Szwecja - Korea Południowa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Szwecja
Korea Południowa
1 : 0

Olsen - Augustinsson, Granqvist, Jansson, Lustig - Forsberg, Larsson (81' Svensson), Ekdal (70' Hiljemark), Claesson - Toivonen (76' Thelin), Berg
Cho - Park (27' Min-Woo Kim), Kim Young-gwon, Jang, Lee Yong - Koo (72' Seung-woo), Ki, Lee Jae-sung - Son, Kim Shin-wook (68' Woo-young), Hwang

Sędzia główny zakończył ten mecz!

90+3'
Brak komunikacji w defensywie Szwecji. Lustig nieroztropnie wybił piłkę poza plac gry.

90+1'
Piłkę na 1:1 miał Jae-sung! Miał sporo miejsca do przymierzenia głową! Uderzenie poleciało daleko od prawego słupka bramki! Lepszej okazji Korea dzisiaj mieć już chyba nie będzie.

90'
Cztery minuty - o tyle dłużej potrwają dzisiejsze zawody.

88'
Berg za bardzo się rozpychał w starciu o górną piłkę. Rzut wolny dla Korei Południowej.

87'
Kilka chwil temu sędzia asystent przerwał akcję gości. Chodziło o pozycję spaloną.

85'
Obaj selekcjonerzy zaangażowani w przekazywanie uwag taktycznych. Przed Nami decydująca faza tego spotkania.

84'

82'
Granqvist ofiarnie zablokował silny strzał z okolic pola karnego. Korea nie porzuciła nadziei na doprowadzenie do remisu.

81'
Spełnił się czarny scenariusz. Kontuzjowanego Larrsona zmienił Svensson.

80'
Nie obrońca, a pomocnik - Larsson. Ten zawodnik lekko utyka. W najbliższych minutach medycy podejmą decyzję, czy zawodnik będzie mógł grać dalej.

79'
Sędzia główny przywołał medyków. Jeden z obrońców Szwecji doznał urazu.

78'
Granqvist autorem faulu taktycznego. Rzut wolny dla Korei Południowej.

76'
Zmęczony trudami spotkania boisko opuścił Toivonen. Thelin dostał kilkanaście minut.

75'
Ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Sztab trenerski gości zrealizował już wszystkie zmiany, przeznaczone na dziś.

72'
Wszystko na jedną kartę stawia selekcjoner reprezentacji Korei Południowej. Seung-woo za Koo.

70'
Długo przygotowywał się do wejścia na boisko Hiljemark. Ekdal opuścił plac gry.

69'
Szwedzi próbują jak najszybciej podwyższyć swoją przewagę. Aktualny wynik nie daje wielkiego bezpieczeństwa.

68'
Zmiana. Woo-young zastąpił na płycie boiska Kima Shin-wooka.

66'
Gooooool! Szwecja na prowadzeniu! Granqvist nie zawiódł swoich kibiców, pewnie posyłając futbolówkę w prawym, dolnym rogu bramki.

65'
Arbiter główny sprawił radość u Szwedów. Po konsultacjach wskazał na jedenasty metr. Szwecja będzie miała fenomenalną okazję.

64'
Kontrowersja. System VAR przeanalizuje sytuację, która miała miejsce w polu karnym gości. Być może doszło tam do rażącego naruszenia przepisów.

62'
żółta kartka Viktor Claesson za swój nieprzemyślany faul zobaczył żółty kartonik.

61'
Zwijają się z bólu gracze południowej Korei. Szwecja zaostrzyła mocno kurs.

60'
Godzina gry nie przyniosła bramek. Za chwilę dojdzie do drugiej zmiany w szeregach zespołu gości.

59'
Hwang doskonale ominął obrońcę, który wyraźnie przegrał walkę o pozycję. Napastnik szybko odgrywał do wbiegających kolegów, ale zagranie nie doszło, ponieważ w porę podanie zablokował Lustig.

57'
Granqvist był zawodnikiem, który w poprzedniej akcji próbował otworzyć wynik. Jego strzał instynktownie nogami odbił goalkeeper.

56'
Na refleks zainterweniował Cho! Bramkarz stanął przed wielką próbą, jaką był bardzo kąśliwy strzał głową, po wrzutce z rzutu wolnego.

54'
żółta kartka Brutalne wejście zanotował Hwang. Kopnięcie rywala w plecy. Sędzia miał pełne prawo do zastosowania kary indywidualnej.

53'
Jansson wygrał walkę o pozycję z napastnikiem Korei. Wszystko działo się w ramach przepisowej rywalizacji. Nie było mowy o żadnym przewinieniu.

51'
Jęk zawodów u kibiców przyjezdnych! Przepięknym zagraniem głową błysnął Koo! Piłka wylądowała jedynie w bocznej siatce bramki. Wielu sympatyków z Korei już widziało piłkę w bramce.

50'
W szwedzkim składzie nie doszło do żadnej z korekt. Z kolei u gości w czasie I połowy zrealizowano jedną wymuszoną zmianę.

49'
Poniosły nerwy wyraźnie Forsberga, który miał wiele miejsca tuż przy linii pola karnego. Zbyt wiele siły spowodowało, że futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

48'
Lee Jae-sung miał szansę na to, by dokładnie dograć z prawego skrzydła boiska. Zagranie okazało się jednak zbyt niedokładne. Piłkę przejął Olsen.

47'
Cho spokojnie zgarnął piłkę, po bardzo długim jej wyrzucie od autu.

46'
Czas na kontynuowanie meczu!

Koniec I części gry!

45+1'
Szwecja próbuje wykorzystać przewagę wzrostu! Berg był bliski zdobycia gola, po efektownym zagraniu głową! W ostatniej chwili piłka odbiła się od ciała jednego z obrońców Korei, i wyszła poza plac gry.

45'
2 minuty dłużej potrwa I odsłona dzisiejszego widowiska.

44'
Płaskim, sygnalizowanym strzałem akcję ze stałego fragmentu gry próbował zakończyć Granqvist. Z udanym chwytem futbolówki żadnych kłopotów nie miał Cho.

43'
Przed chwilą kolejne protesty. Tym razem Szwedzi byli przekonani o tym, że w polu karnym Korei doszło do faulu. Zamiast rzutu karnego, będzie rzut rożny.

41'
Cho świetnie skrócił kąt w kulminacyjnym momencie akcji. Dobre wyjście z bramki uniemożliwiło Bergowi zdobycie gola z naprawdę ostrego kąta.

40'
Gwizdek sędziego zamilczał. Koreańczycy reklamowali przewinie, które miało miejsce w polu karnym Szwecji. Augustinsson, w ocenie sędziego, nie złamał przepisów gry.

39'
Gwizdek sędziego. Koo popełnił faul w ofensywie. Nie można było go w żadnym stopniu usprawiedliwić.

37'
Szwecja przeważa w kilku ostatnich minutach. Lepszej gry nie udało się jednak w żaden sposób udokumentować.

36'
Forsberg zdenerwowany na sędziego, który nie uznał faulu. Szwed był przekonany, że wejście Koreańczyka było niezgodne z przepisami. Arbiter wykazał odmienne spojrzenie.

35'

33'
Efektowny rajd z piłką na prawej flance boiska wykonał Son. Gwiazdor zespołu gości wykonał pokaźny dystans wraz z futbolówką. W kluczowej fazie akcji jego podanie przerwał jeden ze stoperów Szwecji.

32'
Pozycję spaloną u Berga zasygnalizował arbiter liniowy. W pełni słuszna decyzja.

30'
Kolejne przewinienie taktyczne po stronie Szwedów. Granqvist nie dał się rozpędzić przeciwnikowi.

29'
Goście muszą radzić sobie z niebezpiecznie bitymi rzutami rożnymi.

27'
Wcześniej wspomnianego gracza nie ma już na placu gry. Min-Woo Kim ma szansę pokazać swoje umiejętności piłkarskie.

26'
Selekcjoner reprezentacji Korei Południowej będzie zmuszony do realizacji wymuszonej zmiany. Joo-Ho Park mocno ucierpiał po jednym z pojedynków.

25'
60% - tyle procent posiadania piłki przy Szwecji.

24'
Niefortunne starcie Forsberga z Hwangiem. Bardzo nieprzyjemnie się to oglądało. Arbiter uznał, że większym agresorem był piłkarz Korei.

22'
Korea w defensywie. Gospodarze próbują wykorzystać swój dobry czas w tym spotkaniu.

21'
Zespół Szwecji jest bardzo groźny ze stałych fragmentów gry. Jansson doskonale ułożył się do uderzenia głową, ale futbolówka, jednak, nie zechciała polecieć w światło bramki.

20'
Cho uczynił cud w bramce! Genialny refleks przy strzale z bliskiej odległości! Będąc na piąty metrze Berg nie potrafił ulokować futbolówki w bramce! Wielkie brawa dla bramkarza Korei.

19'

17'
Kim Young-gwon fenomenalnie zatrzymał wślizgiem Granqvista, który nieoczekiwanie zaangażował się w akcję ofensywną. Stoper Szwecji miał okazję do starcia z bramkarzem, ale wcześniej wspomniany wślizg to wszystko uniemożliwił.

16'
Szwecja usiłuje przejąć inicjatywę i dyktować tempo gry.

15'
Za Nami już pierwszy kwadrans meczu.

14'
Arbiter główny nie daje się rozkręcić piłkarzom, jeśli chodzi o ostrość zagrań. Każda próba jest odgwizdywana.

12'
żółta kartka Żółtą kartkę za swój faul obejrzał Kim Shin. Pomocnik reprezentacji Korei Południowej wykonał bardzo niebezpieczny wślizg.

10'
Park przeciągnął swoją centrę z lewego skrzydła boiska. Szkoda, bo obrońca kapitalnie urwał się rywalom na lewej flance.

9'
Forsberg zahaczył o nogę rywala. Atak spowodował upadek swojego przeciwnika. Arbiter przerwał akcję.

7'
Pomimo gorszych warunków fizycznych goście często centrują na szesnastkę Szwedów. Ci bardzo dobrze się ustawiają.

6'
Korea Południowa stara się cierpliwie przybliżyć pod pole karne Szwecji.

5'
Olsen najwyżej wyskoczył do centry z rzutu rożnego. Goalkeeper miał ogromnie utrudnione zadanie, z racji tego, że w jego strefie znajdowało się wielu piłkarzy Korei.

4'
Kolejne przewinienie w tym spotkaniu. Claesson ciągnął przeciwnika za koszulkę. Faul ewidentny.

2'
Faul taktyczny. Ekdal nie zdołał wyjść z atakiem. Sędzia przyznał Szwedom rzut wolny.

1'
Korea Południowa rozpoczęła ten mecz.

*'

*'
Przed momentem mieliśmy szansę wysłuchania hymnów narodowych.

*'
Stadion Niżny Nowogród - na tym obiekcie rozegra się bój.

*'
Obie drużyny grały ze sobą dwukrotnie i w tych spotkaniach dwa razy padały remisy (1:1, 2:2).

*'
Zawody zakończą rywalizację w 1. kolejce grupy "F". We wczorajszym pojedynku Niemcy sensacyjnie przegrały z Meksykiem (0:1).

*'
Joel Aguilar jest osobą, która weźmie odpowiedzialność za prowadzenie nadchodzącego spotkania.

*'
Zapraszamy Państwa serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Szwecja - Korea Południowa.
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 14:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Szwecja - Korea Południowa, to zapraszamy do śledzenia meczu online