Olympique Marsylia - Atletico Madryt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Olympique Marsylia
Atletico Madryt
0 : 2

Mandanda - Sarr, Rami, Luiz Gustavo, Amavi - Sanson, Anguissa - Thauvin, Payet (31' Lopez), Ocampos (54' Njie) - Germain (73' Mitroglou)
Oblak - Vrsaljko (46' Juanfran), Gimenez, Godin, Filipe Luis - Correa (86' Thomas), Saul, Koke, Gabi - Griezmann (89' Torres), Diego Costa

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Atletico Madryt - oficjalny triumfator Ligi Europy sezonu 2017/18!

90+1'
Kibice z Hiszpanii już celebrują zdobycie Ligi Europy.

90'
Bonus time: 2 minuty.

89'
Owacje na stojąco zebrał Antoine Griezmann. Na boisku zameldował się symbol ekipy z Madrytu, Fernando Torres.

88'
Gooooool! 0:3! Gabi zabiera już wszelkie nadzieje Marsylii! Perfekcyjny, precyzyjny, płaski strzał w lewy, dolny róg bramki Mandandy.

86'
Jest zmiana u przyjezdnych. Thomas w miejsce Correa.

85'
Bardzo koszmarny kiks Njie. Pomocnik gospodarzy mógł lepiej uderzyć piłkę, z okolic jedenastego metra od bramki Oblaka.

84'
Proste błędy w okolicach swojej szesnastki popełnia blok obronny Olympique Marsylia.

83'
Kibice obu ekip mocno dopingują na trybunach.

82'
Francuska drużyna postanowiła zaryzykować. Amavi przedstawił wielce soczysty strzał zza pola karnego. "Na notę" piłkę wyłapał Oblak.

80'
Ależ blisko! Ależ blisko było gola na 1:2! Mitroglou oddał fenomenalny strzał głową. Piłka odbiła się od lewego słupka bramki, i poszła za pole karne.

79'
Piłka ciągle jest przy nogach zawodników Atletico. Losy tego pojedynku wydają się już być przesądzone.

77'
żółta kartka Njie oraz Lucas znaleźli się wśród "kartkowiczów" tego boju. Obu piłkarzom wyraźnie puściły nerwy.

76'

74'
żółta kartka Kary indywidualnej nie uniknął Luiz Gustavo. Twarda walka o piłkę, okraszona zagraniem łokciem.

73'
Germain miał dzisiaj okazję strzelecką. Napastnik został zmieniony przez innego napastnika, Mitroglou.

72'
Tuż przed arbitrem głównym doszło do przewinienia. Rzut wolny dla gości.

70'
Drużyna z Madrytu nie śpieszy się na placu gry. Gospodarzy wydają się nie mieć pomysłu na grę.

69'
Steve Mandanda efektownie sparował futbolówkę na korner. Atletico jest głodne kolejnych bramek w tym pojedynku.

68'
Saul rozczarowany swoim wykończeniem akcji od rzutu wolnego. Pomocnik Atletico powinien dużo lepiej rozwiązać sytuację. Jego strzał głową zablokował defensor Olympique Marsylia.

67'
Dośrodkowanie z pełnego biegu zaliczył Thauvin. Brawa za ambicję i odwagę, ale futbolówka powędrowała za bramką Oblaka.

65'
Olympique Marsylia próbował wykorzystać wcześniejszą gafę obrońcy. Rzut rożny zapowiadał się dobrze, ale w porę swojego bramkarza zaasekurowali obrońcy Atletico Madryt.

64'
Juanfran przeprosił kolegów z obrony. Hiszpan popełnił kiks w swoim polu karnym.

63'
Koke próbował crossowym zagraniem obsłużyć Costę. Pomocnik użył zbyt wiele sił. Futbolówka wylądowała w rękawicach Mandandy.

62'
Trener Rudi Garcia ma możliwość dokonania jeszcze jednej zmiany.

60'
Dwie trzecie podstawowego czasu gry w Lyonie. Atletico od upragnionego triumfu dzieli jedynie pół godziny.

59'
Pozycję spaloną u gracza Atletico Madryt wskazał sędzia liniowy. Chwilę wcześniej pogubili się przy wykonaniu kornera.

57'
Mocno odczuł starcie z rywalem Lucas. Spóźniony atak na piłkę wygenerował uraz.

56'

54'
Zmiana w szeregach gospodarzy. Njie za Ocamposa.

53'
Diego Godin jest trudny do upilnowania dla defensywy drużyny z Marsylii. Środkowy obrońca Atletico wybornie złożył się do strzału głową, po centrze z rzutu rożnego. Próba poleciała minimalnie obok prawego słupka.

51'
Mandanda przestraszył się rykoszetu, po strzale Koke. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką bramki.

50'
Francuska ekipa nie ma innego wyjścia, musi zaryzykować i znacznie się odsłonić.

49'
Gooooool! Atletico Madryt podwyższyło stan meczu! Genialną podcinką akcję ofensywną wykończył Antoine Griezmann! Steve Mandanda bez żadnych szans przy strzale.

48'
Diego Costa padł w polu karnym Olympique Marsylia. Sędzia główny nie dostrzegł podstaw, aby przyznać rzut karny.

47'
Sztab szkoleniowy Atletico Madryt zdecydował się na dokonanie zmiany. Juanfran w miejsce Vrsaljko.

46'
II połowa pojedynku przed Nami!

Arbiter główny oznajmił koniec pierwszej połowy meczu finałowego w Lyonie.

45'
Zbliżamy się do końca I części gry.

44'
Sędzia główny dołożył 1 minutę do czasu gry I odsłony tego meczu.

43'
Antoine Griezmann fantastycznie pomyślał o prostopadłym podaniu do Diego Costy. Wybitną interwencją w obronie błysnął Luiz Gustavo, który przechwycił piłkę.

42'
Hiszpanie starają się szybko rozgrywać piłkę.

41'
Ocampos bajecznie szarżował w polu karnym Atletico. To mogło dać gola wyrównującego, jednak ostatnie podanie klasowo przechwycili obrońcy gości.

40'
Strzały na bramkę: 1-1.

38'
Diego Godin dostał szansę od obrońców Olympique Marsylia na oddanie strzału głową. Stoper Atletico nie miał jednak dobrej pozycji. Uderzenie poleciało wysoko nad poprzeczką.

37'
żółta kartka Amavi solidnie pracował na karę indywidualną. Zbyt wysoko podniesiona noga mogła spowodować kontuzję u przeciwnika.

36'
Correa został konkretnie potraktowany nakładką. Rzut wolny dla drużyny ze stolicy Hiszpanii.

35'
Sędzia asystent zauważył pozycję spaloną, na której znalazł się jeden z piłkarzy Atletico Madryt. Akcja nie mogła być kontynuowana.

34'
Przerwany kontratak gospodarzy. Arbiter główny dostrzegł faul na Gabi.

33'
Długie dośrodkowanie ze stałego fragmentu poleciało na szesnastkę Atletico Madryt. Jeden z defensorów bardzo udanie zneutralizował zagrożenie.

31'
Kontuzjowany Payet zastąpiony na placu gry przez Lopeza.

30'
Payet oznajmił, że nie będzie w stanie kontynuować tego spotkania.

29'
Gol dla Atletico dał jasny sygnał, że w tym meczu nawet najmniejszy błąd może kosztować stratę gola.

28'
Przy linii bocznej rozgrzewa się Maxime Lopez, zawodnik Olympique Marsylia.

27'
58% - 42%. W ten sposób kształtuje się statystyka: posiadanie piłki.

25'
Sprytnie piłkę od rzutu wolnego kopnął Koke. Zagranie starał się sfinalizować Griezmann, ale uderzenie ze wślizgu poleciało wprost w rękawice bramkarza.

24'
Rzut wolny dla Francuzów sprawił wielkie zamieszanie w szesnastce przyjezdnych. Ocampos efektownym zagraniem głową próbował przelobować wysuniętego Oblaka. Piłka powędrowała tuż nad bramką.

23'
żółta kartka Vrsaljko bardzo brzydko zablokował biegnącego przeciwnika. Za przewinienie taktyczne żółta kartka się w pełni należała.

22'
Rudi Garcia, szkoleniowiec Olympique Marsylia, motywuje swoich piłkarzy do śmielszej gry w ofensywie.

21'
Gooooool! Euforia na trybunach, gdzie siedzą kibice z Hiszpanii! Atletico prowadzi, po ogromnym błędzie Sarra. Griezmann przechwycił bezpańską futbolówkę tuż pod polem karnym, a następnie pewnym strzałem zaskoczył goalkeepera.

19'
Thauvin zdecydował się na długie dośrodkowanie. Futbolówkę bardzo spokojnie wyłapał Oblak. Piłka poleciała zbyt głęboko dla napastników gospodarzy.

18'
Brawa od publiczności zebrał Payet. Jego sygnalizowany strzał z dalszej odległości podobał się kibicom. Pewną interwencją popisał się Oblak.

16'
Koke zepsuł akcję, która mogła wygenerować wielkie zagrożenie pod bramką Mandandy. W kulminacyjnej części akcji, pomocnik podał piłkę wprost na nogę... przeciwnika.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans tego finałowego boju. Olympique Marsylia miała już jedną stuprocentową okazję bramkową.

13'
Koke wziął odpowiedzialność za wyegzekwowanie rzutu wolnego. Pomocnik zaliczył ładną wrzutkę, ale świetnie ustawieni obrońcy Marsylii, skutecznie oddalili całe zagrożenie.

12'
Drużyna z Francji próbuje realizować atak pozycyjny. Cierpliwie budowane ataki ofensywne.

10'
Sarr znalazł trochę miejsca przed polem karnym oponenta. Doczekaliśmy się dobrego, płaskiego strzału. Futbolówka, jednak, minimalnie poleciała obok lewego słupka.

9'

8'
Po raz kolejny gra wstrzymana. Sędzia główny udzielił słownej reprymendy graczowi Atletico Madryt.

6'
Sędzia przerwał grę. Rzut wolny dla gospodarzy, po faulu taktycznym na Thauvinie.

5'
Kolejna okazja dla Olympique Marsylii! Rami uderzył piłkę z pół obrotu, z okolic linii pola karnego! Efektowne zagranie powędrowało tuż obok prawego słupka bramki.

4'
Na wysokości szesnastki przyjezdnych tego spotkania doszło do przewinienia.

3'
Gospodarze mieli kapitalną sytuację bramkową! Germain odebrał wyśmienite, prostopadłe podanie! W akcji jeden na jeden z bramkarzem, napastnik posłał futbolówkę wysoko nad poprzeczką.

2'
Klub z Madrytu spróbuje zdobyć swoje trzecie trofeum w Lidze Europy.

1'
Atletico rzuciło się do ataków na pole karne ekipy z Marsylii.

*'

*'
Po raz ostatni w tej edycji Ligi Europy zaprezentowany został hymn tych rozgrywek.

*'
Na ławce szkoleniowej Atletico, z powodu kary (nałożonej w pierwszym meczu z Arsenalem), zabraknie Diego Simeone.

*'
Holender Bjorn Kuipers został wytypowany do pełnienia misji sędziowania tych jakże prestiżowych zawodów.

*'
Triumfator nadchodzącej potyczki zagwarantuje sobie udział w następnej edycji Ligi Mistrzów.

*'
Areną finałowego starcia będzie Stade de Lyon.

*'
Obie ekipy zmierzą się dzisiaj w ramach finału Ligi Europy sezonu 2017/18. Pierwszy gwizdek usłyszymy dokładnie o godz. 20:45.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Olympique Marsylia - Atletico Madryt.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Olympique Marsylia - Atletico Madryt, to zapraszamy do śledzenia meczu online