Niemcy - Meksyk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Niemcy
Meksyk
0 : 1

Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Plattenhardt (80' Gomez) - Khedira (61' Reus), Kroos, Muller, Özil, Draxler - Werner (87' Brandt)
Ochoa - Salcedo, Ayala, Moreno, Gallardo - Herrera, Guardado (74' Marquez), Layún - Lozano (67' Jimenez), Vela (59' Alvarez), Hernández

Lozano (35.)

Muller (84.) żółta kartka
Hummels (85.) żółta kartka
Moreno (39.) żółta kartka
Herrera (89.) żółta kartka

Mecze na żywo: Niemcy - Meksyk

Dziękuję pięknie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Rezultat tego spotkania trzeba traktować w kategoriach wielkiej sensacji. Meksyk zaprezentował większą konkretność w działaniu ofensywnym.
Niemcy muszą się bardziej zmobilizować na mecze z kolejnymi przeciwnikami.

90+3'
Manuel Neuer znalazł się w polu karnym przeciwnika. Nie ma już żadnej kalkulacji.

90+2'
Długie piłki lecą w okolice pola karnego Meksyku.

90+1'
Meksyk zamknął się w swoim polu karnym. Niemcom nie jest łatwo rozgrywać w pobliżu jego szesnastki.

90'
Sędzia techniczny oznajmił, że mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
żółta kartka Za przeciąganie gry żółtą kartkę obejrzał Herrera.

89'
Skuteczność - dolegliwość, na którą dzisiaj mogą narzekać Niemcy. Brandt zaprezentował solidne huknięcie z konkretnej odległości. Piłka bezpiecznie minęła światło bramki.

88'

87'
Ostatnia zmiana w tym meczu. Brandt za Wernera.

85'
żółta kartka Kolejna sankcja indywidualna w tym meczu dla reprezentanta Niemiec. Mats Hummels popełnił nieprzemyślane, ostre zagranie wślizgiem.

84'
żółta kartka Próbę nerwów przegrał Thomas Muller. Piłkarz grający na co dzień w Bayernie Monachium zobaczył żółtą kartkę.

83'
Kolejny raz Meksyk marnuje wyborną szansę na dobicie Niemców! Wiele miejsca na prawym skrzydle boiska miał Layun, jednak nie obejrzeliśmy dobrego strzału w jego wykonaniu. Futbolówka poleciała w trybuny.

81'
Znów nie udało się wykorzystać przewagi liczebnej Meksykowi. Jimenez koszmarnie odgrywał do wbiegającego Hernandeza. Piłkę umiejętnie przeciął Kimmich.

80'
Plattenhardt zdjęty z placu gry. Kolejny ofensywny zawodnik wszedł na boisko, jest nim Mario Gomez.

78'
Layun był całkiem osamotniony w kontrze. Zawodnik, który nie miał innej alternatywnej możliwości zakończenia akcji, uderzył mocno niecelnie.

77'
Alvarez bardzo heroicznie wślizgiem zablokował strzał Draxlera. Meksyk już broni się całą swoją jedenastką.

76'
Mesut Ozil bardzo nieznacznie się pomylił, po swojej próbie z dystansu. Ochoa asekuracyjnie zmierzał w kierunku piłki, która poleciała obok prawego słupka bramki.

75'
Kwadrans gry - tyle pozostało już do końca regulaminowego czasu gry.

74'
Z boiska zszedł kapitan, Guardado. Doświadczony Marquez ma pomóc w utrzymaniu korzystnego wyniku.

73'
Zmiany w składzie Meksyku i Niemiec.

71'
Moreno zachował zimną krew tuż pod swoją bramką. Zagranie wślizgiem uniemożliwiło Wernerowi wykończenie podania z prawego skrzydła boiska.

70'
Hernandez stracił równowagę w szesnastce Niemiec. Napastnik szukał kontaktu, jednak obrońca niemiecki wykonał interwencję w pełni przepisowo.

69'
Ozil wykonał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Jego kompani z drużyny bardzo wysoko wyskoczyli, ale żadnemu z nich nie udało się dojść do lecącej futbolówki.

68'
Draxler miał na swojej nodze znakomitą okazję na wyrównanie. Dokręcany strzał zza szesnastki, w ostatniej chwili, zblokowali meksykańscy obrońcy.

67'
Druga korekta w składzie Meksyku. Owacje na stojąco odebrał Lozano. Jimenez już na boisku.

66'
Wielka ulga wśród kibiców Meksyku! Przepiękną przewrotką błysnął Joshua Kimmich! Gracz Bayernu delikatnie przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki gości.

65'
Prostopadła piłka w kierunku Lozano. Bramkarz Niemców, Neuer, był wyraźniej szybszy.

63'
Coraz większa nerwowość u piłkarzy mistrza Świata. Nie takiego scenariusza spodziewali się wszyscy fani reprezentacji Niemiec.

61'
Wspomniany przeze mnie Reus zastąpił Khedirę.

60'
Marco Reus wstał z ławki rezerwowych i jest już gotowy do wejścia na płytę boiska. W tej chwili odbiera wskazówki taktyczne.

59'
Na murawie zameldował się Alvarez. Ten piłkarz zmienił dobrze dziś grającego Velę.

58'
Pozycję spaloną u Wernera zauważył sędzia asystent.

57'
Meksyk nie błysnął mądrością, przy budowaniu kontry! Mając przewagę liczebną, nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Niemców! Vela nieudolnie odgrywał do Hernandeza.

55'
Hernandez nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego, który uznał, że ten popełnił przewinienie. Rzut wolny dla Niemców.

54'
Werner spojrzał na arbitra. Napastnik niemieckiego teamu liczył na to, że ten odgwiżdże przewinienie w pobliżu pola karnego. Zawiódł się.

53'
Joshua Kimmich zawiódł swoich kolegów z drużyny, jak i również kibiców. Zawodnik podjął bardzo nieudaną próbę zza pola karnego. Piłka wylądowała na jednej z trybun stadionu.

51'
Lozano usiłował minąć prawego obrońcę gospodarzy. Pomocnik Meksyku nie zdołał zrealizować swojego celu, ponieważ w kluczowej fazie akcji, zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę.

50'
Meksyk bawi się pod swoją szesnastką. Niemcy próbują wyczekać rywala.

48'
Plattenhardt poprawił statystykę, odnoszącą się do ilości uderzeń w tym spotkaniu. Sygnalizowany strzał z dystansu w środek bramki nie mógł w żaden sposób zaskoczyć Ochoa'ę.

47'
Żaden ze selekcjonerów nie zrealizował zmian w czasie przerwy.

46'
Drużyna Niemiec rozpoczęła II połowę meczu!

Meksyk prowadzi do przerwy.

45'
60 sekund dłużej potrwa I odsłona meczu.

44'
Niemieccy piłkarze reklamowali rzut karny. Sędzia główny nie dostrzegł żadnego złamania przepisów w meksykańskiej szesnastce.

42'
Meksyk cierpliwie rozgrywa piłkę. Aktualny wynik daje im wiele swobody na placu gry.

41'
Remis w ilości oddanych strzałów. Obie drużyny zaprezentowały po 8 prób.

39'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie żółtą kartkę otrzymał Moreno.

38'
Ależ to było genialne! Toni Kroos popisał się wyśmienitym strzałem od rzutu wolnego! Meksyk przed stratą gola uchroniło spojenie bramki!

36'
Niemiecka drużyna szybko ruszyła do odrobienia strat. Stracona bramka podrażniła podopiecznych Joachima Loewa.

35'
Gooooool! Meksyk objął prowadzenie w tym meczu! Wzorcowo wyprowadzona kontra. Cztery szybkie podania wystarczyły, aby rozmontować niemiecką obronę. Lozano zaskoczył Neuera, posyłając uderzenie w lewy, dolny róg.

33'
Prostopadłe podanie. Vela genialnie chciał obsłużyć Hernandeza. Temu zabrakło niewiele, by skutecznie zatrzymać futbolówkę i stanąć przed fenomenalną sytuacją strzelecką.

32'

30'
Upłynął drugi kwadrans regulaminowego czasu gry. Jest walka o każdy centymetr murawy. Jest duża dynamika.

29'
Arbiter uznał, że jeden z Meksykanów popełnił rażący faul. Hernandez przetrzymywał swojego konkurenta o piłkę za koszulkę.

28'
Layun znów z dalszej odległości poszukał swojego szczęścia. Neuer bez problemów wychwycił piłkę, skierowaną w samo centrum jego bramki.

26'
Wysoki pressing w ostatnich minutach realizują Niemcy.

25'
Sędzia główny zastosował przywilej korzyści dla Meksyku, po nakładce, którą zrealizował jeden z zawodników Niemiec. Przyjezdni po raz kolejny udowadniają, że potrafią kontratakować.

24'
Sędzia przerwał akcję Meksyku. Jeden z zawodników gości, podczas walki o dośrodkowanie z rzutu wolnego, nieprzepisowo się rozpychał.

23'

21'
Toni Kroos nagrodzony wielkimi brawami. Z blisko dwudziestu pięciu metrów powędrowało soczyste uderzenie. Jedyną bolączką Niemców jest to, że próby są kierowane w centralną część bramki.

20'
60%-40%. Statystyka - posiadanie piłki.

19'
Werner miał następną, dobrą okazję! Jego zagranie z pół obrotu, z okolic 14 metrów, poleciało w sam środek bramki Meksyku. Ochoa nie miał żadnych praw do wpuszczenia bramki.

18'
Oglądamy dynamiczne zawody. Meksyk nie chce pełnić roli "chłopca do bicia".

17'
Hernandez zmarnował wyborną sposobność! Zabrakło dużo większej decyzyjności w polu karnym! Był ogrom czasu w polu karnym Niemców, ale zamiast uderzenia, gwiazdor pokusił się o dodatkowy drybling. To był błąd.

15'
Akcja za akcję! Niemcy bardzo niebezpieczne na bocznych strefach placu gry.

14'
Manuel Neuer świetnie popracował na linii! Moreno wygrał w doskonałym stylu rywalizację powietrzną o centrę z rzutu wolnego. Całkiem niezła sytuacja strzelecka dla Meksyku.

12'
Zaskoczony Kroos. Gwiazda Realu Madryt myślała, że sędzia odgwiżdże faul na niej, ale zamiast tego, arbiter zasygnalizował zagranie piłki ręką.

11'
Kimmich już z niemal linii końcowej dogrywał piłkę. Werner trochę spóźniony z próbą finalizacji akcji. Ochoa odpowiednio zatrzymał zagranie.

10'
Bardzo urodziwe uderzenie z blisko 35 metrów od bramki zanotował Herrera. Interwencję "na notę" zaprezentował Manuel Neuer. Dobrze wyłapana futbolówka.

8'
Layun nie zaliczył dobrego uderzenia bezpośrednio od rzutu wolnego. Pomocnik zespołu gości przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczkę.

7'
Sędzia główny zauważył przewinienie, którego dokonał Mats Hummels. Odległość jest znakomita do oddania bezpośredniego strzału.

6'
Mats Hummels nieoczekiwanie oddał strzał z dystansu. Ochoa dobrze się ustawił wobec kierunku uderzenia. Pewna interwencja w wykonaniu goalkeepera.

5'
Groźne dośrodkowanie w kierunku Thomasa Mullera. Piłkarz Bayernu Monachium przegrał jednak walkę o pozycję ze stoperem Meksyku.

4'
Szansa dla Niemców! Prostopadłe podanie otrzymał Werner! Silny strzał z ostrego kąta poleciał tuż obok lewego słupka bramki Meksyku.

2'
Manuel Neuer skutecznie wyłapał zagranie od stałego fragmentu gry. Bardzo dobry początek dzisiejszego meczu!

1'
Pierwsze zagrożenie! Boateng zablokował, w ostatnim momencie, strzał z bliskiej odległości, autorstwa Lozano! Kapitalnie rozegrana akcja na jeden kontakt.

*'

*'
Obie drużyny w towarzystwie sędziów wkroczyły na plac gry. Za chwilę odbędzie się wysłuchanie hymnów narodowych.

*'
Po wielomiesięcznej przerwie, spowodowaną kontuzjami, do bramki wraca Manuel Neuer. Niemieccy kibice już z niecierpliwością czekają na jego popisy bramkarskie.

*'
Wyżej wspomniane reprezentacje zostały ulokowane w grupie "F".

*'
Niemcy z Meksykiem po raz ostatni ze sobą grały w ramach Pucharu Konfederacji (2017). W półfinałowym, wówczas, meczu mistrzowie Świata wygrali 4:1.

*'
Pan Alireza Faghani (Iran) będzie rozjemcą głównym zbliżającego się wielkimi krokami spotkania.

*'
Piłka będzie krążyła po murawie Stadionu Łużniki.

*'
Reprezentacja Niemiec przystępuje do tych zawodów, w roli ekipy, która jest obrońcą tytułu.
Niemcy w finale Mundialu 2014, pokonały 1:0 Argentynę.

*'
Zapraszamy serdecznie na śledzenie relacji tekstowej LIVE z meczu: Niemcy - Meksyk.
Początek starcia - godz. 17:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Niemcy - Meksyk, to zapraszamy do śledzenia meczu online