Francja - Australia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Francja
Australia
2 : 1

Lloris - Pavard, Varane, Umtiti, Hernandez - Tolisso (79' Matuidi), Kanté, Pogba - Mbappé, Griezmann (70' Giroud), Dembélé (70' Fekir)
Ryan - Risdon, Milligan, Sainsbury, Behich - Jedinak, Mooy - Kruse (85' Arzani), Leckie, Rogic (72' Irvine) - Nabbout (63' Jurić)

Mecze na żywo: Francja - Australia

Dziękuję ślicznie za uwagę i zachęcam do śledzenia naszych innych relacji.

Francja wykonała swój plan na dziś, czyli osiągnięcie zwycięstwa z Australią. Dzisiejszy rywal okazał się naprawdę godnym graczem.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+5'
Faul taktyczny na Pogbie. Wszystko miało miejsce w środkowej strefie boiska.

90+4'
Cała jedenastka Francji zmobilizowana do tego, by bronić dostępu do swojej bramki. Stawka jest wielka - trzy punkty.

90+3'
Australia jest zmuszona do podjęcia dużo większego ryzyka w ofensywie.

90+1'
Francuzi robią wszystko, aby trzymać piłkę z dala od swojej szesnastki.

90'
Sędzia techniczny na swojej tablicy pokazał cyfrę "5". O 5 minut zostały przedłużone te jakże pasjonujące widowisko.

89'
Ryzykowne wyjście z bramki zanotował Ryan. Mbappe usiłował jak najszybciej wykorzystać nieudolność, najpierw podając piłkę do kolegi, ale ten nie potrafił pokonać obrońców z Australii.

88'
Fekir spróbował samemu wymierzyć sprawiedliwość. Jego zagranie od rzutu wolnego nie pokonało muru, który został ustawiony przez Ryana.

86'
żółta kartka Nieprzemyślane zachowanie tuż pod swoją szesnastką przedstawił Behich. Trzymał Fekira za koszulkę.

85'
Ostatnia, dzisiejsza zmiana w tym spotkaniu. Arzani za Kruse.

84'
Mathew Ryan nie boi się ambitnej gry na przedpolu. Australijski bramkarz znakomicie odbił futbolówkę, po centrze z prawego narożnika boiska.

83'
Giroud miał wielkie nadzieje na to, że piłka, po dograniu z lewego skrzydła, do niego dojdzie. Aspiracje snajpera bezlitośnie zgasił Milligan, doskonale głową przecinając dośrodkowanie.

81'
Gooooool! Francja znów na prowadzeniu! Paul Pogba popisał się błyskotliwym lobem! Piłka odbiła się od poprzeczki i przekroczyła linię bramkową!

80'
Francja próbuje zamknąć gości na ich polu karnym.

79'
Zmiana. Matuidi w miejsce Tolisso, który miał na swoim koncie żółty kartonik.

77'
Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Australię. Irvine próbował dograć piłkę z prawego skrzydła boiska, ale jego zagranie skutecznie powstrzymał Hernandez.

76'
żółta kartka Przewinienie na kartkę zrealizował Tolisso. Ewidentne podcięcie nóg rozpędzonego przeciwnika.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry. Piłka dynamiczne krąży od jednego pola karnego do drugiego.

73'
Uderzenia z dystansu nie są dzisiejszym znakiem firmowym Francuzów. Przed chwilą swoją okazję miał Pavard, lecz jego silne kropnięcie powędrowało wysoko nad bramką.

72'
Roszada. Rogic napracował się w dzisiejszych zawodach, Irvine zameldował się na placu gry.

70'
Zmiana. Giroud w miejsce Griezmanna. Fekir za Dembele.

69'
Umtiti podjął wyzwanie - strzał z dalszej odległości. Heroiczną interwencją błysnął Jedinak. Pomocnik wziął silne uderzenie "na siebie".

68'
Trenerzy gospodarzy przygotowali już zmiany.

66'
Ryan naprawił w znakomitym stylu ogromny błąd Leckie'ego, który za krótko odgrywał do swojego bramkarza. Mbappe był ogromnie bliski skorzystania z tej gafy.

65'
Sztab szkoleniowy Francji czeka z dokonaniem zmian.

63'
Roszada w szeregach gości. Nabbout został zastąpiony przez Juricia. Zmiana ultra ofensywna.

62'
Goooool! 1:1! Jedinak jak profesor wykonał rzut karny! Precyzyjny strzał w prawy, dolny róg bramki. Lloris poszedł w inną stronę.

60'
Protesty! Rzut karny dla Australii! Zagranie piłki ręką w polu karnym! Wcześniej Australia wykonywała rzut wolny.

59'
Francja zechciała błyskawicznie podwyższyć wynik. Mało brakowało, jednak Antoine Griezmann, będąc na dwunastym metrze, bez krycia, nie potrafił skutecznie skierować piłkę!

57'
Goooool! Antoine Griezmann wykorzystał kapitalną okazję, czyli rzut karny! Silne uderzenie w prawy sektor bramki! Mathew Ryan nie ruszył w żadnym kierunku.

56'
Jest decyzja! Sędzia główny, po konsultacjach z innymi arbitrami, wskazał na jedenasty metr!

55'
Jest spora możliwość, że sędzia skorzysta z pomocy systemu VAR.

54'
Jeden z Francuzów padł w polu karnym Australii. Głośne naciski na arbitra głównego, który nie zechciał przyznać jedenastki.

52'
Didier Deschamps bardzo ekspresyjnie przekazuje swoje uwagi taktyczne piłkarzom Francji.

51'
Zamieszanie w szesnastce gospodarzy. Gra, jednak, została przerwana, ponieważ któryś z napastników popełnił przewinienie w polu karnym.

49'
Bez zmian w składach obie ekipy przystąpiły do gry w II połowie meczu.

48'
Kąśliwe dośrodkowanie z lewego sektora boiska poleciało na pole karne Australii. Jeden ze stoperów gości udanym zagraniem głową oddalił zagrożenie.

46'
Gra po przerwie rozpoczęła się od faulu, którego autorem był piłkarz reprezentacji Australii.

46'
II połowa dzisiejszego spotkania!

Arbiter dał znak - koniec I części gry!

45'
Trwa jedna z doliczonych minut.

44'
Podkręconym uderzeniem zza pola karnego swojego szczęścia próbował Rogic. Futbolówka nabrała ładnej rotacji, ale w finalnym wymiarze, poleciała obok światła bramki.

43'
Goście skupieni na grze w obronie. Mathew Ryan skutecznie zatrzymał wrzutkę z prawej flanki boiska.

41'
"Trójkolorowi" nie dają pograć swoim oponentom. Ale i tak wciąż brakuje gospodarzom konceptu na rozgrywanie.

40'

38'
Ekipa Australii usiłuje bronić dostępu do swojej bramki. Trzeba przyznać, że Francja, w ostatnich minutach, nie ma wielkiego pola manewru.

36'
Antoine Griezmann popełnił rażący faul w ofensywie. Akcja Francji nie mogła być kontynuowana.

35'

33'
Mathew Ryan doskonale wyszedł do wrzutki z lewego narożnika boiska. Francja nie mogła mówić o dobrze wykonanym kornerze.

32'
Australia wybroniła się z wielkiego niebezpieczeństwa, jakim było mocne wstrzelenie futbolówki z lewego skrzydła boiska. Milligan mocnym kopnięciem zażegnał zagrożenie.

31'
2:1 - cyfry odnoszące się do ilości wykonanych kornerów.

29'
Leckie wyruszył z ambitną szarżą. Zawodnik upadł na murawę w pobliżu szesnastki Francji, ale Pan arbiter główny nie podjął decyzji o przyznaniu rzutu wolnego jego ekipie.

28'
Hugo Lloris bardzo efektownie i efektywnie wyszedł do groźnej centry z rzutu wolnego. Znakomicie wyłapana futbolówka.

26'
Kolejny raz sędzia zmuszony do przerwania gry. Coraz ostrzejsza walka o piłkę.

25'
Francja usiłuje zdominować Australię, która w ostatnich minutach jest bardzo dobrze zorganizowana.

23'
Gwizdek sędziego. Rogic ze zbyt wielką siłą ciągnął za koszulkę przeciwnika. Arbiter musiał przerwać akcję.

22'
Dembele próbował wymusić na arbitrze decyzję o przyznaniu rzutu wolnego, z bliskiej odległości od pola karnego. Sędzia nie był wzruszony.

21'
Goście starają się w wielkim stopniu szanować piłkę.

19'

18'
Hugo Lloris uratował Francję przed utratą gola! Goalkeeper wyśmienicie zareagował na linii, zatrzymując kąśliwy strzał głową jednego z zawodników Australii, który próbował sfinalizować dogranie z rzutu wolnego.

16'
Pavard mocno pracuje na to, aby otrzymać karę indywidualną. Kolejny, nieprzemyślany faul.

15'
Pierwszy kwadrans gry był lepszy w wykonaniu "Trójkolorowych". Przez ten czas udało im się wypracować cztery dobre okazje bramkowe.

14'
Obrona przyjezdnych poradziła sobie z dośrodkowaniem od rzutu wolnego. Mooy najwyżej wyskoczył do lecącej futbolówki.

13'
żółta kartka Sędzia główny pokazał Leckie'emu żółty kartonik. Faul taktyczny.

12'
Stały fragment gry dla gości zakończył się nieudolnym strzałem głową przez Ridsona. Piłka poleciała bardzo wysoko nad poprzeczką bramki.

11'
Rzut wolny dla drużyny Australii. Pavard zbyt agresywnie próbował odebrać futbolówkę swojemu przeciwnikowi. Groźna strefa dla gospodarzy.

10'
Podopieczni Didiera Deschampsa mają ogromną łatwość w rozgrywaniu piłki.

9'
Ryan znowu skutecznie zainterweniował. Jeden z piłkarzy Francji zagrał nieźle głową, po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry.

8'
Kolejne przewinienie w pobliżu szesnastki przyjezdnych.

6'
Kolejny raz na ciężką próbę został wystawiony Ryan. Griezmann solidnie kopnął futbolówkę z okolic dwudziestego metra. Piłka skierowana w lewy sektor bramki Australii.

5'
Paul Pogba - ekspert w dziedzinie rzutów wolnych wziął na siebie odpowiedzialność. Silnie uderzoną piłkę bardzo pewnie wyłapał Ryan.

4'
Mbappe wyraźnie pociągany za koszulkę. Francja otrzymała rzut wolny, z dobrej lokalizacji.

2'
Francja już wypracowała sobie doskonałą okazję bramkową! Mbappe oddał soczysty strzał z głębi pola karnego! Ryan kapitalnie sparował piłkę!

1'
Widowisko rozpoczęła ekipa z Australii.

*'

*'
Najwyższy czas na przedstawienie hymnów narodowych. Jako pierwszy - hymn Francji.

*'
Piłkarze obu drużyn już znajdują się na płycie murawy.

*'
W ostatniej, bezpośredniej potyczce Francja rozbiła Australię (6:0).

*'
Andrés Cunha - ten Pan wystąpi dzisiaj w roli rozjemcy zbliżającego się meczu.

*'
Obie ekipy rywalizują w grupie "C". Los do tej grupy przydzielił również kadry: Danii oraz Peru.

*'
Wicemistrzowie Europy są uważani w opinii wielu ekspertów, jako wyraźny faworyt nadchodzącej potyczki.

*'
Obaj selekcjonerzy już wyjawili wyjściowe składy.

*'
Zapraszamy Państwa do śledzenia wraz z nami relacji tekstowej LIVE z meczu Mistrzostw Świata: Francja - Australia.
Początek starcia przewidziano na godz. 12:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Francja - Australia, to zapraszamy do śledzenia meczu online