Wisła Kraków - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Cuesta – Cywka, Arsenić, Wasilewski, Bartkowski – Mitrović, Llonch, Halilović – Boguski (71' Basha), Kolar (71' Brożek), Imaz (76' Wojtkowski).
Putnocky – Gumny, Janicki, Vujadinović, Tomasik – Trałka, Gajos – Jóźwiak (90+4' Barkroth), Majewski (85' Makuszewski), Jevtić – Gytkjaer (90+3' Koljić).

Brożek (90+9.)
Gytkjaer (49.)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Lech Poznań

90+10'
Koniec meczu. Wisła - Lech 1:1.

90+9'
Gool! Brożek potężnym strzałem lewą nogą doprowadził do wyrównania!

90+8'
Jeszcze kartki dla rezerwowych: Buricia i Dilavera. Ten drugi nie zagra z Legią.

90+7'
Cuesta i Janicki ukarani żółtymi kartkami.

90+4'
Barkroth zastąpił Jóźwiaka.

90+3'
Koljić zastąpił Gytkjaera.

90+1'
Zablokowane uderzenie Brożka z pola karnego.

90'
Sędzia doliczył 6 minut.

89'
Jevtić zagrywał z pola karnego. Piłka w rękach bramkarza.

85'
Makuszewski zastąpił Majewskiego.

83'
Groźne płaskie zagranie Wojtkowskiego, ale świetnie interweniował Vujadinovicia, który uratował Lecha.

78'
Wojtkowski zastąpił Imaza.

76'
Przewagę ma Wisła, która dąży do wyrównania.

72'
Mitrović zagrywał z rzutu wolnego i z problemami piłkę na rzut rożny wybił Putnocky.

71'
Dwie zmiany w Wiśle. Basha zastąpił Boguskiego, a Brożek Kolara.

69'
żółta kartka Boguski ukarany żółtą kartką.

63'
Mogło być 2:0! Po podaniu Tomasika w słupek trafił Jevtić.

62'

'

62'
Piłkarze schodzą z murawy. Po czterech minutach mają wrócić.

60'
Przerwa będzie dłuższa, ponieważ zapaliła się jedna z flag Wisły i musi interweniować straż pożarna. Widoczność wciąż jest kiepska.

58'
Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ kibice Wisły odpalili środki pirotechniczne i dym utrudnia widoczność.

56'
Jóźwiak z pola karnego uderzył bardzo niecelnie.

51'
Znów groźnie. Dośrodkowanie Majewskiego wybili jednak obrońcy.

49'
Goool! Jevtić kapitalnie zagrał do Majewskiego, który miał przed sobą tylko bramkarza. Jego strzał obronił bramkarz, ale piłkę do pustej bramki dobił Gytkjaer.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Nie było to wielkie widowisko. Sprawiedliwy bezbramkowy remis.

41'
Zablokowany strzał Gajosa z pola karnego. Mogło być groźnie, gdyby nie Arsenić.

39'
żółta kartka Gumny zobaczył żółtą kartkę za faul na Imazie.

37'
Mitrović groźnie dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Wasilewski minął się z piłką.

35'
Nieudany strzał z dystansu Boguskiego.

34'
Seria dośrodkowań Lecha nie przyniosła zagrożenia.

32'
Lech zaczął dość obiecująco, ale potem zwolnił.

30'
Błąd popełnił Gumny, który dał odebrać piłkę Bartkowskiemu. Ten zdecydował się na strzał spod linii końcowej. Był on bardzo niecelny.

29'
Bardzo słabo w Lechu prezentuje się dziś Jevtić, który notuje same straty.

26'
Boguski zagrał do Kolara, ale z bramki wyszedł Putnocky i wybił piłkę.

26'
Od kilku minut lepiej prezentuje się Wisła.

24'
Dośrodkowanie z prawej strony zakończone bardzo niecelnym strzałem głową Kolara.

22'
Legia prowadzi z Górnikiem, co dla Lecha jest fatalną informacją.

20'
Dośrodkowanie na dalszy słupek, tam walkę w powietrzu wygrał Wasilewski, ale piłka wyszła poza boisko.

20'
Imaz uderzył z dystansu. Piłka odbiła się rykoszetem i będzie rzut rożny dla Wisły.

16'
W pierwszym kwadransie lepszy był Lech, ale gole nie padły.

14'
Dobra akcja Lecha! Po dośrodkowaniu Jóźwiaka głową w poprzeczkę trafił Gytkjaer!

12'
Tomasik dośrodkował w pole karne, ale Bartkowski zdołał wybić piłkę. Po chwili kolejne dośrodkowanie bocznego obrońcy Lecha, ale znów górą obrońcy.

9'
Majewski zagrywał do Tomasika, ale szybszy był bramkarz Wisły.

8'
Jak na razie bez groźnych sytuacji.

5'
Mocne dośrodkowanie Majewskiego z rzutu rożnego i Cuesta wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

5'
Majewski zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

3'
Imaz otrzymał piłkę w polu karnym. Nie zrozumiał się jednak z kolegami i za darmo oddał ją Lechowi.

2'
Kolar brzydko sfaulował Vujadinovicia, ale bez kartki.

1'
Zaczęli.

'
Piłkarze są już na boisku.

'
Trenerem Lecha Poznań nie jest już Nenad Bjelica zwolniony po porażce z Jagiellonią Białystok. W dwóch ostatnich meczach poznaniaków poprowadzi Rafał Ulatowski oraz Tomasz Rząsa i Jarosław Araszkiewicz.

'
Rezerwowi Wisły: Chorążka, Ondrasek, Brlek, Basha, Wojtkowski, Brożek, Gonzalez.

'
Rezerwowi Lecha: Burić, Kostewycz, Chobłenko, Dilaver, Barkroth, Koljić, Makuszewski.

'
Składy:

'
Lech, aby zachować szanse na mistrzostwo Polski musi pokonać Wisłę i liczyć, że Legia nie wygra z Górnikiem.

'
Początek meczu o godzinie 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online