KSW 44 - online online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
KSW 44
online
0 : 0

Mecze na żywo: KSW 44 - online

'
To już koniec KSW 44. Dziękujemy za śledzenie relacji live.

'
- Do wesela się zagoi - mówi Pudzian.

23:05'
Z ręką Pudziana nie jest najlepiej.

23:04'
koniec! Bedorf wygrał. Najpierw obalił Pudzianowskiego i założył kimurę.Pudzianowski musiał odklepać.

23:00'
Obaj są już w oktagonie. Zaraz początek.

22:50'
Do końca KSW 44 została już tylko walka wieczoru: Pudzianowski vs Bedorf.

22:44'
KONIEC! Bezdyskusyjne zwycięstwo Michała Materli! Był on zdecydowanie lepszy zarówno w pierwszej, jak i drugiej rundzie. W drugiej rundzie po serii ciosów sędzia przerwał walkę.

22:23'
Przed nami walka Michał Materla vs Martin Zawada.

22:20'
Koniec! Walka trwała 2:22. Oświęciński próbował zaatakować, ale Jun prawym prostym dobrze go trafił i znokautował Oświęcińskiego.

22:07'
Już niedługo walka Tomasz Oświeciński vs Erko Jun.

21:43'
Do końca gali KSW 44 pozostały trzy walki:

Mariusz Pudzianowski vs Karol Bedorf

Michał Materla vs Martin Zawada

Tomasz Oświeciński vs Erko Jun

21:42'
I koniec. Zwycięzcą Kleber Koike Erbst, który kapitalnie spisał się w parterze! Było poddanie przez ballachę! Walka trwała 3:44.

21:29'
Kolejna walka: Kleber Koike Erbst vs Marian Ziółkowski.

21:28'
Pierwsza walka, gdzie o wyniku zadecydowali sędziowie. Niejednogłośną decyzją sędziów wygrał Daniel Torres (29-28, 28-29, 29-28)

21:00'
Czas na piątą walkę. Filip Wolański vs Daniel Torres.

20:55'

20:50'
Kolejna znakomita walka. Gracjan Szadziński wygrał z Paulem Redmondem przez nokaut. Redmond mocno krwawi. Walka zakończyła się w drugiej rundzie.

20:34'
Koniec wlaki. Sędzia przerwał pojedynek po serii ciosów Wagnera Prado. Dobry debiut w KSW!

20:17'
Czas na walkę Chris Fields vs Wagner Prado.

20:16'

20:15'
Ceremonia otwarcia i prezentacja zawodników za nami. Za moment pierwsza walka z karty głównej.

20:04'
Rozpoczęła się ceremonia otwarcia.

19:51'
Obie walki trwały tyle samo! 1:48.

19:49'
Teraz chwila przerwy, potem ceremonia otwarcia i walki z karty głównej.

19:45'
Kolejna szybka walka! Rajewski po obaleniu zmusił Zulicia do odklepania. Karta wstępna już za nami.

19:35'
Pierwsza walka już za nami. Sebastian Przybysz bardzo szybko znokautował Dawida Gralkę po kapitalnym lewym prostym. Walka trwała niespełna dwie minuty.