

35'

33'
Runje był bliski gola samobójczego! Chorwat zdjął piłkę z głowy Situmowi, ale jednocześnie trafił w spojenie słupka z poprzeczką. Późniejsza dobitka Jóźwiaka była niecelna.

32'
Zablokowany strzał z dystansu Jevticia.

31'

30'
Nieudana centra Situma z prawego skrzydła.

28'
Świetną akcję przyjezdnych Sheridan zamknął uderzeniem w boczną siatkę.

27'
Gumny huknął z okolic narożnika pola karnego, piłka poszybowała około metr nad bramką Kelemena.

26'
Wysoko zawieszona piłka została wyłapana przez słowackiego golkipera Lecha.

25'
Korner dla gości.

24'
Ładny rajd przeprowadził Gumny, prawemu obrońcy udało się także zwieść Novikovasa, po chwili posłał niezłą wrzutkę, którą zamykał Gytkjaer. Napastnik nie trafił jednak w bramkę.

22'
Podopieczni Nenada Bjelicy ruszyli do odrabiania strat, jak do tej pory w dopięciu celu przeszkadza im brak precyzji.

20'
Situm wpakował piłkę do siatki, ale asystujący mu Gytkjaer był na dużym spalonym.

19'
Sędzia liniowy zauważył ofsajd Gytkjaera.

18'
Jóźwiak główkował wprost w Kelemena po dośrodkowaniu Situma.

16'
0:1! Sheridan pokonał bramkarza!
Novikovas udanie przedarł się lewą flanką, wyłożył futbolówkę Irlandczykowi, a ten płaskim uderzeniem otworzył wynik spotkania.

15'
Udane piąstkowanie Putnockiego po wrzutce Novikovasa.

14'
Mocne dogranie Jevticia ze stałego fragmentu gry miało dojść do Situma. Skrzydłowy Kolejorza nie zdołał opanować piłki.

13'
Nie przeszło podanie Gajosa w kierunku wbiegającego w szesnastkę Jóźwiaka.

11'
Kolejny strzał głową, tym razem Romanczuka. Efekt podobny, jak przy próbie jego chorwackiego kolegi z zespołu.

10'
Groźną główką zamykał centrę Runje, futbolówka przeszła jednak obok słupka.

9'
Rzut wolny dla Jagiellonii Białystok po faulu Situma na Novikovasie.

8'
Sheridan złapany na pozycji spalonej.

7'
Popisy techniczne Gytkjaera w okolicy środka pola nic poznaniakom nie dała. Duńczyk szukał partnera po zagrania, ale go nie odnalazł.

6'
Jevtić szukał prostopadłym podaniem Jóźwiaka, ale na drodze piłki stanął Burliga.

4'
Gra wznowiona.

2'
Kibice Kolejorza odpalili race, a to oznacza wymuszoną przerwę w grze - dym mocno utrudnia widoczność na boisku.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Sympatycy Lecha Poznań odśpiewują hymn swojej ukochanej drużyny.

*'
Zawodnicy obu klubów wychodzą na murawę INEA Stadionu.

*'
Rywalizację w stolicy Wielkopolski w roli arbitra poprowadzi Piotr Lasyk (Bytom).

*'
Rezerwowi Dumy Podlasia: Pawełek, Bezjak, Guti, Wójcicki, Grzyb, Wlazło, Świderski.

*'
Poznaliśmy także wybrańców trenera Ireneusza Mamrota, szkoleniowca Jagiellonii Białystok.

*'
Ławka rezerwowych poznaniaków: Burić, Koljić, Chobłenko, Makuszewski, Barkroth, Vujadinović, Tomasik.

*'
Chorwacki szkoleniowiec Kolejorza wybrał spośród swoich graczy tych, którzy wystąpią w wyjściowym składzie.

*'
W drużynie prowadzonej przez Nenada Bjelicę na pewno zabraknie jednego gracza - mowa tu o Radosławie Majewskim, który pauzuje za nadmiar żółtych kartek.

*'
Obydwa zespoły są dalekie od swojej optymalnej dyspozycji. Lechici, pomimo zakończenia sezonu zasadniczego na pierwszej lokacie, w rundzie finałowej zwyciężyli tylko raz. Podobny bilans mają piłkarze z Białegostoku.

*'
Godzina, na którą zaplanowano pierwszy gwizdek sędziego głównego, to 20:30.

*'
Witamy Państwa na naszym portalu!
Hit tej serii gier zostanie rozegrany w Poznaniu, gdzie miejscowy Lech podejmie Jagiellonię Białystok. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się starcia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online