Real Madryt - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Barcelona
3 : 1

Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo - Modrić (89' Arbeloa), Kroos, Isco (84' Illarramendi)- James, Benzema (86' Khedira), Ronaldo.
Bravo - Alves, Pique, Mascherano, Mathieu - Xavi (60' Rakitić), Busquets, Iniesta (72' Sergi Roberto) - Suarez (69' Pedro), Messi, Neymar.

Mecze na żywo: Real Madryt - Barcelona

90+4'
Koniec meczu. Real Madryt pokonał Barcelonę 3:1. To były świetne Gran Derbi. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Żółta kartka dla Ronaldo.

90+3'
Fatalny strzał Messiego z rzutu wolnego. Piłka przeleciała daleko od bramki.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty.

90'
Real wychodził 4 na 2, ale Marcelo fatalnie zepsuł ten kontratak.

89'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Arbeloa zastąpił Modricia.

88'
Zablokowany strzał Pedro.

86'
Boisko opuszcza Benzema, a zastąpi go Khedira.

84'
Boisko opuszcza Isco, a zastąpił go Illarramendi.

81'
Kolejna kontra Realu, tym razem nieco przekombinował Ronaldo, który mógł uderzać, ale szukał jeszcze podania i piłkę przejęli obrońcy Barcelony.

81'
Mocne dośrodkowanie Rakiticia i szczupakiem na rzut rożny piłkę wybił Ramos.

79'
Tak padł gol na 3:1.

78'
Znakomicie rozgrywa teraz piłkę Real.

75'
Kolejna kontra Realu zakończona zablokowanym strzałem Jamesa.

74'
Żółta kartka dla Carvalaja.

73'
Neymar dość przypadkowo znalazł się w dobrej sytuacji, ale nieczysto trafił w piłkę i oddał niecelny strzał.

72'
Iniesta doznał kontuzji i będzie musiał opuścić boisko. Zastąpił go Sergi Roberto. To była trzecia zmiana w ekipie gości.

71'
Barcelona notuje dużo strat, a że stara się atakować, to Real ma sporo miejsca na kontrataki.

70'
Szybka wymiana piłki przez zawodników Realu, ale strzał Benzemy zza pola karnego był mocno i niecelny.

69'
Po dośrodkowaniu Suareza niecelnie głową uderzał Neymar.

Pedro zastąpił Suareza.

67'
Nieudany strzął Rakiticia.

65'
Niecelne podanie Rakiticia stworzyło okazję do kontry dla Realu. Marcelo znakomicie popędził z piłką, ale strzał Jamesa dobrze zablokował Mascherano.

61'
GOool! 3:1! Isco znakomicie odebrał piłkę i zapoczątkował akcję po której padł gol. James znakomicie zagrał do Benzemy, a ten strzałem z pola karnego podwyższa prowadzenie.

60'
Rakitić za Xaviego.

57'
Kolejna kontra Realu, ale dośrodkowanie Marcelo złapał Bravo.

56'
Ależ huknął Mathieu! Piłka zmierzała tuż przy słupku i świetnie interweniował Casillas.

55'
Suarez mógł znaleźć się w groźnej sytuacji, ale poślizgnął się dzięki czemu poradził sobie z nim Ramos.

53'
Tak padł gol na 2:1:

51'
Goool! Real na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najlepiej w polu karnym odnalazł się Pepe i strzałem głową pokonał Bravo. Piłkarze Barcelony protestowali i domagali się odgwizdaniu faulu. Jest jednak 2:1!.

50'
Dobra kontra Realu. Ronaldo uderzał z prawej strony pola karnego, ale Pique zablowakoł piłkę.

47'
Zablokowany strzał Messiego z rzutu wolnego.

46'
Gra wznowiona. Obie drużyny bez zmian.

45'

44'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska niecelnie głową uderzał niepilnowany James. Było groźnie.

44'
Zablokowany strzał Jamesa.

43'
Spokojny okres gry.

41'
Dłużej przy piłce utrzymuje się teraz Barcelona.

38'
Żółta kartka dla Iniesty.

37'
Tak padła wyrównująca bramka:

35'
Gool. Ronaldo pewnie wykorzystał rzut karny.

34'
Rzut karny dla Realu. Pique zagrał piłkę ręką za co obejrzał żółtą kartkę.

32'
Tak padł pierwszy gol dla Barcelony:

30'
Pierwsze pół godziny niezwykle emocjonujące.

28'
Świetna akcja Messiego. Argentyńczyk zagrał po ziemi do Neymara, ten w dobrej sytuacji oddał strzał, ale skutecznie zablokował go Carvalaj.

27'
Suarez znalazł się w polu karnym, ale nie zdołał oddać groźnego strzału. Dobrze zachował się Sergio Ramos.

26'
Ronaldo padł w polu karnym po starciu z Busquetsem. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego.

23'
Powinno być 2:0! Po zagraniu z prawej strony w idealnej sytuacji znazazł się Messi. Z bliskiem odległości nie zdołał pokonać Casillasa. Tylko rzut rożny.

22'
Ładna akcja Messiego. Poradził sobie z towarzystwem obrońców, oddał strzał z zszesnastu metrów, ale pewnie broni Casillas.

20'
Gra nieco się uspokoiła i wyrównała. Wcześniej sporą przewagę mieli gospodarze.

16'
Kroos uderzył zza pola karnego, ale pewnie interweniował Bravo.

14'
Żółta kartka dla Neymara.

13'
Real ma sporą przewagę.

10'
POPRZECZKA! Benzema strzałem głową trafił w poprzeczkę, dobitka niecelna.

9'
Świetna akcja Marcelo lewą stroną! Piłka mija bramkę! Real naciera na bramkę Blaugrany!

8'
Żółta kartka dla Messiego za faul na Krossie

8'
Atak pozycyjny Realu.

6'
Real mógł szybko odpowiedzieć. Najpierw zablokowany strzał z rzutu wolnego, a potem Benzema w dogodnej sytuacji nie trafił w światło bramki.

4'
Goool! Neymar przyjął piłkę za linią pola karnego, zszedł do środka i strzałem po ziemi zdobył gola dla Barcelony!

3'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymuje się Barcelona.

2'
Pierwszy atak Barcelony przerwany przez obronę Realu.

1'

*'
Piłkarze są już na boisku.

*'
Gran Derbi elektryzują wszystkich:

*'
Ławka rezerwowych Realu Madryt: Navas, Varane, Khedira, Chicarito, Arbeloa, Nacho, Illarramendi.

*'
Ławka rezerwowych FC Barcelony: Ter Stegen, Alba, Bartra, Rakitić, Pedro, Munir, Sergi Roberto.