Kostaryka - Serbia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kostaryka
Serbia
0 : 1

Navas - Gamboa, Acosta, González, Duarte - Calvo, Venegas (59' Bolanos), Guzmán (74' Colindres), Borges, Ruiz - Ureña (68' Campbell)
Stojkovic - Ivanovic, Milenkovic, Tosic, Kolarov - Matic, Milivojevic, Tadic (82' Rukavina) - Ljajic (69' Kostić), Milinkovic-Savic, Mitrovic (89' Prijović)

Kolarov (57.)

Calvo (21.) żółta kartka
Guzman (55.) żółta kartka
Prijović (90+6.) żółta kartka

Mecze na żywo: Kostaryka - Serbia

Dziękuję uprzejmie Wszystkim obecnym.

Serbia wygrała ważny mecz w kontekście walki o wyjście z grupy "E". Przepiękny gol Kolarova był ozdobą niedawno zakończonych zawodów.

90+6'
żółta kartka Prijović zobaczył żółty kartonik.

90+6'
Aleksandr Prijović uderzył swojego rywala w twarz. Sytuacja powinna być przeanalizowana przez system VAR.

90+5'
Bolanos złapany na pozycji spalonej. O słuszności decyzji arbitra liniowego nie było żadnych wątpliwości.

90+5'
"Na aferę" gra Kostaryka.

90+4'
Niepotrzebne przepychanki w tym meczu. Nerwy puściły jednemu z zawodników Serbii.

90+4'
Wielka determinacja u gospodarzy. Serbia czyha na szansę do wyprowadzenia kontry.

90+2'
Stojković skutecznie zatrzymał kąśliwe zagranie z dystansu. Goalkeeper miał utrudnione zadanie, ponieważ w czasie strzału był zasłonięty.

90+1'
Arbiter główny przedłużył ten mecz o 5 minut.

90'
Kostić soczyście huknął z bliskiej odległości od pola karnego! Piłka powędrowała minimalnie nad bramką! Tak czy inaczej, kibice docenili próbę brawami.

89'
Wcześniej awizowany Prijović zmienił Mitrovicia.

88'
Do wejścia na plac gry przygotowywany jest były piłkarz Legii Warszawa, Aleksandr Prijović.

86'
Mitrović miał doskonałą szansę na podwyższenie! Ale zamiast strzału w wybornej sytuacji, stracił równowagę, po zbyt długim dryblingu. Sędzia główny nie zechciał przyznać jedenastki.

85'
W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego. Mitrović na ofsajdzie.

84'
Liczne dośrodkowania zmierzają w pole karne Serbii. Jest to dobry pomysł, ale żeby zdobyć wyrównującą bramkę, potrzeba dużo większej precyzji.

82'
Na zmianę zdecydował się trener Serbów. Tadicia zastąpił na płycie murawy Rukavina.

81'
Campbell wyraźnie za wysoko podniósł nogę. Nakładka została dostrzeżona przez arbitra głównego.

80'
Mitrović ofiarą faulu taktycznego. Obyło się bez sankcji indywidualnej.

78'
Obrona Serbii zamieniła się w mur, który blokuje strzały, oddawane przez Kostarykę.

77'

75'
Zbyt na siłę postawił piłkarz Lazio Rzym, Milinković-Savić. Mając futbolówkę tuż pod polem karnym uderzył daleko od światła bramki. Gdyby postawił na większą precyzję, to rezultat być może byłby inny.

74'
W składzie Kostaryki doszło do trzeciej zmiany. Colindres w miejsce Guzmana.

73'
Wzorowa interwencja Milenkovicia. Młody stoper Serbii genialnie zagarnął piłkę Campbellowi, który miał wielką przewagę na samym starcie.

72'
Campbell wykonał stały fragment gry. Gwiazda Kostaryki ulokowała futbolówkę w miejsce, gdzie dokładnie stali obrońcy Serbii.

71'

69'
Premierowa korekta personalna u gości. Kostić za Ljajicia.

68'
Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Campbell na placu gry zastąpił Urenę.

66'
Milinković-Savić próbował wykorzystać dokładne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska, autorstwa Ivanovicia. Zgrana piłka głową poleciała obok lewego słupka bramki.

65'
Sędzia główny odgwizdał przewinienie na Mitroviciu.

64'
Mladen Krstajić, trener Serbów, czeka z realizacją swoich zmian.

62'
Bolanos wniósł wiele energii w poczynania ofensywne Kostaryki. Przed momentem ujrzeliśmy kolejne niezłe dogranie z bocznego sektora boiska.

61'
Kostaryka podejmuje próbę śmielszego rozgrywania piłki. W tej chwili nie ma już czego bronić.

59'
Selekcjoner zespołu Kostaryki poczynił zmianę. Bolanos w miejsce Venegasa.

58'
żółta kartka Żółtą kartkę ujrzał Bronislav Ivanović. Atak wyprostowaną nogą.

57'
Goooooool! Kibice ujrzeli fantastyczną bramkę! Kolarov wyśmienicie uderzył w prawe okienko bramki bezradnego Keylora Navasa! Próba bezpośrednio od rzutu wolnego.

55'
żółta kartka David Guzman z ogromną determinacją przetrzymywał przeciwnika za koszulkę. Faul spowodował upadek rywala i karę w postaci żółtej kartki.

54'
Mitrović mocno pilnowany przez obrońcę Kostaryki. Pomimo tego napastnikowi udało się zaliczyć uderzenie piłki głową. Do zrealizowania planu, czyli otwarcia wyniku, zabrakło większej precyzji.

53'
Efektowny powrót Calvo. Zagranie piłki głową uchroniło przed tym, by napastnik Serbii dotarł do sytuacji strzeleckiej.

51'
Keylor Navas skutecznie zgarnął dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Serbia bardzo "żywo" rozpoczęła zawody w II połowie.

50'
Keylor Navas popełnił "interwencję życia"! Bramkarz Realu Madryt wygrał rywalizację z Mitroviciem, który został wypuszczony w uliczkę przez kolegów z drużyny. Płaski strzał został sparowany na bok.

49'
Serbia szuka swojego sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego Kostaryki.

47'
Obie drużyny bez zmian w składach przystąpiły do gry w II odsłonie spotkania.

46'
Czas na grę w II połowie!

Pierwsza odsłona widowiska nie przyniosła Nam gola.

45+1'
Zespół arbitrów do czasu gry w I połowie dołożył 2 minuty.

45'
Żółtej kartki uniknął Borges. Sędzia miał podstawy do zastosowania kary indywidualnej, ponieważ Borges ewidentnie zatrzymał rywala, łapiąc go za koszulkę.

44'
Przepiękną przewrotką błysnął Milinković-Savić! Ogromnie zgrabny strzał znakomicie na refleks zbił Keylor Navas!

42'
Kolejna, niebezpieczna próba gospodarzy, zza pola karnego. Obrońców Serbii zwiódł Calvo! Pomocnik posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki.

41'
Inicjatywę na boisku próbuje przejąć drużyna z Kostaryki. Brakuje jednak szybkości.

39'
Milenković wykonał ofiarny wślizg. Ten wślizg powstrzymał dogranie z lewego skrzydła boiska.

38'
Bardzo zgrabnie pozycję do strzału wypracował sobie Urena. Wszystko miało miejsce w okolicy 20 metrów od bramki. Napastnik wziął duży zamach i strzelał. Piłka poleciała wyraźnie nad poprzeczką bramki.

36'
Niefortunne zderzenie z przeciwnikiem odczuł Acosta.

35'
Efektowne piąstkowanie futbolówki przez Keylora Navasa. Mocne dośrodkowanie od rzutu wolnego zrobiło wiele zamieszania w szeregach Kostaryki.

34'
Tadić pociągany za koszulkę. Zawodnik reklamował przewinienie na wysokości szesnastki rywala. Sędzia przyznał rzut wolny.

33'
Czekamy na sytuacje bramkowe po obu stronach. Ciągle brakuje dokładności w akcjach ofensywnych.

31'
65% posiadania piłki przy Serbii.

30'
Tadić ewidentnie podciął zawodnika, na wysokości pola karnego Kostaryki. Arbiter główny musiał przerwać grę.

29'
Kostaryka zachowuje się bardzo ostentacyjnie. Gospodarze są skupieni na odbiorze, a potem na wyprowadzeniu szybkiego kontrataku.

28'

26'
Milinković Savić uchwycony został na pozycji spalonej. Obrona Kostaryki w porę zablokowała serbską gwiazdę.

25'
Mitrović jest kryty przez parę stoperów. Napastnik reprezentacji Serbii ma mało miejsca na dokładniejsze operowanie futbolówką.

24'
Serbowie od kilku minut mocno stawiają na atak pozycyjny.

22'
Tadić był tym zawodnikiem, który został sfaulowany przez Calvo. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz za chwilę wróci do dalszej gry.

21'
żółta kartka Spóźniony i ostry wślizg Calvo. Zawodnik z Kostaryki wiedział, że nie ma szans na skuteczny odbiór futbolówki.

20'
Drużyna Serbii stara się zamknąć Kostarykę na jej połowie. Dużo podań po stronie gospodarzy dzisiejszych zawodów.

18'
Długo leciała piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Obrona Kostaryki skutecznie się ustawiła w swoim polu karnym i zażegnała niebezpieczeństwo.

17'
Milivojević został brzydko odepchnięty przez walczącego o piłkę Venegasa.

15'
Zakończył się pierwszy kwadrans gry tego meczu.

14'
Serbowie coraz szybciej rozgrywają piłkę. Keylor Navas zatrzymał rękawicami groźne wstrzelenie z prawego sektora boiska.

13'
Szybko piłka przeniosła się pod pole karne gospodarzy. Milinković - Savić sprytnie zagarnął sobie piłkę i mocno kropnął z okolic szesnastki. Futbolówkę znakomicie wyłapał Navas.

11'
Kolejny raz w tym pojedynku obronie Serbii urwał się Gonzalez! Stoper Kostaryki był bliski skutecznej finalizacji zagrania od rzutu rożnego! Strzał głową powędrował nad poprzeczką.

10'
Kostaryka liczy na stałe fragmenty gry.

9'
Za głębokie wgranie zaliczył Milenković. Pewny chwyt futbolówki zanotował Keylor Navas.

7'
Kostaryka odpuściła prawą flankę boiska. Ten fakt spróbował jak najszybciej wykorzystać Kolarov, oddając silne uderzenie zza pola karnego. Mocno kopnięta piłka poleciała daleko od światła bramki.

6'
Dzisiejsze spotkanie obsługuje system VAR.

5'
Zbyt mocne wgranie piłki z prawego narożnika boiska, posłał jeden z zawodników Serbii. Futbolówka minęła wszystkich zawodników, którzy znajdowali się w pobliżu bramki Navasa.

3'
Stojković znów skutecznie. Tym razem miał łatwiejsze zadanie, ponieważ Gonzalez uderzył piłkę głową w sam środek bramki.

2'
Stojković zdał swój pierwszy poważny test. Serbski bramkarz udanie skrócił kąt strzelającemu Urenie, który doskonale uwolnił się spod krycia na prawym skrzydle.

1'
Dobre dośrodkowanie za obronę Kostaryki posłał Ivanović. Mitrović, który był bez większego krycia, nie zdołał jednak skutecznie opanować sobie piłki.

*'
Początek meczu!

*'
Czas na odegranie hymnów obu reprezentacji.

*'
Zespół sędziowski wyprowadził piłkarzy na plac gry.

*'
Arbiter z Senegalu, Pan Malang Diedhiou, został wyznaczony do pełnienia funkcji rozjemcy głównego.

*'
Dzisiaj zobaczymy pierwszą, bezpośrednią potyczkę pomiędzy obiema drużynami. Jeszcze nigdy w historii los nie skojarzył ze sobą Kostaryki z Serbią.

*'
Nadchodzące zawody zainaugurują emocje w grupie "E". Powyższe ekipy w tym zestawie zmierzą się jeszcze z reprezentacjami: Brazylii oraz Szwajcarii.

*'
Witamy Wszystkich na naszym portalu. Pierwszym punktem naszej, dzisiejszej oferty będzie relacja tekstowa LIVE z meczu: Kostaryka - Serbia.
Początek starcia - godz. 14:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kostaryka - Serbia, to zapraszamy do śledzenia meczu online