Legia Warszawa - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
3 : 2

Malarz - Vesović, Astiz, Mauricio, Hlousek - Pasquato (60' Broź), Cafu, Philipps, Antolić (82' Remy), Szymański - Eduardo (68' Kucharczyk)
Dahne - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Reca - Szymański, Furman - Łukowski (64' Biliński), Stilić, Varela (90+2' Byrtek) - Kante

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Thriller w Warszawie lepiej zakończył się dla gospodarzy. Legia umocniła się na fotelu lidera ligowej tabeli.
Wisła Płock pokazała wielką, piłkarską ambicję. W końcowych fragmentach spotkania zabrakło ciut więcej koncentracji.

90+4'
żółta kartka Arbiter główny powrócił do przewinienia, którego autorem był Damian Szymański. Na jego konto poleciała żółta kartka.

90+3'
Już niemal całym składem atakują piłkarze Wisły. Dobre widowisko w stolicy Polski.

90+2'
Damian Byrtek za Nico Varelę. Taką decyzję podjął trener Jerzy Brzęczek.

90+1'
Bardzo blisko! Bardzo. Szymański oddał kapitalny strzał bezpośrednio od rzutu wolnego. Futbolówkę minimalnie poleciała obok lewego słupka bramki.

90'
Dodatkowy czas wynosi 5 minut.

89'
Miękkie dośrodkowanie z rzutu wolnego zaprezentował Semir Stilić. Poradziła sobie obrona Legii Warszawa.

89'
Jarosław Przybył dostrzegł zagranie piłki ręką przez Cafu. Rzut wolny dla Wisły Płock.

88'
Sędzia główny udzielił reprymendy słownej członkowi sztabu szkoleniowego Wisły Płock.

87'
Gooooool! Zmiana wyniku! Cafu dobił strzał Szymańskiego! Pomocnik Legii wpakował piłkę do bramki, z najbliższej odległości.

86'
Gracze gospodarzy reklamowali zagranie piłki ręką, w polu karnym płocczan. Sędzia nie zareagował.

85'
"Nafciarze" mocno uwierzyli w swoje możliwości, po doprowadzeniu do wyrównania.

83'
Goooooool! 2:2! Coś nieprawdopodobnego! Kamil Biliński popisał się fantastycznym uderzeniem z woleja, z okolic trzynastego metra! Napastnik był bez żadnej opieki.

82'
Zmiana taktyczna. Antolić zastąpiony przez Remy'ego.

80'
żółta kartka czerwona kartka Mauricio zachował się nieodpowiedzialnie pod swoim polem karnym. Nieprzemyślany faul może wiele kosztować gospodarzy.

79'
Goooool! Wisła Płock ma kontaktową bramkę! Philipps przegrał rywalizację powietrzną z Urygą. Ten efektownym zagraniem głową pokonał bezradnego Malarza.

78'
Arkadiusz Malarz pracuje na miano "gracza meczu"! Doświadczony bramkarz "na notę" wyciągnął nieprzyjemny strzał Vareli!

76'
Górnik Zabrze doprowadził do wyrównania. W meczu z Koroną Kielce wynik 2:2.

75'
Antolić miał okazję na strzał zza pola karnego. Z siedemnastu metrów. Udało się kopnąć futbolówkę, ale strzał powędrował na trybuny stadionu.

73'
Mauricio skarżył się jakiś uraz. Na murawę został wezwany sztab medyczny stołecznego klubu.

72'
żółta kartka Łukasz Broź z karą indywidualną. Spóźnione i ostre wejście na przeciwnika.

71'
System VAR potwierdził słuszność gola, którego zdobył Michał Kucharczyk. Były wątpliwości, co do pozycji spalonej skrzydłowego.

70'
Goooooool! 2:0! "Wejście Smoka" zaliczył Michał Kucharczyk! Skrzydłowy Legii w pojedynku z bramkarzem umieścił piłkę pomiędzy jego nogami.

68'
Eduardo został zdjęty z boiska. Michał Kucharczyk pojawił się wśród piłkarzy, biegających na placu gry.

67'

65'
żółta kartka Nico Varela trafił w nogę przeciwnika. Zasłużona żółta kartka za faul z premedytacją.

64'
Jakub Łukowski opuścił murawę, Jerzy Brzęczek dał szansę Kamilowi Bilińskiemu.

63'
Zanosi się na zmiany.

62'
Cafu zderzył się z zawodnikiem Wisły.

61'
Jose Kante zmarnował niemal stuprocentową sytuację! Snajper Wisły, mając piłkę na czwartym metrze od bramki, kopnął ją w Arkadiusza Malarza, który popisał się dużym refleksem.

60'
Cristian Pasquato zszedł z boiska, Łukasz Broź na placu gry.

59'
Cristian Pasquato zauważył wysuniętego z bramki Dahne. Pomocnik Legii podjął próbę przelobowania, ale zagranie okazało się bardzo niecelne.

58'
Dominik Furman za wysoko podniósł futbolówkę, podczas realizacji dośrodkowania z prawego skrzydła boiska. Sędzia główny również dopatrzył się przewinienia w wykonaniu zawodnika gości.

57'
Rzut wolny dla Wisły. Mauricio podciął przeciwnika. Zawodnik Legii reklamował symulowanie.

56'
Dominik Furman nie porozumiał się ze swoimi kolegami. Pomocnik posłał piłkę wprost na nogę zawodnika Legii Warszawa. Bardzo słabo wykonany rzut rożny.

55'
Wisła Płock podejmuje próby wyrównania rezultatu w tym meczu. Legia oddała inicjatywę.

53'
Arkadiusz Malarz zebrał owacje na stojąco! Kapitalna interwencja końcówkami palców, po bardzo silnym uderzeniu Łukowskiego! Futbolówka zmierzała w prawe okienko.

52'
W innym meczu tej kolejki Górnik Zabrze przegrywa u siebie 1:2 z Koroną Kielce.

50'
żółta kartka Wyraźnie za koszulkę rywala pociągał Jakub Łukowski. Adam Hlousek nie mógł wyjść z atakiem.

49'
Alan Uryga najwyżej wyskoczył do dośrodkowania z rzutu rożnego. Nie udało się jednak skutecznie ułożyć głowy do piłki. Futbolówka po tej próbie poleciała obok światła bramki.

48'
Cafu dobrze wślizgiem powstrzymał centrę z prawego narożnika boiska.

47'
W obu składach nie doszło do zmian.

46'
Legia Warszawa rozpoczęła II odsłonę dzisiejszego pojedynku!

Portal EkstraStats przygotował pakiet statystyk.

Sędzia główny zakończył I część gry w meczu, w Warszawie.

45'
Pierwsza połowa meczu została przedłużona o 1 minutę.

44'
Sędzia asystent dostrzegł sytuację, w której to zawodnik ofensywny Wisły Płock był na pozycji spalonej. Gra przerwana.

43'

41'
Nico Varela próbował przelobować Arkadiusza Malarza. Bramkarzowi z odsieczą przyszedł Mauricio. Piłka wybita z pobliża linii bramkowej.

40'
Dahne tym razem skutecznie zainterweniował na przedpolu. Bardzo dobre piąstkowanie piłki, która powędrowała z lewego narożnika boiska.

39'
Sebastian Szymański wywalczył stały fragment gry. Korner.

38'
Adam Dźwigała znakomicie głową przerwał kontrę Legii. Eduardo wychodził do prostopadłego zagrania od Philippsa.

36'
Ostre dośrodkowanie zapisał na swoim koncie Łukowski. Piłka posłana zdecydowanie za mocno dla napastników ekipy Wisły Płock.

35'
Gooooool! 1:0! Cafu strzelcem bramki! Wielce nieudolne piąstkowanie piłki od rzutu rożnego zaprezentował Dahne. Niemiecki goalkeeper obił futbolówką Cafu.

34'
żółta kartka Za poniższe przewinienie Semir Stilić dostał żółtą kartkę.

33'
Semir Stilić błysnął niesportowym zachowaniem. Bośniacki gwiazdor Wisły Płock wyraźnie zahaczył nogę rywala.

31'
Sebastian Szymański próbuje szarżował na prawej flance boiska. Te próby mieszają szybki obronne Wisły Płock.

30'
Jedna trzecia podstawowego czasu gry tego meczu stała się historią.

28'
Nico Varela, pomimo nacisku ze strony kilku graczy Legii, oddał celny strzał. Futbolówka poleciała w lewy, dolny róg bramki. Arkadiusz Malarz spokojnie wyłapał piłkę.

27'
Kolejna nieudolna wrzutka z prawego skrzydła boiska, w wykonaniu Cezarego Stefańczyka.

26'
Sebastian Szymański efektownie uderzył z głębi pola karnego. Zagranie skierowane w środek bramki, pewnie złapał Dahne.

25'
Uraz zasygnalizował Łukowski. Młody pomocnik był jednak agresorem w starciu z Hlouskiem.

24'
Eduardo dopuścił się brzydkiego przewinienia. Chorwat przegrał starcie ze Stefańczykiem. Interwencję obrońcy Wisły Płock należy uznać za bardzo dobrą.

23'
Stefańczyk użył zbyt wiele sił w dośrodkowanie piłki. Ta poleciała za pole karne Legii.

22'
Zagęszczony środek pola. Twarda walka o futbolówkę.

20'
55% posiadania piłki - Legia Warszawa. 45% posiadania piłki - Wisła Płock.

19'
żółta kartka Mauricio otrzymał żółty kartonik za brutalny wślizg na nogi rozpędzonego przeciwnika. Agresor sam ucierpiał w tym spotkaniu.

18'
Ładna akcja Legii! Świetnie poprowadzona piłka na lewej flance boiska! Hlousek odegrał do Eduardo, a ten z pierwszej piłki huknął na bramkę! Doskonale ustawiony Dahne zatrzymał futbolówkę.

17'

15'
Pierwszy kwadrans gry w Warszawie już upłynął.

14'
Ofiarnie mocny strzał przyjął Adam Hlousek. Uderzający Alan Uryga reklamował zagranie piłki ręką, jednak sędzia nie miał podstaw do przyznania jedenastki.

13'
"Nafciarze" zdynamizowali swoje działa ofensywne.

12'
Wisła Płock zdobyła bramkę, ale gol nie mógł zostać jednak uznany, ponieważ interweniujący Arkadiusz Malarz był faulowany.

10'
Inaki Astiz spóźnił się z atakiem na piłkę. Jose Kante mocno ucierpiał.

9'
Wysoki pressing zaprezentował Łukowski. Obrona gospodarzy wyszła z tego zagrożenia w pełni zwycięsko.

8'
Jose Kante popełnił przewinienie w ofensywie. Stały fragment gry dla popularnych "Wojskowych".

6'
Legia Warszawa stosuje atak pozycyjny. Bardzo spokojny początek zawodów.

5'
Faul. Eduardo został podcięty przez Adama Dźwigałę.

3'
Jeśli pojawi się kontrowersyjna sytuacja, to sędziemu głównego pomoże system VAR. Za jego pracę dzisiaj odpowiedzialny jest Zbigniew Dobrynin.

2'
Szymański otrzymał znakomity cross. Młody pomocnik dryblował w polu karnym rywala, ale sytuacji strzeleckiej nie udało się stworzyć, ponieważ Uryga genialnie wygarnął mu futbolówkę.

1'
Zawodnicy Wisły Płock jako pierwsi kopnęli piłkę.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego już za Nami! Początek meczu!

*'
Zespół sędziowski wyprowadził obie ekipy na plac gry.

*'
Na stadionie rozbrzmiała piosenka pt. "Sen o Warszawie".

*'
Zawody w Warszawie poprowadzi Pan Jarosław Przybył.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kiełpin, Sielewski, Byrtek, Rogalski, Stępiński, Rasak, Biliński.

*'
Obsada ławki rezerwowych Legii Warszawa: Cierzniak, Broź, Iloski, Hamalainen, Kucharczyk, Remy, Radović.

*'
Legia Warszawa, w przypadku wygranej, wykona konkretny krok w stronę obronienia tytułu mistrzowskiego.
Wisła Płock ma realne szanse na grę w europejskich pucharach.

*'
Początek tego meczu przewidziano na godz. 18:00

*'
Zapraszamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu 35. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa - Wisła Płock.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online