Maroko - Iran online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Maroko
Iran
0 : 1

Munir - Amrabat (76' N. Amrabat), Benatia, Saïss, Achraf - El Ahmadi - Belhanda, Harit (81' Da Costa), Boussoufa, Ziyech - El Kaabi (77' Bouhaddouz)
Beiranvand - Hajisafi, Cheshmi, Pouraliganji, Rezaeian - Shojaei (67' Taremi), Ebrahimi (78' Mazaheri) - Amiri, Ansarifard, Jahanbaksh (84' Ghoddos) - Azmoun

Bouhaddouz (sam.) (90+5.)

El Ahmadi (33.) żółta kartka
Shojaei (10.) żółta kartka
Jahanbaksh (48.) żółta kartka
Ansarifard (90+2.) żółta kartka

Mecze na żywo: Maroko - Iran

Dziękuję przepięknie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Skazywany na porażkę Iran wygrał bardzo ważny dla siebie mecz. Więcej z gry miało Maroko, jednak dzisiaj zabrakło większej precyzji pod polem karnym przeciwnika.

90+6'
Maroko dzielnie walczy, ale już czasu pozostało bardzo mało.

90+5'
Goooooool! Bramkę, chyba, na wagę wygranej zdobył Iran! Genialnie wykonany stały fragment gry! Swojego bramkarza pokonał... Bouhaddouz. Niefortunna interwencja głową.

90+4'
Rywalizację biegową w pobliżu pola karnego Maroka wygrał zawodnik Iranu. Będzie rzut wolny.

90+2'
żółta kartka Przewinienie taktyczne na swoim koncie zapisał Ansarifard.

90+1'
Da Costa spróbował swych możliwość, poprzez uderzenie z dystansu. Próba okazała się wielce mizerna - piłka powędrowała na trybuny, a zawodnik nabawił się urazu.

90'
Dodatkowy czas: 6 minut.

88'
Arbiter główny pokazał, że już cierpliwość na brzydkie faule, się kończy. Belhanda nie mógł liczyć na taryfę ulgową od przeciwnika.

87'
Obie drużyny mają świadomość, że aktualny wynik nie daje zbyt wiele, w kontekście walki o awans z tej, jakże mocnej grupy.

85'
W trakcie walki o piłkę ucierpiał jeden ze stoperów. Był nim Benatia.

84'
Na noszach wyniesiony z boiska został Jahanbaksh. Kontuzjowanego reprezentacyjnego partnera zastąpił Ghoddos.

83'
Ogromny wysiłek na murawie daje o sobie znać. Kolejne zmiany spowodowane zaskakującymi urazami, kontuzjami.

81'
Kolejne zmiany... Da Costa w miejsce Harita.

80'
Kapitalnie na linii zareagował Beiranvand! Piekielnie mocny strzał poleciał z blisko dwudziestego metra! Była wielka możliwość, że piłka wleci w lewe okno bramki, ale goalkeeper wyśmienicie zbił lecącą futbolówkę.

78'
Uraz uniemożliwił Ebrahimiemu dalszy udział w tych zawodach. Mazaheri wpuszczony na plac gry.

77'
El Kaabi napracował się na płycie murawy. Bouhaddouz otrzymał okazję do tego, by m.in. zmienić wynik.

76'
Amrabat zastąpiony przez N.Amrabata.

75'
Zanosi się na podwójną zmianę w szeregach Maroka.

74'
Z rozgrzewki trener gospodarzy wyciągnął jednego z piłkarzy. Amrabat będzie najprawdopodobniej zmieniony.

73'
Amrabat sygnalizuje problemy zdrowotne. Szybko na placu gry pojawił się sztab medyków.

71'
Selekcjoner reprezentacji Maroka czeka z realizacją zmian. Powoli wchodzimy w decydującą fazę tego starcia.

70'
Aż trzech obrońców Maroka musiało udaremniać zagranie z prawego skrzydła boiska. Iran stara się przejąć inicjatywę.

69'
Za mocno kopnięta piłka od rzutu wolnego. Ebrahimi przesadził z mocą, zamiast skupić się na precyzji i dokładności. Piłka poleciała za boisko.

67'
Pora na realizację wcześniej awizowanej zmiany. Shojaei oddał kapitańską opaskę i udostępnił miejsce na boisku Taremiemu.

66'
Za chwileczkę dojdzie do pierwszej zmiany personalnej w składzie przyjezdnych.

64'
Wcześniej wspomniane przewinienie nie zostało wycenione przez sędziego na żółty kartonik.

63'
Na oczach arbitra liniowego wydarzył się brzydki faul, którego autorem został Ziyech. Pomocnik nadepnął na stopę przeciwnika.

61'
Jest dużo walki, jednakże w ostatnich minutach próżno było szukać jakichkolwiek bramkowych szans po obu stronach.

60'
Upłynęła godzina gry tego jakże emocjonującego starcia.

58'
Spóźnione wejście wślizgiem zaliczył El Ahmadi. Ten gracz powinien w szczególności panować nad nerwami, ponieważ na swoim koncie ma już jedną żółtą kartkę.

57'

55'
Rozszerza się grono rezerwowych piłkarzy, którzy mogliby w najbliższych minutach wejść na płytę boiska.

54'
Duża wymienność pozycji u gospodarzy. Drużyna z Afryki usiłuje jak najszybciej przemieścić się pod pole karne oponenta.

52'
Maroko zamieniło 226 podań. Z kolei goście wykonali 71 podań.

51'
Azmoun się pogubił w momencie, w którym była szansa na zaskoczenie obrony rywala. Koszmarnie posłane podanie przechwyciła defensywa Maroka.

50'
Z naszych informacji wynika, że obie drużyny grają w niezmiennych składach.

48'
żółta kartka Perfidnie na stopę Ziyecha nadepnął Jahanbaksh. Zasłużona kartka, barwy żółtej.

47'
Rajd Amrabata na prawej flance boiska. Zawodnik próbował dograć na głowę El Kaabiego, jednak zabrakło wiele precyzji.

46'
Piłkarze Iranu rozpoczęli II odsłonę meczu!

Do przerwy wynik bezbramkowy. Pomimo braku goli, oglądaliśmy niezłe show piłkarskie.

45+1'
Za chwilę sędzia główny zakończy I odsłonę dzisiejszego widowiska.

45'
Do regulaminowego czasu gry w I połowie zostały dodane 2 minuty.

44'
Soczyste huknięcie piłki wykonał Shojaei. Odległość: 30-35 metrów. Mocno posłana futbolówka, jednak, nie zrobiła krzywdy bramkarzowi. Finalnie, piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

42'
Munir popełnił interwencję życia! Bramkarz fenomenalnie dwa razy pokonał Azmouna, który miał wszelkie narzędzia, by otworzyć wynik meczu! Genialna interwencja nogami!

41'
Długi cross w kierunku Amrabata. Doświadczony piłkarz podziękował nadawcy podania, ale zagranie okazało się zbyt trudne do opanowania.

39'

38'
Efektowna robinsonada Beiranvanda. Goalkeeper reprezentacji Iranu w urodziwy sposób zatrzymał uderzenie piłki z dystansu.

36'
Azmoun korzysta z pomocy sztabu medycznego.

34'
Pokaźna odległość od bramki nie odstraszyła Jahanbaksha do oddania strzału bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka, po jego silnym kropnięciu, wylądowała na jednej z trybun.

33'
żółta kartka Żółta kartka w rękach sędziego głównego. El Ahmadi nie mógł pogodzić się z tym, że jego przeciwnik jest dużo szybszy.

32'
Na rozgrzewce można znaleźć paru zawodników Iranu. Być może jeszcze przed przerwą dojdzie do zmian.

30'
Kilku graczy solidnie pracuje na kary indywidualne. Amrabat bardzo nieprzyjemnie odpychał rywala z piłką.

29'
Kolejna, dobra akcja gospodarzy! Harit pokusił się o ładny strzał z głębi pola karnego! To mogło dać bramkę, ale uderzenie skierowane zbyt w środek!

28'
Wysoki pressing stosują piłkarze gości. Drużynie z Maroka ogromnie trudno jest grać w środkowej strefie boiska.

26'
Posiadanie piłki (statystyka): 73%-27%

25'
Belhanda przebojem na lewym skrzydle boiska. Zawodnik ograł dwóch przeciwników, po czym poszukał silnego uderzenia zza pola karnego. Bramkarza przed możliwą kapitulacją uchronił Hajisafi.

23'
Inicjatywę przejęli przyjezdni. Maroko troszeczkę zwolniło tempo.

22'
Ambitna walka o każdy centymetr murawy. Nikogo nie trzeba zagrzewać do wielkiej rywalizacji.

20'
Z kontratakiem wyszła drużyna Iranu. Ansarifard miał szansę na to, aby zaskoczyć Munira, ale jednak w kulminacyjnej części akcji, zamiast strzelać na bramkę, to próbował jeszcze dogrywać do kolegów. Zły wybór.

19'
Wielki chaos pod bramką Iranu! Kilku zawodników Maroka próbowało umieścić piłkę w siatce! Niemal cała jedenastka gości broniła dostępu do swej bramki!

18'
Zaostrzyło się nam widowisko w Petersburgu.

16'
Felix Zwyer jest arbitrem, który stoi na czele zespołu sędziowskiego w systemie VAR.

15'

13'
Za głęboko piłkę posłał Harit. Beiranvand zainterweniował "pewnym koszyczkiem".

12'
Gromkie brawa od publiczności na stadionie odebrał Munir. Bardzo pewna interwencja przy dośrodkowaniu z lewego skrzydła boiska.

10'
żółta kartka Masoud Shojaei otrzymał żółtą kartkę za bardzo agresywny wślizg na nogi swojego przeciwnika. Nie można takich boiskowych zachowań akceptować.

9'
Kolejna okazja, przed którą stanęli gospodarze! Efektowny strzał z linii pola karnego oddał El Kaabi! Jego uderzenie minimalnie poleciało obok lewego słupka!

8'
Harit poradził sobie bez pomocy medycznej. Bardzo energetyczny początek pojedynku w realizacji jego kolegów z drużyny.

6'
Najprawdopodobniej zostanie za moment zaangażowany sztab medyczny Maroka. Jakiś uraz Harita.

5'
Ciekawy początek meczu w wykonaniu ekipy gospodarzy. Belhanda uciekł obrońcom i uderzył piłkę główką! Futbolówka, po jego zagraniu, powędrowała nieznacznie nad poprzeczką.

3'
To mogła być szansa! Koszmarny kiks Ziyecha'a! Zawodnik Ajaxu Amsterdamu, nie mając krycia, na piętnastym metrze od bramki, nie trafił w piłkę!

2'
Pierwsza próba w tym meczu. Niestety, niecelna. Belhanda nieudanie wstrzelił się w futbolówkę, znajdując się blisko pola karnego przeciwnika.

1'
Gra przerwana przez sędziego. Faulu w ofensywie dopuścił się zawodnik Maroka.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Za chwilę będziemy mieli przyjemność wysłuchać hymnów narodów.

*'
Piłkarze obu drużyn weszli na plac gry. Coraz bliżej rozpoczęcia nadchodzących zawodów.

*'
Nad prawidłowym przebiegiem wydarzeń na placu gry dbać dzisiaj będzie Pan Cüneyt Cakir.

*'
Obie reprezentacje zostały ulokowane w grupie "B". W tej grupie znajdują się również: Hiszpania oraz Portugalia.

*'
Niżej wspomniane spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia wraz z nami relacji z kolejnego meczu Mundialu 2018, a mianowicie starcia Maroka z Iranem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Maroko - Iran, to zapraszamy do śledzenia meczu online