Chorwacja - Nigeria online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Chorwacja
Nigeria
2 : 0

Subasic - Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinic - Rakitić, Modric - Perisic, Mandzukic (85' Pjanić), Rebic (79' Kovacić) - Kramaric (61' Brozović)
Francis - Idowu, Ekong, Balogun, Shehu - Ndidi, Etebo - Iwobi (62' Musa), Obi Mikel (88' Simy), Moses - Ighalo (77' Iheanacho)

Etebo (sam.) (32.)
Modrić (71., karny)

Rakitić (30.) żółta kartka
Brozović (89.) żółta kartka
Ekong (70.) żółta kartka

Mecze na żywo: Chorwacja - Nigeria

Dziękuję Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Chorwaci wybornie zainaugurowali swój udział na Mundialu w Rosji. Drużyna Chorwatów dzisiaj była lepsza w niemal każdym piłkarskim aspekcie od Nigerii.

Mecz dobiegł końca!

90+2'
Kovacić miał genialną okazję na zdobycie gola i zamknięcie meczu! W wybornej sytuacji, mając ogrom miejsca pod bramką rywala, uderzył wprost w rękawice Francisa.

90+1'
Chorwacja rozgrywa piłkę bardzo mądrze. Gospodarze starają się utrzymywać futbolówkę z dala od swojego pola karnego.

90'
Sędzia główny przedłużył zawody o 4 minuty.

89'
żółta kartka Brozović wdał się w niepotrzebną dyskusję z arbitrem. Ten postanowił ukarać zawodnika żółtą kartką.

88'
Tytaniczną pracę wykonał dzisiaj Obi Mikel. Simy wpuszczony na płytę boiska.

87'
Piłkarski bilard pod bramką Subasicia. Mocno piłkę kopnął Moses! Jego strzały były skutecznie blokowany przez parę stoperów.

85'
To już trzecia korekta personalna u gospodarzy. Wielką pracę wykonał Mandzukić. Pjanić wszedł na boisko.

84'
Niefortunne zderzenie. Ivan Perisić otrzymał brzydki atak z łokcia.

83'
Subasić wystawiony na trudną próbę. Balogun ciekawym uderzeniem głową zmusił goalkeepera do większego trochę wysiłku. Subasić udanie wyłapał piłkę.

81'
Strinić sygnalizował problem zdrowotny. Uraz dopadł również Musę.

80'
Francis skutecznie wyszedł do dośrodkowania, którego autorem był Modrić. Bramkarz zasłużył na gromkie brawa.

79'
Piłkę przed siebie niebezpiecznie wypruł Francis. Ogromnie blisko skutecznej dobitki był Brozović, ale zamiary zawodnika, kapitalnie uprzedzili nigeryjscy obrońcy.

77'
Na szpicy Nigerii doszło do zmiany. Iheanacho w miejsce Ighalo.

76'
John Obi Mikel nieznacznie skiksował z okolic siedemnastego metra. Defensywny pomocnik miał bardzo mało miejsca do tego, by dokładnie przymierzyć w światło bramki.

75'
Rozpoczął się właśnie ostatni kwadrans podstawowego wymiaru czasu gry.

74'
Chorwacja dąży do powiększenia swojej przewagi. Nigeria wydaje się być mocno pogubiona na boisku.

73'
Reprezentacja Nigerii nie ma już teraz nic do stracenia. Spodziewam się tego, że goście spróbują szturmować pole karne Chorwacji.

71'
Gooooool! 2:0! Luka Modrić genialnie wykonał rzut karny! Ogromnie precyzyjny strzał w lewy, dolny róg bramki Francisa.

70'
żółta kartka Ekong za bardzo brzydkie ciągnięcie za koszulkę Mandzukicia obejrzał żółty kartonik

69'
Arbiter główny wskazał na "wapno"! Wielka radość u Chorwatów!

68'
Bezpardonowy wślizg na nogę Rakiticia. Arbiter okazał się litościwy dla autora przewinienia i nie pokazał mu żółtej kartki.

66'
Moses przewrócił się w szesnastce swojego oponenta. Sędzia główny szybko zakomunikował, że nic w polu karnym nie było.

65'
Rzut rożny wykonywany przez Chorwację przyniósł sytuację, którą udało się zakończyć strzałem. Mario Mandzukić, jednak, bardzo niezdarnie uderzył piłkę głową.

64'
Zawiesinę od rzutu wolnego posłał Modrić. Zwycięsko z dużej opresji wyszedł blok defensywny Nigerii.

62'
Zmiana za zmianę. Iwobi zastąpiony przez Musę.

61'
Zmiana. Kramarić pożegnany brawami przez kibiców, Brozović dostał swoją okazję.

60'
Subasić został po raz pierwszy w tym meczu poważniej zatrudniony. Sygnalizowany strzał głową oddał Ighalo.

59'
Modrić spóźnił się minimalnie ze wślizgiem. Zamiast dobrego odbioru, wyszedł brzydki faul.

58'
Na intensywną rozgrzewkę udało się czterech rezerwowych Chorwacji.

56'
Sędzia asystent przerwał groźną akcję Chorwacji. Arbiter liniowy miał pełne podstawy, ponieważ na pozycji spalonej znaleziono Rebicia.

55'
Jestem winny informację o tym, że obie drużyny biegają po murawie w niezmienionych składach.

54'
Rośnie przewaga po stronie przyjezdnych. Wiele stałych fragmentów gry.

52'
Gwizdek sędziego. W polu karnym Chorwacji doszło do przewinienia. Przepisy pogwałcił jeden z piłkarzy Nigerii.

51'
Ivan Rakitić słynie ze znakomitym strzałów z dystansu. Pomocnik przed chwilą podjął odważną próbę z blisko trzydziestego metra. Owocem jego pracy okazał się mocno nieudolny strzał w trybuny.

50'
Nigeria jest mocno zdeterminowana do tego, aby jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Odważny początek drugiej połowy meczu.

49'
Kolejny raz przepisy gry złamał Rebić. Napastnik drużyny Chorwacji solidnie pracuje na karę indywidualną.

47'
Z prawego narożnika boiska nieźle dogrywał Moses. Do jego dośrodkowania próbował dotrzeć jeden z kolegów, ale nic z tego nie wyszło, ponieważ walkę powietrzną wygrał Mandzukić.

46'
Rozpoczęła się już II odsłona widowiska!

Arbiter główny zasygnalizował koniec I części gry!

45+1'
Sędzia doliczył 2 minuty.

45'
Mocno zza pola karnego huknął Iwobi! Ofiarnym wślizgiem zainterweniowali defensorzy Chorwacji. Wcześniej wykonany rzut wolny został powstrzymany.

44'
Nigeria uzyskała cenny stały fragment gry. Będzie rzut wolny na wysokości pola karnego gospodarzy.

44'
Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry w I połowie meczu.

42'
W taki sposób Chorwaci celebrowali gola na 1:0.

41'
Kompletny kiks Versaljko. Silne uderzenie z pierwszej piłki, oddane zza pola karnego, poleciało daleko od prawego słupka bramki. Rozczarowanie chorwackiej strony.

39'
Wielki zawód na trybunach! Kramarić nieznacznie się pomylił, po swoim niezłym uderzeniu głową! Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła futbolówka. Okazja bardzo dobra.

38'
3:1 - statystyka dot. ilości kornerów.

36'
Vrsaljko zmarnował szansę na stworzenie realnego zagrożenia pod bramką Nigerii. Boczny obrońca ewidentnie przeciągnął centrę z prawego skrzydła boiska.

35'

33'
Wielka radość wśród kibiców Chorwacji.

32'
Gooooool! Zmiana wyniku! Rzut rożny przyniósł Chorwacji upragnione trafienie! Niefortunną interwencją nogami w swoim polu karnym popisał się Etebo.

30'
żółta kartka Ivan Rakitić popełnił swój kolejny faul. Arbiter uznał, że żółta kartka świetnie utemperuje zapędy gwiazdy reprezentacji Chorwacji.

29'
Nigeria chciała szybkim atakiem wypracować sobie sytuację strzelecką. Prostopadłe podanie otrzymał Ighalo, lecz napastnik nie potrafił w porę przyjąć sobie dokładnie piłki.

28'
Rakitić doskonale uprzedził przeciwnika na prawym skrzydle boiska. Pomocnik od razu zagrał w kierunku napastników Chorwacji, ale znów na posterunku Ekong.

26'
Sędzia główny zauważył sytuację, w której to Rebić w niedozwolony sposób walczył o górną piłkę. Gra została przerwana.

25'
Obie strony spokojnie rozgrywają piłkę. Chorwacja próbuje uspokoić swoją grę.

23'
Francis niezdecydowany, co do wyjścia do piłki, z centry, z prawej flanki boiska. Sytuację w swoim polu karnym uspokoił dobrze Ekong.

22'
Z zupełnie nieprzygotowanej pozycji kropnął Iwobi. Subasić spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem. Ta poleciała daleko od światła bramki.

21'
Nigeria pokazuje, że kontrataki są jej silną stroną.

20'
Za głębokie okazało się dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry. Francis bardzo dobrze wyszedł do ciekawej zawiesiny. Goalkeeper otrzymał zasłużone podziękowania.

19'
Balogun nieroztropnie zachował się w pobliżu swojej szesnastki. Chorwacja zyskała dobrą szansę na to, by zagrozić bramce Francisa.

18'
Gospodarze sukcesywnie zdobywają przewagę w tym starciu.

16'
Następna próba Chorwatów, z dalszej odległości. Kramarić podjął ryzykowną decyzję. Silne uderzenie powędrowało daleko od prawego słupka bramki.

15'
Ivan Perisić złapał się za głowę! Z dwudziestego metra od bramki chorwacka gwiazda spróbowała swoich sił! Piłka poleciała minimalnie nad poprzeczką.

14'
Dobrze w defensywie ustawiają się Chorwacji. Zablokowany strzał z dalszej odległości, a chwilę wcześniej skutecznie zneutralizowane zagranie z rzutu wolnego.

13'
Subasić wygrał powietrzną rywalizację ze skaczącym Ighalo. Brawa należą się dla chorwackiego goalkeepera.

12'

10'
Ivan Rakitić przyznał się do tego, że taktycznie sfaulował uciekającego z futbolówką rywala.

9'
Krótko rozegrany korner przez Chorwację. Wrzutka z lewego skrzydła boiska nie przysporzyła większych nerwów defensywie Nigerii.

8'
Arbitrom w tym meczu pomagać będzie system VAR.

7'
Przewinienie w ofensywie popełnił Rebić. Zawodnik Eintrachtu Frankfurt wyraźnie odepchnął walczącego o piłkę przeciwnika.

5'
Kolejny faul. Mario Mandzukić nie mógł uwierzyć w decyzję sędziego głównego.

4'
Niebezpieczne wstrzelenie piłki dla Nigerii przez Perisicia. Kramarić był w polu karnym, lecz szybciej zareagował Ekong.

3'
Pierwszy ofsajd w tym spotkaniu. Kramarić nie utrzymał odpowiedniego ustawienia.

2'
Moses wrzucił piłkę od rzutu wolnego. Futbolówka leciała długo, jednak najwyżej do niej wyszedł obrońca Chorwacji. Akcja nie zakończyła się zagrożeniem dla gospodarzy.

1'
Sędzia odgwizdał pierwsze przewinienie. Lovren złamał przepisy, w trakcie walki o górną piłkę.

*'

*'
Piłkarze wkroczyli na plac gry. Za moment wysłuchamy narodowych hymnów obu reprezentacji.

*'
Chorwacja nigdy w swojej historii nie mierzyła się w bezpośredniej potyczce z Nigerią.

*'
Sandro Ricci - na tym arbitrze będzie ciążyła odpowiedzialność za sprawiedliwe sędziowanie.

*'
Piłkarze będą biegać po murawie Stadionu Kaliningrad.

*'
Nadchodzący pojedynek zamknie 1. kolejkę w grupie "D". W niedawno rozegranym spotkaniu Argentyna sensacyjnie zremisowała 1:1 z Islandią.

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu i zachęcamy do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Chorwacja - Nigeria.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Chorwacja - Nigeria, to zapraszamy do śledzenia meczu online