Polska - Litwa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Litwa
4 : 0

Fabiański (46' Szczęsny) - Jędrzejczyk (46' Piszczek), Bednarek (52' Pazdan), Cionek, Bereszyński - Krychowiak (77' Zieliński), Góralski, Rybus (69' Błaszczykowski), Kownacki, Milik - Lewandowski (46' Teodorczyk)
Bartkus - Baravykas, Girdvainis, Jankausksas (89' Mikuckis), Vaitkunas - Paulius (56' Slivka), Vorobiovas, Novikovas, Cernych (26' Lasickas), Verbickas - Sernas

Mecze na żywo: Polska - Litwa

Dziękuję ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Polska zaprezentowała wysoki poziom w swoim ostatnim teście przed Mundialem 2018. Pierwsza potyczka grupowa już za tydzień.

90+2'
Thiago Cionek był popychany przez napastników Litwy. Sędzia zauważył sytuację i odgwizdał faul.

90+1'
Wojciech Szczęsny, swoim dobrym wyjściem, uratował sytuację, po nieudolnym zgraniu głową przez Jakuba Błaszczykowskiego.

90'
Nieoficjalne komunikaty się potwierdziły. Dodatkowe 3 minuty.

89'
Zmiana. Jankauskas zastąpiony przez Mikuckisa.

89'
Dawid Kownacki wywalczył cenny rzut rożny.

88'
Arkadiusz Milik podjął kolejną próbę z dystansu. Uderzenie znów nie zrobiło krzywdy obronie z Litwy. Futbolówka pofrunęła obok światła bramki.

87'
Z nieoficjalnych komunikatów wynika, że sędzia główny przedłużył ten mecz o 3 minuty.

85'
Końcowe fragmenty dzisiejszych zawodów. Litwa, pomimo słabego wyniku, dalej próbuje atakować.

84'
Ogromną przewagę na placu gry mają zawodnicy trenowani przez Adama Nawałkę.

83'

81'
Gooooool! Jakub Błaszczykowski ogromnie pewnie wykonał jedenastkę! Świetne, płaskie uderzenie w lewy, dolny róg bramki Litwy!

80'
Arbiter wskazał na 11. metr! Dopatrzono się zagrania piłki ręką przez zawodnika Litwy, w swoim polu karnym!

79'
Sędzia główny konsultuje się z arbitrami, którzy pracują przy systemie VAR.

77'
Grzegorz Krychowiak zanotował wyborne zawody. Piotr Zieliński pozytywnie przywitany przez publiczność na stadionie.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Polacy dążą do podwyższenia aktualnego rezultatu.

74'
Łukasz Teodorczyk otrzymał dobrą szansę na zdobycie bramki. Będąc niekryty, w pobliżu bramki, nieudolnie nakrył futbolówkę głową.

72'
Bardzo ryzykownie ze swojej bramki wyszedł Bartkus. Na szczęście dla gości, polscy piłkarze nie zdołali przechwycić piłki tuż pod polem karnym.

71'
Gooooool! Już tym razem bez żadnych spekulacji! Dawid Kownacki zamienił na gola fantastyczną, składną akcję. Napastnik wpakował piłkę do bramki z bardzo bliskiej odległości.

69'
99. występ w narodowej kadrze zaliczy Jakub Błaszczykowski. Skrzydłowy zmienił Macieja Rybusa.

68'
Litwini ambitnie szukają kontaktowego gola.

66'
Sędzia główny, po konsultacjach z innymi arbitrami, podjął decyzję o anulowaniu gola, którego zdobył Grzegorz Krychowiak.
Wynik 2:0.

65'
Gooooool! Grzegorz Krychowiak zdobył wielce efektowną bramkę, przy zagraniu piętką. Pomocnik znalazł się idealnie w polu karnym przeciwnika, w czasie stałego fragmentu gry.

63'
Za chwilę zostanie wykonany rzut rożny przez gospodarzy.

62'

60'
Bereszyński wykonał dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Futbolówkę spokojnie zgarnął Bartkus.

59'
Darvydas Sernas spróbował swojego szczęścia, uderzając z dalszej odległości od bramki. Piłka, ostatecznie, poleciała obok lewego słupka. Asekuracyjnie w jej kierunku rzucił się Szczęsny.

58'
Udanie popracowała obrona Polski. Sernas, a raczej jego strzał z ostrego kąta, został zablokowany przez polskich defensorów.

56'
Slivka zameldował się na placu gry. Paulius już wśród innych rezerwowych Litwy.

55'
Sędzia liniowy szybko zareagował. Lasickas uchwycony w pułapce ofsajdowej.

53'
żółta kartka Okrutny wślizg napastnika został wyceniony na żółty kartonik. Bartosz Bereszyński wyszedł bez szwanku.

52'
Bardzo brutalne zagranie w wykonaniu Darvydasa Sernasa.

51'
Jan Bednarek odebrał zasłużone brawa od kibiców. Owacje otrzymał wchodzący Michał Pazdan.

50'
Skład kadry Litwy od 26. minuty dalej bez zmian.

49'
Maciej Rybus prostopadłym podaniem został obsłużony przez kolegę z drużyny. Pomocnika reprezentacji Polski skutecznie zatrzymali obrońcy zespołu gości.

47'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna w tym boju. Jacek Góralski wykazał się nadmierną agresją przy próbie odbioru.

46'
W czasie przerwy doszło do trzech zmian u gospodarzy:
- Wojciech Szczęsny w miejsce Łukasza Fabiańskiego
- Łukasz Teodorczyk za Roberta Lewandowskiego
- Łukasz Piszczek za Artura Jędrzejczyka.

46'
Wystartowała II część gry!

Arbiter główny zakończył I odsłonę dzisiejszego widowiska!

43'
Bartkus naprawił błąd swojego obrońcy! Bramkarz drużyny Litwy uprzedził Góralskiego, który zaliczył kapitalny przechwyt w pobliżu szesnastki.

42'
Łukasz Fabiański popisał się wyborną robinsonadą bramkarską! Sernas kierował futbolówkę w lewe okienko bramki! W porę piłkę sparował polski goalkeeper.

40'
Bartkus zachował się jak profesor! Genialna interwencja na linii, po zaskakującym strzale z bliska, autorstwa Dawida Kownackiego!

39'
Robert Lewandowski popełnił faul taktyczny. Napastnik gospodarzy przerwał dobrze zapowiadającą się akcję ekipy rywala.

38'

36'
Litwa nie ma większego pomysłu na rozegranie.

35'
Arkadiusz Milik przestrzelił tuż zza pola karnego. Napastnik Napoli oddał ciut niedokładne uderzenie. Piłka powędrowała obok prawego słupka bramki Bartkusa.

33'
Łukasz Fabiański po raz kolejny błysnął na przedpolu. Bramkarz doskonale sparował piłkę, po dośrodkowaniu z prawego narożnika boiska.

32'
Ależ to była sytuacja! Robert Lewandowski znakomicie wybił rzut wolny! Piłka zawisła na linii bramkowej, a potem ją przekroczyła!
Bezpośredni strzał ze stałego fragmentu gry!

31'
Tuż pod polem karnym Litwy doszło do faulu na zawodniku reprezentacji Polski. Sędzia udzielił gospodarzom rzut wolny.

30'
Podopieczni Adama Nawałki przejęli inicjatywę.

29'
57% - 43%. Tak wygląda statystyka: posiadanie piłki.

27'
Maciej Rybus spróbował podkręconym strzałem od rzutu wolnego podwyższyć stan tego meczu. Goalkeeper przyjezdnych zachował zimną krew i złapał piłkę.

26'
Justas Lasickas zastąpił na płycie murawy kontuzjowanego Fedora Cernycha.

25'
Za moment dojdzie do wymuszonej zmiany u gości.

24'
Na rozgrzewce widać już kilku piłkarzy reprezentacji Polski.

22'
Łukasz Fabiański fenomenalnie wyszedł do piłki, wyrzuconej od autu. Dobre warunki fizyczne pomogły mu w powietrznej rywalizacji.

21'

19'
Goooooool! Radość u polskich kibiców! Robert Lewandowski spokojnie płaskim strzałem zaskoczył bramkarza ekipy przeciwnej. Ogromna precyzja przy uderzeniu w prawy sektor bramki.

18'
To mogła być kapitalna okazja! Bartosz Bereszyński otrzymał wyśmienite, prostopadłe podanie. Boczny obrońca próbował jeszcze odgrywać do napastników, ale piłkę w ostatniej chwili zatrzymał obrońca Litwy.

17'
Darvydas Sernas oddał celny strzał głową, z bardzo trudnej pozycji. Sygnalizowaną próbę z siedemnastego metra pewnie wyłapał Łukasz Fabiański.

15'
Minął już pierwszy kwadrans gry na Stadionie Narodowym. Lekka przewaga po stronie "Biało - czerwonych".

14'
Faul w polu karnym Litwy. Jeden z napastników reprezentacji Polski zbyt bardzo się rozpychał, w trakcie walki o lecącą futbolówkę.

13'
Robert Lewandowski miał szansę. Silny strzał z okolic czternastego metra ofiarnie zblokował jeden z litewskich defensorów.

11'
Długie crossowe podania lecą w kierunku Roberta Lewandowskiego. Przed chwilą minimalnie niecelnie piłkę kopnął Grzegorz Krychowiak.

10'
Łukasz Fabiański efektownie zgarnął lecącą futbolówkę. Na jego pole karne powędrowało zbyt głębokie dośrodkowanie.

9'
Z niemal linii bramkowej piłkę wybił Vaitkunas. Polacy przeprowadzili błyskotliwą akcję na lewej flance boiska. Mało brakowało, aby otworzyć wynik tego spotkania.

7'
Reakcja arbitra liniowego. Robert Lewandowski nie wrócił w porę z zakazanej pozycji.

6'
Bardzo dobry pomysł Milika, by zagrać prostopadle do Lewandowskiego. Futbolówka została zagrana zbyt mocno. Piłkę przejął bramkarz.

5'
Polska defensywa po raz kolejny wzorowo się ustawiła w swojej szesnastce. Piłka wybita poza pole karne.

4'
Polacy zwycięsko wyszli z zagrożenia, jakim była niebezpieczna centra od rzutu wolnego. Litwini za chwilę wybiją korner.

3'
Darvydas Sernas pokonał Łukasza Fabiańskiego. Snajper gości bardzo krótko się cieszył z bramkowej zdobyczy, ponieważ sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

1'
Gra została przerwana. Napastnik Litwy popełnił faul w pobliżu pola karnego Polski.

*'
Początek meczu!

*'
Czas na odegranie hymnów.

*'
W roli sędziego głównego wystąpi dziś Kevin Blom.

*'
Ławka rezerwowych Polski na ten mecz: Białkowski, Szczęsny, Kamiński, Peszko, Teodorczyk, Linetty, Pazdan, Piszczek, Grosicki, Błaszczykowski, Zieliński, Kurzawa.

*'
Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski, przedstawił wyjściowy skład! Zobaczą go Państwo u góry relacji.

*'
Areną nadchodzących zawodów będzie Stadion Narodowy (Warszawa).

*'
Dla "Biało - czerwonych" jest to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mundialem w Rosji.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia wraz z nami relacji tekstowej LIVE z meczu: Polska - Litwa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Litwa, to zapraszamy do śledzenia meczu online