Jagiellonia Białystok - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Kwiecień (70' Wlazło), Romanchuk, Frankowski, Pospisil (76' Świderski), Novikovas (90+3' Wasiluk) - Sheridan
Dahne - Reca, Dźwigała, Uryga, Stefańczyk - Furman, Szymański, Varela, Stilić (68' Biliński), Michalak (77' Łukowski) - Kante

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Dziękujemy ślicznie Państwu za wspólnie spędzony czas.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+9'
Nieudolnie wybity korner przez Wisłę Płock.

90+7'
Gra wznowiona. Pewnie arbiter główny doliczy kolejne minuty do "dodatkowego" czasu gry.

Piłkarze wracają na boisko, w celu dokończenia tego spotkania.

90+6'
Przerwa w grze. Sędzia główny próbuje opanować chaotyczną sytuację.

90+5'
Na plac gry wbiegli kibice Jagiellonii Białystok.

90+4'
Na aferę atakują przyjezdni. W tej chwili są poza strefą pucharową.

90+3'
Marek Wasiluk już na płycie boiska. Doświadczony obrońca zmienił Arvydaasa Novikovasa.

90+2'
Gracze Ireneusza Mamrota umiejętnie kradną czas przyjezdnym.

90+1'
Arbiter główny dorzucił 5 minut do regulaminowego czasu gry.

90'
Będąc bez krycia, Sheridan skiksował z woleja! Napastnik pomylił się z okolic dziewiątego metra od bramki!

89'
Wisła Płock próbuje wyjść z kontrą. Dobry powrót zalicza Łukasz Burliga.

88'
Novikovas wywalczył cenny stały fragment gry dla swojego klubu.

87'
Jagiellonia stara się zamknąć ten pojedynek. Piłka toczy się daleko od pola karnego "Jagi".

86'
Goście z Płocka dalej wierzą w odmianę losu.

85'
Coraz większe emocje, niestety negatywne, udzielają się obu ekipom.

82'
żółta kartka czerwona kartka Nerwy puściły Dominikowi Furmanowi. Druga żółta kartka na jego koncie!

80'
Jakub Łukowski miał wyśmienitą okazję do wyrównania. Młody pomocnik Wisły, przy dobitce, posłał piłkę tuż obok prawego słupka bramki.

79'
Oba sztaby szkoleniowe mają możliwość dokonania jeszcze jednej zmiany.

77'
Jakub Łukowski wszedł na płytę boiska, Konrad Michalak rozegrał całkiem niezły mecz.

76'
Martin Pospisil pożegnany brawa przez kibiców Jagiellonii. Karol Świderski ma +/- kwadrans na pokazanie swych umiejętności.

75'
Sędzia asystent zasygnalizował pozycję spaloną. Przemysław Frankowski na ofsajdzie.

74'
Marian Kelemen miał pełną kontrolę nad piłką, która była wybita z rzutu wolnego.

73'

71'
Ivan Runje usiłował strzelić gola z efektownych "nożyc". W kluczowej fazie akcji, obrońca Jagiellonii stracił równowagę.

70'
Czas na zmianę w wykonaniu Ireneusza Mamrota. Piotr Wlazło w miejsce Bartosza Kwietnia.

68'
Semir Stilić został zastąpiony na murawie przez Kamila Bilińskiego.

67'
Marian Kelemen klasowo wyłapał nieprzyjemny strzał zza pola karnego.

66'
Gooool! Ależ obrót spraw w Białymstoku! Sheridan znakomitym uderzeniem z powietrza zamienił wynik tego meczu! Strzał w lewy, dolny róg bramki.

64'
Przy linii bocznej ustawił się Kamil Biliński.

63'
Sheridan spróbował sfinalizować dość wysoką centrę. Napastnik efektownie wybił się w powietrzu, ale uderzenie piłki głową, poleciało nad poprzeczką.

61'
Za Nami już godzina tego meczu. Obie drużyny nie mają prawa do odczuwania satysfakcji.

60'
Gospodarze ruszyli do przodu. Efektowna szarża Przemysława Frankowskiego została zakończona ciut niedokładnym podaniem w kierunku Sheridana.

58'
Przygotowywane są zmiany. W składzie Jagiellonii Białystok.

57'
Niecelnie głową piłkę trafił Arkadiusz Reca. Kąśliwe zagranie nad poprzeczkę przeniósł Marian Kelemen.

55'
Jose Kante bardzo ostro wślizgiem na nogę rywala. Piotr Lasyk postanowił oszczędzić snajpera Wisły, i nie pokazał mu drugiej żółtej kartki.

54'
"Nafciarze" mocno wzięli się za ofensywę. Niedawna decyzja sędziego o anulowaniu bramki rozzłościła ekipę przyjezdnych.

53'

51'
żółta kartka Niesportowe zachowanie u Jose Kante zauważył sędzia główny. W kierunku napastnika Wisły Płock poleciała żółta kartka.

50'
Arbiter Piotr Lasyk, po konsultacjach z VAR-em, anulował trafienie Jose Kante. Wynik 1:1.

49'
Sędzia Piotr Lasyk udał się do wozu transmisyjnego z systemem VAR. Ktoś musiał zareklamować jakąś kontrowersję.

48'
Goooool! Jose Kante po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Marian Kelemen poległ przy fantastycznej podcince.

47'
Jagiellonia zaczęła od dwóch groźnych wrzutek z lewego skrzydła. Dwukrotnie lepsza była obrona gości.

46'
Czas na II odsłonę spotkania!

Ligowa tabela na ten moment wygląda w następujący sposób. Grafikę przygotował portal EkstraStats.

Sędzia Piotr Lasyk zakończył I odsłonę meczu w Białymstoku.

45'
Łukasz Burliga zrealizował przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Jerzego Brzęczka.

44'
Gooooool! Wróciła nadzieja u gospodarzy! Przepięknym "szczupakiem" popisał się Ivan Runje. Genialny strzał głową przełamał rękawice Dahne.

42'
Zbliżamy się do finiszu I części gry.

41'
Oblężenie bramki Wisły Płock. Dahne w efektownym stylu wybronił bardzo silny strzał z pola karnego.

39'
żółta kartka Kolejna kara indywidualna w tym meczu. Cezary Stefańczyk, w opinii arbitrów, popisał się mocno niesportowym zachowaniem.

37'
żółta kartka Żółtą kartkę wyciągnął Piotr Lasyk. Powędrowała ona w kierunku Semira Stilicia. Bośniak minimalnie spóźnił się z wejściem na futbolówkę.

35'
Gospodarze usiłują jak najszybciej odpowiedzieć na boiskowe wydarzenia.

34'
Goooool! Wisła Płock na prowadzeniu! Silny strzał z bliskiej odległości oddał Jose Kante. Zasłonięty Marian Kelemen nie miał większych szans na dobrą interwencję.

32'
żółta kartka Żółtą kartkę za odważny atak w kierunku rywala obejrzał Łukasz Burliga.

31'
Interesujący cross posłał Cezary Stefańczyk. Duże szanse na dotarcie do futbolówki i wypracowanie sobie okazji strzeleckiej miał Arkadiusz Reca, lecz niestety minimalnie spóźnił się ze startem do futbolówki.

30'
Upłynął już drugi kwadrans gry w Białymstoku. W tej chwili mocno od gospodarzy oddala się tytuł mistrzowski.

28'
Błyskawiczna reakcja sędziego liniowego. Za późno do Konrada Michalaka odgrywał Jose Kante.

27'
Rzut wolny, który wykonał Dominik Furman, nie przechytrzył obrony Jagiellonii. Wciąż 0:0.

26'
Taras Romanchuk nieźle odnalazł się w polu karnym Wisły Płock. Reprezentant Polski, jednak, nie zdołał skutecznie opanować piłki głową.

25'
Jestem winny informację, że we wcześniejszej sytuacji arbiter liniowy wskazał ofsajd.

24'
Jose Kante ogromnie bliski zaskoczenia Mariana Kelemena. Napastnik efektownie urwał się obronie, w czasie rzutu wolnego. Futbolówka poleciała minimalnie obok lewego słupka.

23'
Taras Romanchuk przyznał się do tego, że złamał przepisy gry. Rzut wolny dla gości z Płocka.

21'
Z pełnego biegu centrę zaliczył Łukasz Burliga. Piłka nie przeszła, jednak, przez dobrze interweniującego Cezarego Stefańczyka.

20'
Nieudanym strzałem głową wykazał się Przemysław Frankowski. Boczny defensor miał ogromnie trudną pozycję. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

19'
Konrad Michalak przyłapany na pozycji spalonej. Sędzia asystent okazał się bez litości dla pomocnika "Nafciarzy".

18'
Ivan Runje, w czasie walki o dośrodkowanie z rzutu rożnego, popełnił faul. Bramkarz Wisły Płock rozpocznie nową akcję od rzutu wolnego.

17'
Arkadiusz Reca zachował zimną krew. Obrońca Wisły przeciął prostopadłe zagranie w kierunku niekrytego Novikovasa. Ta interwencja uchroniła gości przed utratą gola.

16'
Semir Stilić próbował efektownym zagraniem piętką wypuścić w uliczkę Jose Kante. Ładne zagranie przechwycili obrońcy popularnej "Jagi".

15'
Łukasz Burliga zaprezentował konkretny wślizg na nogi swojego przeciwnika. Sędzia Lasyk zasygnalizował przewinienie.

13'
W okolicy środkowej strefie boiska doszło do przewinienia. Bartosz Kwiecień starł się z Dominikiem Furmanem.

12'

10'
Z dalszej odległości, z woleja, próbował Guilherme. Piłka poszybowała w okolice trybun.

9'
Jagiellonia Białystok próbuje zdynamizować swoje poczynania w ofensywie. Musi jednak uważać na kontry, ponieważ Wisła Płock jest jedną z najlepiej grających drużyn w tym segmencie.

7'
Konrad Michalak sprytnie urwał się na prawym skrzydle boiska. Będąc w polu karnym chciał zagrać do kolegów z drużyny, ale genialnym wślizgiem popisał się Guilherme.

6'
Furman wyśmienicie zastawił się przy piłce. Novikovas, który próbował przejąć podanie na obieg, musiał uznać wyższość pomocnika Wisły.

5'
Dobre dośrodkowanie posłał Łukasz Burligę. Do strzału głową przygotowywał się Sheridan, ale świetnie ustawiony Dźwigała, oddalił zagrożenie.

4'
Novikovas zaliczył bardzo udany powrót do defensywy. Pomocnik "Jagi" kapitalnie wślizgiem zatrzymał szarżującego na lewej flance Varelę.

3'
Spóźniony wślizg na piłkę zanotował Mitrović.

2'
Aktualnie rozgrywane zawody obsługuje system transmisyjny z systemem VAR.

1'
Piłkarze Jagiellonii rozpoczęli.

*'

*'
Wszystkie pojedynki muszą zainaugurować o tej samej porze.

*'
Arbitrzy tego spotkania wyprowadzili oba zespoły na boisko.

*'
Mecz, który rozpocznie się za kwadrans, poprowadzi Pan Piotr Lasyk.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Kiełpin, Sielewski, Byrtek, Stępiński, Rasak, Łukowski, Biliński.

*'
Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Pawełek, Wasiluk, Guti, Wójcicki, Grzyb, Wlazło, Świderski.

*'
Sytuacja przed 37. serią gier.

*'
Ambitny cel mają również piłkarze płockiej Wisły. Podopieczni Jerzego Brzęczka mają dalej szanse na grę w europejskich pucharach.

*'
Drużyna z Białegostoku walczy o tytuł mistrzowski. Aby popularna "Jaga" zdobyła mistrzostwo, to dzisiaj musi wygrać z Wisłą Płock, jednocześnie licząc na porażkę Legii Warszawa z Lechem Poznań.

*'
Wszystkie dzisiejsze spotkania grupy "A" rozpoczną się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Jagiellonia Białystok - Wisła Płock

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online