Real Madryt - Liverpool FC online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Liverpool FC
3 : 1

Navas - Carvajal (37' Fernandez), Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Isco (61' Bale), Benzema (89' Asensio), Ronaldo.
Karius - Alexander-Arnold, Lovren, Van Dijk, Robertson - Henderson, Milner (83' Can), Wijnaldum - Salah (30' Lallana), Firmino, Mane.

*'
Doskonałe spotkanie oglądaliśmy w stolicy Ukrainy. Real był drużyną lepszą, ale w zwycięstwie wyraźnie im pomógł golkiper rywala.

Koniec meczu! Real Madryt po raz trzynasty z trofeum Ligi Mistrzów!

90+3'
Nie było zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

90+2'
Korner dla Realu po udanej interwencji Van Dijka.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

89'
Ostatnia roszada w zespole Królewskich: Asensio wszedł w miejsce Benzemy.

85'
Bale był bliski zdobycia trzeciej bramki, ale w ostatniej chwili został zastopowany.

83'
3:1! Karius antybohaterem swojej drużyny!
Kolejny, trudne do wytłumaczenia zachowanie golkipera. Mocne uderzenie Bale'a wpadło do siatki tylko i wyłącznie dzięki złej interwencji bramkarza, który wbił piłkę do siatki.

83'
Druga zmiana w Liverpoolu: Can zastąpił Milnera.

82'
żółta kartka Mane obejrzał żółtą kartkę.

81'
Świetna parada Kariusa po strzale Benzemy!

80'
Piłkarze prowadzeni przez Zinedine Zidane'a utrzymują się w posiadaniu futbolówki.

78'
Liverpoolowi ewidentnie brakuje pary w końcowej fazie akcji.

76'
Nieprecyzyjna centra Milnera padła łupem Varane'a.

74'
Świetnej okazji nie wykorzystał Ronaldo! Zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału, dzięki czemu dał szansę Robertsonowi na skuteczne powstrzymanie.

73'
Firmino domagał się podyktowania rzutu karnego po rzekomym zagraniu ręką Casemiro. Arbiter nie przychylił się do próśb Brazylijczyka. Jak pokazały powtórki, miał słuszność.

72'
Ronaldo przegrał pojedynek z Van Dijkiem przy linii końcowej.

70'
Słupek po uderzeniu Mane! Płaska próba Senegalczyka była bliska powodzenia.

70'
Skuteczne piąstkowanie Navasa.

69'
Ramos zdołał uprzedzić w dojściu do piłki Mane. Rzut rożny dla graczy z Anglii.

68'
Na ofsajdzie złapany Lallana.

66'
Kastylijczycy zaczynają panować nad wydarzeniami na murawie.

64'
2:1! Nieprawdopodobny gol Bale'a!
Walijczyk idealnie uderzył przewrotką z obrębu szesnastki. Karius bez szans na obronę.

61'
Druga korekta w składzie Realu Madryt: Bale zajął miejsce Isco.

60'
Udana parada Kariusa po uderzeniu z bliska Isco! Po drodze był jeszcze rykoszet.

59'
Obydwa kluby zawzięcie walczą o zmianę remisowego rezultatu.

57'
Wrzutka Marcelo została wybita przez Van Dijka.

55'
1:1! Mane wyrównał stan meczu!
Senegalczyk wykorzystał zgranie Lovrena i sprytnym uderzeniem nie dał szans Navasowi.

54'
Jak niewiele zabrakło Firmino do zamknięcia akcji celną główką! Korner dla Liverpoolu.

53'
Brzydki faul Mane na Ramosie. Obyło się jednak bez kartki.

51'
1:0! Benzema wykorzystał niewyobrażalny błąd Kariusa! Niemiec chcąc wyrzucić piłkę ręką, trafił w wystawioną nogę francuskiego napastnika i piłka wturlała się do siatki.

49'
Podopieczni trenera Kloppa nieco lepiej radzą sobie na murawie po stracie Salaaha, niż miało to miejsce w pierwszej części spotkania.

48'
Isco trafił w poprzeczkę! Hiszpan technicznie chciał pokonać bramkarza, ale "tylko" obił obramowanie.

46'

*'
Oba zespoły powróciły na płytę boiska.

*'

*'
Dużo emocji w Kijowie. Żadna ze stron nie zdominowała drugiej na dłuższy czas.

45+3'
Benzema oddał groźny strzał z okolicy dwudziestego metra. Futbolówka nie odnalazła drogi do siatki.

45+2'
Kroos posłał dogranie wprost na głowę Robertsona.

45+1'
Rzut rożny dla madrytczyków.

45'
Sędzia doliczył trzy minuty.

44'
Bardzo silne, płaskie uderzenie Fernandeza z pola karnego trafiło tylko w boczną siatkę.

43'
Benzema wepchnął futbolówkę do siatki po interwencji Kariusa po główce Ronaldo! Gol nie został jednak uznany, gdyż wcześniej wspomniany Portugalczyk był na ofsajdzie.

41'
Niedokładne podanie Ronaldo pod szesnastką zakończyło kontrę Realu Madryt.

40'
Ronaldo złapany na pozycji spalonej.

39'
Krótkie rozegranie nie przyniosło najmniejszego zagrożenia pod bramką Kariusa.

38'
Modrić wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

37'
Na placu gry zameldował się Fernandez.

36'
Prawy defensor Realu już poza boiskiem.

34'
Teraz Carvajal leży na boisku. Najprawdopodobniej jest to koniec spotkania dla gracza Królewskich.

32'
Benzema znalazł się z piłką w polu karnym. Znalazł sobie przestrzeń do uderzenia, jednak w końcowej fazie jego próbę zablokowali liverpoolczycy.

31'
Robertson zablokował zagranie Modricia. Królewscy na połowie Liverpoolu.

30'
Miejsce Egipcjanina zajął Lallana.

29'
Salah nie będzie w stanie kontynuować gry w tym spotkaniu. Za moment nastąpi zmiana.

28'
Faul na Navasie, arbiter odgwizdał rzut wolny.

27'
Korner dla piłkarzy z Merseyside.

26'
Krótka przerwa w grze, egipski as Liverpoolu potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

25'
Ostre starcie pomiędzy Ramosem i Salahem, ostatecznie górą w walce o piłkę był kapitan Realu Madryt.

23'
Navas znakomicie zatrzymał mocne uderzenie Alexandre'a-Arnolda! Chwilę wcześniej Firmino również próbował zaskoczyć golkipera, ale został zblokowany.

22'
Widoczna jest nerwowość w grze Realu.

20'
Tempo meczu minimalnie spadło, choć zapewne tylko na bardzo krótki moment.

18'
Van Dijk uprzedził wychodzącego z bramki Navasa, ale jego główka przeszła nad celem.

17'
Carvajal, poprzez sowje niedokładne podanie, sprezentował przeciwnikowi z Anglii rzut rożny.

16'

15'
Bomba Ronaldo z obrębu szesnastki minęła poprzeczkę w nieznacznej odległości.

14'
Navas wypiąstkował dorzuconą z prawego skrzydła piłkę.

13'
Dwaj gracze Liverpoolu oddali strzały z okolicy pola karnego. Próby zostały jednak zablokowane.

11'
Uderzenie z dystansu Marcelo przeszło obok prawego słupka.

10'
Lepsze wrażenie sprawiają podopieczni Jurgena Kloppa.

8'
Navas w ostatniej chwili uprzedził Alexandre'a-Arnolda.

7'
Po raz kolejny świetnie w obronie spisał się Varane. Francuz zatrzymał niebezpieczne podanie.

6'
Krótkie rozegranie, po którym na strzał zdecydował się Salah. Egipcjanina zablokowali jednak defensorzy rywala.

5'
Przewinienie Marcelo na Salahu na połowie Realu Madryt. Stały fragment gry dla The Reds.

4'
Płaska centra Alexandre'a-Arnolda została przecięta przez Varane'a.

2'
Isco złapany na pozycji spalonej. Nieco spóźnione podanie do hiszpańskiego pomocnika posłał Carvajal.

1'
Varane opanował zagrożenie w polu karnym - zatrzymał prostopadłe podanie Salaha w kierunku Mane.

1'
Rozpoczęli zawodnicy Liverpoolu!

*'
Gracze są już na boisku. Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

*'
Trwa ceremonia otwarcia finału. Około dziesięciu minut pozostało do rozpoczęcia meczu.

*'
Rezerwowi The Reds: Mignolet, Clyne, Klavan, Moreno, Lallana, Can, Solanke.

*'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Casilla, Fernandez, Bale, Hernandez, Vazquez, Asensio, Kovacić.

*'
Poznaliśmy wyjściowe składy obu klubów!

*'
Pochodzący z Serbii Milorad Mažić będzie pełnił rolę arbitra w tej rywalizacji.

*'
Nadchodzące starcie to także pojedynek pomiędzy Cristiano Ronaldo, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, i Mohamedem Salahem, króla strzelców ligi angielskiej i zarazem jej największe objawienie.

*'
Natomiast Liverpool zwyciężył w Lidze Mistrzów pięciokrotnie, po raz ostatni udało im się to w 2005 roku.

*'
Zespół ze stolicy Hiszpanii najczęściej sięgał po zwycięstwo w tych elitarnych rozgrywkach. Królewscy zdobyli je dwanaście razy.

*'
Obydwa zespoły nie miały łatwej przeprawy w półfinale - Real wygrał dwumecz z Bayernem Monachium 4:3, choć do ostatniej minuty musiał drżeć o wynik. Z kolei podopieczni Jurgena Kloppa zwyciężyli nad AS Romą 7:6 i byli bliscy całkowitego zniweczenia przewagi bramkowej, jaką sobie wypracowali w pierwszym starciu na Anfield.

*'
Start zawodów zaplanowano na godzinę 20:45.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
Dzisiaj zostanie rozegrane jedno z najważniejszych i zarazem najciekawszych spotkań tego sezonu - finał Ligi Mistrzów. Na stadionie w Kijowie zmierzy się obrońca trofeum, Real Madryt oraz Liverpool. Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu, który z całą pewnością przyniesie ogromne emocje.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Real Madryt - Liverpool FC, to zapraszamy do śledzenia meczu online