Tunezja - Anglia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tunezja
Anglia
1 : 2

Hassen (15' Ben Mustapha) - S.Ben Youssef, Meriah, Bronn, Maaloul - Badri, Sassi, Skhiri - F.Ben Youssef, Khazri (85' Khalifa), Sliti (74' Ben Amor).
Pickford - Walker, Stones, Maguire, Trippier - Henderson - Sterling (68' Rashford), Lingard (90+3' Dier), Alli (80' Loftus-Cheek), Young - Kane.

Sassi (35., karny)
Kane (11.)
Kane (90+1.)

Mecze na żywo: Tunezja - Anglia

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Nie było to porywające widowisko. Ostatecznie Anglicy wyszarpali komplet punktów, ale ich gra, delikatnie rzecz ujmując, nie zachwycała.

Koniec spotkania! Anglia w doliczonym czasie zdobyła bramkę na wagę zwycięstwa w meczu z Tunezją. Rezultat końcowy to 2:1 dla "Synów Albionu".

90+3'
Trzecia roszada w zespole angielskim: Dier wszedł za Lingarda.

90+1'
Kane ponownie dał prowadzenie Anglikom!
Maguire zagrał dograną z rzutu rożnego piłkę, a snajper Tottenhamu Hotspur celną główką zmieścił futbolówkę w siatce.

90'
Do drugiej połowy arbiter doliczył cztery minuty.

89'
Szarżował Loftus-Cheek, za daleko jednak wypuścił sobie futbolówkę i nie zdążył zagrać jej przed linią końcową.

87'
Khalifa dał się złapać na pozycji spalonej.

85'
Ostatnia zmiana w Tunezji: Khalifa zajął miejsce Khazriego.

84'
Ten sam golkiper ucierpiał w tamtej sytuacji. Będzie potrzebna pomoc tunezyjskich medyków.

83'
Ben Mustapha zanotował udane piąstkowanie. Swoją interwencją uprzedził składającego się do główki Stonesa.

83'
Rashford wywalczył korner.

82'
Tunezyjczycy skutecznie przerywają akcje rywala. Widać, że chcą dowieźć ten remis do końca.

80'
Druga zmiana w Anglii: Alli opuścił murawę, w jego miejsce wszedł Loftus-Cheek.

79'
Słaby strzał Younga poszybował nad poprzeczką.

78'
Rzut wolny dla reprezentacji Anglii w odległości około dwudziestu metrów od bramki Bena Mustaphy.

77'
Zgranie Kane dogranej ze skrzydła piłki nie dotarła do Rashforda.

75'
Jeśli Anglicy będą grać tak jak dotychczas, to wynik najprawdopodobniej nie ulegnie zmianie.

74'
Druga korekta w składzie Tunezji: Ben Amor zajął miejsce Slitiego.

72'
Sliti oddał niecelny strzał z dystansu.

71'
Uderzenie Khazriego z narożnika pola karnego zostało zablokowane.

70'
Sprytne zagranie Hendersona doszło do wbiegającego w pole karne Allego. Ten jednak w momencie zagrania był na ofsajdzie, co nie umknęło uwadze sędziego liniowego.

69'
Strzał Trippiera ze stojącej piłki nie znalazł drogi do bramki.

68'
Zmiana w reprezentacji Anglii: Rashford zajął miejsce Sterlinga.

67'
Kane zdobył rzut wolny w miejscu, z którego można bezpośrednio uderzyć na bramkę.

66'
Dośrodkowanie Hendersona nie zostało zamknięte przez żadnego z jego kolegów.

65'
Young zagrywał piętą w kierunku Sterlinga, ale Tunezyjczycy łatwo przecięli to podanie.

63'

61'
Obyło się bez większego zagrożenia pod bramką Bena Mustaphy.

60'
Trippier, choć z dużym szczęściem, wywalczył dla swojej drużyny wznowienie gry z prawego narożnika boiska.

59'
Anglicy znacznie dłużej otrzymują się przy piłce, jednak nic z tego nie wynika.

57'
Nikt nie zamknął niezłej centry Hendersona z prawej strony placu gry.

55'
Reprezentacja Anglii nie ma już tak dużej przewagi, jak w pierwszej połowie. Zespół z północnej Afryki coraz śmielej poczyna sobie na murawie.

53'
Young posłał bardzo niskiej jakości dośrodkowanie w tunezyjską szesnastkę. Ułatwiło to obrońcom udaną interwencję.

52'
Khazri złapany na minimalnym spalonym.

51'
Maguire celnie główkował na bramkę Tunezji, ale strzelił prosto w golkipera.

50'
Kontratak "Synów Albionu" przyniósł im "tylko" rzut rożny.

49'
Podopieczni Garetha Southgate'a zaskakują pasywnością w grze.

48'
Spokojny początek drugiej części meczu.

46'

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Przewaga Anglików jest niepodważalna. "Synowie Albionu" nie potrafili jednak tego przełożyć na prowadzenie w tym spotkaniu.

45'
Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

45'
Lingard trafił w słupek! Pomocnik Manchesteru United udanie podciął piłkę nad wychodzącym bramkarzem, ale ta, zamiast wturlać się do siatki, odbiła się od obramowania bramki.

44'
Wrzutka Trippiera wprost w ręce Bena Mustaphy.

43'
Alli, nie będąc krytym w obrębie pola karnego, uderzył z woleja. Nie trafił jednak w światło bramki.

41'
Zawodnicy z afrykańskiego państwa zdołali oddalić zagrożenie.

40'
Następny rzut wolny dla graczy selekcjonera Southgate'a, tym razem jednak znacznie dalej od bramki tunezyjskiej.

39'
Było bardzo blisko gola na 2:1 dla Anglii! Piłka nawet trafiła w poprzeczkę, ale ostatecznie defensorzy wyprowadzili piłkę ze swojej szesnastki.

38'
Sfaulowany Sterling na wysokości pola karnego Tunezji. Będzie okazja do zmiany rezultatu.

37'
Anglicy pogubili się na własnej połowie i stracili futbolówkę, ale na ich szczęście, przeciwnik tego nie wykorzystał.

35'
Sassi wykorzystał "jedenastkę"!
Pickford wyczuł intencje strzelca, miał piłkę na ręce, ale ostatecznie ta wpadła do siatki.

34'
Prawidłowość decyzji arbitrem potwierdził z VAR-em.

33'
Rzut karny dla reprezentacji Tunezji!
Walker przekroczył przepisy we własnej szesnastce.

33'
Obrońcy Tunezji wybili futbolówkę po centrze z prawej flanki.

31'
Główkę Maguire'a udanie wyłapał Ben Mustapha.

30'
Rzut wolny dla jednokrotnych mistrzów świata na połowie Tunezji.

28'
Nie było zagrożenia pod bramką reprezentacji Anglii po tym stałym fragmencie gry.

27'
Sassi uderzył zza pola karnego, piłka po drodze odbiła się od defensora Anglików. Rzut rożny.

26'
Prostopadłe podanie w kierunku rozpędzającego się Khazriego, ale napastnika Tunezyjczyków uprzedził Pickford.

24'
Lingard fatalnie skiksował w dogodnej okazji pod bramką przeciwnika.

23'
Sliti opanował dograną piłkę, ale dopiero poza szesnastką i znalazł sobie miejsce do uderzenia. Jego próba okazała się niecelna.

22'
Korner dla Tunezji.

21'
"Synowie Albionu", jak popularnie nazywa się reprezentację Anglii, kontrolują wydarzenia boiskowe.

20'
Wszelkie dotychczasowe ataki Tunezyjczyków nie były w stanie zaskoczyć linii defensywnej ich rywali.

18'
Mocny strzał Hendersona zza szesnastki skutecznie zatrzymał Ben Mustapha.

17'
Alli minął się z wrzutką Lingarda z prawego skrzydła.

16'
Gra została wznowiona po wymuszonej przerwie spowodowanej kontuzją.

15'
Miejsce kontuzjowanego bramkarza zajął Ben Mustapha.

13'
Golkiper reprezentacji Tunezji ponownie leży na boisku. Wiele wskazuje na to, że będzie potrzebna zmiana.

11'
0:1! Kane dał prowadzenie Anglii!
Napastnik Tottenhamu Hotspur dobił strzał głową Stonesa, który odbił Hassen.

10'
Rykoszet po strzale z dystansu Kane'a, od rzutu rożnego wznowią grę piłkarze z Wysp Brytyjskich.

8'
Jeden z graczy tunezyjskich leży na murawie po brzydkim zachowaniu Younga. W tej sytuacji obyło się jednak bez kartonika.

7'
Zdecydowana przewaga Anglików, która na razie nie przekłada się na korzystny dla nich rezultat bramkowy.

5'
Kłopoty z barkiem miał Hassen, jednak po pomocy sztabu medycznego bramkarz wrócił do gry.

4'
Jak tego nie wykorzystał Sterling? Skrzydłowy Manchesteru City miał przed sobą pustą bramkę po podaniu Allego, ale nie trafił czysto w piłkę i ta przeszła obok celu.

3'
Golkiper Tunezji świetną interwencją uchronił swój zespół przed stratą gola po silnym uderzeniu Lingarda z bliskiej odległości.

2'
Nerwowe wybicie na aut Hassena dało podopiecznym Garetha Southgate'a aut na wysokości pola karnego.

1'
Zaczęli Anglicy!

*'
Po hymnach. Krótka chwila pozostała do rozpoczęcia meczu.

*'
Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment hymny obu państw.

*'
Areną starcia będzie Wołgograd Arena.

*'
Do roli sędziego głównego nadchodzących zawodów został wybrany pochodzący z Kolumbii, Wilmar Rotan.

*'
Rezerwowi Anglii: Butland, Pope, Rose, Dier, Vardy, Welbeck, Cahill, Jones, Delph, Rashford, Loftus-Cheek, Alexander-Arnold.

*'
Ławka rezerwowych Tunezji: Ben Mustapha, Mathlouthi, Bedoui, Benalouane, Haddadi, Nagguez, Ben Amor, Chaalali, Khalil, Khaoui, Srarfi, Khalifa.

* '
Poznaliśmy wyjściowe składy obydwu drużyn.

*'
Inauguracja meczu zaplanowana jest na godzinę 20:00.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie! Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z drugiego spotkania grupy. Stronami w rywalizacji będą: reprezentacja Tunezji i reprezentacja Anglii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tunezja - Anglia, to zapraszamy do śledzenia meczu online