Rosja - Egipt online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Rosja
Egipt
3 : 1

Akinfiejew – Fernandes, Kutepov, Ignaszewicz, Żyrkow (86' Kudriaszow) – Zobnin, Gaziński – Samiedow, Golovin, Czeryszew (74' Kuzjajew) – Dziuba (79' Smołow).
El Shenawy; Abdelshafy, Hegazy, Gabr, Fathi; Hamed, Elneny; Trezeguet (68' Sobhy), Elsaid, Salah; Mohsen (82' Kahraba).

'
Zapraszamy na jutrzejsze mecze mundialu.

90+4'
Koniec meczu. Rosja pokonała Egipt 3:1.

90'
Sędzia dolicza cztery minuty.

90'
Niecelny strzał jednego z zawodników Egiptu.

86'
Żyrkow opuścił boisko, a zastąpił go Kudriaszow.

84'
żółta kartka Smołow ukarany żółtą kartką.

82'
Kahraba zastąpił Mohsena.

79'
Smołow zastąpił Dziubę.

76'
Egipt od pewnego czasu przeważa i wciąż wierzy w korzystny wynik.

74'
Kuzjajew zastąpił Czeryszewa.

73'
Goool! Salah pewnym strzałem z rzutu karnego pokonał bramkarza Rosji i jest 3:1

73'
Po wideoweryfikacji zmiana decyzji. Będzie rzut karny!

72'
Salah faulowany i sędzia dyktuje rzut wolny tuż sprzed pola karnego. Egipcjanie domagali się rzutu karnego.

70'
Bardzo niecelny strzał z dystansu Elsaida.

68'
Trezeguet opuścił boisko, a zastąpił go Sobhy.

67'
Salah wyłożył piłkę Trezeguet, a ten sprzed pola karnego uderzył tuż obok słupka.

66'
Rosja ma ten mecz pod kontrolą.

62'
3:0! Rosja idzie za ciosem! Po zagraniu z rzutu wolnego z własnej połowy Dziuba przyjął piłkę w polu karnym i strzałem z prawej nogi nie dał szans bramkarzowi. Szykuje się kolejny pogrom.

59'
2:0! Czeryszew otrzymał płaskie podanie spod linii końcowej i strzałem lewą nogą z siedmiu metrów podwyższył prowadzenie.

57'
żółta kartka Trezegeut ukarany żółtą kartką.

56'
Dość szczęśliwie piłka spadła pod nogi Salaha w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

55'
Egipcjanie poradzili sobie z dośrodkowaniami Rosjan w pole karne.

54'
Od początku drugiej połowy znów przeważa Rosja.

47'
Goool! Co za początek Rosji. Egipcjanie mieli jeszcze więcej pecha niż Polacy z Senegalem. Sprzed pola karnego uderzał jeden z Rosjan, piłka leciała wyraźnie obok bramki i niefortunnie interweniował Fathi, który zaskoczył własnego bramkarza.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

42'
Salah uderzył z szesnastu metrów, ale tuż obok słupka.

39'
Mecz się nieco wyrównał. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

34'
Dobre dośrodkowanie w pole karne Rosjan, ale Żyrkow w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Salaha.

30'
Mimo wyraźnej przewagi Rosjanie wciąż nie zaskoczyli Egiptu.

26'
Zamieszanie w polu karnym Egiptu, ale ostatecznie piłka w rękach bramkarza.

24'
Nieudany strzał Gazińskiego przeleciał nad bramką.

23'
Rosjanie cały czas w ataku.

18'
Ładny strzał Czeryszewa sprzed pola karnego przeleciał tuż nad bramką.

16'
Lepszy moment Egiptu. Trezeguet próbował technicznym strzałem zaskoczyć bramkarza Rosji, ale nieznacznie się pomylił.

14'
Zablokowany strzał Czeryszewa sprzed pola karnego.

13'
Egipt ma problemy z przeniesieniem gry na połowę Rosji. Mało widoczny jest Salah.

10'
Rosjanie mają wyraźną przewagę i co chwile atakują.

6'
Prosta strata Egipcjan. Sprzed pola karnego obok słupka uderzył Golovin.

6'
Po dośrodkowaniu niegroźnie głową uderzał Ignaszewicz.

4'
Jak na razie spokojny początek spotkania.

2'
Czeryszew dobrze przejął piłkę w środku pola, zagrał płasko do kolegi z reprezentacji, ale ten nie przejął piłki.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Niedługo początek meczu.

'
W pierwszym składzie Egiptu znalazł się Salah.

'
Nastroje wśród Polaków fatalne, ale czas rozpocząć drugą kolejkę fazy grupowej mundialu. O godzinie 20:00 Rosja zmierzy się z Egiptem.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Rosja - Egipt, to zapraszamy do śledzenia meczu online