Polska - Chile online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Chile
2 : 2

Szczęsny (HT' Fabiański) - Piszczek (HT' Cionek), Bednarek, Pazdan, Rybus (83' Bereszyński) - Krychowiak, Linetty (HT' Milik) - Błaszczykowski, Zieliński, Grosicki (67' Góralski) - Lewandowski (74' Teodorczyk).
Arias - Diaz (87' Sierralta), Roco, Maripan, Vegas (39' Albornoz) - Reyes, Martinez (67' Araos) - Sagal (82' Bizama), Valdes, Fernandes - Castillo (87' Cuevas).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Z przebiegu całego spotkania wydaje się, że wynik końcowy jest sprawiedliwy. Druga połowa stała pod znakiem obrony korzystnego po pierwszej połowie rezultatu przez polski zespół, która skończyła się stratą gola. We wtorek kolejny sparing, tym razem z Litwą.

Koniec meczu! Polska zremisowała z Chile 2:2.

90'
Teodorczyk próbował przyśpieszyć kontrę naszego zespołu, ale został sfaulowany.

87'
Podwójna zmiana w Chile: z boiska zeszli Castillo i Diaz, ich miejsce zajęli Cuevas i Sierralta.

86'
żółta kartka Żółta kartka dla wcześniej wspomnianego winowajcy.

85'
Błaszczykowski leży na murawie po taktycznym przewinieniu Araosa. Obyło się jednak bez pomocy sztabu medycznego.

83'
Roszada w polskiej drużynie: Bereszyński zajął miejsce Rybusa.

82'
Zmiana w zespole chilijskim: Bizama zastąpił na boisku Sagala.

81'
Araos wysoko zawisł w powietrzu, ale nieczysto trafił w dorzuconą futbolówkę.

79'
Obyło się bez większego zagrożenia. Piłkarze trenera Nawałki nie stwarzają zbyt dużej liczby okazji do zmiany rezultatu.

78'
Rzut rożny dla Chilijczyków po wślizgu Cionka.

75'
Milik nie wykorzystał sytuacji "sam na sam"! Snajper Napoli otrzymał znakomite podanie od Teodorczyka, przed był tylko Arias, a on zamiast mocno uderzyć na bramkę, próbował podcinką zaskoczyć golkipera. Trafił tylko w boczną siatkę.

74'
Zmiana w polskiej drużynie: Teodorczyk zastąpił Lewandowskiego.

73'
Potężny wolej Albornoza zza pola karnego trafił w Castillo.

70'
Świetna interwencja Bednarka w pobliżu pola karnego przerwała atak rywali.

68'
Mecz na INEA Stadionie ogląda 41 216 widzów.

67'
Po jednej zmianie w obu reprezentacjach: w drużynie polskiej Góralski zajął miejsce Grosickiego, w Chile Araos wszedł za Martineza.

65'

64'
Krychowiak znalazł się w niezłej okazji do zaskoczenia Ariasa, jednak nie zdołał trafić w światło bramki.

63'

62'
Krychowiak pognał z piłką kilkadziesiąt metrów, a całą szarżę zakończył niecelnym strzałem.

61'
Castillo zdołał oddać uderzenie z naszego pola karnego - na nasze szczęście była to próba niecelna.

59'
Brakuje organizacji w grze reprezentacji Polski.

58'
Defensor warszawskiej Legii wrócił na boisko.

57'
Pazdan siedzi na murawie - potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

56'
2:2! Kapitalne uderzenie Albornoza z linii szesnastki! Reprezentant Chile nie dał najmniejszych szans Fabiańskiemu - piłka poszybowała w okienko polskiej bramki.

55'
Fabiański spokojnie wyłapał dośrodkowanie z narożnika placu gry.

54'
Po wybiciu Cionka będzie korner dla Chile. Dosyć słabo prezentują się podopieczni Adama Nawałki w drugiej połowie.

53'
Diaz wyraźnie pomagał sobie ręką przy przyjęciu futbolówki w polskiej szesnastce. Włoski arbiter to wychwycił.

52'
Niedokładna wrzutka Diaza padła łupem polskiego bramkarza.

51'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Zielińskiego.

50'
Fabiański pewnie wyłapał wstrzeloną w nasze pole karne piłkę.

48'
Udana interwencja Bednarka uchroniła polski zespół przed stratą gola.

47'
Bednarek świetnie wybił piłkę spod nóg dryblującego Castillo. Rzut rożny dla Chile.

46'

*'
W polskiej drużynie nastąpiło kilka zmian: na murawie zameldowali się Fabiański, Milik i Cionek, z boiska zeszli Szczęsny, Linetty i Piszczek.

*'
Piłkarze wracają na płytę boiska.

*'

*'
Po dosyć spokojnym początku, Polacy ruszyli do ataków, dzięki którym zyskali dwubramkową przewagę. Chwilę później straciliśmy ją na skutek błędu Pazdana, któremu uciekł Valdes i pokonał Szczęsnego.

Przerwa! Sędzia nie doliczył nawet minuty do pierwszej części meczu.

43'

42'
Było blisko trzeciego gola dla Polski! Rybus nie zdążył jednak do zgrania Lewandowskiego.

39'
W międzyczasie doszło do zmiany w drużynie chilijskiej: Albornoz zajął miejsce Vegasa.

38'
2:1! Valdes wykorzystał złe ustawienie Pazdana.
Dobra centra z prawej strony, zaspanie defensora Legii Warszawa i prowadzimy już tylko jednym golem.

37'
Castillo omal nie zdobył bramki kontaktowej! Centymetrów zabrakło mu do powodzenia.

34'
2:0! Zieliński podwyższył prowadzenie!
Grosicki przedarł się lewym skrzydłem, wpadł w szesnastkę, wyłożył futbolówkę niepilnowanemu pomocnikowi Napoli, a ten dopełnił formalności.

33'
Grosicki zakończył akcję polskiej drużyny celnym uderzeniem z daleka. Arias z kłopotami złapał futbolówkę.

30'
1:0! Cudowny gol Lewandowskiego z dystansu!
Kapitan reprezentacji Polski potężnie uderzył ze sporej odległości, Arias bez szans na interwencję.

29'
Zaskakująca próba Castillo z ponad dwudziestu pięciu metrów, pewnie jednak złapał piłkę Szczęsny.

28'
Tragikomiczny kiks Grosickiego po precyzyjnej centrze Błaszczykowskiego.

27'
Grosicki ładnie zagrał futbolówkę do wbiegającego w szesnastkę Linettego, który po przyjęciu jej oddał strzał. Celny, ale za słaby, aby Arias skapitulował.

26'
żółta kartka Żółta kartka dla Vegasa za przewinienie na Błaszczykowskim.

26'
Maripan przewinił w ofensywie. Wznowi grę Szczęsny.

25'
Martinez zdobył stały fragment gry dla swojej reprezentacji na połowie Polski.

24'
Szybka akcja podopiecznych Adama Nawałki mogła przynieść coś pod bramką rywala, ale zabrakło precyzji.

21'
Znakomitej szansy nie wykorzystał Krychowiak! Pomocnik, nie będąc kryty, doszedł do strzału głową, ale nie zmieścił go w świetle bramki. Lepiej powinien to wykończyć gracz Paris Saint-Germain.

20'
Korner dla reprezentacji Polski.

19'
Fernandes wbił piłkę do siatki, jednak gol nie został uznany, gdyż strzelec był na spalonym.

18'
Przyjezdni wywalczyli rzut wolny w pobliżu szesnastki.

17'
Szarżę środkiem placu gry przeprowadził Linetty, pod polem karnym próbował zagrywać do Lewandowskiego, alae jego podanie zostało zablokowane.

16'
Martinez płasko uderzył z dystansu - piłka przeszła obok prawego słupka.

15'
Efektowny strzał przewrotką Castillo nie zaskoczył Szczęsnego.

14'
Znacznie dłużej przy futbolówce utrzymują się goście z Ameryki Południowej.

12'
Przesadził z siłą zagrania Bednarek - podanie z własnej połowy wylądowało w rękach Ariasa.

10'
Dalekie podanie Pazdana do Błaszczykowskiego było nieco zbyt mocne i ten drugi nie zdołał jej opanować przed linią końcową.

9'
Chile spokojnie rozgrywa piłkę.

7'
Świetne prostopadłe podanie Lewandowskiego w kierunku Zielińskiego przeciął grający na bramce Arias.

6'
Fernandes popełnił faul w ofensywie na Krychowiaku. Brzydkie wejście, to powinno zakończyć się żółtą kartką.

4'
Duże błędy w polskiej obronie, a konkretnie nieudane wybicie Pazdana i fatalne przyjęcie Krychowiaka, wywołały zagrożenie pod bramką Szczęsnego. Na nasze szczęście golkiper Juventusu zatrzymał mocne uderzenie z dystansu jednego z graczy naszych rywali.

3'
Lewandowski oddał strzał z bardzo ostrego kąta, próba snajpera Bayernu Monachium nie mogła zaskoczyć Ariasa, gdyż nie trafił on czysto w futbolówkę.

2'
Zagranie ręką jednego z reprezentantów Chile nie umknęło uwadze arbitra.

1'
Rozpoczęli Chilijczycy!

*'
Czas na hymny obu państw.

*'
Zawodnicy obydwu reprezentacji wychodzą na boisko. Za krótką chwilę początek spotkania.

*'

*'
Ławka rezerwowych: Fabiański, Białkowski, Bereszyński, Cionek, Kamiński, Jędrzejczyk, Góralski, Kurzawa, Peszko, Kownacki, Milik, Teodorczyk.

*'
Poznaliśmy wyjściowe zestawienie Biało-Czerwonych!

*'
Rezerwowi: Toselli, Collao, Albornoz, Sierralta, Galdames, Mora, Rodriguez, Araos, Lichnovsky, Davila, Kuscevic, Henriquez, Bizama, Cuevas.

*'
Znamy skład reprezentacji Chile!

*'
Sędzią tego pojedynku będzie pochodzący z Włoch, Paolo Mazzoleni.

*'
Mecz zostanie rozegrany na INEA Stadionie w Poznaniu.

*'
Nadchodzący sparing to także okazja w polskim zespole do sprawdzenia nowej pary stoperów. Poważnej kontuzji doznał Kamil Glik i niemal na pewno obrońca AS Monaco nie wystąpi na Mistrzostwach Świata.

*'
Podopieczni Adama Nawałki, zanim rozpoczną rywalizację na tegorocznym mundialu w Rosji, sprawdzą swoje siły w dzisiejszym starciu z Chile oraz wtorkowym z Litwą.

'
Zapraszamy na mecz towarzyski przed MŚ 2018 Polska - Chile. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Chile, to zapraszamy do śledzenia meczu online