Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4 : 0

Szmatuła – Bukata, J. Czerwiński, Sedlar, Konczkowski – Jodłowiec, Pietrowski, Mak (69' Gojko), Zivec (86' Badia), Dziczek - Papadopulos (73' Angielski)
Trela - Maksimenko, Kupczak, Putiwcew, Szeliga, - Grzelak Jovanović - Śpiączka (6' Gergel), Purece (53' Stefanik), Pawłowski (81' Piątek) - Gutkovskis

Dziękuję ślicznie Państwu za uwagę.

Piast Gliwice rzutem na taśmę utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Bruk-Bet Termalica Nieciecza nowy sezon zacznie w Nice 1.Lidze.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+2'
Faul w ofensywie popełnił Karol Angielski.

90+1'
Pierwsza z trzech doliczonych minut już upłynęła.

90'
Gooooool! 4:0! Wielce precyzyjnie przymierzył zza pola karnego Badia. Piłka trafiła w prawy, dolny róg bramki Dariusza Treli.

89'
Za chwilę powinniśmy dowiedzieć się o ilości dodatkowych minut.

87'
Ofsajd. Na nim znalazł się świeżo wprowadzony Badia.

86'
Ostatnia zmiana w dzisiejszym pojedynku. Badia za Zivca.

84'
Genialna indywidualna akcja w wykonaniu Angielskiego! Świetnie minął dwóch obrońców, ale sytuację dla gości wyratował Trela, wyśmienicie skracając strzelającemu kąt.

83'
Gospodarze starają się trzymać piłkę daleko od swojego pola karnego.

81'
Łukasz Piątek w miejsce Szymona Pawłowskiego. To ostatnia zmiana w realizacji Jacka Zielińskiego, dzisiejszego dnia.

80'
Jakub Szmatuła pokazał wielkie umiejętności bramkarskie! W pojedynku z Gutkovskisem, goalkeeper zachował zimną krew i zatrzymał rozpędzonego napastnika.

79'
Kibice gliwickiego Piasta zaczynają już na trybunach fetę.

78'
Goooool! 3:0! Zivec uciszył strefę kibiców z Niecieczy. Doskonała próba zza pola karnego. Futbolówka została ulokowana w prawym sektorze bramki.

76'
W ostatnich minutach brakowało zbyt wiele precyzji obu stronom.

75'
6249 widzów pojawiło się na Stadionie Miejskim w Gliwicach.

73'
Waldemar Fornalik zrealizował drugą zmianę. Michal Papadopulos udał się do rezerwowych, Karol Angielski zameldował się na boisku.

72'
żółta kartka Szymon Marciniak zastosował karę indywidualną wobec Jakuba Czerwińskiego. Niebezpieczny wślizg.

70'
Ponownie z dystansu solidnie kropnął Martin Bukata. Dwóch obrońców gości skutecznymi wślizgami powstrzymali zagrożenie.

69'
Zmiana taktyczna u gospodarzy. Gojko za Maka.

67'
Martin Bukata, po swoim pięknym golu, uwierzył w swoje możliwości. Kolejne uderzenie z dalszej odległości. Przy oddawaniu strzału zbyt mocno się odchylił, co spowodowało, że piłka poleciała w trybuny.

65'
Jakub Szmatuła wystawiony został na poważną próbę. Efektowna robinsonada, po strzale w prawe okienko bramki Piasta.

64'
Już niemal całą drużyną atakują gracze gości.

63'
Dłuższe zagrania w szesnastkę Piasta. Para stoperów gospodarzy kapitalnie radzi sobie z napastnikami Bruk-Betu.

61'
Waldemar Fornalik cierpliwie czeka na rozwój boiskowych wydarzeń. Były selekcjoner reprezentacji Polski ma pełen zestaw zmian do przeprowadzenia.

60'
Już godzina gry za Nami. Przed obiema ekipami decydujące pół godziny.

58'
Patryk Dziczek chciał minąć swojego przeciwnika. Nie udało mu się to, bo kryjący go Maksimenko nieprzepisowo zaatakował.

57'
Cierpliwie konceptu na obronę rywala szukają przyjezdni.

55'
Jakub Czerwiński jest niezastąpiony w swojej strefie. Niemal każda centra jest przerywana przez stopera Piasta.

54'
Stefanik kierował crossowe podanie do Szeligi. Zabrakło większej precyzji, aby akcja mogła zagrozić bramce Szmatuły.

53'
Druga zmiana w składzie "Słoni". Stefanik na placu gry zastąpił Purece.

51'
Sędzia asystent przerwał akcję, która mogła dać gola Piastowi. Michal Papadopulos zbyt bardzo wychylony za obronę.

50'
Zafrasowana mina trenera Jacka Zielińskiego. Prowadzeni przez niego piłkarze mają 40 minut na odmianę swojego losu.

48'
Dokręconą wrzutkę z rzutu rożnego zaprezentował zawodnik Bruk-Betu. Udaną interwencją głową błysnął Michal Papadopulos.

47'
żółta kartka Bezpardonowy wślizg na nogę Gutkovskisa wykonał Sedlar. W pełni zasłużona żółta kartka.

46'
Zawodnicy Piasta rozpoczęli II część gry!

Sędzia Marciniak zakończył I część gry w Gliwicach!

45+3'
Purece bardzo niezdarnie przyjął sobie crossowe podanie. Potem chciał odebrać rywalowi piłkę, ale przy tym pomagał sobie faulem.

45+1'
Brakuje precyzji gościom na wysokości pola karnego Piasta Gliwice.

44'
Do czasu gry I odsłony meczu zostaną dodane 3 minuty.

43'
Wysoki pressing stosowany przez gospodarzy daje im wiele korzyści. Środek pola należy do "Piastunek".

42'
Drużyna przyjezdnych próbuje zdobyć kontaktowego gola.

40'
Spalony. Szeliga i Pawłowski za wcześnie zaangażowali się w akcję ofensywną.

39'
Szeliga podjął wysoce odważną decyzję o oddaniu strzału z blisko 40 metrów. Odważna decyzja nie przyniosła gościom żadnej korzyści. Piłka poleciała na trybunę.

38'
Dariusz Trela przedłużył szanse swojej ekipy, genialnie broniąc bardzo silny strzał z okolic pola karnego. Efektowne parowanie futbolówki w jego wykonaniu.

37'

35'
Przed bardzo trudnym zadaniem stoją popularne "Słonie".

34'
Goooool! Fantastyczne trafienie na swoim koncie zapisał Martin Bukata! Idealny strzał z dystansu w prawe okno bramki rywala.

32'
Jakub Szmatuła kapitalnie przechwycił długie zagranie od autu. Za swój dobry chwyt piłki otrzymał gromkie brawa od publiczności.

31'
Niefortunnie na murawę upadł Bartosz Szeliga. Zawodnik Bruk-Betu, jednak, bardzo szybko się podniósł o swoich siłach.

30'

28'
Rolę na boisku się odmieniły. W tej chwili, to podopieczni Jacka Zielińskiego muszą śmielej rozgrywać piłkę w ofensywie.

26'
Sygnalizowany strzał zza pola karnego oddał Purece. Jakub Szmatuła z dużą pewnością zatrzymał lecącą futbolówkę.

25'
Papadopulos uchwycony na pozycji spalonej. Arbiter liniowy nie pozostawił większych złudzeń gospodarzom.

24'
Przy takim rezultacie, Piast Gliwice zostałby w elicie. Do I Ligi spadłby Bruk-Bet.

22'
Gooooool! 1:0! Euforia u gospodarzy! Mateusz Mak popisał się wyśmienitym strzałem z woleja. Zasłonięty Dariusz Trela próbował interweniować, ale uderzenie go kompletnie zaskoczyło.

21'
Rzut wolny dla Piastunek.

20'
Szymon Marciniak przerwał grę. Faul taktyczny na rozpędzonym Papadopulosie.

19'
Kupczak świetnie przeciął podanie do Papadopulosa. Czeski napastnik, w przypadku przejęcia piłki, miałby idealną okazję strzelecką.

18'
Dwóch obrońców "Słoni" zaangażowano w krycie Papadopulosa. Niezły pressing uniemożliwił mu oddanie strzału w polu karnym.

16'
Zobaczyliśmy kolejny strzał z dystansu, autorstwa graczy Piasta Gliwice. Spróbował swoich sił Tomasz Jodłowiec. Solidne kropnięcie powędrowało obok lewego słupka.

15'
Piłkę rozgrywają podopieczni trenera Waldemara Fornalika. W Gliwicach upłynął już kwadrans.

13'
W ofensywie przepisy gry złamał Michal Papadopulos. Jeden z obrońców Bruk-Betu zbyt pewnie szarżował pod swoim polem karnym.

12'
Roman Gergel przypadkowo zagrał piłkę ręką. Sędzia zakwalifikował takie zdarzenia jako przewinienie.

11'
Tomasz Jodłowiec nie błysnął dobrym przyjęciem piłki. Techniczną nieudolność pomocnik próbował ratować faulem. Rzut wolny dla Niecieczy.

10'
Płaskie wgranie z lewego narożnika boiska wykonał gracz gości. Piłkę przejęli obrońcy ekipy gospodarza.

9'
Gutkovskis dobrze zastawił się z piłką. Rywal, który próbował mu odebrać futbolówkę, podciął jego nogi.

7'
Piast Gliwice nie ma wyjścia. Musi bardzo szybko i wysoko atakować na połowie swojego przeciwnika.

6'
Zmiana. Kontuzjowanego Bartosza Śpiączkę zastąpił awizowany Roman Gergel.

5'
Pierwszą próbę w tym meczu, zza pola karnego, podjął Zivec. Mocno kopnięta futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

3'
Roman Gergel wejdzie na plac gry. Odebrał już taktyczne wskazówki.

2'
Dojdzie do zmiany w składzie przyjezdnych. Bartosz Śpiączka bardzo odczuł wcześniej wspomniany pojedynek.

1'
Nieszczęśliwe starcie w powietrzu. Zawodnik Bruk-Betu będzie obsługiwany przez sztab medyczny.

*'

*'
Sędzia Szymon Marciniak wyprowadził obie drużyny na płytę boiska.

*'
Mecze w "grupie spadkowej" rozpoczną się za kwadrans. Spójrzmy na ligą tabelę.

*'
W Gliwicach, jako sędzia, biegać będzie Pan Szymon Marciniak.

*'
Piasta Gliwice przed spadkiem z Ekstraklasy może uchronić jedynie zwycięstwo w nadchodzącym starciu.

*'
Pełne zestawienia obu ekip!

*'
Program 37. kolejki.

*'
Ten pojedynek wskaże drugiego spadkowicza aktualnego sezonu LOTTO Ekstraklasy. Tydzień temu zdegradowana została Sandecja Nowy Sącz.

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Piast Gliwice - Bruk Bet Termalica Nieciecza

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, to zapraszamy do śledzenia meczu online