Kolumbia - Japonia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Kolumbia
Japonia
1 : 2

Ospina - Arias, Davinson Sánchez, Murillo, Mojica - Carlos Sánchez, Lerma - Quintero (58' James), Cuadrado (31' Barrios), Izquierdo (70' Izquierdo) - Falcao
Kawashima - H.Sakai, Yoshida, Shoji, Nagatomo - Hasebe, Shibasaki (80' Yamaguchi) - Haraguchi, Kagawa (69' Honda), Inui - Osako (83' Okazaki)

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Japonia zasłużyła na dzisiejsze zwycięstwo! Azjatycki team pokazał dużo większą wolę walki. Dzisiejsza wygrana jest wielkim kapitałem w kontekście rywalizacji o awans z grupy "H".

90+4'
żółta kartka Żółtą kartkę za którychś ze swoich fauli obejrzał Nagatomo.

90+3'
Arias popełnił rażące przewinienie. Obrońca kolumbijski nie mógł się pogodzić z werdyktem sędziego głównego.

90+1'
Bardzo mądrze na boisku grają piłkarze z Japonii. Szanse Kolumbii na remis z sekundy na sekundę maleją.

90'
Sędzia dorzucił 5 minut do regulaminowego czasu gry. To jest spory dorobek czasowy.

89'
Gwizdek sędziego. Falcao uchwycony został na pozycji spalonej.

88'
Mojica bardzo zaangażowany w ofensywę. Widać u niego wielką chęć do wzbudzenia potencjału ofensywnego Kolumbii.

86'
Japonia trzyma przy sobie futbolówkę. Kolumbia nie ma okazji na to, by spróbować wyrównać stan spotkania.

85'
żółta kartka Do notesu sędziego został wpisany James Rodriguez. Brzydki wślizg na nogę przeciwnika.

83'
Ostatnia zmiana personalna w tych zawodach. Osako wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Napastnika zastąpił Okazaki.

82'
System VAR do tej pory bez pracy. Sędziowie są bardzo pewni.

80'
Zmiana w składzie Japonii. Shibasaki zastąpiony przez Yamaguchiego.

79'
Kolumbijczycy stawiają wszystko na jedną kartę. Zmasowane ataki pola karnego przyjezdnych.

78'
Kolumbia miała rzut rożny. Piłka została posłana w miejsce, gdzie stał obrońca Japonii.

77'

75'
Goooool! Japonia znów na prowadzeniu! Osako wygrał wielce ważną rywalizację powietrzną pod bramką Ospiny! Bramkarz nie miał dużych szans przy uderzeniu z bliska!

73'
Złapał się za głowę Kasai! Będąc blisko bramki nie potrafił pokonać Ospinę! Jeden ze stoperów doskonale zablokował uderzenie.

72'
Kolumbia broni się. Ciężko mówić coś o ofensywnej gry Kolumbii.

70'
Trzecia zmiana w składzie Kolumbii. Bacca za Izquierdo.

69'
Jeden z najpopularniejszych graczy Japonii - Honda, wejdzie na plac gry. Kagawa otrzymał podziękowania i brawa za swój dzisiejszy udział.

68'
Przy linii bocznej boiska stoi jeden z rezerwowych japońskiej kadry.

67'
Davinson Sanchez stanął na linii strzału! Gdyby nie stał w odpowiednim miejscu, to strzelający Haraguchi ulokowałby futbolówkę w prawym sektorze bramki Kolumbii.

65'
żółta kartka Barrios otrzymał zasłużoną żółtą kartkę.

64'
Z bólu zwija się jeden z zawodników Japonii. Barrios wyraźnie przekroczył swoje kompetencje.

63'

61'
Kolumbia odpuściła prawą część swojego pole karnego. Wykorzystać to spróbował Kasai, jednak silny strzał powędrował obok lewego słupka bramki Ospiny.

60'
Godzina gry za Nami. Japonia ciągle w ataku.

59'
Yoshida najwyżej wybił się w powietrzu, do dośrodkowania z rzutu wolnego. Stoperowi Japonii zabrakło jednak większej precyzji przy wykończeniu akcji ofensywnej.

57'
James Rodriguez wszedł na płytę boiska! Euforia wśród kibiców. Quintero skierował się w stronę ławki rezerwowych.

56'
Wyborną interwencję bramkarską pokazał Ospina! Goalkeeper wyciągnął futbolówkę, która zmierzała w prawy, dolny róg bramki! Japonia coraz bliżej gola, dającego prowadzenie.

54'
Dynamiczne widowisko oglądamy w Sarańsku. Japonia ma lekką przewagę.

53'
Osako kapitalnie urwał się spod krycia Ariasa! Snajper solidnie kropnął z bliskiej odległości! Kolumbię przed utratą drugiego gola uchronił Ospina, który doskonale sparował piłkę przed siebie.

51'
Wysoki pressing od początku drugiej połowy meczu stosuje reprezentacja Kolumbii. Japonia jest w dużych tarapatach.

49'
Shibasaki reklamował fakt, że w polu karnym Kolumbii był łapany za koszulkę. Arbiter Skomina puścił grę dalej.

48'
Nagatomo wykonał dośrodkowanie z pełnego biegu. Centra z lewego skrzydła boiska nie dotarła do napastników Japonii. Murillo Sanchez skutecznie zainterweniował.

47'
W czasie przerwy nie zrealizowano żadnych korekt personalnych.

46'
Początek II odsłony tego widowiska!

Arbiter główny zakończył I połowę spotkania!

45'
Sędzia techniczny na swojej tablicy elektronicznej zaprezentował cyfrę "1". O jedną minutę dłużej potrwa I odsłona.

44'
Ostatnie sekundy podstawowego czasu gry I połowy.

42'
Udany wślizg Nagatomo zablokował akcję na lewej flance boiska.

41'

39'
Piłkarze z Japonii próbowali rozmawiać z sędzią o zmianie decyzji, ale ten był niewzruszony żadnymi argumentami.
Gol został uznany.

38'
Gooooool! Quintero znakomitym, bardzo sprytnym strzałem pod murem zaskoczył Kawashimę! Goalkeeper Japonii popełnił błąd, w próbie wyłapania piłki.

37'
Rzut wolny dla Kolumbii. Stały fragment gry zostanie wybity z miejsca, z którego można zdobyć gola po bezpośredniej próbie.

36'
Japonia wybroniła się z rzutu wolnego, z dośrodkowaniem. Najwyżej do futbolówki wyskoczył Yoshida.

35'
Goście skutecznie organizują się w środkowej strefie boiska. Kolumbia przegrywa większość pojedynków.

33'
Niedokładnie wybity korner przez Japonię. Barrios znakomicie się ustawił w pobliżu własnej bramki i zażegnał niebezpieczeństwo.

32'
Kolejny błąd w pobliżu swojej szesnastki popełnili Kolumbijczycy. Osako, będąc w głębi pola karnego, nieczysto trafił w futbolówkę. Kolumbia miała wiele szczęścia.

31'
Cuadrado opuścił plac gry. Bardzo dobre pół godziny gry. Na boisko wkroczył Barrios.

30'
Selekcjoner reprezentacji Kolumbii, Pekerman, dokona za chwilę zmiany taktycznej.

29'

27'
Ostry wślizg na nogę zawodnika Japonii popełnił Mojica. Sędzia okazał się dla niego dobrotliwy, nie pokazując mu żółtej kartki.

26'
Ospina przechwycił dośrodkowanie, które zmierzało w kierunku Osako. Bardzo dobrze odczytana gra przez kolumbijskiego goalkeepera.

25'
Cuadrado jest wysoce aktywny w ostatnich minutach. Ten gracz bierze na siebie ogrom pracy w ofensywie.

24'
Efektownym wślizgiem akcję z lewego skrzydła boiska próbował wykończyć Cuadrado. Szybszy do futbolówki był jednak defensor Japonii.

23'
Krótko rozegrany korner przez Japonię. Kolumbia rozczytała zamiary swojego oponenta. Akcja zakończyła się gwizdkiem sędziego, który zauważył faul w wykonaniu jednego z Japończyków.

21'
Azjatycka drużyna stara się kontrolować boiskową rzeczywistość. Gra w przewadze w tym ogromnie pomaga.

20'
63% posiadania piłki - Kolumbia. 37% - Japonia.

18'
Cuadrado już składał się do strzału zza pola karnego. Do uderzenia nie doszło, ponieważ w ostatniej chwili, obrońca Japonii wygarnął mu futbolówkę z nogi.

17'
Kolumbia próbuje szybko odpowiedzieć na boiskowe wydarzenia. Cuadrado postanowił zabawić się na prawej flance boiska. Zbyt wiele dryblingów nie przyniosło wyczekiwanych efektów, od bramki rozpocznie goalkeeper Japonii.

15'
Bardzo dobry kwadrans gry. Piłkarze obu ekip dbają o niezłą dynamikę.

14'
Kagawa kapitalnie obsłużył podaniem na wolne pole Inui. Ten zdecydował się na błyskawiczny, podkręcony strzał! Futbolówka poleciała obok prawego słupka bramki.

13'
Arbiter Skomina ma pełne ręce pracy. Haraguchi przypadkowo trafił rywala w twarz. Nie została zastosowana sankcja indywidualna.

12'
Falcao doskonale wygrał walkę o pozycję w polu karnym rywala. Uznany snajper strącił futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale jego strzał pewnie zgarnął Kawashima.

11'
Nerwy puściły jednemu z graczowi Japonii. Hasebe odebrał słowną reprymendę od sędziego. Trzeba traktować to jako ostatnie ostrzeżenie.

10'
Nagatomo odepchnął Cuadrado. Arbiter nie użył żółtej kartki.

9'
Na ławce rezerwowych gospodarzy siedzi James Rodriguez.

7'
Nie o takim początku spotkania marzyli Kolumbijczycy. Szybka strata bramki oraz zawodnika muszą boleć.

6'
Goooooool! Szybkie otwarcie wyniku! Bardzo precyzyjne, płaskie uderzenie z jedenastu metrów oddał Kagawa!

4'
czerwona kartka Carlos Sanchez ewidentnie ręką wybronił niemal straconą sytuację. Gdyby nie zagranie piłki ręką, to Japonia zdobyłaby gola.

3'
Rzut karny dla Japonii! Czerwoną kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał jeden z graczy Kolumbii!

1'
Pierwsza interwencja arbitra głównego. Juan Cuadrado został nieprzepisowo zablokowany. Rzut wolny.

*'
Japonia rozpoczęła mecz!

*'
Trwa odgrywanie hymnów narodowych. Jako pierwszy został przedstawiony hymn Kolumbii.

*'
Sędzia główny wyprowadził oba zespoły na plac gry.

*'
Obie reprezentacje spotkały się ze sobą na poprzednich mistrzostwach, w tej samej grupie. Blisko 4 lata temu Kolumbia wygrała 4:1.

*'
Doświadczony arbiter, Damir Skomina, poprowadzi zbliżający się mecz.

*'
Miejscem rozgrywania nadchodzącego pojedynku będzie Mordovia Arena.

*'
Spotkanie Kolumbii z Japonią rozpocznie się o godz. 14:00

*'
Obie niżej wspomniane ekipy zostały umieszczonej w "polskiej grupie", czyli grupie "H".

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Kolumbia - Japonia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Kolumbia - Japonia, to zapraszamy do śledzenia meczu online