Legia Warszawa - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Malarz - Broź, Pazdan, Astiz, Jędrzejczyk - Philipps, Cafu (79' Remy) - Szymański (63' Antolić), Radović (69' Hamalainen), Vesović - Kucharczyk
Loska – Wolniewicz, Suarez (82' Liszka), Bochniewicz, Koj – Kądzior, Żurkowski, Matuszek (71' Smuga), Kurzawa, Urynowicz (61' Hajda) – Angulo

Dziękuję uprzejmie Wszystkim za uwagę.

Legia Warszawa znacznie przybliżyła się do obrony tytułu mistrzowskiego. "Spotkanie życia" klub z Warszawy zagra za tydzień na stadionie w Poznaniu.

Koniec meczu w Warszawie!

90+2'
Nie układa się dziś gra Górnika w ofensywie.

90+1'
Michał Kucharczyk wymownie spojrzał na sędziego asystenta. Ten zasygnalizował pozycję spaloną. Gra przerwana.

90'
Zespół sędziowski przedłużył spotkanie o 3 minuty.

89'
Wysoki pressing w realizacji zabrzańskiej drużyny.

87'
Końcowa faza meczu na Łazienkowskiej. Coraz więcej przesłanek za triumfem Legii w dzisiejszych zawodach.

86'
Ależ okazja! Kasper Hamalainen otrzymał sytuację strzelecką, którą musiał skutecznie sfinalizować! Będąc bez żadnego krycia, na siódmym metrze od bramki, kopnął wysoko nad poprzeczką!
Fin lepszej sytuacji mieć raczej nie będzie.

85'
Michał Koj umiejętnie zastawił się w pojedynku z Michałem Kucharczykiem. Arbiter uznał, że zawodnik gospodarzy był agresorem.

83'
Przewinienie i gwizdy. Reguły gry złamał Kasper Hamalainen.

82'
Daniel Liszka za Daniego Suareza. Była to ostatnia zmiana, którą mógł dokonać sztab trenerski przyjezdnych.

80'
Natężone ataki w wykonaniu piłkarzy trenera Marcina Brosza. Arkadiusz Malarz pewnie wybronił sygnalizowany strzał główką, autorstwa Igora Angulo.

79'
Cafu odebrał gromkie brawa od publiczności na stadionie. William Remy ma wzmocnić blok defensywny.

78'
Antolić nie potrafił w porę wrócić z pozycji spalonej. Reakcja arbitra liniowego.

77'
Legia Warszawa osłabiona. Górnik Zabrze podejmie próbę wykorzystania tego stanu.

76'
żółta kartka czerwona kartka Łukasz Broź zachował się bardzo nieodpowiedzialnie. Z pełną premedytacją zagrał futbolówkę ręką.

75'
Gooooool! Na kwadrans przed końcem meczu Legia podwyższyła rezultat! Paweł Bochniewicz bardzo niefortunnie zainterweniował w stuprocentowej sytuacji dla Legii.

73'

71'
Daniel Smuga zmienił Szymona Matuszka. Drugą roszadę dokonał Marcin Brosz.

70'
Kasper Hamalainen wraz z Michałem Kucharczykiem wygenerowali znaczne zagrożenie. Brak precyzji u Fina zdecydował o fiasku niezłej sytuacji.

69'
Kasper Hamalainen wydelegowany na boisko. Do rezerwowych udał się Miroslav Radović.

68'
Damian Kądzior po raz kolejny przegrał z obrońcami Legii. Blok obronny "Wojskowych" precyzyjnie wykonuje swoje zadania.

67'
Poleciał z dystansu silny strzał. Autorstwa Żurkowskiego. Malarz spokojnie odprowadził futbolówkę wzrokiem.

66'
12:8 - statystyka - "faule".

64'
Kolejny korner w wykonaniu gości okazał się do przewidzenia dla Legii. Astiz zagrał nieźle głową.

63'
Kontuzjowanego Szymańskiego nie ma już na placu gry. Domagoj Antolić pojawił się na płycie murawy.

62'
Problemy zdrowotne zasygnalizował Sebastian Szymański. Najprawdopodobniej dojdzie do wymuszonej zmiany w składzie zespołu gospodarzy.

61'
Zapowiadana roszada taktyczna w składzie Górnika. Marcin Urynowicz zastąpiony przez Wojciecha Hajdę.

60'
Michał Kucharczyk nie mógł pogodzić się z opinią sędziego głównego. Szymon Marciniak uznał, że Dani Suarez był faulowany pod swoją szesnastką.

58'
Zabrzańska ekipa stara się odpowiedzieć na ofensywę Legii. Igor Angulo oraz Rafała Kurzawa nie mają swojego dnia. Wiele niedokładności w końcowych fazach akcji.

57'
Do wejścia na płytę boiska szykowany jest Wojciech Hajda.

56'
Faul w polu karnym Górnika Zabrze. Jeden ze skaczących piłkarzy Legii Warszawa, nieprzepisowo rywalizował o centrę.

55'
Miroslav Radović odepchnięty przez Rafała Kurzawę. Serb popisał się wielkim piłkarskim sprytem.

53'
Górnicy z Zabrza są bardzo niebezpiecznie w stałych fragmentach gry. Wielka mobilizacja gospodarzy w obronie, przy dośrodkowaniach.

52'
Ależ uderzenie! Fantastycznie z dalszej odległości od bramki przymierzył Vesović! Ładnie lecąca futbolówka minęła prawy słupek bramki interweniującego Loski.

51'
Jagiellonia Białystok prowadzi już 2:0 z Zagłębiem Lubin.

50'
Łukasz Broź zagrał kąśliwe dośrodkowanie z prawego skrzydła. Udaną interwencję wślizgiem zaliczył jeden ze stoperów Górnika Zabrze.

49'
Szymon Matuszek mocno odczuł interwencję Artura Jędrzejczyka.

48'
żółta kartka Artur Jędrzejczyk popełnił prosty błąd techniczny. Swoją gafę próbował ratować soczystym i brzydkim faulem.

47'
Oba zespoły przystąpiły do gry po przerwie, bez żadnych zmian w składach.

46'
Drużyna Legii zainaugurowała II odsłonę.

46'
II połowa spotkania w Warszawie.

Wyniki do przerwy i sytuacja w ligowej tabeli. Źródło: portal EkstraStats.

Sędzia główny podziękował obu ekipom za występ w I połowie meczu!

44'
żółta kartka Kolejny kartonik w tym spotkaniu. Wysoce niesportowym zachowaniem błysnął Philipps. Widoczne zagranie piłki ręką.

43'
żółta kartka Adam Wolniewicz obejrzał żółtą kartkę. Nieudany blok rywala. Obrońcy Górnika nie zobaczymy w ostatniej kolejce ligowej.

42'
Vesović starł się z Kojem. Rzut wolny dla Górnika Zabrze.

41'
Przed Nami ostatnie minuty I odsłony tego widowiska. Rośnie przewaga stołecznego zespołu.

39'
Tomasz Loska znów dobrze ustawiony w swojej bramce. Szybkie akcje Legionistów są trudne do zneutralizowania.

38'
Cafu miękko wrzucił piłkę od lewego skrzydła boiska. Defensywa Górnika poradziła sobie wybornie z zagrożeniem.

37'

35'
żółta kartka Łukasz Broź zdecydowanie za ostro walczył w powietrzu. Bezpardonowy atak.

34'
Tomasz Loska instynktownie uchronił gości przed utratą gola! Michał Kucharczyk efektownie się złożył do uderzenia, ale błyskawiczną interwencją na linii błysnął bramkarz Górnika.

33'
Michał Kucharczyk próbował skutecznie dogrywać z lewej flanki boiska. Jego koledzy z ofensywy nie zrozumieli intencji. Tomasz Loska przechwycił futbolówkę.

32'
Igor Angulo ponownie schwytany w pułapkę ofsajdową.

31'
Remis w ilości celnych prób na bramkę. Obie strony zaliczyły po dwa celne uderzenia.

30'
Minął drugi kwadrans zawodów na ul. Łazienkowskiej.

29'
Tomasz Loska nie pozwolił się pokonać Sebastianowi Szymańskiemu. Ten solidnie huknął z dystansu, ale piłka, po drodze, nabrała rykoszetu i poleciała wprost w goalkeepera.

27'
Podopieczni Marcina Brosza nie załamali się po straconej bramce. Trwają jak najszybsze poszukiwania wyrównującego gola.

26'
Dani Suarez zainterweniował w dobrym momencie. Ładny "szczupak" na piłkę. Legia spróbowała zagrozić na prawej flance boiska.

25'
Wolniewicz odegrał piłkę głową w szesnastce Legii. Malarz nie mógł mówić o realnym zagrożeniu jego bramki.

24'
Przy takim układzie wyników, Legia zostałaby mistrzem Polski.

22'
Gooooool! 1:0! Sebastian Szymański zdobył gola, po bezpośredniej próbie od rzutu wolnego! Przepięknie podkręcony strzał zaskoczył Tomasza Loska i jego kompanów z drużyny.

21'
Koj brzydko podciął nogi Vesovicia. Nieodpowiedzialne zachowanie młodego obrońcy Górnika.

20'
Defensorzy gości skutecznie ustawiają się w swoim polu karnym, w czasie stałych fragmentów gry.

19'
Gwizdek sędziego głównego. Akcja Legii została przerwana, z tytułu ofsajdu.

18'
Szymon Żurkowski popisał się kapitalnym, prostopadłym podaniem do Igora Angulo! Hiszpan minął Arkadiusza Malarza, i mając genialną sytuację, trafił w prawy słupek bramki! Wielki zawód na trybunach kibiców Górnika.

17'
Obie strony grają o pełną pulę. W działaniach nie widać nie kalkulacji.

16'
Michał Pazdan wykonał genialny wślizg, który przerwał kontrę Górnika. Wybitna interwencja w swoim polu karnym, powstrzymała Igora Angulo.

15'
Sebastian Szymański efektownie wykonał rzut wolny. Zgrabny strzał z dalszej odległości, z trudem na korner sparował Tomasz Loska. Płaska, nieprzyjemna próba.

13'
Arkadiusz Malarz poddany testowi przez Rafała Kurzawę, który ośmieszył jego kolegów z defensywy. Płaski strzał w lewy sektor bramki nie dał Górnikowi gola.

12'
Igor Angulo spróbuje dzisiaj podreperować swój dorobek strzelecki. Hiszpański snajper może na ten moment poszczycić się 22 golami. Lepszy od niego jest w tej chwili jedynie Carlitos - 24 trafienia.

11'
Igor Angulo przyłapany na dobrze widocznym ofsajdzie. Michał Pazdan w porę dostosował się do ustawienia innych kolegów z obrony.

10'

8'
Kądzior faulowany przez Philippsa. Zawodnik drużyny gości wyraźnie wygrał walkę o pozycję z graczem "Wojskowych".

7'
Jeden z pomocników Górnika Zabrze złapany na pozycji spalonej.

6'
Pojedynek w Warszawie obsługuje system VAR. W przypadku kontrowersji, Szymon Marciniak skorzysta z jego usług.

4'
Rafał Kurzawa został, w opinii sędziego, nieczysto zaatakowany. Jego ekipa zacznie nową akcję od rzutu wolnego.

3'
Zabrzanie próbują od początku zawodów groźnie atakować pole karne Legii Warszawa.

2'
Szymon Matuszek w ostrym starciu z Philippsem.

1'
Zawodnicy z Zabrza wygrali losowanie. Oni, jako pierwsi, kopnęli dzisiaj futbolówkę.

*'

*'
Pan Szymon Marciniak wyprowadził oba zespoły na płytę boiska.

*'
Na stadionie odegrana została piosenka pt. "Sen o Warszawie".

*'
Z powodów zdrowotnych dzisiaj pauzuje jeden z najlepszych strzelców aktualnego sezonu ligowego - Jarosław Niezgoda.

*'
Eksportowy polski sędzia, Szymon Marciniak, poprowadzi nadchodzące spotkanie w Warszawie.

*'
Legia Warszawa ma ogromne szanse na obronę mistrzowskiego tytułu.

*'
36. kolejka zostanie rozegrana w formule "Multiligi". Wszystkie mecze grupy "A" zainaugurują dokładnie o godz. 18:00

*'
Spotkanie w stolicy Polski rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Legia Warszawa - Górnik Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online