Francja - Włochy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Włochy
3 : 1

Lloris - Pavard, Rami, Umtiti, Lucas (60' Mendy) - Tolisso (76' Matuidi), Kanté, Pogba (86' N'Zonzi) - Mbappé (82' Thauvin), Griezmann, Dembélé (69' Lemar)
Sirigu - D'Ambrosio (72' Florenzi), Bonucci, Caldara, De Sciglio - Pellegrini (64' Christante), Jorginho (77' Bonaventura), Mandagora - Berardi (72' Insigne), Balotelli, Chiesa (89' Zappacosta)

Umtiti (8.)
Griezmann (28., karny)
Dembele (63.)
Bonucci (36.)

Pellegrini (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Francja - Włochy

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Reprezentacja Francja po raz kolejny udowodniła, że należy ją traktować jako jednego z największych faworytów przed nadchodzącym Mundialem.

Arbiter główny zakończył ten mecz!

89'
Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88'
Ostro bita piłka od rzutu wolnego, po stałym fragmencie gry dla Włochów. Kompletnie zaskoczony Rami zażegnał niebezpieczeństwo od swojego pola karnego.

86'
N'Zonzi dał zmianę za wyczerpanego Pogbę.

85'
Sirigu pokazał swój wielki kunszt bramkarski! Goalkeeper wyciągnął w niebanalny sposób strzał z najbliższej odległości, autorstwa Thauvina!

84'
Z kontrą, po przechwycie piłki, wyszli Francuzi. Mendy, który był na lewym skrzydle, koszmarnie dośrodkował, i zmarnował szansę swojej drużyny.

82'
Owacje na stojąco otrzymał schodzący z boiska Mbappe. Thauvin wszedł za jego miejsce.

81'
Ofsajd. Tym razem u gości. Balotelli nie wytrzymał i zbyt szybko wyszedł do podania.

80'
Mbappe znalazł się na bardzo znacznym ofsajdzie. Sędzia główny przerwał akcję, po konsultacji.

78'
Jestem Państwu winny informację, że nie ma na boisku już Griezmanna. Gwiazdę Atletico zmienił Giroud.

77'
Jorginho dostał podziękowania za swoją grę od włoskiego selekcjonera - Roberto Manciniego. Niecały kwadrans otrzymał Bonaventura.

76'
Zmiana w linii pomocy Francuzów. Tolisso zmieniony przez Matuidi.

75'
Mario Balotelli, przy oddawaniu uderzenia, nabawił się jakiegoś urazu.

74'
Z ostrego kąta, i to bardzo znacznego, swojego szczęścia próbował Balotelli. Piłka, która została kopnięta bardzo mocno, poleciała na trybuny.

72'
Florenzi i Insigne pojawili się na płycie boiska. D'Ambrosio oraz Berardi udali się w kierunku ławki rezerwowych.

70'
53% posiadania piłki mają gospodarze. 47% u przyjezdnych. Prawie wyrównana statystyka tego spotkania.

69'
Dembele zasłużył na wielkie brawa od publiczności. Snajpera zastąpił Lemar.

67'
Coraz mniej werwy w grze ofensywnej Italii.

66'
Mario Balotelli kapitalnie zbiegł parze stoperów Francji, i oddał zgrabny strzał głową. Zaskoczony Lloris patrzył tylko, jak futbolówka leci minimalnie nad poprzeczką jego bramki.

64'
Pellegrini opuścił murawę boiska. Christante odebrał wskazówki taktyczne i zameldował się na placu gry.

63'
Gooooool! Fantastyczny lob bramkarza pokazał Dembele. Strzał oddany z niemal miejsca wpadł w prawe okienko włoskiej bramki!

61'
Lucas był tym zawodnikiem, który wywalczył rzut karny w 28. minucie spotkania.

60'
Wcześniej awizowana korekta ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Lucas zastąpiony na boisku przez Mendy.

59'
Za chwilę dojdzie do pierwszej zmiany w składzie Francji.

57'
Nieźle zapowiadała się akcja Francji na prawej flance boiska. Efektowne zagranie pod polem karnym przerwał, jednak, De Sciglio.

55'
Na rozgrzewkę udało się kilka gwiazd reprezentacji Francji.

54'
Troszeczkę nad poprzeczką poleciała piłka, po strzale od rzutu wolnego, w realizacji Berardiego. Być może przy kolejnej próbie popisze się większą precyzją.

52'
Złapał się za swoją koszulkę Tolisso! Bardzo techniczny strzał, oddany z okolic 18 metrów, poleciał bardzo nieznacznie obok lewego słupka bramki.

51'
Sędzia liniowy nie miał żadnych wątpliwości, przy podejmowaniu decyzji o sygnalizacji spalonej. Mbappe wyraźnie przegrał z włoską defensywą.

50'
Chiesa pokusił się na szarżę, na lewym skrzydle boiska. Owocem jego indywidualnej akcji okazał się celny strzał wprost w rękawice Llorisa.

49'
Cios za cios! Idealną okazję bramkową stworzył sobie Mbappe! Napastnik, znajdując się na szesnastce rywala, oddała bombowe uderzenie na bramkę! Sirigu uchroniła poprzeczka!

48'
Bonucci doszedł do kolejnej strzeleckiej! Stoper ekipy gości oddał udany strzał głową. Pewną interwencją błysnął Lloris.

47'
Włosi mogli zacząć drugą część gry z wysokiego "C"! Silny strzał z ostrego kąta oddał Mario Balotelli! Dobrze ustawiony na linii Hugo Lloris umiejętnie groźnie lecącą futbolówkę.

46'
Rozpoczęła się II odsłona tego meczu!

Usłyszeliśmy gwizdek arbitra, który właśnie zakończył I część gry w tym towarzyskim starciu.

45+1'
Włoska drużyna spokojnie rozgrywa futbolówkę. Mocno cofnęli się zawodnicy gospodarzy.

45'
Sędzia główny wydłużył I odsłonę o dwie minuty.

44'
Bardzo dobrze w obronie zorganizowali się piłkarze ekipy gości. Rzut rożny nie sprawił większego zagrożenia.

43'
Mandagora, efektownym wślizgiem zatrzymał akcję Francji na lewej flance boiska. Korner.

42'
Antoine Griezmann nie błysnął, przy swoim wykonaniu rzutu wolnego. Obrońcy z Włoch bez żadnego problemu powstrzymali strzał.

41'
żółta kartka Okrutny wślizg wykonał Pellegrini. Kontuzję przy tym zagraniu mógł odnieść Pogba.

39'
Do tej pory oglądaliśmy jeden rzut rożny. Wykonywała go drużyna gospodarzy.

37'
Gracze prowadzeni przez Roberto Manciniego mają wielkie chęci na zdobycie wyrównującej bramki. Francja oddała inicjatywę.

36'
Gooooool! 2:1! Włosi mają gola kontaktowego! Przytomnie błąd Llorisa wykonał Bonucci. Dobitka bardzo dobrego uderzenia w wykonaniu Balotelliego.

34'
Będzie rzut wolny. Odległość jest idealna do oddania bardzo groźnego strzału.

33'
Na krawędzi pola karnego Francji sfaulowany został Mario Balotelli. Włosi reklamują rzut karny.

32'
Pavard subtelnie zatrzymał dobrze rokującą akcję gości. Sędzia przerwał grę.

31'
Ściągany za koszulkę był Bonucci. Sędzia udzielił włoskiemu teamowi rzut wolny.

30'
Minął drugi kwadrans gry.

28'
Gooooool! 2:0 na tablicy wyników! Ogromną precyzją przy egzekucji rzutu karnego wykazał się Antoine Griezmann. Pewny, płaski strzał w prawy, dolny róg.

27'
Spektakularna sytuacja w polu karnym Włochów! Bonucci przewrócił rozpędzonego przeciwnika! Arbiter Taylor wskazał na jedenasty metr!

25'
Znów zagroziła Francja! Sporo miejsca na strzał pod polem karnym otrzymał Mbappe. Błyskotliwa, techniczna próba powędrowała obok prawego słupka bramki.

24'
Twarda rywalizacja w środkowej strefie boiska.

22'
Bardzo brzydko zachował się Berardi. Pomocnik włoskiej reprezentacji, w walce o piłkę w polu karnym Francji, odepchnął Pavarda. Arbiter uznał faul.

21'
Francja wraca do szybkiej gry. Włosi mają coraz więcej problemów na obu skrzydłach boiska.

20'
Była szansa na 2:0! Sirigu mógł odetchnąć z ulgą, po silnym strzale, który z dystansu oddał Kante. Mocno kopnięta piłka odbiła się od lewego słupka bramki!

18'
Ewidentnie akcję Francji przerwał Pellegrini. Sędzia Taylor okazał się cierpliwy, bo za faul taktyczny, pomocnik nie otrzymał kartki.

17'
Dzisiejszy mecz obsługuje system VAR.

15'
Na indywidualną akcję, po odbiorze, zdecydował się Mario Balotelli. Uderzenie, z 20 metrów, poleciało wyraźnie nad poprzeczką bramki Hugo Llorisa.

14'
Pierwszą próbę bezpośrednio od rzutu wolnego podjął Mario Balotelli. Strzał został znakomicie udaremniony przez piłkarzy ustawionych w murze.

13'
Sędzia Taylor uznał, że Kante zdecydowanie za wysoko podniósł nogę, w trakcie walki o piłkę.

12'
Jorginho odebrał słowną reprymendę od arbitra głównego. Chodziło o wcześniej popełnione przewinienie taktyczne.

11'
Podopieczni Didiera Deschampa dążą do jak najszybszego podwyższenia wyniku. Jest szybkość w rozgrywaniu futbolówki.

9'
Szybko zdobyta bramka w tym meczu powinna nadać jeszcze większej dynamiki.

8'
Gooool! Co za otwarcie w wykonaniu Francji! Umtiti otworzył wynik spotkania, umieszczając piłkę do bramki z najbliższej odległości. Genezą bramkowej akcji był nieźle wykonany stały fragment gry.

6'
Efektowną szarżę publiczności przedstawił Mbappe. Gwiazdor francuskiej ekipy zaliczył błyskotliwy drybling, który mógł otworzyć kolegom drogę do bramki, ale obrońca gości w porę popełnił faul.

5'
Włosi mieli rzut wolny z atrakcyjnej lokalizacji na boisku. Ładne dośrodkowanie nie minęło, jednak, francuskich obrońców.

4'
Prostopadłe podanie w kierunku Dembele. Napastnik próbował za wszelką cenę dopaść do futbolówki, ale zabrakło mu, niestety, minimalnie większej szybkości. Piłkę uchwycił Sirigu.

2'
Faul taktyczny popełnił gracz francuskiej drużyny.

1'
Dwie wrzutki z prawego skrzydła boiska, wykonali gracze gospodarzy. Obie nie pokonały defensywy przyjezdnych.

1'
Ekipa z Francji rozpoczęła ten bój.

*'

*'
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego nastąpi minuta ciszy.

*'
Czas na odegranie obu hymnów narodowych.

*'
Nadchodzący pojedynek odbędzie się na Allianz Riviera.

*'
Dla francuskiej reprezentacji będzie to świetny test przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata.

*'
Zbliżające się spotkanie towarzyskie rozpocznie się o godz. 21:00

*'
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Francja - Włochy.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Włochy, to zapraszamy do śledzenia meczu online