Portugalia - Maroko online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Maroko
1 : 0

Rui Patricio - Cedric, Pepe, Fonte, Guerreiro - William Carvalho, João Moutinho (88' Adrien Silva), João Mario (68' Fernandes), Bernardo Silva (58' Martins) - Gonçalo Guedes, Ronaldo
Mohamedi - Dirar, Da Costa, Benatia, Hakimi - El Ahmadi - Boussoufa, Belhanda (74' Carcela), Ziyech, Amrabat - Boutaib (69' El Kaabi)

Ronaldo (5.)

A.Silva (90+2.) żółta kartka
Benatia (41.) żółta kartka

Mecze na żywo: Portugalia - Maroko

Dziękuję ślicznie Wszystkim za uwagę.

Portugalia zrobiła wielki krok ku wywalczeniu awansu z grupy "B". Cristiano Ronaldo powiększył swoją przewagę w klasyfikacji strzelców.
Maroko zakończyło udział w tych rozgrywkach. Trzeci mecz będzie jedynie "meczem o honor".

Ostatni gwizdek sędziego!

90+5'
Widać wielką determinację u przyjezdnych. Waży się ich los na tym Mundialu.

90+3'
Benatia znowu przestrzelił w sytuacji, która mogła przynieść gola gościom! Doświadczony obrońca koszmarnie posłał piłkę wysoko nad poprzeczką.

90+2'
żółta kartka Żółta kartka dla Adriena Silvy. Klasyczny faul taktyczny.

90+1'
Sędzia główny uznał, że 5 minut będzie idealnym wymiarem dodatkowego czasu gry.

90'
Ofiarna interwencja Fonte! Ziyech fenomenalnie przedarł się w polu karnym rywala!

89'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry.

88'
Zmiana. Adrien Silva w miejsce Joao Moutinho.

85'
Portugalia zamknięta na swojej połowie boiska. Taki obrazek będziemy mieli pewnie do końca meczu.

84'
Kolejny raz tylko w mur... Cristiano Ronaldo nie potrafi się dzisiaj wstrzelić.

83'
Pod polem karnym, dosłownie, faulowany był Ronaldo. Mało brakowało, by gwiazda Realu Madryt nie wywalczyła rzutu karnego. Będzie tylko rzut wolny.

82'
Dla Portugalii ten mecz mógłby się już skończyć. Takie wrażenie sprawiają Portugalczycy, biegając po murawie.

80'
Kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego nie zaskoczyło dobrze zorganizowanej obrony gospodarzy. Dirar podjął wyzwanie - uderzenie z dalszej odległości. Strzał poleciał nad bramką.

79'
Chaotycznie broni się Portugalia. Maroko w gazie.

77'
Benatia po raz kolejny zawiódł w ofensywie. Obrońca nie potrafił dokładnie uderzyć piłki głową, po centrze od rzutu wolnego.

76'
Kolejny rzut wolny dla Maroka w strefie, szczególnie niebezpiecznej dla Portugalii.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans gry.

74'
Zmiana. Carcela za Belhandę.

72'
59% posiadania piłki u Maroko. Nie przekłada się to jednak na wynik tego spotkania.

71'
Wchodzimy w decydującą fazę tego meczu.

69'
W składzie gości doszło do zmiany. El Kaabi w miejsce Boutaiba.

68'
Dzisiejsza porażka Maroka przekreśliłaby jakiekolwiek szanse tej drużyny na wyjście z grupy.

67'
Ziyech przeniósł futbolówkę nad bramką. Trochę zbyt wiele sił włożonych w kopnięcie piłki.

66'
Będzie rzut wolny dla reprezentacji Maroka. I to z odległości, z której można realnie zagrozić bramkarzowi Portugalii.

64'
Hakimi za głęboko wykonał dośrodkowanie z lewej flanki boiska. Rui Patricio skutecznie wyłapał futbolówkę.

63'

61'
Mohamedi był faulowany. Goalkeeper odczuł oddech Williama Carvalho, który miał ogromną chęć na zamknięcie akcji po stałym fragmencie gry.

60'
Benatia przed kolejną, znakomitą okazję na wyrównanie! W polu karnym Portugalii otrzymał sporo miejsca, ale silne kropnięcie poleciało wysoko nad poprzeczką.

58'
Zmiana w składzie Portugalii. Gelson Martins zastąpił Bernardo Silvę.

57'
Pepe dobrze się ustawił, w stosunku do centry z rzutu wolnego. Maroko nie potrafiło wykorzystać okazji, jaką był rzut wolny.

55'
Rui Patricio popisał się wybitną bramkarską robinsonadą! Goalkeeper wyciągnął strzał głową, który zmierzał w prawe okienko jego bramki! Maroko przeważa.

54'
Belhanda złapał się za głowę, po swoim strzale! Urodziwy strzał, oddany z linii pola karnego, został doskonale wychwycony przez Rui Patricio.

52'
Znowu skrzydłami atakują "przyjezdni". Być może jest to sposób, który da upragnionego gola.

51'
W obu składach bez zmian.

49'
Cristiano Ronaldo koszmarnie kopnął, będąc niekryty, na 14. metrze od bramki! Piłka pofrunęła na wysokie sektory trybun!

48'
Fonte efektownie ruszył do wgrania z rzutu rożnego. Stoper Portugalii nie zdołał jednak dokładnie nakryć futbolówkę głową. Mohamedi mógł odetchnąć z dużą ulgą.

47'
Korner dla Portugalii. Hakimi nie mógł pozwolić na to, by Guedes uciekł z piłką, w jego polu karnym.

46'
Rozpoczęła się II połowa meczu!

Arbiter zasygnalizował koniec I części gry!

45+2'
Bardzo dobrą okazję na zdobycie gola miał Benatia! Zgrabny strzał głową poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki. Maroko jest coraz groźniejsze.

45+1'
Amrabat ogromnie sprytnie wywalczył rzut wolny na wysokości pola karnego rywala. William Carvalho nie błysnął intelektem.

45'
Maroko przez chwilę w osłabieniu. Sędzia główny doliczył I połowę o trzy minuty.

44'
Belhanda w starciu z Williamem Carvalho nabawił się urazu.

44'
Maroko ambitnie dąży do remisu. Akcje na skrzydłach nie są jednak tak precyzyjne i dobre, by zaskoczyć Rui Patricio.

42'
Łapany za koszulkę był Amrabat. Sędzia, widząc zaistniałą sytuację, przerwał akcję.

41'
żółta kartka Benatia rażąco naruszył powszechnie obowiązujące reguły gry. Na jego konto powędrowała żółta kartka.

40'
Cristiano Ronaldo otrzymał perfekcyjne, crossowe podanie na wolne pole! W starciu z goalkeeperem, przegrał z nim rywalizację, uderzając piłkę na dobrą wysokość do obrony.

39'
El Ahmadi bez pardonu próbował odebrać piłkę Joao Mario. Niestety, popełnił przewinienie.

38'
Maroko stawia na grę skrzydłami. Obrona gospodarzy musi być starannie zmobilizowana.

36'
Cristiano Ronaldo pomógł swoim kolegom w obronie. Skrzydłowy najwyżej wyskoczył do centry z rzutu wolnego, skierowaną w pole karne Portugalii.

35'

33'
El Ahmadi bez pomysłu kopnął piłkę z okolic 30. metra od bramki Portugalii. Uderzenie na vivat powędrowało w kierunku jednej z trybun.

32'
Wielki zawód wśród portugalskich kibiców. Mocny strzał Cristiano Ronaldo powstrzymał jeden z piłkarzy Maroka, ustawionych w murze.

31'
Faul tuż pod polem karnym gości zrealizował Dirar. Cristiano Ronaldo będzie egzekutorem stałego fragmentu gry.

30'
Padł w polu karnym napastnik Maroka. Sędzia główny nie dostrzegł przewinienia.

29'
Mistrzowie Europy występują w ostatnich minutach w głębokiej defensywie. Maroko kontroluje grę.

27'
Selekcjoner reprezentacji Maroka odbył rozmowę z arbitrem głównym. Chodziło o wcześniej wspomnianą sytuację.

26'
Sędzia główny nie przyznał rzutu karnego.

25'
Amrabat bardzo domagał się rzutu karnego. Skrzydłowy Maroka uważał, że był nieprzepisowo ciągnięty za koszulkę w polu karnym.

24'
Cristiano Ronaldo został brzydko zaatakowany przez dwóch Marokańczyków. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie żółtej kartki.

22'
Maroko aktywniejsze w ostatnich minutach. Ziyech przedstawił ciekawą próbę z dystansu. Na medal zachował się Rui Patricio, popisując się wielce skutecznym chwytem piłki.

21'

19'
Ziyech niedokładnie wykonał rzut rożny. Dobrze ustawiony obrońca portugalski ładnym zagraniem głową oddalił niebezpieczeństwo od własnej bramki.

18'
Bardzo niebezpieczni na prawej stronie są gracze z Maroka. Defensywa gospodarzy ma coraz więcej kłopotów.

17'
Ziyech efektownie wziął na zamach obrońcę Portugalii, i konkretnie huknął z okolic 13. metra! Doskonały wślizg Fonte zatrzymał być może bramkową akcję.

15'
Futbolówka bardzo dynamicznie przechodzi od jednego do drugiego pola karnego. Jest wysokie zaangażowanie po obu stronach barykady.

14'
W złe miejsce powędrowała piłka, którą od lewego narożnika boiska posłał El Ahmadi. Portugalska defensywa poradziła sobie z zagrożeniem.

13'
Wiele dośrodkowań z obu skrzydeł boiska. Zarówno Portugalia, jak i Maroko widzą w tym aspekcie swoją szansę.

12'
Rui Patricio fenomenalnie zdał egzamin! Portugalski goalkeeper wyśmienicie zatrzymał uderzenie głową! Do popełnienia takiej interwencji potrzebny był spory refleks.

10'
Belhanda głową chciał zamknąć wrzutkę z prawej flanki boiska. Zabrakło sporo precyzji - piłka minęła lewy słupek bramki Rui Patricio.

9'
Cristiano Ronaldo bliski podwyższenia wyniku! Płaski, niebezpieczny strzał z linii pola karnego! Z udaną interwencją zdążyli obrońcy, w ostatniej chwili wywierając ogromną presję. Futbolówka poleciała obok lewego słupka.

7'
W stykowych i kluczowych sytuacjach arbitrom pomagać będzie system VAR.

6'
Dla gwiazdora reprezentacji Portugalii było to 4. trafienie w aktualnie rozgrywanym Mundialu.

5'
Gooooooool! Cristiano Ronaldo otworzył wynik! Kapitalny "szczupak" do dośrodkowania z rzutu rożnego! Piłka powędrowała w prawy sektor bramki zaskoczonego Mohamediego.

4'
Guerreiro solidnie kropnął z dalszej odległości. Mohamedi mógł mówić o dużym szczęściu, ponieważ jego obrońcy bardzo ofiarnie powstrzymali zagrożenie.

3'
Będzie rzut rożny dla Portugalii. Obrona gości zablokowała centrę z prawego skrzydła boiska.

1'
Pierwsza akcja Maroka została zakończona strzałem. Boutaib spróbował głową. Piłka, po jego zagraniu, powędrowała nad poprzeczką bramki.

*'

*'
W tej chwili odśpiewywany jest hymn Portugalii. Tuż po nim czas na Maroko.

*'
Bohaterowie nadchodzącego starcia wyszli już na plac gry.

*'
Stadion Łużniki będzie miejscem rozgrywania pojedynku.

*'
Rozjemcą meczu Portugalczyków z Marokiem będzie Pan Mark Geiger.

*'
Tabela grupy "B".

*'
Porównanie gwiazd obu reprezentacji.

*'
Portugalia w pierwszej serii gier zremisowała w bardzo dobrym meczu 3:3 z Hiszpanią.
Maroko, z kolei, przystępuje do nadchodzących zawodów z pozycji ekipy, która przegrała z Iranem (0:1).

*'
Początek meczu o godz. 14:00

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE ze spotkania: Portugalia - Maroko.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Maroko, to zapraszamy do śledzenia meczu online