Legia Warszawa - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Kuciak - Broź, Lewczuk, Astiz, Brzyski (76' Guilherme) - Żyro, Vrdoljak, Jodłowiec, Kucharczyk (82' Saganowski) - Radović (46' Duda), Sa.
M. Bąk - Pietrowski, Janicki, Valente, Leković - Łukasik, Borysiuk (89' Friesenbichler), Nazario (89' Grzelczak), Makuszewski (73' Możdżeń), Vranjes - Colak.

Sa (87.)

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE.

90+3'
Sędzia kończy mecz, mimo iż Lechii należał się rzut rożny. Gdańszczanie byli w tym meczu stroną lepszą, ale zmarnowali dużo sytuacji i ostatecznie do domu wracają bez punktu.

90+1'
Sa fatalnie uderzał z pola karnego.

89'
Vranjes głową uderzał obok bramki.

89'
Friesenbichler zastąpił Borysiuka, a Grzelczak wszedł za Nazario.

88'
Lechia w drugiej połowie miała olbrzymią przewagę, Legia właściwie nie stworzyła zagrożenia, a mimo to objęła prowadzenie.

87'
Gol! Legia prowadzi 1:0. Duda dośrodkował z rzutu wolnego, a głową piłkę do siatki skierował Orlando Sa.

85'
Do końca meczu pięc minut plus to co doliczy sędzia. Czy któraś ze stron przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

82'
Saganowski zastąpił Kucharczyka.

81'
Vranjes fatalnie uderzył z dystansu.

81'
Leković uderzył z dużej odległości. Piłka w rękach Kuciaka.

77'
Lechia ma sporą przewagę. Vranjes dobrze zszedł do środka pola karnego, ale uderzył nad bramką.

77'
Prosta strata gdańszczan pod własnym polem karnym. Duda uderzył zza pola karnego, ale prosto w ręce Bąka.

76'
Guilherme zastąpił Brzyskiego.

75'
Powinno być 1:0 dla Lechii. Colak zagrał po ziemi w pole karne, tam poślizgnął się jeden z obrońców i Nazario miał wymarzoną okazję do zdobycia gola. Jego strzał znakomicie obronił jednak Kuciak!

73'
Możdżeń zastąpił Makuszewskiego.

73'
Znów kapitalną szansę miała Lechia! Nazario dośrodkował do Vranjesa, ten uderzył głową, ale obok bramki.

70'
Vranjes uderzał zza pola karnego, piłka odbiła się rykoszetem i wyszła na rzut rożny.

69'
Zablokowany strzał z dystansu Łukasika.

67'
Żyro dośrodkował do Sa, ale świetnie piłkę wybił Janicki.

65'
Colak mógł znaleźć się w sytuacji sam na sam z Kuciakiem, ale dobrze interweniował Astiz.

63'
Pierwszy raz w tej połowie zaatakowała Legia. Żyro z pola karnego dogrywał do Sa, ten powalczył o piłkę z obrońcą i bramkarzem. Ostatecznie futbolówka wyszła na rzut rożny.

59'
Borysiuk huknął z bardzo dużej odległości i Kuciak z trudem odbił piłkę. Znów było groźnie.

58'
Żyro uderzał z dystansu, ale Łukasik zablokował piłkę.

57'
Lechia się nie zatrzymuje. Nazario zagrał do Colaka, ten oddał strzał po ziemi z pola karnego, ale nieco za lekko, aby zaskoczyć Kuciaka.

55'
Vranjes uderzył z dystansu, ale prosto w ręce Kuciaka.

55'
18 177 osób zasiadło na trybunach Pepsi Arena.

54'
Zablokowany strzał Łukasika z szesnastu metrów. Lechia przeważa.

52'
Dobrze gra w drugiej połowie Lechia.

48'
Kolejna świetna szansa Lechii! Nazario kapitalnie zagrał prostopadle do Colaka, a ten nie zdołał wykorzystać sytuacji sam na sam z Kuciakiem.

47'
Dobrze rozpoczęła drugą połowę Lechia. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska obok bramki uderzał Colak. To również był groźny strzał.

46'
Świetnie zza pola karnego uderzył Bruno Nazario. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

46'

46'
W przerwie zmiana w Legii. Boisko opuścił kontuzjowany Radović, a zastąpił go Duda.

45'

42'
Nieco lepszy okres Lechii, która oddaliła grę od własnej bramki.

38'
Teraz Legia spokojnie buduje swoje ataki.

35'
Chwila ciszy na stadionie Legii. Związane jest to ze śmiercią jednego z kibiców warszawskigo klubu.

33'
Niecelny strzał Łukasika.

32'
Ale szczęście miała teraz Lechia! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bąk źle obliczył tor lotu piłki i jej nie sięgną, futbolówkę wybił jeden z obrońców, ta trafiła na głowę Lewczuka, który chciał lobem umieścić ją w bramce i ostatecznie słupek uratował gdańszczan!

32'
Żyro uderzył z lewej nogi i spore problemy miał Bąk, który odbił piłkę do boku. Jeden z obrońców zdołał ją wybić na rzut rożny.

28'
Broź wpadł w pole karne Lechii, zagrał po ziemi, ale Bąk zdołał złapać piłkę.

26'
Valente przebywa poza boiskiem, ponieważ musi mieć opatrzoną głowę.

25'
Gra się trochę uspokoiła. Sytuacja Lechii nieco jakby ostudziła zapędy Legii, która atakuje, ale przewaga nie jest aż tak duża jak kilka minut temu.

21'
Lechia mogła prowadzić 1:0! Vranjes uderzył z 20 metrów, Kuciak odbił piłkę, ale tam był jeszcze Nazario, który w dobrej sytuacji posłał futbolówkę nad poprzeczką.

18'
Rośnie przewaga Legii.

17'
Dobre dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego. Vranjes zdołał jednak wybić piłkę.

15'
Zablokowany strzał Żyro.

15'
Legia ma lekką przewagę.

12'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Jodłowiec.

11'
Kucharczyk uderzył z narożnika pola karnego i Bąk wybił piłkę na rzut rożny.

10'
Dobre pierwsze minuty meczu. Obie drużyny starają się atakować.

8'
Sa uderzył zza pola karnego, ale piłka przeleciała obok słupka.

5'
Vrdoljak zagrał do Kucharczyka, ten uderzył z lewej strony pola karnego, ale Bąk na raty zdołał złapać piłkę.

4'
Dobre dośrodkowanie Makuszewskiego i Lewczuk wybił piłkę na rzut rożny.

4'
Pietrowski uderzał zza pola karnego. Piłka trafiła w obrońców.

3'
Brzyski dośrodkował z rzutu wolnego, głową uderzał Sa, ale piłkę bez problemów złapał Bąk.

2'
Kucharczyk uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

2'
Spokojny początek meczu. Dłużej przy piłce utrzymuje się Lechia.

1'
Początek meczu. Rozpoczęła Legia.

*'
Piłkarze wychodzą na boisko.

*'
Arbitrem meczu Legia - Lechia będzie Paweł Gil.

*'
Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Dariusz Trela, Piotr Grzelczak, Mavroudis Bougaidis, Adam Dźwigała, Bartłomiej Pawłowski, Kevin Friesenbichler, Mateusz Możdżeń.

*'
Ławka rezerwowych Legii Warszawa: Konrad Jałocha, Guilherme, Marek Saganowski, Ondrej Duda, Jakub Kosecki, Helio Pinto, Krystian Bielik.

*'

*'
U góry prezentujemy wyjściowe składy obu zespołów.

*'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu T-Mobile Ekstraklasy. O godzinie 20:30 Legia Warszawa podejmie Lechię Gdańsk.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online