Portugalia - Hiszpania online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Hiszpania
3 : 3

Patricio - Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro - Carvalho, Moutinho, Fernandes (68' Mario) - B. Silva (70' Quaresma), Ronaldo, Guedes (80' A. Silva).
De Gea - Nacho, Pique, Ramos, Alba - Busquets, Koke - D. Silva (86' Vazquez), Isco, Iniesta (70' Alcantara) - Costa (77' Aspas).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas. Już teraz zapraszamy na nasze relacje tekstowe z jutrzejszych meczów grupy C i D.

*'
To było znakomite widowisko i jest to murowany kandydat do najlepszego spotkania tego mundialu. Końcowy rezultat wydaje się być sprawiedliwy.

Koniec spotkania! Portugalia zremisowała z Hiszpanią 3:3!

90+3'
Krótka przerwa w grze, Ronaldo złapały skurcze. Obyło się jednak bez pomocy sztabu medycznego.

90+2'
Quaresma szarżował, minął dwóch obrońców, po czym oddał silny strzał, ale ta próba została zablokowana.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

88'
3:3! Fenomenalny gol Ronaldo z rzutu wolnego!
Cudownie wykonany stały fragment gry, piłka minęła mur i wpadła do siatki. De Gea bez najmniejszych szans na obronę.

87'
Rzut wolny dla Portugalii, do bramki około dwudziestu metrów. Będzie okazja do uderzenia.

86'
Ostatnia zmiana w hiszpańskim zespole: Vazquez zajął miejsce Davida Silvy.

84'

82'
Patricio pewnie złapał futbolówkę po nie do końca udanym uderzeniu z dystansu Aspasa.

80'
Kolejna zmiana w zespole portugalskim: Andre Silva wszedł w miejsce Guedesa.

79'
Quaresma chciał wykorzystać zamieszanie powstałe po zderzeniu Alby, De Gei i Ronaldo, ale pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki, co nie umknęło uwadze sędziego.

77'
Roszada w reprezentacji Hiszpanii: Aspas zastąpił Costę.

76'
Efektywność nie poszła w parze z efektownością strzału zewnętrzną częścią stopy Quaresmy.

74'
Cedric, skutecznym wślizgiem, zatrzymał szarżującego Isco.

71'
Gdyby Costa trafił piłkę czysto po wstrzeleniu Alby, Hiszpanie prawdopodobnie prowadziliby już 4:2. A tak, piłka przeszła obok słuka.

70'
Po jednej korekcie w składach obydwu drużyn: w Portugalii miejsce Bernardo Silvy zajął Quaresma, w Hiszpanii Alcantara wszedł w miejsce Iniesty.

68'
Pierwsza zmiana w reprezentacji Portugalii: Mario zajął miejsce Fernandesa.

66'
Portugalczycy szukają okazji do wyrównania, ale Hiszpanie jak na razie, uniemożliwiają im dokonania tego.

64'
Dośrodkowanie Nacho spokojnie wyłapał Patricio.

63'
Zamieszanie w szesnastce, ostatecznie Ramos oddalił zagrożenie.

62'
Po wybiciu Ramosa, Portugalia wznowi grę od rzutu rożnego.

60'
Obyło się bez najmniejszego niebezpieczeństwa pod bramką De Gei.

59'
Ronaldo zdobył stały fragment gry w pobliżu pola karnego przeciwnika.

58'
3:2 dla Hiszpanii! Cudowny gol Nacho!
Prawy obrońca uderzył z powietrza z okolicy dwudziestego metra, piłka odbiła się od obu słupków i zatrzymała sięw siatce.

57'
Teraz Hiszpanie są w natarciu.

55'
2:2! Costa zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu! Snajper zamknął celnym strzałem zgranie Busquetsa. Mamy remis!

54'
Moutinho popełnił faul na Inieście na połowie Portugalii. Rzut wolny dla Hiszpanii.

53'
Prostopadłe podanie Isco nie przeszło do Davida Silvy.

51'
Hiszpanie długo utrzymują się przy piłce.

50'
Spokojny początek drugiej części rywalizacji.

49'
Uderzenie Fernandesa zza szesnastki okazało się niecelne.

47'
Na spalonym złapany Costa.

46'

*'
Nie ma zmian w wyjściowych składach.

*'
Piłkarze powrócili na murawę.

*'

*'
Najciekawszy mecz ze wszystkich dotychczasowych jest jednocześnie najlepszym. Bardzo dużo dzieje się na boisku w Soczi, nawet przez moment nie można było narzekać na nudę.

45+1'
Isco dorzucił piłkę ze stałego fragmentu gry, która została jednak wybita przez obrońców aktualnego mistrza Europy.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
2:1! Ronaldo ponownie dał prowadzenie Portugalii!
Ronaldo mocno uderzył z dystansu, jednak w miejce, w którym stał De Gea, a mimo to bramkarz Manchesteru United wpuścił tę próbę. Piłka po odbiciu się od jego rąk, zatrzepotała w siatce.

42'
Huknął z dystansu Isco, tym razem udanie zatrzymał tę próbę Patricio.

41'
Ostre starcie w okolicy środka boiska, sfaulowany Costa.

39'
Przewinienie w ofensywie jednego z graczy hiszpańskich, gra przerwana.

38'
Po interwencji Pepe, reprezentacja Hiszpanii będzie miała korner.

37'
Dogranie Guerreiro okazało się być centrostrzałem, w dodatku bardzo niedokładnym.

36'
Hiszpanie opanowali nieład, jaki wydawał się być widoczny w ich grze na początku meczu.

34'
Iniesta, będąc w obrębie szesnastki, uderzył tuż obok prawego słupka! Centymetrów zabrakło do zmiany rezultatu.

33'
Podopieczni Fernando Hierro stawiają przede wszystkim na atak pozycyjny.

30'

28'
Uderzenie Davida Silvy ze stojącej futbolówki poszło w dobrze ustawiony mur.

27'
żółta kartka Po przewinieniu Fernandesa, Hiszpanie będą mieli stały fragment gry w miejscu, z którego można bezpośrednio strzelić na portugalską bramkę.

26'
Potężna bomba Isco trafiła w poprzeczkę! Futbolówka po odbiciu się od niej zatrzymała się przed linią bramkową. Późniejszą dobitkę zatrzymał Patricio.

25'
W powtórkach można było zauważyć ostre starcie Costy w powietrzu z Pepe, arbiter nie zakwalifikował jednak tego zagrania jako faul.

24'
1:1! Kapitalne wykończenie akcji przez Costę!
Napastnik Atletico Madryt opanował górne podanie, zabawił się z defensorami, utrzymał się przy futbolówce w polu karnym i precyzyjnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi.

22'
Guedes zepsuł kontrę swojej reprezentacji. Źle przyjął zagraną przez Ronaldo piłkę, co ułatwiło obrońcom skuteczną interwencję.

21'
David Silva zmarnował świetną okazję do wyrównania! Doświadczony pomocnik zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i został przyblokowany. Chwilę wcześniej znakomity rajd inicjujący akcję przeprowadził Iniesta.

20'
Zablokowane dośrodkowanie Isco z lewej strony placu gry, Hiszpanie wciąż jednak przy piłce.

18'
Ronaldo uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur.

17'
Brzydki faul Busquetsa w pobliżu własnej szesnastki - żółta kartka od włoskiego sędziego.

16'
Ronaldo, poprzez dokładne zagranie, rozpoczął szybki kontratak swojej drużyny. Guedes, który otrzymał futbolówkę, pociągnął kilkanaście metrów z nią i zdecydował się na strzał z dystansu. Został jednak zablokowany.

15'
Nacho nieudanie dograł w szesnastkę rywala, Portugalia oddaliła zagrożenie.

14'
Centra z lewego skrzydła padła łupem golkipera Portugalii.

13'
Obyło się bez zagrożenia - po krótkim rozegraniu David Silva stracił piłkę.

12'
Isco wywalczył rzut rożny dla Hiszpanii.

11'
Zbyt mocne podanie Isco do Davida Silvy, futbolówka przejęta przez Patricio.

10'
David Silva, po zgraniu głową Costy, znalazł się w okazji do strzału na bramkę De Gei. Pomocnik Manchesteru City zdołał uderzyć piłkę, ale przestrzelił.

7'
Hiszpanie, jeśli chcą wyrównać w tym meczu, muszą szybciej przeprowadzać swoje ataki. Aktualne tempo rozgrywania uniemożliwia im przedarcie się przez portugalską linię obrony.

5'
Obecnym mistrzom Europy zdobyty gol wyraźnie dodał skrzydeł.

4'
Ronaldo pewnie wykorzystał "jedenastkę"!
Gracz Realu Madryt uderzył w prawą stronę bramki, De Gea rzucił się w lewą.

3'
Rzut karny dla reprezentacji Portugalii!
Nacho podciął szarżującego Ronaldo i arbiter nie miał wątpliwości - wskazał na jedenasty metr.

2'
Zdecydowany atak Portugalczyków mógł przynieść zagrożenie, gdyby Guedes dokładniej podał wbiegającemu w pole karne Ronaldo.

1'
Rozpoczęli Hiszpanie!

*'
Czas na hymny obydwu państw.

*'
Zawodnicy wychodzą na płytę boiska, za chwilę początek spotkania.

*'
Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Olimpijskim w Soczi.

*'
Nadchodzącą rywalizację poprowadzi pochodzący z Włoch, Gianluca Rocchi.

*'
Rezerwowi Hiszpanii: Arrizabalaga, Reina, Odriozola, Azpilicueta, Carvajal, Monreal, Saul, Alcantara, Asensio, Rodrigo, Vazquez, Aspas.

*'
Ławka rezerwowych Portugalii: Lopes, Beto, Alves, Dias, Pereira, Rui, Mario, Adrien Silva, Andre Silva, Gelson, Quaresma.

*'
Poznaliśmy składy obu drużyn!

*'
Nowym szkoleniowcem reprezentacji Hiszpanii został Fernando Hierro.

*'
Kibice "La Furia Roja" w środowe popołudnie otrzymali niespodziewaną, jakby się wydawało przed mundialem, wiadomość o zwolnieniu selekcjonera Julena Lopeteguiego. Powodem tej decyzji było podpisanie przez wcześniej wspomnianego trenera kontraktu z Realem Madryt.

*'
Sąsiednie położone państwa zmierzyły się ze sobą 35 razy, ostatnio w półfinale Mistrzostw Europy w 2012 roku, kiedy to po rzutach karnych wygrali Hiszpanie. Ogólny bilans to 6 zwycięstw Portugalii, 13 remisów i 16 zwycięstw trzykrotnych mistrzów Europy.

*'
Start pojedynku zaplanowano na godzinę 20:00.

*'
Witamy Państwa serdecznie!
Drugi dzień spotkań mundialowych zbliża się do końca, który jednak zakończy się arcyciekawym meczem. W starciu po przeciwnych stronach barykady staną, wypełnione piłkarskimi gwiazdami, reprezentacje krajów leżących na Półwyspie Iberyjskim - Portugalia zmierzy się z Hiszpanią.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Hiszpania, to zapraszamy do śledzenia meczu online