Belgia - Panama online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Belgia
Panama
3 : 0

Courtois - Alderweireld, Boyata, Vertonghen, Meunier - Witsel (90' Chadli), De Bruyne, Carrasco (74' Dembele), Mertens (83' T.Hazard) - E. Hazard, R. Lukaku
Penedo - Davis, Escobar, Torres, Murillo - Gómez - Rodríguez (62' Diaz), Godoy, Cooper, Bárcenas (62' G.Torres) - Blas Pérez (73' Tejada)

Dziękuję Wszystkim odbiorcom za uwagę.

Panama, pomimo niekorzystnego rezultatu, może mówić o całkiem niezłym debiucie na Mundialu. Dzisiaj wszystkie piłkarskie karty były po stronie Belgów. W pełni zasłużona wygrana gospodarzy.

Kibice oraz piłkarze usłyszeli ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Ostatnie sekundy tego starcia. Belgia już może spokojnie dodać sobie 3 punkty.

90+2'
Ambitnie o piłkę zawalczył Eden Hazard. Popularny zawodnik nie potrafił jednak walczyć zgodnie z przepisami.

90+1'
Dodatkowy czas wynosi 4 minuty.

90'
Gromkie brawa otrzymał Witsel. Chadli zaliczy dzisiaj symboliczny udział.

90'
Silnie kopnięta piłki od rzutu wolnego przez Escobara. Na dobrą ocenę futbolówkę wyłapał Courtois.

89'
żółta kartka Nakładka przez duże "N". Bardzo wysoko i niebezpiecznie podniesiona noga przez De Bruyne.

88'
Murillo miał okazję skutecznie dośrodkować z prawego skrzydła boiska. I na chęciach się zakończyło. Piłka została wyraźnie przeciągnięta.

86'
Arbiter liniowy wskazał ofsajd. Można mieć wątpliwości, co do słuszności tej decyzji. Rzut wolny dla Belgii.

85'
Do końca podstawowego czasu gry pozostało już tylko 5 minut.

83'
Strzelec pierwszego gola, Mertens, udał się w kierunku ławki rezerwowych. T. Hazard już na boisku.

82'
Eden Hazard nie zaskoczył graczy Panamy, którzy byli ustawieni w murze. Jeden z nich ofiarnie przyjął na siebie strzał.

80'
Sędzia asystent trochę zbyt długo zwlekał z decyzją o pozycji spalonej. Akcja Belgów została ostatecznie zakończona gwizdkiem sędziego głównego.

78'

77'
Eden Hazard zbyt egoistycznie zachował się w polu karnym Panamy. Pomocnik mógł próbować podawać do wbiegającego Lukaku, ale zamiast tego, wykazał się nieudolnym dryblingiem.

75'
Goooooool! Wynik 3:0! Romelu Lukaku jak rasowy napastnik sfinalizował akcję genialną podcinką!

74'
Dembele zameldował się na placu gry. Swój udział w dzisiejszych zawodach zakończył Carrasco.

73'
Tejada, napastnik, na boisku zmienił innego napastnika - Pereza. Była to ostatnia zmiana, którą dzisiaj mógł przeprowadzić trener gości.

71'
Courtois nie dał się nabrać na centro - strzał, autorstwa Coopera. Belgijski goalkeeper, poza jedną sytuacją, dzisiaj niemal bezrobotny.

69'
W składzie Belgii bez zmian. Jej selekcjoner ma do dyspozycji komplet roszad.

68'
Gooooool! 2:0! Swojej chwili doczekał się Romelu Lukaku! Napastnik Man Utd wykończył głową wielce precyzyjne dośrodkowanie od De Bruyne.

66'
Belgia bardzo cierpliwie, atakiem pozycyjnym, gra na połowie rywala.

65'
Kevin De Bruyne nie może dzisiaj mówić o dobrym dniu. Kolejna próba od rzutu wolnego nie minęła muru, ustawionego przez bramkarza Panamy.

64'
Widać coraz większą frustrację u piłkarzy z Panamy.

62'
Zmiana. Diaz zastąpił Rodrigueza.

61'
Jan Vertonghen faulował, przy wyskoku do dośrodkowania z rzutu rożnego. Sytuacja nie umknęła arbitrom.

60'
Eden Hazard próbuje bajecznie dryblować w polu karnym. Belgijska gwiazda kontaktu z nogą rywala, a potem decyzji sędziego o rzucie karnym.

59'
żółta kartka Cooper trzyma się za nogę. A Jan Vertonghen otrzymał żółty kartonik za wcześniej popełniony faul.

58'

56'
żółta kartka Godoy naraził się Panu arbitrowi głównemu. Złamanie przepisów gry kosztowało go żółtą kartkę.

55'
Boyata umiejętnie się zastawił z piłką. Defensor sprowokował swojego konkurenta do faulu.

53'
Ależ to była okazja dla Panamy! 100%! Murillo wybornie urwał się na lewej flance boiska i oddał zgrabny strzał! Na drodze do realizacji celu stanął wyśmienicie interweniujący nogami Courtois.

52'
Ciekawie leciała piłka po tym, jak ją od rzutu wolnego kopnął Kevin De Bruyne. Penedo efektownie ruszył z interwencją, ale na jego szczęście futbolówka poszybowała obok światła bramki.

50'
Escobar nie pozwolił się obrócić Lukaku. Coraz ostrzejsza gra w wykonaniu przyjezdnych.

49'
żółta kartka Kolejna interwencja sędziego głównego. Żółtą kartkę za bardzo niewłaściwą próbę odbioru piłki otrzymał Armando Cooper.

48'
Goooooool! Cierpliwość popłaca! Po wielu próbach Belgia doszła do sytuacji strzeleckiej na gola! Kapitalny wolej Mertensa przelobował bramkarza.

47'
Spóźniona interwencja Davisa. Będzie stały fragment gry dla reprezentacji Belgii.

46'
Belgia rozpoczęła grę po przerwie.

Koniec I połowy meczu!

45+1'
żółta kartka Miarka się przebrała... Edgar Barcenas nie wytrzymał wojny nerwowej i popełnił w ogóle nieprzemyślany faul.

45'
Sędzia techniczny na swojej tablicy pokazał cyfrę "2". O tyle dłużej potrwa I połowa dzisiejszego spotkania.

43'
Wielkimi krokami zbliżamy się do finiszu I odsłony. Aktualny rezultat trzeba traktować jako sporą niespodziankę.

41'
Cooper znalazł sobie lokalizację do tego, by soczyście huknąć z dalszej odległości. Kropnięcie minęło światło bramki. A dokładniej - poleciało na trybuny stadionu.

40'
Zza pola karnego Panamy, efektownie do woleja złożył się Mertens. Pomocnik Belgów miał sporo miejsca, jednak futbolówka, w ostatniej fazie akcji, zeszła mu z korków.

39'
Wyśmienicie ze swojej bramki wyszedł Penedo. Bramkarz z Panamy wzorcowo uprzedził Lukaku, który usiłował wykończyć ładne, prostopadłe podanie.

38'
Roman Torres próbował z pozycji bardzo nieprzyjemnej. Strzał znakomicie wyłapał Courtois.

36'
Genialna, indywidualna szarża w wykonaniu Hazarda! Skrzydłowemu udało się minąć trzech obrońców, ale już w starciu z Penedo musiał uznać jego wyższość! Kapitalne parowanie futbolówki.

35'
Lukaku zrealizował faul, będąc w polu karnym swojego oponenta. Decyzja nie spodobała się snajperowi gospodarzy.

33'
Panama miała szansę od rzutu rożnego. Obrona Belgii ustawiła się znakomicie w swoim polu karnym i oddaliła zagrożenie.

32'

30'
Jedna trzecia tego boju przeszła już do historii. Belgia ma wielką przewagę.

28'
Piłka, którą od rzutu wolnego kopnął Kevin De Bruyne, nie pokonała muru. Na pocieszenie Belgia otrzymała korner. W czasie interwencji ucierpiał jeden z piłkarzy Panamy.

27'
Eden Hazard był wyraźnie zahaczany o nogę. Sędzia nie zastosował sankcji indywidualnej wobec autora przewinienia.

25'
Eden Hazard wykorzystał chwilę nieuwagi ze strony obrońców Panamy. Bez większej presji, oddał uderzenie z siedemnastego metra. Piłka powędrowała minimalnie obok prawego słupka bramki.

24'
Belgia coraz z większą dynamiką operuje futbolówką. Goście muszą być bardzo skoncentrowani w obronie.

22'
Kevin de Bruyne przedstawił interesującą próbę zza pola karnego. Defensywa Panamy ograniczyła się jedynie do próby blokowania strzału, ale gwiazda Manchesteru City zdołała groźnie kopnąć. Futbolówka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką.

21'
Torres zaliczył ogromnie ważną interwencję! Doskonały wślizg przeciął zagranie skierowane do Lukaku. Gdyby nie zagranie wyżej wspomnianego obrońcy, to Belgia znalazłaby się w znakomitej sposobności.

20'
żółta kartka Przed momentem arbiter główny przywołał do siebie Davisa i pokazał mu żółtą kartkę. Jedno z nieprzepisowych zagrań musiało zdenerwować rozjemcę.

19'
Bardzo inteligentnie wykonany korner przez Belgów. Sprytne, prostopadłe podanie do niekrytego Mertensa mogło zagrozić bramce gości, i cel udało się zrealizować. Silnie posłana próba poleciała w boczną siatkę.

18'
Niemal z linii końcowej boiska piłkę dośrodkowywał Meunier. Jego wgranie udało się zatrzymać defensywie Panamy.

16'
Sędzia dostrzegł przewinienie w ofensywie, w realizacji Barcenasa. Rzut wolny dla drużyny z Europy.

15'
Statystyka posiadania piłki: 59%- Belgia, 41%- Panama.

13'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna. Zbytnia agresja w walce o górną piłkę. Do notesu trafił Meunier.

12'

10'
Ogromny błąd popełnił Torres! Zbyt krótkie podanie do swojego bramkarza! Eden Hazard był blisko skorzystania z prezentu, ale jego strzał powędrował w boczną siatkę.

9'
Gospodarze chcą opanować sytuację na boisku. Mają świadomość, że niemal wszystkie argumenty piłkarskie stoją po ich stronie.

7'
Mertens gestem przedstawił swój zawód decyzją sędziego, który nie przyznał Belgom rzutu karnego. Arbiter nie zechciał zapoznać się z opinią systemu VAR.

6'
Penedo wystawiony na pierwszy, poważniejszy test. Goalkeeper Panamy zatrzymał strzał, skierowany w sam środek bramki. Mocno piłkę kopnął Carrasco.

5'
Podobnie jak w innych spotkaniach tego Mundialu aktualnie rozgrywany mecz obsługuje system VAR.

3'
Obrona Belgów sprostała zadaniu, jakim było zablokowanie centry od rzutu wolnego. Defensywie należą się słowa uznania.

2'
Sędzia liniowy zauważył przewinienia na zawodniku Panamy. Wszystko zdarzyło się na wysokości pola karnego Belgii.

1'
W opinii wielu ekspertów, to drużyna Belgii jest wielkim faworytem tego spotkania.

*'

*'
Czas na odegranie oficjalnych hymnów obu reprezentacji.

*'
Sędzia główny wyprowadził obie drużyny na murawę.

*'
Na Stadionie Olimpijskim „Fiszt” w Soczi zostaną rozegrane nadchodzące zawody.

*'
Rolę najważniejszego arbitra dzisiaj pełnić będzie Pan Janny Sikazwe.

*'
Belgia z Panamą rozpoczną zmagania w grupie "G". Obok wspomnianych ekip w tym zestawie znajdziemy również Anglię i Tunezję.

*'
Dla zespołu z Panamy będzie to pierwszy Mundial w historii.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia wraz z nami relacji tekstowej LIVE z meczu: Belgia - Panama.
Początek spotkania - godz. 17:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Belgia - Panama, to zapraszamy do śledzenia meczu online