Francja - Irlandia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Irlandia
2 : 0

Mandanda - Sidibé, Rami, Umtiti, Mendy - N'Zonzo, Tolisso, Matuidi - Mbappé, Fekir, Giroud
Doyle - Coleman, Long, Duffy, Williams - O'Dowda, Rice, Browne, McClean - Walters, Long

Giroud (39.)
Fekir (43.)

McClean (20.) żółta kartka

Mecze na żywo: Francja - Irlandia

45+1'
Nieudane wyjście z bramki popełnił Mandanda. Dużą gafę sprostowali jego kompani z defensywy.

45'
Dodatkowy czas wynosi: 1 minutę.

44'
Końcowe fragmenty meczu w pierwszej odsłonie regulaminowego czasu.

43'
Gooooool! 2:0! Wielką czujność w szesnastce Irlandii pokazał Fekir. Gracz gospodarzy dobił piłkę, którą przed jego nogi wypruł Doyle.

42'
Giroud zdobył swojego 39. gola w barwach reprezentacji Francji.

40'
Irlandia, po stracie bramki, powinna spróbował zmienić styl gry. Na trochę bardziej odważny w ataku.

39'
Gooooool! Zmiana wyników na tablicy! Giroud konsekwentnie grał w polu karnym gości, i dobił sytuację z rzutu rożnego. Doyle robił wszystko, ale przy kilku dobitkach był bez szans.

37'
To była hitowa sytuacja! Bardzo zaskakujący strzał zza pola karnego zaliczył Matuidi. Futbolówka, po drodze na brała przepiękną rotację, ale ostatecznie poleciała obok prawego słupka.

35'
Wysocy obrońcy przyjezdnych świetnie grają w powietrzu z Giroud.

34'
Na plac gry wdarł się jeden z kibiców. Pracownik odpowiedzialny za porządek ruszył z gonitwą za uciekającym kibicem.

33'
Zbyt mało graczy z Irlandii angażuje się w kontry. Jeden piłkarz wiele nie zdziała.

31'
Kolejna dobra robinsonada autorstwa Doyle'a. Soczysty strzał poleciał w prawy, dolny róg bramki. Próbował N'Zonzo.

30'
Dużo kombinuje ekipa gospodarzy.

28'
Dobry pomysł prostopadłego zagrania do Giroud. Do stworzenia zagrożenia zabrakło nutki więcej precyzji.

26'
Coraz większa ekspansja ofensywna w wykonaniu Francji. Irlandia próbuje neutralizować zagrożenia.

25'
Pewnie zainterweniował na linii Doyle! Wielce nieprzyjemny strzał z dystansu, w prawy sektor bramki. Goalkeeper pokazał młodym adeptom, jak powinno się piąstkować futbolówkę.

24'
Mandanda odebrał gromkie, zasłużone brawa od kibiców. Bardzo pewny chwyt futbolówki, po dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska.

22'
Jedna czwarta dzisiejszego widowiska za Nami. Czekamy na akcje podbramkowe po obu stronach barykady.

21'
Bardzo blisko od celu był Fekir. Pomocnik Francuzów popisał się efektowną podkręconą próbą. Doyle patrzył, jak futbolówka mija lewy słupek bramki!

20'
żółta kartka Doszło do twardego przewinienia ze wślizgu. McClean dostał zasłużoną żółtą kartkę za ogromnie spóźniony atak.

19'
"Trójkolorowi" stawiają wyraźnie na atak pozycyjny.

18'
Deszczowo w stolicy Francji. Aura na boisku, być może sprowokuje obie ekipy do oddawania silnych uderzeń z dystansu.

16'
Próba nr. 2. w wykonaniu Mbappe. Bardzo silny strzał pofrunął w dalsze sektory trybun.

15'
Podopieczni trenera Martina O'Neil'a skrupulatnie wykonują zadania defensywne.

13'
Walters podjął próbę zaskoczenia bramkarza Francji, błyskotliwym uderzeniem głową. Futbolówka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

12'
Jak widzimy, Francja ma wielką przewagę w statystyce posiadania piłki.

10'
Fekir wziął ciężar odpowiedzialności za wykonanie rzutu wolnego. Dosyć łatwa wrzutka poleciała, jednak, wprost na gracza z Irlandii.

9'
Były reklamacje zagrania piłki ręką przez zawodników z Irlandii. Dobrze ustawiony arbiter główny postanowił nie wskazywać na jedenasty metr.

7'
Gospodarze badają swoich przeciwników. Wiele, krótkich podań na połowie Irlandii.

6'
Irlandczycy w swoim stylu agresywnie próbują odbierać futbolówki.

4'
Podcięty z premedytacją został zawodnik Francuzów. Sędzia głównt podjął dobrą decyzję, a mianowicie przerwał grę.

3'
Pierwsze zagrożenie pod irlandzką bramką! Technicznym uderzeniem zza pola karnego wykazał się Mbappe. Piłka, ostatecznie, pofrunęła obok prawego słupka.

1'
Mecz rozpoczęła reprezentacja Francji.

*'

*'
Czas na odegranie i odśpiewanie obu hymnów narodowych.

*'
Piłkarze już wchodzą na płytę boiska.

*'
Nadchodzący pojedynek odbędzie się na Stade de France (Paryż).

*'
Nadchodzące wydarzenie zostanie rozegrane w ramach starcia sparingowego.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Francja - Irlandia

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Irlandia, to zapraszamy do śledzenia meczu online