Urugwaj - Arabia Saudyjska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Urugwaj
Arabia Saudyjska
1 : 0

Muslera - Varela, Giménez, Godín, Cáceres - Sánchez (82' Nandez), Bentancur, Vecino (57' Torreiro), C. Rodríguez (57' Laxalt) - Cavani, Suárez
Alowais - Albuyahli, Om.Hawsawi, Alburayk, Al-Shahrani - Al-Muwallad (79' Al-Sahlawi), Al-Faraj, Otayf, Bahbri (76' Kanu), Al-Jassim (44' Al-Moghawi) - Al-Dawsari

Suarez (22.)

Mecze na żywo: Urugwaj - Arabia Saudyjska

Dziękuję Wszystkim za uwagę.

Konsekwencja w obronie dała Urugwajowi komplet punktów. Ten komplet oczek zapewnił ekipie z Ameryki Południowej awans do następnej fazy rozgrywek.
Aria Saudyjska nie ma już żadnych, nawet matematycznych szans, na dalszą grę w tym Mundialu.

Koniec dzisiejszego spotkania!

90+3'
Urugwaj nie śpieszy się z wykonaniem kornera. Każda sekunda przybliża gospodarzy do upragnionej wygranej.

90+2'
Otayf wziął odpowiedzialność za ofensywę na swoje barki. Solidny strzał z dystansu nie sprawił problemów Muslerze.

90+1'
Od arbitrów czas doliczony wynosi 4 minuty.

90'
Kanu oddał celny strzał głową. Piłka, jednak, była zbyt łatwa do wyłapania dla Muslery.

88'
Luis Suarez skiksował zza pola karnego. Uderzenie z pierwszej piłki nie było chyba dobrym rozwiązaniem akcji z lewego skrzydła boiska.

87'
Urugwaj trzyma przy sobie futbolówkę. Arabia nie potrafi i już chyba nie chce jej odebrać.

85'
Edinson Cavani miał na swojej nodze piłkę meczową! W pojedynku z goalkeeperem, snajper trafił w jego nogi! Urugwaj powinien prowadzić 2:0.

84'

82'
Carlos Sanchez rozegrał niezłe zawody. W jego miejsce - Nandez.

80'
Edinson Cavani miał okazję zdobyć bardzo przypadkowego gola! Mocno kopnięta z dystansu futbolówka odbiła się od napastnika, i poleciała tuż obok lewego słupka bramki.

79'
Zmiana. Al- Sahlawi za Al-Muwallada. Sztab szkoleniowy Arabii walczy już o wszystko.

78'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Diego Godin na przypadkowym ofsajdzie.

77'
Trener Pizzi szykuje kolejną, czyli już ostatnią zmianę w swoim zespole.

76'
Kanu pojawił się na płycie boiska, Bahbri skierował się ku ławce rezerwowych.

75'
Selekcjoner zespołu Arabii Saudyjskiej przygotował zmianę.

73'
Alowais udanie wtrącił się w akcję Urugwaju. Na jego pole karne poleciało bardzo kąśliwe dośrodkowanie z lewego sektora boiska.

71'
Caceres powstrzymał szybką akcję na prawej flance boiska. Arabia Saudyjska szuka wciąż recepty na rozmontowanie bloku defensywnego Urugwaju.

70'
Muslera faulowany w sytuacji, gdzie realizował interwencję. Wszystko się działo w polu bramkarskim.

69'
Bardzo wysoko do wrzutki z rzutu wolnego wyskoczył Caceres. Boczny obrońca Urugwaju nie zdołał jednak w dostatecznie dobry sposób złożyć się do finalizacji akcji. Piłka poleciała wysoko nad bramką.

67'
W pobliżu szesnastki gości za koszulę łapany był Luis Suarez. To musiało zakończyć się rzutem wolnym.

66'
Urugwaj oddalił zagrożenie. Arabia wykonała rzut wolny z bardzo groźnej dla gospodarzy strefy.

65'
Carlos Sanchez trafił w plecy rywala. Najbliżej ustawiony zawodnik Arabii skutecznie udaremnił stały fragment gry.

63'
Faul. Carlos Sanchez mocno odczuł jedną z interwencji w wykonaniu Om.Hawsawiego.

62'
Sanchez pomylił się przy uderzeniu głową. Pomocnik Urugwaju próbował wykorzystać nieudolne zachowanie jednego ze stoperów Arabii.

60'
Wybiła godzina gry w tym spotkaniu. Przy aktualnym wyniku awans uzyskuje Urugwaj, a z turniejem żegna się kadra Arabii Saudyjskiej.

59'

57'
Podwójna zmiana u gospodarzy. Rodriguez wymieniony na Laxalta, Torreiro w miejsce Vecino.

56'
Gospodarze spokojnie operują futbolówką. Nie widać żadnego pośpiechu.

55'
W ofensywie zasady gry przekroczył Diego Godin. Stoper z Urugwaju został słownie upomniany przez sędziego głównego.

53'
Urugwaj doczekał się reakcji arbitra liniowego. Al-Muwallad nie uniknął pozycji spalonej.

52'
Fernando Muslera pewnie zatrzymał futbolówkę, którą chwilę wcześniej niebezpiecznie zgrał Al-Dawsari.

50'
Bardzo nieprzyjemny strzał z rzutu wolnego oddał Luis Suarez! Alowais udanie zainterweniował, pomimo tego, że futbolówka tuż przed nim dostała kozła!

49'
Carlos Sanchez nieprzepisowo zaatakowany. Pomocnik został zahaczony o prawą nogę.

48'
Al-Muwallad nie pokonał urugwajskiej defensywy. Sędzia asystent zasygnalizował pozycję spaloną.

47'
Za głęboko leciała piłka, po wrzutce z lewego skrzydła boiska. Bentancur bardzo dobrze odczytał grę w swojej szesnastce.

46'
Urugwaj zainaugurował II odsłonę dzisiejszego widowiska!

Urugwaj prowadzi do przerwy 1:0.

45'
Czas I połowy meczu został przedłużony o 120 sekund.

44'
Wcześniej awizowana zmiana. Kontuzjowanego Al-Jassima zastąpił Al-Moghawi.

43'
Zbyt kombinacyjnie pod polem karnym Arabii operują z futbolówką gracze Urugwaju. Zbyt bardzo chcą koronkowo rozgrywać.

42'
Będzie zmiana w szeregach gości. Z ławki wstał jeden z rezerwowych.

41'
Na murawie zameldował się sztab medyczny Arabii. Al-Jassim nie będzie chyba zdolny do dalszej gry.

40'
Luis Suarez chciał minąć Albuyahliego. Ten bardzo dobrze zatrzymał gwiazdora Barcelony.

39'
Urugwaj próbuje jak tylko może oddalać piłkę z własnego pola karnego.

37'
Nie boją się uderzać z dystansu gracze Arabii. Al-Shahrani podjął się takiej misji. Owoców z jego próby dla gości nie było żadnych, futbolówka powędrowała na trybuny.

36'

34'
Spóźnione wejście wślizgiem zanotował Al-Muwallad. Sędzia musiał odgwizdać przewinienie.

33'
Zabrakło decyzyjności w polu karnym Al-Jassiemu. Arabia Saudyjska sukcesywnie przybliża się do wyrównania.

31'
Napastnik Urugwaju nie potrzebował pomocy ze strony sztabu medycznego. Kibice z tego kraju mogli odetchnąć z wielką ulgą.

30'
Kontuzji nabawił się Cavani. Piłkarze Arabii wybili piłkę poza plac gry.

28'
Al-Jassim urwał się Caceresowi, który się chwilkę zdrzemnął w swoim polu karnym. Na jego szczęście, uderzający koszmarnie trafił w futbolówkę. Ta powędrowała w kierunku wyższych sektorów trybun.

27'
Arabia Saudyjska spróbowała ataku na prawej flance boiska. W tej chwili goście nie mają czego już bronić.

25'
Fernando Muslera asekuracyjnie nad poprzeczkę odbił nieprzyjemnie kopniętą piłkę z dystansu! Próbował Bahbri.

23'
Urugwaj stanął przed błyskawiczną sposobnością na zmianę wyniku! Cavani, mając niezłą szansę, w polu karnym, został zablokowany wślizgiem.

22'
Gooooool! Kompletnie niezdarne wyjście z bramki, do dośrodkowania, zanotował Alowais! Prosty błąd z zimną krwią wykorzystał Luis Suarez, pakując piłkę do pustej bramki.

20'
Al-Muwallad zepsuł nieźle przeprowadzoną akcję Arabii Saudyjskiej. Nieudolny strzał, oddany z głębi pola karnego, powędrował na trybuny.

19'
Przecięte dośrodkowanie Cavaniego. Om.Hawawi zainterweniował na medal w pobliżu własnej bramki.

18'
Crossowe zagranie w kierunku Rodrigueza. Pomocnik próbował za wszelką cenę opanować futbolówkę, ale podanie okazało się zbyt mocne.

16'
Zagranie piłki ręką, ewidentne, zaliczył Vecino. Sędzia przerwał akcję Urugwaju.

15'
W środkowej strefie boiska przewinił Luis Suarez. Rzut wolny dla piłkarzy Arabii Saudyjskiej.

13'
Urugwaj usiłuje kontrolować boiskową sytuację.

12'
Edison Cavani nie mógł uwierzyć w to, jak wykończył akcję, niemal stuprocentową! Będąc na siódmym metrze od bramki kopnął piłkę na trybuny.

11'
Luis Suarez został brzydko trafiony w lewą nogę. Zasłużony rzut wolny dla gospodarzy.

10'
Goście starają się odnaleźć lukę w ustawieniu obrony Urugwaju. Ta, z kolei, bardzo dobrze się ustawia.

8'
Al-Faraj zabrał się do dośrodkowania z lewej flanki boiska. Futbolówkę, która była zagrana zbyt głęboko, wyłapał Muslera.

7'
Zablokowany strzał przez piłkarzy Urugwaju, którzy byli ustawieni w murze. Korner.

6'
Będzie stały fragment gry dla Arabii.

5'
Na tym spotkaniu nie mogło zabraknąć systemu VAR.

3'
Fernando Muslera dobrze powstrzymał centrę z prawego skrzydła boiska. Arabia próbuje szybko atakować.

2'
Niebezpieczne wgranie pod bramkę Urugwaju skutecznie zatrzymał Gimenez.

1'
Już pierwszą okazję strzelecką miał Luis Suarez. Kąśliwy strzał zza pola karnego został znakomicie zablokowany wślizgiem.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego już za nami!

*'
Piłkarze wkroczyli na murawę. Od rozpoczęcia boju dzieli nas już jedynie 5 minut.

*'
Obie ekipy zmierzą się w Rostowie.

*'
Dla Arabii Saudyjskiej będzie to spotkanie "o życie".

*'
Clement Turpin, arbiter z Francji, poprowadzi zbliżający się wielkimi krokami mecz.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy punktualnie o godz. 17:00

*'
Zapraszamy Wszystkich fanów piłki nożnej do śledzenia naszej relacji tekstowej LIVE z meczu: Urugwaj - Arabia Saudyjska.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Urugwaj - Arabia Saudyjska, to zapraszamy do śledzenia meczu online