Cracovia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 4

Wilk - Datković, Helik, Dytiatjew, Pestka (62' Siplak) - Dimun, Hernandez - Wdowiak, Culina (HT' Ferraresso) - Piątek (87' Rakoczy), Brock-Madsen.
Bursztyn - Niepsuj, Dvali, Walukiewicz, Matynia - Frączczak, Drygas, Hołota, Buksa (81' Listkowski) - Kowalczyk (71' Błanik), Zwoliński (66' Benedyczak).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Przyjezdni ze Szczecina zasłużenie zainkasowali trzy punkty. Byli drużyną znacznie lepszą w przekroju całego meczu.

90+2'
Dytiatjew, będąc w znakomitej sytuacji do zdobycia gola, przeniósł futbolówkę nad bramką.

90+1'
żółta kartka Walukiewicz z żółtą kartką na koncie.

90'
Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

89'

87'
Ostania zmiana w drużynie gospodarzy: Rakoczy wszedł na plac gry, a boisko opuścił je Piątek.

85'

84'
Bursztyn świetnie zatrzymał strzał głową Piątka z bliskiej odległości.

81'
Trzecia zmiana w Pogoni Szczecin: Listkowski zajął miejsce Buksy.

78'
1:4! Frączczak skompletował hat-tricka!
Doskonały, techniczny strzał zza pola karnego był poza zasięgiem ramion bramkarza Cracovii.

76'
2193 widzów ogląda to spotkanie na stadionie.

75'
Centra Hernandeza padła łupem dobrze ustawionego Drygasa.

74'
Cracovia wznowi grę od rzutu rożnego.

73'
Udana obrona Bursztyna po finezyjnym strzale Piątka z okolicy dwudziestego metra.

71'
Roszada w zespole przyjezdnych: Błanik zastąpił Kowalczyka.

70'
żółta kartka Niepsuj zobaczył żółty kartonik za spóźnione wejście w Hernandeza.

68'
Benedyczak miał znakomitą okazję na podwyższenie rezulatu, ale fatalnie przestrzelił.

66'
Pierwsza korekta w składzie Pogoni: Benedyczak wszedł w miejsce Zwolińskiego.

63'
Techniczny strzał Buksy z daleka zatrzymał Wilk.

62'
Druga zmiana w Cracovii: Siplak zastąpił Pestkę.

60'
1:3! Frączczak trafił do siatki po raz drugi!
Zasłużony gracz Pogoni otrzymał podanie od Buksy i bardzo mocnym uderzeniem z obrębu szesnastki pokonał golkipera. Futbolówka po drodze odbiła się jeszcze od słupka.

59'
Płaski strzał z dystansu Zwolińskiego łatwo zatrzymał Wilk.

58'
Od stałego fragmentu gry na połowie krakowian wznowią grę przyjezdni.

55'
Zwoliński mógł stworzyć zagrożenie w polu karnym gospodarzy, ale w najważniejszym momencie poślizgnął się i przewrócił na murawę.

54'
żółta kartka Matynia otrzymał żółtą kartkę.

52'
Zwoliński pognał z piłką w szesnastkę rywala, chciał uderzyć, w ostatniej chwili został jednak zablokowany.

50'
Potężne zamieszanie w polu karnym Pogoni, golkiper gości wypuścił piłkę po starciu z Helikiem, akcję główką próbował jeszcze zamykał Dytiatjew, ale bramkarz w ostatniej chwili zbił piłkę na słupek! Było bardzo blisko wyrównania.

49'
Po krótkim rozegraniu, piłka wylądowała w rękach Bursztyna.

48'
Wdowiak zdobył korner dla swojej drużyny.

47'
Buksa ostro wstrzelił piłkę w pole karne, nikt jednak z zawodników Portowców nie doszedł do zagrania.

46'

*'
W zespole z Krakowa nastąpiła zmiana: Ferraresso zajął miejsce Culiny.

*'
Gracze powrócili na boisko.

*'

*'
Goście zasłużenie prowadzą po pierwszej połowie. Pogoń stworzyła sobie okazje, które wykorzystała, a Cracovia swój pierwszy celny strzał oddała dopiero z jedenastu metrów.

45+1'
1:2! Pewne uderzenie Piątka w dolny róg!

45'
Rzut karny dla Cracovii!
Frączczak zahaczył wbiegającego w pole karne Hernandeza.

44'
Fatalna próba Piątka, piłka nawet nie przeszła muru.

43'
Hernandez zdobył rzut wolny w miejscu, z którego można podjąć próbę zaskoczenia bramkarza bezpośrednim strzałem.

42'
Na spalonym złapany Frączczak.

40'
Centymetrów zabrakło Zwolińskiemu do zamknięcia wrzutki z prawego skrzydła.

38'

36'
Zwoliński ładnie opanował górne podanie, obrócił się z futbolówką i oddał strzał. Był on jednak zbyt słaby, aby Wilk musiał wyciągać piłkę z siatki po raz trzeci.

34'
Kolejnej znakomitej okazji do zmiany rezultatu nie wykorzystał Piątek! Nie ma dzisiaj szczęścia snajper gospodarzy.

32'
Wcześniej wspomniany trzeci strzelec Lotto Ekstraklasy nie wykorzystał sytuacji "sam na sam" z Bursztynem.

31'
Piątek niecelnie uderzył w dogodnej sytuacji.

30'
Zwoliński był bliski wykorzystania błędu Cracovii pod własną szesnastką. Powalczył z Wilkiem o piłkę, ale górą ostatecznie był bramkarz.

27'
Ostre dośrodkowanie Pestki nie zamknął żaden z jego partnerów z zespołu.

25'
Szczecinianie zaczynają panować nad boiskowymi wydarzeniami.

23'
żółta kartka Dytiatjew ukarany "żółtkiem".

21'
Bardzo konkretni są dzisiaj piłkarze ze stolicy województwa zachodniopomorskiego - dwa strzały z daleka dały im dwie bramki.

20'
0:2! Frączczak pokonał Wilka uderzeniem zza pola karnego! Bramkarz Cracovii nie popisał się w tej sytuacji - powinien wybronić tę próbę.

18'
Mocno uderzył zza szesnastki Hołota. Wilk spokojnie zatrzymał tę próbę.

16'
Centrostrzał Kowalczyka wyszedł za linię końcową.

15'
Zaskakujący strzał Piątek z bardzo dużej odległości trafił w górną siatkę.

14'
Krakowianie mają optyczną przewagę. Na razie jednak nic z tego nie wynika.

12'
Uderzenie Hernandeza otarło się o mur i wyszło poza boisko.

11'
Wdowiak wywalczył rzut wolny niemal na wprost bramki Bursztyna.

10'
Chwilowa przerwa w grze. Niepsuj potrzebuje pomocy medycznej.

9'
0:1! Drygas strzałem z dystansu pokonał Wilka!
Pomocnik Pogoni Szczecin znakomicie przymierzył, nie dając szans golkiperowi na obronę.

7'
żółta kartka Kartonik w kolorze żółtym obejrzał Hołota.

4'
Piłkę do siatki skierował Helik, jednak chwilę wcześniej sfaulowany był Niepsuj, przez co gol nie został uznany.

3'
Korner dla miejscowych.

3'
Celną główką popisał się Frączczak, ale Wilk nie dał się pokonać.

2'
żółta kartka Żółta kartka dla Helika za brzydki faul na Kowalczyku.

2'
Niekonwencjonalne rozegranie stałego fragmentu gry nie zaskoczyło obrońców krakowskiej drużyny.

1'
Przewinienie Datkovicia na Kowalczyku w pobliżu szesnastki gospodarzy. Rzut wolny dla Pogoni Szczecin.

1'
Rozpoczęli piłkarze Michała Probierza!

*'
Czas na hymn Cracovii. Za niewielką chwilę początek spotkania.

*'
Zawodnicy obu klubów są już na boisku.

*'
Zawody poprowadzi Mariusz Złotek (Gorzyce).

*'
Rezerwowi gości: Kusztan, Rudol, Błanik, Kort, Rasmussen, Listkowski, Benedyczak.

*'
Ławka rezerwowych gospodarzy: Pesković, Siplak, Rakoczy, Zenjov, Ferraresso.

*'
"Jedenastka" Cracovii także została zaprezentowana.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład Pogoni.

*'
Absencje są dużo większe w ekipie Portowców. Trener Kosta Runjaić musi sobie poradzić m.in. bez Jarosława Fojuta, Łukasza Załuski i Łukasza Budziłka. Z kolei Michał Probierz, szkoleniowiec krakowskiego klubu, nie będzie mógł skorzystać z Damiana Dąbrowskiego.

*'
Obydwa zespoły, będące w dolnej połówce tabeli, świetnie spisują się w rundzie finałowej - Cracovia oraz Pogoń przegrały tylko raz.

*'
W nadchodzącej rywalizacji zmierzą się drużyny, które mają już zagwarantowane utrzymanie.

'
Zapraszamy na mecz Cracovia - Pogoń.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online