Wisła Kraków - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Cuesta - Arsenić, Vélez, Wasilewski, Bartkowski - Mitrović, Cywka, Llonch (88' Basha) - Halilović (77' Wojtkowski), Carlitos, Imaz (65' Boguski)
Hładun - Pietrzak, Balić, Guldan, Czerwiński - Matuszczyk, Jagiełło, Tosik (66' Pawłowski) - Żyra, Starzyński - Woźniak (46' Mares)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wisła Kraków odniosła w pełni zasłużone zwycięstwo. Gracze z Krakowa wykazali się piłkarską konkretnością w ofensywie. Rafał Boguski pokazał, że nie zapomniał, jak zdobywa się gole w Ekstraklasie.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+2'
Cuesta wybornie wyszedł ze swojej bramki! Goalkeeper Wisły Kraków dobrze zmusił do błędu strzelającego Bartłomieja Pawłowskiego, który sprytnie minął blok obrońców.

90+1'
Mija jedna z trzech doliczonych minut.

90'
Rafał Boguski znakomicie wykończył akcję Tomasza Cywki. Doświadczony napastnik Wisły w kluczowym momencie sytuacji bramkowej nie dał szans bramkarzowi Zagłębia Lubin.

89'
Goooool! Wisła Kraków dobiła już Zagłębie Lubin!

88'
Vullnet Basha okazał się być ostatnim zmiennikiem dzisiejszego meczu. Pol Llonch wykonał kawał dobrej pracy.

86'
Sztab szkoleniowy gospodarzy może dokonać jeszcze jednej zmiany w składzie.

85'
Patryk Tuszyński od dwóch minut biega na boisku. Snajper zmienił Żyrę.

84'
Gooooool! Rafał Boguski podwyższył rezultat tego spotkania! Kapitalna finalizacja akcji ofensywnej. Wybornym podaniem chwilą wcześniej kibicom przypomniał się Kamil Wojtkowski.

83'
Gol dla Zagłębia Lubin. Radość jednak nie trwała długo, ponieważ sędziowie tego meczu dopatrzyli się złamania przepisów przez gości.

81'
żółta kartka Dominik Sulikowski wyciągnął żółty kartonik.

80'
Zbyt wiele złej energii u Lloncha. Pomocnik Wisły Kraków był zdeterminowany do tego, by przewrócić swojego rywala.

78'
Jakub Mares delikatnie skiksował z okolic pola karnego. Uderzenie poszybowało tuż obok lewego słupka bramki Cuesty. Niezłe zamieszanie w szesnastce krakowian.

77'
Tibor Halilović pozostawił dzisiaj sporo zdrowia na boisku. Kamil Wojtkowski wszedł na płytę murawy.

76'
Podopieczni Mariusza Lewandowskiego ambitnie dążą do wyrównania wyniku.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Rafał Boguski pomylił się w sytuacji, w której nie miał prawa do tego! Z trzech metrów od bramki, snajper "Białej Gwiazdy", trafił w Hładuna. Takie akcje powinny kończyć się golem.

71'
Rafał Boguski próbował prostopadle odegrać do Carlosa Lopeza. Genialną interwencją popisał się Adam Matuszczyk, który umiejętnie w porę zgasił futbolówkę.

70'
Hładun błysnął po raz kolejny wzorowym refleksem! Llonch solidnie przymierzył z dystansu! Bramkarz miał utrudnione zadanie, ponieważ w czasie strzału był zasłonięty.

69'
Dobry powrót do defensywy zanotował Rafał Boguski. Napastnik Wisły sprowokował Filipa Starzyńskiego do zrealizowania przewinienia.

68'

66'
Zmiana ofensywna. Bartłomiej Pawłowski za Jakuba Tosika.

65'
Jesus Imaz otrzymał podziękowania od kibiców za dzisiejszy występ. Na boisku zameldował się Rafał Boguski.

64'
Carlos Lopez uchwycony na pozycji spalonej. Sędzia asystent przerwał akcję ofensywną "Białej Gwiazdy".

63'
Liczne centry nie przynoszą zagrożenia pod krakowską bramką. Trzeba jednak docenić gości za wytrwałość i konsekwencję.

61'
żółta kartka Carlos Lopez za nieroztropny wślizg dostał kartkę. Napastnika Wisły Kraków, z racji wyczerpania limitu kartkowego, nie zobaczymy w następnym meczu ligowym.

60'
Hładun nadział się na wślizg ze strony zawodnika Wisły, który próbował za wszelką cenę dotrzeć do prostopadłego zagrania. Wyglądało to groźnie.

59'
żółta kartka Sędzia główny wyciągnął żółtą kartkę. Za agresywny wślizg napomniany został Zoran Arsenić.

58'
Cuesta bardzo dobrze odbił piłkę, posłaną z lewego narożnika boiska. Rzut rożny został nieźle wybity przez Filipa Starzyńskiego.

57'
Festiwal rzutów rożnych fundują Nam piłkarze Zagłębia Lubin.

56'
Dośrodkowanie na bliższy słupek. Obrona Wisły czujnie zablokowała piłkę.

55'
Zablokowany strzał Czerwińskiego. Zawodnik reklamował rękę, ale sędzia główny nakazał jego ekipie rozpocząć nową akcję od rzutu rożnego.

53'
Carlos Lopez znalazł się w sytuacji na zdobycie drugiego gola! Płaska próba oddana z okolic jedenastu metrów, została kapitalnie sparowana przez Hładuna. Goalkeeper błysnął klasowym refleksem.

52'
Bardzo wysoki pressing na połowie rywala stosują zawodnicy "Miedziowych".

50'
Realne zagrożenie pod bramką Hładuna. Fantastyczne odegranie piętką próbował zakończyć skutecznie Bartkowski! Silne uderzenie z głębi pola karnego poleciało obok lewego słupka.

49'
W zespole Wisły Kraków nie doszło do żadnych roszad personalnych.

48'
Indywidualna akcja w wykonaniu Halilovicia. Pomocnik Wisły efektownie przebiegł spory dystans z futbolówką, jednak tuż pod polem karnym skutecznie zareagował Guldan.

47'
Wymiana napastników w Zagłębiu Lubin. Jakub Mares w miejsce Arkadiusza Woźniaka.

46'
II odsłona dzisiejszego spotkania!

Sędzia zakończył I część gry!

44'
Ładnym "szczupakiem" zainterweniował Arsenić. Zagraniem piłki głową oddalił zagrożenie od swojej bramki, po kornerze.

42'
Zagłębiu brakuje nadal precyzji pod polem karnym "Białej Gwiazdy".

41'
Cuesta spokojnie zatrzymał futbolówkę. Zbyt głęboka centra poleciała na jego pole karne.

39'
Oba zespoły oddały do tej pory po dwa strzały.

38'
Na techniczne rozwiązanie akcji zdecydował się Filip Starzyński. Gwiazda gości nie miała zbyt wiele miejsca na oddanie strzału. Piłka, finalnie, poszybowała obok prawego słupka.

37'

35'
Arsenić był bliski skutecznej finalizacji zagrania od rzutu wolnego. Balić w porę wbiegł w linię podania.

34'
żółta kartka Grę przerwał Dominik Sulikowski. Jakub Tosik przewrócił z pełną premedytacją swojego przeciwnika.

33'
Gooooool! Wisła Kraków na prowadzeniu! Soczyste, precyzyjne uderzenie zanotował Carlos Lopez! Hładun bez jakichkolwiek szans na skuteczną interwencję.

31'
Ekwilibrystycznie zakończyć dłuższe zagranie próbował Marcin Wasilewski. Efektowne zagranie poleciało wysoko nad poprzeczką.

30'
Minął już drugi kwadrans gry w Krakowie. Lepsze wrażenie przez ten czas sprawili goście z Lubina.

29'
Adama Matuszczyka zabraknie w przedostatniej kolejce tego sezonu ligowego.

28'
żółta kartka Klasyczny faul taktyczny wykonał Adam Matuszczyk. Defensywny pomocnik lubinian nie dał się rozpędzić Carlosowi Lopez.

26'
Carlos Lopez za długo zwlekał z oddaniem strzału, zza pola karnego. Hiszpan próbował jeszcze podawać do klubowych kolegów, ale obrona Zagłębia świetnie przejrzała sytuację.

25'
Medycy klubu z Lubina pomogli Jakubowi Tosikowi. Nie będzie potrzebna zmiana w składzie przyjezdnych.

23'
żółta kartka Filip Jagiełło otrzymał żółtą kartkę. Sędzia dostrzegł niebezpieczny wślizg.

22'
Co za strzał! Żyra kapitalnie błysnął podkręconym strzałem zza pola karnego! Cuestę wyratowała poprzeczka!

21'
Tempo meczu próbują nadawać popularni "Miedziowi".

20'
75% posiadania piłki. Tyle przy Zagłębiu Lubin.

18'
Faul. Rzut wolny dla Zagłębia, po przewinieniu Mitrovicia.

17'
Za rozgrywanie piłki wzięli się zawodnicy Mariusza Lewandowskiego. Wisła czeka na błąd, i wyprowadzenie kontrataku.

16'

14'
Kolejna centra na pole karne gospodarzy. Alan Czerwiński posłał piłkę wprost w obronę Wisły.

13'
Groźna akcja Wisły! Jesus Imaz świetnie obrócił się z piłką, i oddał niezłe uderzenie. Futbolówka poleciała nieznacznie obok lewego słupka bramki.

12'
Wisła Kraków daje wiele swobody swoim dzisiejszym przeciwnikom.

11'
Alan Czerwiński delikatnie odepchnął przeciwnika, który go znakomicie uprzedził. Przewinienie w ofensywie.

9'
Alan Czerwiński został świetnie dostrzeżony na lewej flance pola karnego Wisły. Silny, płaski strzał poleciał tuż obok prawego słupka bramki Cuesty.

8'
Przyjezdni spokojnie wymieniają krótkie podania.

7'
Wrzutka z lewej flanki boiska, w wykonaniu gracza Zagłębia Lubin. Futbolówka nie poleciała tam, gdzie stali napastnicy zespołu gości.

5'
Carlitos efektownie chciał obsłużyć crossowym podaniem Jesusa Imaza. Hiszpański pomocnik nie zdołał skutecznie opanować niecelnego zagrania.

4'
Do Krakowa przyjechał wóz transmisyjny z systemem VAR. Będzie on niezbędny w kontrowersyjnych i ważnych dla spotkania wydarzeniach.

3'
Dośrodkowanie z prawej flanki. Próbował Jakub Tosik, ale piłkę przejął obrońca ekipy gospodarzy.

1'
Od pierwszych sekund meczu słyszymy głośny doping ze strony kibiców krakowskiej Wisły.

*'
Mecz wystartował!

*'
Minuta ciszy. Poświęcona niedawno zmarłemu Januszowi Adamczykowi - byłemu piłkarzowi Wisły Kraków.

*'
Sędziowie oraz piłkarze weszli na plac gry.

*'
Obie ekipy po raz ostatni spotkały się ze sobą 17.12.2017 roku. Zagłębie Lubin, grając na wyjeździe, wygrało 2:1.

*'
Dominik Sulikowski został wyznaczony przez Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia nadchodzących zawodów.

*'
Carlos Lopez będzie mógł dzisiaj poprawić swój dorobek strzelecki. Hiszpan prowadzi w klasyfikacji strzelców, obecnego sezonu. Jego dorobek w tej chwili wynosi 23 gole.

*'
Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: Leciejewski, Janoszka, Mares, Tuszyński, Kopacz, Pawłowski, Dziwniel.

*'
Obsada rezerwowa Wisły Kraków: Chorążka, Basha, Wojtkowski, Boguski, Košťál, Kolar, Ondrášek.

*'
Początek spotkania o godz. 18:00

*'
Witamy i zapraszamy na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online